مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - زورو - 2015-09-02

سلام میخوام خودم برای eb3 اقدام کنمئ چه جوری شروع کنم یه ماهه دارم سرچ میکنم کارفرما ها قرار مصاحبه در آمریکا میذارن ومن در ایران هستم اگه میشه راه دقیق رو به من بگین من 50000 به شرکتهای واسطه ندم ممنون

دالاس، ایالت تگزاس - peyman.rock - 2015-09-02

سلام دوستان عزیز، fort worth چطوره؟ برای زندگی خوبه؟ با این محلی که تو نقشه مشخص کردم کسی آشنا هست؟
[عکس: 5232cc2d1a3188aad7d156a1f6ce8e9c.jpg]

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sharifian - 2015-09-02

(2015-09-01 ساعت 12:56)sharifian نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 15:31)heron064 نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 11:19)ekhtera نوشته:  سلام دوستان عزیز،

کسی از دوستان تجربه زایمان در تگزاس را داره؟هزینه ها و بیمه؟ ما تازه وارد هستیم و کار و بیمه نداریم. شنیدیم که زنان باردار که درامد ندارن را بیمه مجانی می کنن تا زایمان. کسی تجربه داره؟لطفا راهنمایی کنید. خانم من ۳ ماهه هست و نگران هزینه ها هستیم.

سلام . بله در دالاس بیمارستانهایی هست که تمامی مخارج شما را به عهده می گیرد از ابتدا تا پایان بدون دریافت هزینه حتی وسایل مایحتاج نوزاد شما را هم می دهد
دوستاي عزيز سلام مي خواستم راجع به زايمان در دالاس از شما نظر بخوام، مي دونيد شرايطش براي تازه وارد ها چه جوري هستش ؟ ما گرين كارت داريم ولي به خاطر بارداري خودم نمي دونيم بيايم يا نه، مي ترسم هزينه ها خيلي بالا باشه، ممنون مي شم اگه كسي جواب بده Rolleyes

دوستان يعني كسي نيست اطلاعاتي هرچند كم از دالاس و زايمان اونجا بده؟ من منتظرم...Rolleyes

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2015-09-03

(2015-09-02 ساعت 18:47)peyman.rock نوشته:  سلام دوستان عزیز، fort worth چطوره؟ برای زندگی خوبه؟ با این محلی که تو نقشه مشخص کردم کسی آشنا هست؟
کسی رو دارید اینجا ؟ هدفتون چیه ؟ نه اگر همینطوری بخواید برید این منطقه زندگی کنین جای خوبی نیست ولی اگه هدف خاصی دارید اون بحث دیگس.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - boshra - 2015-09-03

(2015-09-03 ساعت 03:47)soheilbadami نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 18:47)peyman.rock نوشته:  سلام دوستان عزیز، fort worth چطوره؟ برای زندگی خوبه؟ با این محلی که تو نقشه مشخص کردم کسی آشنا هست؟
کسی رو دارید اینجا ؟ هدفتون چیه ؟ نه اگر همینطوری بخواید برید این منطقه زندگی کنین جای خوبی نیست ولی اگه هدف خاصی دارید اون بحث دیگس.

خیلی ممنون اقای بادامی. از شما توقع نداشتیم که مثل بقیه راجع به شهر ها اینجوری اضهار نظر کنید. ضمن اینکه امسال فورت ورث قراره نامبر وان بشه.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2015-09-03

(2015-09-02 ساعت 21:50)sharifian نوشته:  [quote='sharifian' pid='655595' dateline='1441096016']
[quote='heron064' pid='639461' dateline='1437562878']
[quote='ekhtera' pid='632925' dateline='1436078946']
دوستان يعني كسي نيست اطلاعاتي هرچند كم از دالاس و زايمان اونجا بده؟ من منتظرم...Rolleyes

دوست عزیز بجای انتظار چند صفحه از این تاپیگو بخونین بارها گفته شده ! بله اگه به موقع تشریف بیارید میتونین با تماس با 211 یا وبسایت مربوطه برای بیمه به نام چپ پرینیت اقدام کنین بسته به وضع مالیتون میتونه مجانی یا با پرداختهای کم باشه. البته کمتر پزشک یا کلینیکی با این بیمه کار میکنه و بیمارستان هم تنها یکی هست تا جاییکه میدونم. اما اگه وسواس زیادی نداشته باشین مشکلی نیست و کارتون انجام میشه و خدماتشون هم استاندارد هست.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - peyman.rock - 2015-09-03

ممنون از پاسختون. آخر سپتامبر برای یک ماه میخوام بیام سمت دالاس. تو سایت airbnb دنبال خونه میگشتم و یک جا تو fort worh پیدا کردم که قیمتش خوب بود. نمیدونم چطور جاییه fort worth. ایرانی اونجا هست یا نه؟ دسترسی و امنیتش چطوره؟؟؟
[عکس: d0e06d2198e6c70900806870e0f6a516.jpg]

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ali_9292 - 2015-09-03

سلام دوستان
دنبال همخونه هستم تو دالاس
کسی هست؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdidallas - 2015-09-03

Salaam aaqaaye ali., Man ham be dombaale hamkhaane hastam...
lotfan sharaayetetoon ro befarmaaeid.

man emkaane gozaashtane payaame khosoosi ro nadaaram, Ammaa shomaa payaam begzaarid va mobiletoon ro befarmaaeid, ke sohbat konim, ..
Montazeram .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ali_9292 - 2015-09-04

مشکل منم همینه نمیتونم خصوصی بدم. میگه 25 تا پست بده اول
ایمیل میزنم
(2015-09-03 ساعت 23:01)mahdidallas نوشته:  Salaam aaqaaye ali., Man ham be dombaale hamkhaane hastam...
lotfan sharaayetetoon ro befarmaaeid.

man emkaane gozaashtane payaame khosoosi ro nadaaram, Ammaa shomaa payaam begzaarid va mobiletoon ro befarmaaeid, ke sohbat konim, ..
Montazeram .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2015-09-04

(2015-09-03 ساعت 03:51)boshra نوشته:  

خیلی ممنون اقای بادامی. از شما توقع نداشتیم که مثل بقیه راجع به شهر ها اینجوری اضهار نظر کنید. ضمن اینکه امسال فورت ورث قراره نامبر وان بشه.
والا قصد توهین به شهر شمارو نداشتم ! (خوشبحال فورت ورت که این شهروندای پروپا قرص رو داره Smile ) اما گذشته از مزاح اولا اگه دقت کنین اینجا که دوستمون نشون داده از فورتورت دوره و تقریبا نزدیک دریاچه س و ثانیا من برای یک تازه وارد گفتم که مثل هزاران دیگه از جمله خودم (که ایران بودم ) هیچ تصویری از این متروپلکس نداره و فکر میکنه مثلا اینجا نهایتا شبیه انکارا یا استانمبوله ! واقعا شما روزی که اومدی اگه تنهایی میبردنت حومه فورتورت کنار اتوبان 35 میگفتن اینم امریکا یا علی شروع کن ! چجوری میشد ؟! وگرنه فورتورت هم یه شهره با خوبی وبدی خودش مخصوصا باغ وحشش که خیلی خوبه و دان تانش و استیکهاش هم حرف نداره ! و شاینرش ایضا !

RE: دالاس، ایالت تگزاس - boshra - 2015-09-04

(2015-09-04 ساعت 04:31)soheilbadami نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 03:51)boshra نوشته:  

والا قصد توهین به شهر شمارو نداشتم ! (خوشبحال فورت ورت که این شهروندای پروپا قرص رو داره Smile ) اما گذشته از مزاح اولا اگه دقت کنین اینجا که دوستمون نشون داده از فورتورت دوره و تقریبا نزدیک دریاچه س و ثانیا من برای یک تازه وارد گفتم که مثل هزاران دیگه از جمله خودم (که ایران بودم ) هیچ تصویری از این متروپلکس نداره و فکر میکنه مثلا اینجا نهایتا شبیه انکارا یا استانمبوله ! واقعا شما روزی که اومدی اگه تنهایی میبردنت حومه فورتورت کنار اتوبان 35 میگفتن اینم آمریکا یا علی شروع کن ! چجوری میشد ؟! وگرنه فورتورت هم یه شهره با خوبی وبدی خودش مخصوصا باغ وحشش که خیلی خوبه و دان تانش و استیکهاش هم حرف نداره ! و شاینرش ایضا !

حالا این شد یه چیزی... اونجوری که شما اولش بدون هیچ توضیحی گفتید فورت ورث بده, خیلی دپرس شدم والا. البته بماند که من هم مکینی رو از فورت ورث بیشتر دوست داشتم و اونجا زندگی وفق مرادتر بود. ولی چه کنم که محل کارم تو فورت ورثه ما هم مجبور به جا به جایی شدیم. ولی به قول شما اولا جایی که ایشون گفتن خیلی دوره نسبت به همه چی بعدم برای یه تازه وارد شهر خوبی نیست.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdidallas - 2015-09-04

salaam, dooste aziz ali aqa be emaile man payaam bedid ke hamaahang beshim.

oblivionm2014@gmail.com

RE: زندگی و کار در دالاس - alireza.moazini - 2015-09-05

(2010-06-24 ساعت 08:06)mahdis نوشته:  دوستان سلام
وقت همگی بخیر
مطلبی در خصوص بیمه ماشین برای دوستانی که در دالاس و یا اطراف دالاس هستن میخواستم مطرح کنم امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره .
توسط یکی از دوستان بیمه state farm به ما معرفی شد ، میدونستیم قیمت بالاست ولی با توجه به این که گواهینامه نداشتیم چاره ای جز قبول کردن نداشتیم و ماهانه 85$ هزینه بیمه ماشین میشد . ولی از این ماه به یه شخص دیگه معرفی شدیم که شرایط خوبی داشت و الان برای ما ماهانه هزینه بیمه میشه ماهی ۳۰$ ، که البته میگم یه سری شرایط داشت . مثلا" : ۱- هزینه ۳ ماه اول رو یکجا ۹۱$ گرفتن ۲- ما به اونا اجازه دادیم هر ۳ ماه یه بار هزینه بیمه رو از حساب ما برداشت کنن البته این شروط اختیاری هست ۳- بیمه ما ، فقط بیمه شخص ثالث هست ( در ضمن بدون داشتن گواهینامه هم بیمه میکنن )
به هر حال به نظر من بیمه خوبی هست اگه دوستان کسی خواست به من پیغام بده براشون شماره بزارم .
موفق باشید
سلام دوست عزیز ممنون میشم شماره رو واسم بزاری ایا بیمه ای از این ارزونتر واسه ماشین تو دالاس دیگه نیست؟
با احترام.

Sent from my GT-I9300I

RE: زندگی و کار در دالاس - alireza.moazini - 2015-09-05

(2010-07-02 ساعت 09:16)mahdis نوشته:  
(2010-07-02 ساعت 09:02)free_free نوشته:  دوستان عزیز دالاسی
من هیچکس رو تو آمریکا ندارم !
حتی یه فامیل درجه N

بنظر شما اگه بیام شهر شما شب اول باید کجا برم؟
یه سوال مهمتر
وقتی از فرودگاه اومدم بیرون چِی؟
Sad

سلام
دوست عزیز ما هم مثله شما بودیم
برای فرودگاه من شماره ای دارم که از فرودگاه شما رو بیارن یه ون هست و اگه هم کمکی از ما ساخته بود ما در خدمتیم
در خصوص شب اول هم شماره هتل میتونم بهتون بدم هم بازم میگم ما هستیم
در هر صورت اگه کمکی از ما بر میاد برای انجام دادن همچنان ( ما هستیم )
موفق باشید
سلام اگه ممکنه خانم مهدبس شماره اون ون رو واسم پیام خصوصی بفرستید من تا یک ماه دیگه میام دالاس اما چون بار زیاد دارم ترجیها باون برم منزل داداش بهتره فکر نکنم این همه چمدون تو تاکسی جا بشه ممنون از لطفتون.

Sent from my GT-I9300I