مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2015-10-20

(2015-10-17 ساعت 12:12)mehrak1 نوشته:  خب منم راهنمایی کنید دیگه .....لطفا

سوال شما خیلی تحصصی هست فکر کنم شاید کسی در این ضمینه اطلاعی نداره که نتونسته بهتون جواب بده .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2015-10-20

(2015-10-18 ساعت 11:10)mehrak1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من تازه واردم البته به مهاجر سرا نه آمریکا
توی تایپیک آستن و هیوستن سوال پرسیدم هیچکس جواب نداد فکر کردم شاید اینجا دوستان فعالتری باشن و بتونن کمک کنن

ما یه شرکت فعال در زمینه نفت و گاز داریم الان در کره جنوبی زندگی میکنیم و قصد تاسیس شرکت یا باز کردن یه شعبه از همین

سلام دوست عزیز.
متاسفانه
با توجه به شرح مختصر و کلی شما دادن جوابی دقیق غیر ممکن است.
ولی به طور کلی چند پاسخ در شرایط کنونی خدمتتان تقدیم می‌شود.
1 با اقامت کره جنوبی شما قادر نخواهید بود به آمریکا سفر نمایید.
2 با ویزای توریستی شما میتوانید بنا بر اعتبار شرکت اقدام فرمایید و سایر مدارک مورد نیاز ویزا را هم تکمیل نمایید و در محل تحقیقاتی انجام دهید.
3 جهت ویزای بازرگانی از طریق شرکت اقدام نموده تا طی مراحل تحقیقات ملموس تر شود. ضمنا اگر شرکت در تعلق شخصی با پاسپورت ایران باشد احتمال صدور ویزا بازرگانی به صفر نزدیک می‌شود.
4 جهت افتتاح شعبه یا دفتر نمایندگی راه حل دیگر و معقول تری است که اگر شرکت در کره جنوبی ثبت گردیده از اتاق بازرگانی کره اطلاعات بیشتر کسب نمایید.
5 در خصوص هر گونه فعالیت بازرگانی توصیه میشود یک بار سفری داشته باشید و وضعیت اقتصادی و بازرگانی تا تحقیقات دقیق میدانی انجام دهید و به هزینه های بالا جهت سفر و تحقیقات مثبت بیاندیشید تا از تبعات منفی آتی کمتر آسیب ببینید.
6 در خصوص سفر به آمریکا در نظر بگیرید هر ویزا و هر اقامت خود به خود تبدیل به پاسپورت نخواهد شد و شرایط سخت ممکن است دوستان را آزرده خاطر نماید.
7 جهت سرمایه گذاری و خرید سرقفلی یا افتتاح بیزنس تحقیق نمایید.
8 مورد حیاتی آخر اینکه پیش از هر اقدامی در خصوص مهاجرت به این کشور زمان زیادی را صرف تحقیقات درست و کسب اطلاعات از وکلای معتبر که در آمریکا ثبت شده باشند بفرمایید.

خداوند یاورتون باشه.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-10-20

خیلی ممنونم از راهنماییتون
شاید منظورم رو خوب نرسوندم ما الان شرکت رو در کره داریم مالکیت هم به اسم همسرم هست و البته ایرانی پس فکر کنم خیلی سخت بشه یه دفتر اونجا زد این از این مورد
امریکا به صورت مسافرت اومدیم هر چند که این مملکت اینقدر بزررگه که نمیشه یکی دوتا ایالت که میری بتونی نظر بدی ولی به هر حال فقط چند تا ایالت رو دیدیم و اینکه طی دوماه اینده همسرم به تگزاس سفر میکنن برا برسی دقیقتر
همین وکیل معتبر رو اگه پیدا میکردیم کلی مشکلاتمون حل میشد
بازم کلی ازتون متشکرم انشاله که شما هم در پناه خدا سلامت باشید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-10-21

سلام ممنون از دوستان عزیزی که در پیام خصوصی هم راهنمایی کردن من نمیتونم جواب بدم چون تعداد پستهام کم هستن خیلی لطف کردید مهربونا

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-23

ما خونه رنت کردیم توی پلانو و دو روزه که وارد خونمون شدیم هنوز سوشال نیومده و برای درایور. لایسنس هم اقدام نکردیم فعلا دنبال خرید ماشین هستیم تا سوشال بیاد و بریم دنبال کار.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - alireza62 - 2015-10-23

(2015-10-23 ساعت 05:33)Memolk نوشته:  ما خونه رنت کردیم توی پلانو و دو روزه که وارد خونمون شدیم هنوز سوشال نیومده و برای درایور. لایسنس هم اقدام نکردیم فعلا دنبال خرید ماشین هستیم تا سوشال بیاد و بریم دنبال کار.

خوشحالم کاراتون خوب داره پیش میره .بهترینهارو براتون ارزو میکنم.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-23

(2015-10-23 ساعت 05:33)Memolk نوشته:  ما خونه رنت کردیم توی پلانو و دو روزه که وارد خونمون شدیم هنوز سوشال نیومده و برای درایور. لایسنس هم اقدام نکردیم فعلا دنبال خرید ماشین هستیم تا سوشال بیاد و بریم دنبال کار.

ممول جان تبریک میگم. همیشه خبر خوب دارید. موفق باشید Cool
کدوم مجتمع خونه گرفتید و لطفا شرایطی که بدون داشتن سوشال و کردیت بهتون خونه دادن و میزان دیپازیت و مقدار اجاره ماهیانه.
ببخشید که سوالم طولانی شد

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2015-10-23

دوستان يكى از دوستان من بايد به ايران برگردن اگه كسى تمايل داشت يا تازه واردى به دالاس سراغ داشتيد ايشون ميتونن اپارتمانشونو بهشون بدن ، لطفا اگه كسى رو سراغ داشتيد اطلاع بديد ... ممنونم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-10-25

(2015-10-23 ساعت 06:14)alireza62 نوشته:  

خوشحالم کاراتون خوب داره پیش میره .بهترینهارو براتون ارزو میکنم.

ممنون علیرضا جان من هم برای شما بهترین ها را آرزو می کنم.

(2015-10-23 ساعت 07:14)mojgan m نوشته:  

ممول جان تبریک میگم. همیشه خبر خوب دارید. موفق باشید Cool
کدوم مجتمع خونه گرفتید و لطفا شرایطی که بدون داشتن سوشال و کردیت بهتون خونه دادن و میزان دیپازیت و مقدار اجاره ماهیانه.
ببخشید که سوالم طولانی شد

ممنون مژگان جان...ما توی legecy Dr خونه گرفتیم بدون سوشال هم که هر جا می رید باید بگید که اگر موافقت بکنن بهتون می گن.(البته خیلی جاها هیچ مشکلی ندارن)...برای کردیت هم ما کردیت ندادیم فقط گفتن که باید یه برگه بدید که نشون بده شما شغل دارید و ماهی 2800$ درآمد دارید که دوستمون که توی فریسکو هستن این کار را برامون انجام دادن.(البته فقط این مجتمع این مورد را خواست بقیه اینجوری نبود)..اگر ایشون نمی تونستن باید پول چند ماه اجاره را می دادیم قرار داد ما 13 ماهست و ماهی 970$ و 40$ هم برای loundry پرداخت می کنیم...خونه هم 1 خوابست...البته ما جاهای زیادی را دیدیم ولی تا این خونه را دیدم گل از گلم شکفتSmile...من عاشق این خونم...
فقط برای گرفتن برق خیلی اذیت شدیم چند جا زنگ زدیم تا 1 جا بلاخره راضی شدن که بدون سوشال کارمون را راه بندازن.

خواستم اول جواب دوستانم را بدم بعد اعلام کنم
هوراااااااااااااااااااااااا سوشال ما اومد. Smile

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-10-25

(2015-10-25 ساعت 08:42)Memolk نوشته:  [quote='mojgan m' pid='675460' dateline='1445568291']
[quote='Memolk' pid='675452' dateline='1445562198']

ممنون مژگان جان...ما توی legecy Dr خونه گرفتیم بدون سوشال هم که هر جا می رید باید بگید که اگر موافقت بکنن بهتون می گن.(البته خیلی جاها هیچ مشکلی ندارن)...برای کردیت هم ما کردیت ندادیم فقط گفتن که باید یه برگه بدید که نشون بده شما شغل دارید و ماهی 2800$ درآمد دارید که دوستمون که توی فریسکو هستن این کار را برامون انجام دادن.(البته فقط این مجتمع این مورد را خواست بقیه اینجوری نبود)..اگر ایشون نمی تونستن باید پول چند ماه اجاره را می دادیم قرار داد ما 13 ماهست و ماهی 970$ و 40$ هم برای loundry پرداخت می کنیم...خونه هم ۱ خوابست...البته ما جاهای زیادی را دیدیم ولی تا این خونه را دیدم گل از گلم شکفتSmile...من عاشق این خونم...
فقط برای گرفتن برق خیلی اذیت شدیم چند جا زنگ زدیم تا ۱ جا بلاخره راضی شدن که بدون سوشال کارمون را راه بندازن.

خواستم اول جواب دوستانم را بدم بعد اعلام کنم
هوراااااااااااااااااااااااا سوشال ما اومد. Smile
خیلی تبریک میگم ممول عزیز. امیدوارم کارها همیشه به سهولت و سریع انجام بشه. و بسیار ممنونم بخاطر اطلاعات خوبی که در اختیارم قرار میدید Cool

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Alex 2014 - 2015-10-25

(2015-10-06 ساعت 17:01)Memolk نوشته:  خدا را شکر ما تونستیم یه آدرس توی دالاس فریسکو پیدا کنیم...دوست همسر جان آدرسشون را دادن و این برای حساب بانکی و گرین کارت خیلی به دردمون می خوره.

بادرود و تبریک دوست عزیز ما هم ژانویه میایم دالاس
یه سوال ، شما homestead studio suites را از ایران رزرو کرده بودین ؟ یا از فرودگاه با داشتن ادرس به اونجا مراجعه کردین ؟ چون از ایران من نمیتونم بوک کنم و کردیت کارد می خواد .گفتم میشه با داشتن ادرس سرزده به اونجا مراجعه کنیم برای اقامت موقت ؟ با تشکر از پاسختون

(2015-10-25 ساعت 19:14)Alex 2014 نوشته:  
(2015-10-06 ساعت 17:01)Memolk نوشته:  خدا را شکر ما تونستیم یه آدرس توی دالاس فریسکو پیدا کنیم...دوست همسر جان آدرسشون را دادن و این برای حساب بانکی و گرین کارت خیلی به دردمون می خوره.

بادرود و تبریک دوست عزیز ما هم ژانویه میایم دالاس
یه سوال ، شما homestead studio suites را از ایران رزرو کرده بودین ؟ یا از فرودگاه با داشتن ادرس به اونجا مراجعه کردین ؟ چون از ایران من نمیتونم بوک کنم و کردیت کارد می خواد .گفتم میشه با داشتن ادرس سرزده به اونجا مراجعه کنیم برای اقامت موقت ؟ با تشکر از پاسختون
alex عزیز ما extended stay رفتیم نه homested studio ...و اینکه خیر اصلا رزروی انجام ندادم دلیلش هم یک مقدار حساسیت های بهداشتی بود که داشتیم ترجیح دادیم که بیایم و از نزدیک ببینیم به خاطر همین 3 تا آدرس توی یک محدوده را برداشتیم که اگر خوشمون نیومد بریم جای بعدی...از فرودگاه ماشین گرفتیم و رفتیم به آدرس و همون آدرس اول هم اقامت کردیم.برای 1هفته و بعد از 1 هفته هم اومدیم توی خونه ی خودمون.
البته که الان فصل بهتریه و نیاز به رزرو از قبل نداره...برای ژانویه هم اگر توی تعطیلات نباشه بهتره ولی اگر توی تعطیلات تشریف میارید فکر کنم از قبل رزرو کنید که از طریق صرافی می تونید پول را براشون واریز کنید.
موفق باشید.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mohsen.saadat - 2015-10-26

با سلام
اقا من یک نفره میخام خیلی تو هزینه هام سرفه جویی کنم اونجا خونه ارزونتر هست کار ساده چی؟؟؟ فرقی نمی کنه برای شروع هر چی باشه !! کار تو رستوران یا فروشگاه هست!!؟؟ میشه روش حساب کرد تا بعد چند وقتی که خود را جمع و جور کردیم و زبانمان بهتر شد به فکر ورود به کار تخصصی خود (مهندسی صنایع) شویم؟!
تلفن اینترنت بیمه هزینه خورد خوران یک نفر به صورت اقتصادی چقدر است!!
تو فکر دالاسم !

RE: دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2015-10-26

(2015-10-26 ساعت 01:31)mohsen.saadat نوشته:  با سلام
اقا من یک نفره میخام خیلی تو هزینه هام سرفه جویی کنم اونجا خونه ارزونتر هست کار ساده چی؟؟؟ فرقی نمی کنه برای شروع هر چی باشه !! کار تو رستوران یا فروشگاه هست!!؟؟ میشه روش حساب کرد تا بعد چند وقتی که خود را جمع و جور کردیم و زبانمان بهتر شد به فکر ورود به کار تخصصی خود (مهندسی صنایع) شویم؟!
تلفن اینترنت بیمه هزینه خورد خوران یک نفر به صورت اقتصادی چقدر است!!
تو فکر دالاسم !

اقا سید همین تاپیک رو استارت بزن به خوندن اش از ابتدای پستهای ارسالی در سال 2013 و 2014 گوشی دستت میاد... ضمنا" "می خوای صرفه جویی کنی " نه ! مجبوری که صرفه جویی کنی .