مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

دالاس، ایالت تگزاس - kyakourosh - 2015-09-30

(2015-09-29 ساعت 01:23)mfarazz نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 15:49)kyakourosh نوشته:  سلام دوستان
ما هم جمعه به دالاس رسيديم و الان در هتل هستيم آيا از دوستان كسي براي گرفتن خونه ميتونه به ما كمك كنه؟
ممنون

دوست عزیز آدرس هتلتون کجاست و هزینه هاش چطوره؟

سلام ما گرندهتل هستيم و از طريق booking.com رزرو كرديم و براي ٥شب به همراه ماليات ٣٣٣دلار

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July@issue 28july : Enter to U.S @25Sept

دالاس، ایالت تگزاس - kyakourosh - 2015-09-30

سلام دوستان ما چند روز پيش وارد دالاس شديم و اين چند مطلب رو براي شما عنوان مي كنم
١-در زمان ورود بايد آدرس پستي داشته باشيد و أماكن عمومي مثل هتل و متل و ... را به عنوان آدرس پستي قبول ندارند و مدارك به آنجا ارسال نميشه
٢- از دفاتر metroPCS خط تلفن رو ميتونيد بدون دردسر تهيه كنيد و ميتونيد فقط سيم كارت بخريد با بسته اينترنت و تماس نامحدود از ٤٠$ تا ٦٠$
٣- در بانك Wells Fargo ميتوانيد حساب بانكي باز كنيد كه به شما debit كارت داده ميشود كه ميتوان پرداختها را انجام بدهيد
٤-اونايي كه هنوز وقت داريد حتي يك ماه فقط زبان زبان زبااااااااااان انگليسي

Case No:2xxx @ DS-260 : 23 August @ Interview : 30 March @ Embassy : ABD @ Situation : AP @Update : 31 March , 2 April , 17 April , 24 July ,27 July @ clear : 27 July

RE: دالاس، ایالت تگزاس - peyman.rock - 2015-09-30

دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2015-09-30

(2015-09-30 ساعت 07:03)peyman.rock نوشته:  دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا

DFW airport

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2015-09-30

(2015-09-29 ساعت 20:36)mojgan m نوشته:  دوستان کجایید؟ ما کلی سوال داریم و نیاز به راهنمایی شما عزیزان داریم. من هیچ فامیلی تو آمریکا ندارم. خوشحال میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید

چه راهنمایی میخواین ؟ همه مطالب بارها گفته شده در این تاپیک ولی بازم اگر موضوع مشخصی هست بفرمایید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2015-09-30

(2015-09-30 ساعت 07:03)peyman.rock نوشته:  دوستان تو دالاس کسی یا جایی برای اجاره کردن ماشین سراغ دارید؟ واقعا بدون ماشین خیلی سخته اینجا
بعیده بدون گواهینامه و کردیت کارد یهتون بدن (اگه ندارید ؟) ولی بازم باید بپرسین. نزدیکترین شعبه های هرتز یا باجد یا انترپرایز رو سرچ کنین و حضوری یا تلفنی بپرسین. در سایت کرگزلیست هم سرچ کنین بعضیها ماشین اضافشون رو رنت میدن ولی دیپازیت زیادی میگیرن تقریبا هم قیمت ماشین

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rose119 - 2015-09-30

(2015-09-28 ساعت 18:04)mojgan m نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 12:48)Memolk نوشته:  خوب حدود 15 روز دیگه به پرواز ما باقی مونده من هتل رزرو نکردم برای 165 دلار گرین کارت هم هیچ اقدامی نکردیم . اصلا توی این چند روز وقت نکردم یه صفحه از مهاجر سرا را بخونم آماده شدن برای سفر هم خودش یه پا مهاجرته
ممول جان منم 26 اکتبر پرواز دارم به دالاس. لطفا منم در تجربیاتتون سهیم کنید Cool
سلام دوستان
لطفا تمام اطلاعاتتون هم برای منم بفرستید ..هنوز جایی رو انتخاب نکردم :-(.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - alireza.moazini - 2015-09-30

(2015-09-30 ساعت 12:28)rose119 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 12:48)Memolk نوشته:  خوب حدود 15 روز دیگه به پرواز ما باقی مونده من هتل رزرو نکردم برای 165 دلار گرین کارت هم هیچ اقدامی نکردیم . اصلا توی این چند روز وقت نکردم یه صفحه از مهاجر سرا را بخونم آماده شدن برای سفر هم خودش یه پا مهاجرته
ممول جان منم 26 اکتبر پرواز دارم به دالاس. لطفا منم در تجربیاتتون سهیم کنید Cool
سلام دوستان
با سلام بفرمایید چطور اطلاعاتی؟ تا اونجا که بتونم در خدمتم.

Sent from my GT-I9300I

RE: دالاس، ایالت تگزاس - afrand - 2015-10-01

سلام دوستان کسی بندر corpus christi رو میشناسه ؟
لطفا اگر کسی میشناسه یکسری اطلاعات بده ممنون میشم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Sam2014 - 2015-10-01

(2015-09-30 ساعت 11:04)soheilbadami نوشته:  
بعیده بدون گواهینامه و کردیت کارد یهتون بدن (اگه ندارید ؟) ولی بازم باید بپرسین. نزدیکترین شعبه های هرتز یا باجد یا انترپرایز رو سرچ کنین و حضوری یا تلفنی بپرسین. در سایت کرگزلیست هم سرچ کنین بعضیها ماشین اضافشون رو رنت میدن ولی دیپازیت زیادی میگیرن تقریبا هم قیمت ماشین
درود بر دوستان عزیزم و با اجازه سال بالایی ها :
شما برای اجاره کردن ماشین دو تا مدرک لازم دارید :
1- گواهینامه ( تگزاس یا یک ایالت دیگه یا گواهینامه بین المللی ایران ( ترجمه نمیشه ))
2- کارت بانکی به نام خودتان ( کردیت یا دبیت فرقی نمی کنه ولی حتماً باید به اسم خودتان باشه )
اگر آیتم 2 را ندارید باید ماشین به اسم دوست یا فامیل اجاره کنید و شما راننده کمکی باشید .
جور دیگه نمیشه . در ضمن باید بیمه مسئولیت را هم تقبل کنید بعلاوه یه خرت و پرت های دیگه ...که هزینه را بالا می برد و چاره ای نیست .
در آمریکا بدون اتومبیل = آچمز
در خدمتیم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-02

سلام دوستان ببخشید که دیر جواب دادم. من برای چند روزی باید هتل بگیرم. فعلا متل6 شعبه north west رو رزرو کردم. صفحات اولیه همین تاپیک دوستان گفتن متل 6 در منطقه پلانو بهتره. بعضی دیگه home stead studio suits و in town suits رو معرفی کردن. حالا من نمیدونم از نظر نزدیکی به اداره سوشال و ایستگاه اتوبوس و فروشگاه انتخابم درست بوده یا خیر. لطفا منو راهنمایی کنید و اینکه داخل سایت های این جاهایی که ذکر کردم هیچ کدوم safty box رو اشاره نکردن. باید درخواست استفاده از گاو صندوق بدم؟

(2015-09-30 ساعت 12:28)rose119 نوشته:  
سلام دوستان
سلام.من فعلا متل 6 northwest رو انتخاب کردم که نزدیک به اداره سوشال هست. اطلاعات دیگه ندارم. برای اجاره اتاق بعد از دریافت شماره سوشال هم مجله ایرانی هست به اسم پرستو هست. فعلا اطلاعات دیگه ندارم. دارم صفحات تاپیک رو به تدریج میخونم Cool

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-02

حتما مژگان جون خوشحال می شم بتونم کمکی کنم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-02

همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!

(2015-10-02 ساعت 17:36)Memolk نوشته:  همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!
ممول جان شما کدوم هتل میرید؟ کی پرواز دارید؟