مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2010-12-19

(2010-11-28 ساعت 09:36)mahdis نوشته:  سلام دوستان
امیدوارم همگی خوب باشید
حدود 2ماه و نیم فعالیتی نداشتم البته همسرم سعی کردن به دوستان اطلاعاتی برسونن و اگه بشه کمک کنن به هر حال ببخشید .
سفر خوبی نبود متاسفانه ، ولی خب به هر حال گذشت .
تعدادی از دوستان به دالاس اومدن ، اولا" به کلیه دوستانِ تازه وارد خوش آمد می گم و ثانیا" پوزش میخوام اگه نتونستم براتون مفید باشم و در آخر سعی در این داریم که انشالله در اولین فرصت با هماهنگی همه دوستان گردهمایی بزاریم و با همدیگه بیشتر آشنا میشیم . لطفا" در خصوص گردهمایی در دالاس ( برنامه ناهار ) هر کدوم از دوستان شرایطشون رو بگن که هر چه سریعتر این گردهمایی انجام بشه .
اولین بار بود که ما برای تکنس گیوینگ اینجا بودیم روز خیلی خوبی بود . یه مهمونی خونه یکی از آشناها که تعدادی از دوستان مهاجرسرا هم بودن خلاصه خوش گذشت جای همگی دوستان مهاجرسرایی خالی بود .
همگی موفق باشید

سلام بر لیدر محترم دالاس
خبری از شما و سایر دوستان و پیشکسوتان نشد.انشالا موفق باشید و گرفتار نبوده باشید
به هر شکل اگر گردهمایی بود ما رو هم بیخبر نگذارید.
سلام به همسر گرامی که ما چند بار مزاحمشان بودیم برسانید.

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2010-12-19

(2010-12-19 ساعت 02:39)soheilbadami نوشته:  
امیدوارم همگی خوب باشید
حدود 2ماه و نیم فعالیتی نداشتم البته همسرم سعی کردن به دوستان اطلاعاتی برسونن و اگه بشه کمک کنن به هر حال ببخشید .
تعدادی از دوستان به دالاس اومدن ، اولا" به کلیه دوستانِ تازه وارد خوش آمد می گم و ثانیا" پوزش میخوام اگه نتونستم براتون مفید باشم و در آخر سعی در این داریم که انشالله در اولین فرصت با هماهنگی همه دوستان گردهمایی بزاریم و با همدیگه بیشتر آشنا میشیم . لطفا" در خصوص گردهمایی در دالاس ( برنامه ناهار ) هر کدوم از دوستان شرایطشون رو بگن که هر چه سریعتر این گردهمایی انجام بشه .
اولین بار بود که ما برای تکنس گیوینگ اینجا بودیم روز خیلی خوبی بود . یه مهمونی خونه یکی از آشناها که تعدادی از دوستان مهاجرسرا هم بودن خلاصه خوش گذشت جای همگی دوستان مهاجرسرایی خالی بود .
همگی موفق باشید

سلام بر لیدر محترم دالاس
خبری از شما و سایر دوستان و پیشکسوتان نشد.انشالا موفق باشید و گرفتار نبوده باشید

دوستان سلام
مرسی دوست عزیز ولی ما گردهمایی رو تشکیل دادیم . قرار بود دوستان به من پیغام خصوصی بزنن برای گردهمایی
به هر حال موفق و پیروز باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - hooman421 - 2010-12-19

(2010-12-19 ساعت 01:13)hana نوشته:  
(2010-12-10 ساعت 22:54)hooman421 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من برنده گرین کارد 2011 هستم. به نظر شما گدام شهر برای تازه واردین برای زندگی بهتر است؟
با تشکر

salam human jan tabrik migam. be nazare man bestegi be olaviat haye khodet dare. masalan age kam hazine budane zendegi barat moheme in tor ke az eeteelate bachehaye mohajersara motavajeh shodam texas khube vali age ghasde edame tahsill dar reshteye khassi dari bayad tahghigh koni ke koja daneshgahe monasebtari barat dare, va ya har meyare dige ke made nazarete begu hame baham ham fekri konim

سلام
با تشکر از پاسخ دلسوزانه شما
من هم موافق همفکری هستم و خوشحالم که افرادی مثل شما مشتاق این موضوع هستند.
من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم و در زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم. اما برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت باید GMAT داشت تا بتوان از دانشگاههای معتبر پذیرش گرفت. هر چند حتماً قصد ادامه تحصیل دارم اما اولویت اول من یافتن کاری مناسب است تا بتوانم زندگی خود را به طور مناسب هدایت کنم. البته می دانم در ابتدا نمی توان انتظار کار عالی داشت (من در ایران هیأت علمی هستم) اما حتی یک کار اداری و دفتری ساده هم مناسب است. به هر حال خوشحال می شوم از همفکری دوستان استفاده کنم تا شهر مناسب برای زندگی را پیدا کنم.
با تشکر
هومن شبابی

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2010-12-20

(2010-12-19 ساعت 10:37)mahdis نوشته:  
(2010-12-19 ساعت 02:39)soheilbadami نوشته:  
امیدوارم همگی خوب باشید
همگی موفق باشید

سلام بر لیدر محترم دالاس

دوستان سلام
مرسی دوست عزیز ولی ما گردهمایی رو تشکیل دادیم . قرار بود دوستان به من پیغام خصوصی بزنن برای گردهمایی
به هر حال موفق و پیروز باشید
ببخشید مثل اینکه متوجه نبودم. البته دیدم این تاپیک خیلی سوت و کور شده!
انشالا بار بعد.
ارزوی پیشرفت برای همه دوستان و همشهریان جدید.

RE: زندگی و کار در دالاس - balot - 2010-12-20

(2010-12-10 ساعت 00:59)Parandeh_Mohajer نوشته:  دوستان عزیز سلام
من به تازگی عضو این سایت شدم و قصد مهاجرت به آمریکا رو دارم متن های ارسالی دوستان عزیز را به طور کامل مطالعه کردم من ویزای آمریکا رو دارم. ولی برای انتخاب ایالت مردد بودم می خواستم ببینم اگر بخواهم به دالاس بیایم میتونم روی کمک های اولیه دوستان دالاسی حساب کنم یا نه ؟؟؟

سپاسگذارم.
سلام
شک نکن،کافیه تصمیمتون رو قطعی کنید،همه اینجا آماده کمک و همراهی هستن

RE: زندگی و کار در دالاس - free_free - 2010-12-20

دالاس آبادان آمریکاست.

بر و بچه هاش همه خونگرمن....Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - Mojhdeh - 2010-12-22

(2010-12-20 ساعت 20:45)free_free نوشته:  دالاس آبادان آمریکاست.

بعبارتي شيراز آمريكاست !!!؟؟؟؟ ما با تعداد زيادي از شيرازيها در دالاس آشنا شديم. من تو ايران هم اينقدر شيرازي سراغ نداشتمBig Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - balot - 2010-12-22

(2010-12-22 ساعت 18:11)Mojhdeh نوشته:  

بعبارتي شيراز آمريكاست !!!؟؟؟؟ ما با تعداد زيادي از شيرازيها در دالاس آشنا شديم. من تو ايران هم اينقدر شيرازي سراغ نداشتمBig Grin

دقیقا،فکر می کنم از هر 10 نفر ایرانی 6-7 نفرش شیرازی باشه

RE: زندگی و کار در دالاس - sepehrdad - 2010-12-22

شاید غم غربت روزهای اول مهاجرت بر دل هر پرستوی مهاجری بنشیند از جهت دور شدن ار عزیزان و نااشنایی با محیط و شرایط شاید گرد دلهره و اضطراب بالهایش را کمی سنگین کند اما لطف دوست که بسی بی منتهاست غبار از چهره خسته می شوید و درهای بسته را میگشاید با تشکر از تمامی دوستان اشنا که لطفشان واژه غربت را بسی غریب میسازد و مهرشان خانواده را نزدیک با تشکر از balot عزیز که کمک کرد تا منزل بگیریم و کمکهایش قبل از ورود شامل حالمان بود و همچنان ادامه دارد با تشکر از mahdis مهربان که با خوبیهایش همه اشنا هستند و همیشه اماده کمک و یاری رسوندنه و همچنین همسرشون با تشکر از حنا عرشیا شهریار و تمام عزیزیان که کمک کردند تا در این کمتر از یک ماهی که اینجا هستیم تقریبا جا بیفتیم

RE: زندگی و کار در دالاس - hooman421 - 2010-12-22

سلام به دوستان
منم فوریه مصاحبه دارم و دوست دارم بیام دالاس.

RE: زندگی و کار در دالاس - sepehrdad - 2010-12-23

(2010-12-22 ساعت 22:52)hooman421 نوشته:  سلام به دوستان

امیواریم مصاحبه خوبی داشته باشید و در اینده ای نزدیک شما هم به جمع دوستان در دالاس بپیوندید

RE: زندگی و کار در دالاس - fairwall - 2010-12-23

خوب شیراز-دیگه دل تنگ نمیشیم

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2010-12-23

(2010-12-22 ساعت 20:05)balot نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 18:11)Mojhdeh نوشته:  

دقیقا،فکر می کنم از هر 10 نفر ایرانی 6-7 نفرش شیرازی باشه
به عکس شما ما هر چی هموطن دیدیم اصفهانی بودن.
به هر حال هموطن همه جورش خوبه تو غربت !

RE: زندگی و کار در دالاس - alphabeta - 2010-12-27

شیراز رو تایید میکنم، اینجا انگار شیرازی زیاده.

RE: زندگی و کار در دالاس - hooman421 - 2010-12-27

(2010-12-23 ساعت 00:41)sepehrdad نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 22:52)hooman421 نوشته:  سلام به دوستان

امیواریم مصاحبه خوبی داشته باشید و در اینده ای نزدیک شما هم به جمع دوستان در دالاس بپیوندید

سلام
متشکرم دوست عزیز
باعث افتخار منه که به جمع شما دوستان خوب بپیوندم.