مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - IDR - 2015-05-28

(2015-05-18 ساعت 09:42)Sam2014 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 09:52)IDR نوشته:  سلام دوستان گل دالاسی.ما به لطف خدا در پلینو زیپ کد 75093 مستقر شدیم خواستم بپرسم چه کلاس زبانی رو واسه من و خانمم توصیه میکنید.آیا ما میتونیم کلاس مجانی رو هم پیدا کنیم.خانمم از صفر شروع میکنه ولی من یکم حالیمهSmile،لطفا هم مجانی هم کلاس زبان خوب معرفی کنید.ممنونم
با سلام و آرزوی موفقیت
اگر برایتان مقدور هست کمی از نحوه و مراحل استقرارتون در پلانو ( آپارتمان یا خانه ای که اجاره کردید با لوازم بوده یا خودتان تهیه کردید ) و اینکه از نظر زمانی و کارهایی که انجام دادید توضیح دهید ... بسیار سپاسگزارم
با سلام،در جواب دوستمون سام من الان یک ماه اومدم دالاس و اول که اومدیم خونه دوستمون بودم تا ۴روز پیش که ما چون پسرم ۵ سالش تمام شده بود و باید پیش دبستانی میرفت باید دنبال جایی‌ می‌گشتم که مدرسه خوبی داشته باشه از سایت zillowرتبه مدرسه و کرایه خونه‌ مناسب‌تر رو پیدا کردم و الان ساکن شدم که تا ساکن شدم باز داستانای خودشو داشت من چون کردیت نداشتم به من گفتن باید ضامن بیاری واسه امتیاز برق باز دیپازیت نگاه داشت باز واسه کردیت الانم جاگیر شدم دنبال کار و گواهینامه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - جهان20 - 2015-05-28

(2015-05-19 ساعت 20:58)ستاره.ستاره نوشته:  بچه ها كسي هست كه تو اين دوهفته عازم دالاس باشه؟
براي همسفر شدن در پرواز قطر و استفاده از افر ٥٠٪ اين ايرلاين كه اگر يك بليط بگيريم يه بليط مجاني هم ميده كه مي تونيم با هم قيمت رو نصف كنيم.ممنون ميشم خبر بديد

دوست عزیز الان ساکن دالاس شدی؟لطفاکمی از شزایط اسکان بگو..مرسی

(2015-05-28 ساعت 03:59)peymanmohajer نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 21:44)IDR نوشته:  سلام دوستان گرامی‌ من یک ماهه‌ اومدم ولی‌ هنوز موفق نشدم کار پیدا کنم این سایتای کار یابی‌ هم که آدمو دیوونه می‌کنن آخرش هم هیچ.لطفا اگه کسی‌ کاری هر کاری سراغ داره به من بگه.می‌شه تواین پلینو چنتا آدرس کاریابی بدید ممنون.من خودم مهندسی‌ صنایع دارم ولی‌ فعلا سر کار مرتبط نمی‌شه رفت,اینجا به کاریابی چی‌ میگن?

نگران نشو پیدا میکنی.
دوستان میگفتن پیتزا هات داره نیرو میگیره برای پیتزا دلیوری شاید بدک نباشه سر بزنید. والمارت خیابون مارش هم داره نیرو میگیره. اول تو سایت والمارت فرم استخدام رو تکمیل کنید و حضوری از منیجرای همون والمارت حضوری پیگیر باشید اوکی میشه. رفتید بگید میخوام با واحد HR یا همون هیومن ریسورس یا مسوول پرسنل صحبت کنم. دو سه هفته پیش هم یکی از دوستان میگفت که Discount tire هم نیرو میگیره که شاید هنوز بگیره.
اینجا به کاریابی میگن job recruiters. زیادن. برای اینکه بتونید کاریابیهایی محلی رو پیدا کنید این عنوان رو توی گوگل مپ جستجو کنید. اگه دنبال کار معمولی میگردید نگید که مهندس بودید و غیره. اگه مثلا میرید واسه میسیز (فقط به عنوان مثال) فرم پر کنید خودتون رو تو ایران فروشنده با چند سال سابقه معرفی کنید.
قبول دارم کاریابی زمان و انرژی میبره ولی صبور باشید پیدا میشه. راستی از دوستان و آشنایان هم غافل نشید که خیلی میتونه کمک باشه.

دوستان من دارم میام دالاس و تنهام....اطلاعاتی در مورد اسکان می خواستم...

RE: دالاس، ایالت تگزاس - سیمین راد - 2015-05-28

-------------------------------------------------

(2015-05-28 ساعت 08:21)سیمین راد نوشته:  -------------------------------------------------

مرسی به خاطر راهنمایی خوبتون..نمیدونم چرا متاسفانه من نمی تونم پیغام خصوصی بدم
ولی می تونم بخونم.....امکانش هست شماره ای بدین تا باهاتون تماس بگیرم؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2015-05-28

On track staffing co.
واقع در کرولتون خیابان بلت لاین رو جستجو کنید در حال حاضر برای دو شرکت نیروی کار تکنیسین لازم داره سریعاً اقدام کنید حضوری مراجعه نموده و فرم مخصوصشان را پر کنید . با ایرانیها و سابقه کار ایران راحت هستند.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - IDR - 2015-05-29

(2015-05-28 ساعت 21:15)Plano نوشته:  On track staffing co.
واقع در کرولتون خیابان بلت لاین رو جستجو کنید در حال حاضر برای دو شرکت نیروی کار تکنیسین لازم داره سریعاً اقدام کنید حضوری مراجعه نموده و فرم مخصوصشان را پر کنید . با ایرانیها و سابقه کار ایران راحت هستند.

تواین آدیسون هست درسته؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2015-05-29

(2015-05-23 ساعت 12:48)ماندانا.م نوشته:  سلام.دوست عزیز.خانم یا آقای مقدم.ممنونم ازتوجهتون درپاسخدهی.راستش مااینجازندگی خوبی داریم.به مهاجرت فقط بصورت یک فرصت برای ادامه تحصیل هردوفرزندم درکنارهم نگاه میکنم.چون هیچ معلوم نیست که اگربخوان برای تحصیلات تکمیلی بعدا هرکدوم به تنهایی اقدام کنن بتونن دریه کشوروکنارهم پذیرش تحصیلی بگیرن ازطرفی اقامت خودم وهمسرم هم مطرحه.اینطوری بازهم میتونیم کنارهم باشیم.بچه هاخیلی درسخونن و من تگزاس روبخاطر دانشکده های پزشکی متعددومعروفش انتخاب کردم ویه موضوع دیگه حضورهموطنانی مانند خودتونه که شنیدم خیلی هوای همدیگرودرغربت دارند.وخب بنظرم میون اونهمه ایالت سردویخبندون بنظرم سازگاری باهوای دالاس راحت تره.اگرفکرمیکنید مسایلی هست که باید بیشتر روشون تحقیق کنم خوشحال میشم بفرمایید.

دانشگاه های پزشکی هوستون رتبه بالایی دارند
در دالاس دانشگاه UTD هست که میتونید سرچ کنید و رشته ها و رنک علمیشو در بیارید
دانشگاه پزشکی اینجا UT SOUTHWEST هست.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2015-05-29

سلام دوستان
دوستانى كه از ايران به دالاس ميان توى اين دو هفته لطفا به من پيغام بدن يه زحمت كوچولو دارم لطفاااااااا

ممنونم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2015-05-29

(2015-05-21 ساعت 05:31)IDR نوشته:  دوستان عزیز می‌شه چنتا فروشگاه ایرانی کار درست تو پلینو معرفی‌ کنید

بستگى داره كار درست از چه لحاظ منظورتون باشه
متاسفانه فروشگاه حاجى رو أصلا پيشنهاد نميدم
شانديذ بد نيست
ولى باز از همه بهتر شهرزاد هست از لحاظ مواد گوشتى از بقيه ارزانترو بهتره
بعضى سبزيجات و نونى كه ما ميپسنديم فروشگاه سارا بيكرى ميتونيد پيدا كنيد

RE: دالاس، ایالت تگزاس - جهان20 - 2015-05-29

(2015-05-27 ساعت 06:20)جهان20 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 09:36)moqadam نوشته:  دوستانی که دالاس میان روز و ساعتی که میرسن را برای من پیام خصوصی بزارن .
برای راهنمایی و کمک های لازم برای اقامت در هتل ، گرفتن سوشیال،خرید ماشین، اجاره خونه و ...با کمال میل در خدمت شما هستم.
سلام دوست عزیز.....می شه شمارتون را در پیغام خصوصی برام ارسال کنید..ممنون
ممنون بابت پیغام و راهنماییتون

RE: دالاس، ایالت تگزاس - جهان20 - 2015-05-29

(2015-05-28 ساعت 08:21)سیمین راد نوشته:  -------------------------------------------------

ممنون و سپاسگزارم بابت راهنماییتون....

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ایلیانا - 2015-05-30

سلام دوستان ، توی منطقه پلینو اگه کسی خونه مناسب برای یک خانواده کوچک (خانوم میانسال به همراه یک پسرش تقریبا 20 ساله )سراغ داره لطفا هرچه سریعتر به من خبر بده ممنون می شم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - جهان20 - 2015-05-31

(2015-05-28 ساعت 12:09)جهان20 نوشته:  

مرسی به خاطر راهنمایی خوبتون..نمیدونم چرا متاسفانه من نمی تونم پیغام خصوصی بدم
ولی می تونم بخونم.....امکانش هست شماره ای بدین تا باهاتون تماس بگیرم؟

دوست عز یزمتاسفانه هر چی تماس می گیرم روی پیغامگبره ویا مشغول؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - lighthouse - 2015-06-01

سلام.من همین الان موفق شدم همه ی 197 صفحه را بخوانم .ازیکایک دوستان پیشکسوت که اینقدردقیق و دلسوزانه تجربیاتشون رونوشتن عمیقا تشکرمیکنم.تجربیاتی که به راحتی هم به دست نیومده اند.ازخانمها وآقایون مهدیس .سهیل .فریون.پدی.بشرا.پفا.مقدم.پهلوانی.راساراسا.و بقیه عزیزان بازهم ممنونم وبراتون آرزوی بهترین چیزهارودارم.