مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-11-07

هورا... هورا... شماره سوشالم دو روز پیش به آدرس ی دوست خوب ارسال شده بود. امشب ایشون لطف کردن و به دستم رسوندن. همون روزی که رفتم اداره سوشال برام روی کارت تاریخ صدور زدن. تاریخ 29 اکتبر صادر شده. کمتر از یک هفته هم طول کشیده تا پست بشه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - P.R - 2015-11-07

(2015-10-20 ساعت 15:58)mehrak1 نوشته:  خیلی ممنونم از راهنماییتون
شاید منظورم رو خوب نرسوندم ما الان شرکت رو در کره داریم مالکیت هم به اسم همسرم هست و البته ایرانی پس فکر کنم خیلی سخت بشه یه دفتر اونجا زد این از این مورد
آمریکا به صورت مسافرت اومدیم هر چند که این مملکت اینقدر بزررگه که نمیشه یکی دوتا ایالت که میری بتونی نظر بدی ولی به هر حال فقط چند تا ایالت رو دیدیم و اینکه طی دوماه اینده همسرم به تگزاس سفر میکنن برا برسی دقیقتر
همین وکیل معتبر رو اگه پیدا میکردیم کلی مشکلاتمون حل میشد
بازم کلی ازتون متشکرم انشاله که شما هم در پناه خدا سلامت باشید

سلام . اینجا تو این سایت می تونید وکلای موفق ایرانی در امریکا رو مشاهده کنید
http://www.iranianlawyer.org/

RE: دالاس، ایالت تگزاس - امین 13 - 2015-11-07

سلام
من حدود دو هفته آینده یعنی حدود 20 نوامبر عازم دالاس هستم
اگه دوستان کسی هست که همخونه میخاد یا مایل باشه باهم خونه اجاره کنیم بهم پیام بده
ممنون

(2015-11-07 ساعت 05:17)Memolk نوشته:  دوستان برای کار ایده ای دارید؟؟؟ من تقریبا تمام فرمهای آنلاینی را که شراطیش بهم می خورد را پر کردم ولی دریغ از حتی یک تماس...این ارزیابی روانشناسی هم که خودش دیگه حکایتی شده...همه جا استخدامهاش آنلاین شده...حتی مک دونالند هم رفتم همه آنلاین ولی فکر نمی کنم که بشه استخدام شد با اینکه تقریبا همه از جمله والمارت و راس و مارشال و برلینگتون و تارگت و .... استخدام دارن...چکار کنم Sad

سلام
اصلا نترس عزیزم
منم روزهای اول حال تو و شرایط تو را داشتم و مدت یک ماه و نیم بیکار بودم و حالتا درک میکنم هر چند الان ایران هستم , ولی شما امیدتا از دست نده و میخام یه توصیه بهت بکنم
هر جایی که اپلی میکنی فقط به پر کردن اون فرمها اکتفا نکن و حضوری حتما برو و به قول معروف پیله کن و بگو که من فرمها را پر کردم و الان کار احتیاج دارم
حتما حتما حضوری برو و همونطور که گفتم گیر سه پیچ بده که الان میخای بری سر کار .
صرف پر کردن فرمها و ... بی فایده ست
ان شا الله موفق باشی

(2015-11-07 ساعت 18:52)امین 13 نوشته:  سلام
اگه دوستان کسی هست که همخونه میخاد یا مایل باشه باهم خونه اجاره کنیم بهم پیام بده
ممنون
من دنبال همخونه خانم هم سن و سال خودم هستم. شما خانم هستید یا آقا؟ اگر خانم هستید چند سالتونه

(2015-11-07 ساعت 19:09)mojgan m نوشته:  
ممنون
من دنبال همخونه خانم هم سن و سال خودم هستم. شما خانم هستید یا آقا؟ اگر خانم هستید چند سالتونه

همینطور که از آی دیم پیداست آقا هستم

(2015-11-07 ساعت 19:13)امین 13 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 19:09)mojgan m نوشته:  
ممنون

همینطور که از آی دیم پیداست آقا هستم

موفق باشید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdisafa - 2015-11-08

سلام دوستان،
من قصد دارم از ماه ژانویه برای زندگی و کار به دالاس نقل مکان کنم. فعلا تصمیم دارم که Plano را برای زندگی انتخاب کنم. چند سوال:

1- کدام مدرسه ابتدایی را توصیه می کنید؟
2- کدام محله Plano را توصیه می کنید؟ اجاره برای من تا سقف 1400 دلار مناسب است.
نکته: برای دسترسی به بزرگراه ها برای رسیدن به Sunnyvale (محل کار من) کدام منطقه مناسبتره؟

از وقتی که می گذارید ممنونم،

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rainyboy - 2015-11-08

دوستان کسی هست بخاد بیاد دالاس ؟ یه کتاب میخام برام بیارین. خیلی کوچیکم هست کتابه. اگه میتونین لطفا پیام بدین بهم مرسی

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rainyboy - 2015-11-08

بچه ها سعی میکنم بزودی درباره این استخدامیا براتون مطلب بزارم. که چطوری میتونین پاس کنین

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-11-08

سلام. منن ی آپارتمان یک خوابه اجاره کردم.تقاطع خیابان پرستون و فرانکفورت. سی و دو سال دارم و نیاز به همخونه خانم دارم. اگر خانمی مایل هست باهم همخونه بشیم لطفا پیام خصوصی بفرسته.
مرسی

RE: دالاس، ایالت تگزاس - pouyasanat - 2015-11-08

سلام دوستان یک وکیل معتبر شناخته شده جهت تبدیل ویزا کسی سراغ داره معرفی کنه ؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojgan m - 2015-11-08

سلام دوستان. من دو هفته ست وارد آمریکا شدم. الان سایت بیمه بازه. رفتم سایت اینشورنس مارکت پلیس و هلت کر رو چک کردم. نمیدونم کدوم این پلن ها رو انتخاب کنم. هنوز کار و درآمد ندارم. پول زیادی هم نمیتونم بابت بیمه بدم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-11-09

(2015-11-07 ساعت 17:43)P.R نوشته:  
(2015-10-20 ساعت 15:58)mehrak1 نوشته:  خیلی ممنونم از راهنماییتون
شاید منظورم رو خوب نرسوندم ما الان شرکت رو در کره داریم مالکیت هم به اسم همسرم هست و البته ایرانی پس فکر کنم خیلی سخت بشه یه دفتر اونجا زد این از این مورد
آمریکا به صورت مسافرت اومدیم هر چند که این مملکت اینقدر بزررگه که نمیشه یکی دوتا ایالت که میری بتونی نظر بدی ولی به هر حال فقط چند تا ایالت رو دیدیم و اینکه طی دوماه اینده همسرم به تگزاس سفر میکنن برا برسی دقیقتر
همین وکیل معتبر رو اگه پیدا میکردیم کلی مشکلاتمون حل میشد
بازم کلی ازتون متشکرم انشاله که شما هم در پناه خدا سلامت باشید

سلام . اینجا تو این سایت می تونید وکلای موفق ایرانی در آمریکا رو مشاهده کنید
http://www.iranianlawyer.org/
ممنونم ازتون با یکیشون ارتباط برقرار کریدم فعلا دنبال راه مطمئن هستیم بازم ممنون

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2015-11-10

سلام بر دوستان عزیز.یادم میاد تو همین تاپیک افرادی بودند که در شرکت زیمنس کار پیدا کردند اگه هنوز هم هست ممنون میشم بهم بگید.