مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-02

(2015-10-02 ساعت 18:40)mojgan m نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 17:36)Memolk نوشته:  همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!
ممول جان شما کدوم هتل میرید؟ کی پرواز دارید؟

مژگان جون من این آدرس را توی پلانو برداشتم...انتخاب ما برای اقامت پلانو هستش ولی خوب هنوز برای هتل سرچی نکردم این آدرس را هم از دوستان توی این صفحه برداشتم و هنوز موقعیتش را چک نکردم خوب خیلی خیلی کار داشتم. و خوب از بدشانسی لپ تابم هم خراب بود و تازه تعمیر شده. آدرس را براتون می ذارم شاید به دردتون بخوره.آهان راستی پرواز ما 14 آکتبره
homestead studio suites
Dallas Plano
N.Dallas pkwy 18470
Dallas,tx 75287

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-04

(2015-10-02 ساعت 23:26)Memolk نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 17:36)Memolk نوشته:  همسر جان و من آماده ایم برای تو دیوار رفتن...قطعا سخته خیلی هم سخته ولی خوب بقیه هم از همینجا شروع کردن.ما هم نقطه را می ذاریم سر خط.امیدوارم بعدا نیام غر بزنم.
دوستان نیاز به رزرو هتل هست ?! یا اینکه من فقط آدرس را بردارم و با تاکسی بریم همونجا رزرو کنیم?!

مژگان جون من این آدرس را توی پلانو برداشتم...انتخاب ما برای اقامت پلانو هستش ولی خوب هنوز برای هتل سرچی نکردم این آدرس را هم از دوستان توی این صفحه برداشتم و هنوز موقعیتش را چک نکردم خوب خیلی خیلی کار داشتم. و خوب از بدشانسی لپ تابم هم خراب بود و تازه تعمیر شده. آدرس را براتون می ذارم شاید به دردتون بخوره.آهان راستی پرواز ما 14 آکتبره
homestead studio suites
Dallas Plano
N.Dallas pkwy 18470
Dallas,tx 75287

ممول جان این هتل هم شبی 38 دلاره
www.sunsuits.com

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-04

(2015-10-04 ساعت 11:07)mojgan m نوشته:  

homestead studio suites
Dallas Plano
N.Dallas pkwy 18470
Dallas,tx 75287

www.sunsuits.com

ممنون ولی فکر کنم آشپزخانه نداره اولویت ما روی جاییه که بشه آشپزی کرد چون ممکنه خونه زود نتونیم اجاره کنیم و مجبور بشیم تایم بیشتری را توی هتل بمونیم.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-04

www.sunsuits.com
[/quote]

ممنون ولی فکر کنم آشپزخانه نداره اولویت ما روی جاییه که بشه آشپزی کرد چون ممکنه خونه زود نتونیم اجاره کنیم و مجبور بشیم تایم بیشتری را توی هتل بمونیم.
[/quote]
منم فکر میکنم آشپزخانه مهمه. منم 26 اکتبر بلیط دارم. احتمالا منم همین هتلی که میگید رو میگیرم. همدیگه رو اونجا میبینیم Wink

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mfarazz - 2015-10-04

(2015-10-04 ساعت 20:10)mojgan m نوشته:  ممول جان این هتل هم شبی 38 دلاره
www.sunsuits.com

[/quote]
منم فکر میکنم آشپزخانه مهمه. منم 26 اکتبر بلیط دارم. احتمالا منم همین هتلی که میگید رو میگیرم. همدیگه رو اونجا میبینیم Wink
[/quote]

دوستان به سایت www.tripadvisor.com هم حتما یک سری بزنید. اطلاعات زیادی در مورد هتلها داره و آپشنهای زیادی هم برای انتخاب داره به قسمت کامنتها هم حتما سری برنید . من خودم مدت زیادی از این سایت استفاده میکنم . اطلاعاتش به روز و مبتنی بر واقعیات.
موفق باشید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-05

(2015-10-04 ساعت 16:45)Memolk نوشته:  

homestead studio suites
Dallas Plano
N.Dallas pkwy 18470
Dallas,tx 75287

www.sunsuits.com

سلام. امروز سایت هوم استد رو چک کردم. صبحانه مجانی بگیر و ببر و شاتل مجانی از فرودگاه هم داره. نمیدونم بدون رزرو هم میشه از شاتل استفاده کرد یا خیر

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-05

(2015-10-04 ساعت 20:10)mojgan m نوشته:  ممول جان این هتل هم شبی 38 دلاره
www.sunsuits.com

[/quote]
[/quote]
حتما خوشحال می شم همدیگرو ببینمWink

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-05

(2015-10-05 ساعت 11:28)mojgan m نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 16:45)Memolk نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 18:40)mojgan m نوشته:  ممول جان شما کدوم هتل میرید؟ کی پرواز دارید؟

homestead studio suites
Dallas Plano
N.Dallas pkwy 18470
Dallas,tx 75287

www.sunsuits.com

سلام. امروز سایت هوم استد رو چک کردم. صبحانه مجانی بگیر و ببر و شاتل مجانی از فرودگاه هم داره. نمیدونم بدون رزرو هم میشه از شاتل استفاده کرد یا خیر

قطعا بدون رزرو شاتل رایگان ندارن باید از همین جا رزرو کنید .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-06

خدا را شکر ما تونستیم یه آدرس توی دالاس فریسکو پیدا کنیم...دوست همسر جان آدرسشون را دادن و این برای حساب بانکی و گرین کارت خیلی به دردمون می خوره.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - atisc - 2015-10-09

(2014-11-18 ساعت 23:02)mahdii نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 21:09)armina-۲۰۱۴ نوشته:  سلام دوستان ما دو روزه که وارد دالاس شدیم و بودجت سوییت برای یک ماه گرفتیم تا سوشال و گرین کارت بگیریم و بعد خونه اجاره کنیم آیا بدون گرین کارت و سوشال میتونیم حساب باز کنیم و کلاس زبان بریم؟میخوام از زمان حداکثر استفاده رو بکنیم.
سلام
میتونید حساب باز کنید و بعدا سوشیالتون رو بدید یکی از شعبه های ولز فرگو مدیرش یک خانم ایرانی هست که خیلی با محبت و لطف کار دوستان رو راه می انداخت

سلام
ببخشید میشه آدرس این شعبه رو بدید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ahuraee - 2015-10-10

سلام به همه دوستان
من در نوامبر برای یک هفته بلیط رفت و برگشت به دالاس گرفتم
تو این یک هفته چه کارهایی رو انجام بدم؟
۱- هتل یا اپارتمان کجا بگیرم و شبی چقدر هست؟
۲-خط از کجا بگیرم برای یک هفته؟
۳-حساب بانکی چه حسابی در چه بانکی باز کنم و چقدر پول در حساب بزارم؟
۴-ماشین میتونم کرایه کنم واگه میتونم از کجا بگیرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-10

(2015-10-10 ساعت 12:30)ahuraee نوشته:  سلام به همه دوستان
من در نوامبر برای یک هفته بلیط رفت و برگشت به دالاس گرفتم
تو این یک هفته چه کارهایی رو انجام بدم؟
۱- هتل یا اپارتمان کجا بگیرم و شبی چقدر هست؟
۲-خط از کجا بگیرم برای یک هفته؟
۳-حساب بانکی چه حسابی در چه بانکی باز کنم و چقدر پول در حساب بزارم؟
۴-ماشین میتونم کرایه کنم واگه میتونم از کجا بگیرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
سلام دوست عزیز. 1. Homestead studio suites-Dallas- plano
N. Dallas Pkwy 18470
Dallas ,TX 75287
Tel 972-248-2233
شبی 66.49 دلار که اگر تو سایتش ثبت نام کنید و رزرو کنید تا 15 درصد تخفیف میده و شاتل رایگان فرودگاه هم داره.
همون موقع که ثبت نام کردید رزرو نکنید. کمی صبر کنید تا براتون تخفیف ها ایمیل بشه
2. نمیدونم
3. بانک ولز فارگو نیاز به آدرس ثابت نداره و هرچقدر دلتون خواست پول بزارید. فقط تاکید کنید که نمیخواهید شارژ پرداخت کنید
4. کرایه ماشین از فرودگاه انجام میشه. من زیاد در موردش نمیدونم
این مطالب رو تو همین تاپیک خوندم. من هنوز ایران هستم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با دوستان با سابقه تماس بگیرید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ELYAS 2015 - 2015-10-11

سلام
من از 20 نوامبر وارد شهر دالاس میشم . و در ماه های دسامبر و ژانویه به دنبال همخونه هستم .
کسی هست تمایل داشته باشه .؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-12

http://m.extendedstayamerica.com/h5/hotel-details?id=%2Fhotels%2Ftx%2Fdallas%2Fflankford-road

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ﻣﺮﻳﻢ.ﻣﺎﻫﺎﻥ - 2015-10-13

ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ
ﻣﻦ ﻣﺮﻳﻢ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاﻩ ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮﺯﻧﺪﻡ ﻣﺎﻫﺎﻥ 3 ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺶ اﺯ ﻫﻴﻮﺳﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺩاﻻﺱ ﻧﻘﻞ ﻣﻜﺎﻥ ﻛﺮﺩﻩ اﻳﻢ.
اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮاﻱ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺎﺭ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﺯ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﻤﻚ ﺑﮕﻴﺮﻡ.