مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-12-10

(2015-12-09 ساعت 09:24)farnaz100 نوشته:  دوستان یه خونواده سه نفره می تونن برای شروع اپارتمان یک خوابه اجاره کنن؟

حتما و صد در صد می تونید نگران نباشید ممکنه بعضی از کامپلکسها قبول نکنن که تعدادشون خیلی کمه ولی ۹۰ در. صدشون هیچ مشکلی ندارن. ما هم یه خانواده ی سه نفره هستیم با یه آپارتمان یک خوابه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Danoosh - 2015-12-10

(2015-12-10 ساعت 06:35)mojgan m نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 11:13)maxsupermax نوشته:  سلام

دوستان نظرشون در مورد این خبر چی هست و اونهایی که قراره بعد سیتیزن بشن رفت و امد آینده به کشور عزیزمون در این شرایط جدید تحت چه تاثیری قرار خواهد گرفت ؟

"مجلس نمایندگان محدودیت‌های تازه مسافرتی به آمریکا را تصویب کرد. "
......
به گزارش خبرگزاری رویترز این طرح، ورود بدون روادید کسانی که طی پنج سال گذشته به کشورهایی مانند ایران، سودان، *******ه یا عراق سفر کرده باشند را لغو می‌کند.
به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان شهروندانی که تابعیت دوگانه (یعنی پاس آمریکایی و ایرانی مثلا" ) این چهار کشور را دارند نیز شامل این طرح شده و باید برای ورود به ایالات متحده روادید بگیرند.

Sad
سلام. نظر من اینه که ما مثل همیشه کتک خورمون ملسه. کلی حرص خوردیم تا ویزا گرفتیم و پامون رسید به آمریکا. بعدش دنبال کار و خونه و .... حالا باید استرس رفت و آمد و سیتیزن شدن هم داشته باشیم. خدا رحم کنه

سلام
سنا چی گفته؟ اوباما چی؟

موفق باشید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2015-12-12

(2015-12-10 ساعت 10:55)Danoosh نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 06:35)mojgan m نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 11:13)maxsupermax نوشته:  سلام

دوستان نظرشون در مورد این خبر چی هست و اونهایی که قراره بعد سیتیزن بشن رفت و امد آینده به کشور عزیزمون در این شرایط جدید تحت چه تاثیری قرار خواهد گرفت ؟

"مجلس نمایندگان محدودیت‌های تازه مسافرتی به آمریکا را تصویب کرد. "
......
به گزارش خبرگزاری رویترز این طرح، ورود بدون روادید کسانی که طی پنج سال گذشته به کشورهایی مانند ایران، سودان، *******ه یا عراق سفر کرده باشند را لغو می‌کند.
به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان شهروندانی که تابعیت دوگانه (یعنی پاس آمریکایی و ایرانی مثلا" ) این چهار کشور را دارند نیز شامل این طرح شده و باید برای ورود به ایالات متحده روادید بگیرند.

Sad
سلام. نظر من اینه که ما مثل همیشه کتک خورمون ملسه. کلی حرص خوردیم تا ویزا گرفتیم و پامون رسید به آمریکا. بعدش دنبال کار و خونه و .... حالا باید استرس رفت و آمد و سیتیزن شدن هم داشته باشیم. خدا رحم کنه

سلام
سنا چی گفته؟ اوباما چی؟

موفق باشید

لامصب کل مورد به نظرم یه تحریم جدید و ناجور محسوب میشه علیه ایران حتی مانع سرمایه گذاری خارجی ممکنه بشه.Sad
طی اخبار تکمیلی تا به امروز
شامل دو ملیتی های ایرانی-غیرامریکایی( ایرانیانه شهروند اون 38 کشور ) خواهد بود ولی با همه اینها برای ایرانی -امریکایی ها و پای نوبت سیتیزنی ها سخت تر خواهد شد و سیم جیم بیشتر که 2011 تا به امروز اگر سفر به ایران داشتند . ولی اوباما چراغ سبز داده که از "ترامپ" عوضی عقب نمونه و از اونجا که 407 تا رای موافق داشته بعید می دونم سنا رد کنه مصوبه رو .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - pouyasanat - 2015-12-13

با سلام و درود بر دوستان مهاجرسرا ؛من هم با ویزا تک ضرب دارم میام،اگر ممکنه تلفن یا ایمیل را برام بفرستید جهت همسفر یا همخونه با هم در ارتباط باشیم.حدود سفرم فبریه هست میتونم همخونه یا همسفر خوبی باشم .متشکر-

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mojtaba01 - 2015-12-17

سلام دوستان
نظرتون در مورد هالینگن تگزازس چیه؟ خوبه برای زندگی؟ هدفم اینه که یه شهر با کمترین هزینه باشه البته نه به هر قیمتی یعنی اینکه بالاخره امنیت و رفاه هم داشته بشه. ممنون میشم دوستان پاسخ بدن.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - farnaz100 - 2015-12-19

(2015-12-10 ساعت 08:46)Memolk نوشته:  
(2015-12-09 ساعت 09:24)farnaz100 نوشته:  دوستان یه خونواده سه نفره می تونن برای شروع اپارتمان یک خوابه اجاره کنن؟

حتما و صد در صد می تونید نگران نباشید ممکنه بعضی از کامپلکسها قبول نکنن که تعدادشون خیلی کمه ولی ۹۰ در. صدشون هیچ مشکلی ندارن. ما هم یه خانواده ی سه نفره هستیم با یه آپارتمان یک خوابه

سلام
ممنون از پاسختون. میشه بپرسم شما کدوم منطقه هستین. ما با توجه به شروع مدرسه دخترم از سال دیگه دنبال یه مدرسه خوب و محله خوب هستیم.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - pouyasanat - 2015-12-20

(2015-11-07 ساعت 18:52)امین 13 نوشته:  سلام
من حدود دو هفته آینده یعنی حدود 20 نوامبر عازم دالاس هستم
اگه دوستان کسی هست که همخونه میخاد یا مایل باشه باهم خونه اجاره کنیم بهم پیام بده
ممنون
سلام امین جان من هم تا یک ماه دیگه عازم دالاس هستم لطفا با من تماس بگیرید متشکرم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - pouyasanat - 2015-12-20

سلام
دوستان من هم تا حدود 40روز دیگه عازم دالاس هستم از دوستانی که مایل به همسفری یا هم خونه در دالاس هستند لطفا پیام بدن.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-12-20

سلام دوستای عزیز میشه یه منطقه خوب برا زندگی خونواده با مدرسه خوب تو همون منطقه بهم معرفی کنید ؟
بگم چی مد نظرمه که بتونید کمک کنید اینکه امنتیتش اول از همه مد نظرمه مدرسه بچه ها و بعدش دیگه راحتی زندگی مثل خرید و اینها مسئله مالی خیلی مشکل بزرگی نیست هم برا خرید هم اجاره برا همین ازتون کمک میخوام چون ممکنه با همین انتخاب جای دائمی بخریم
فقط اسم مناطق رو بهم لطف کنید بگید خودم از طریق اینترنت قیمت و ریل استیت پیدا میکنم خیلی ممنونم از کمکتون

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-12-20

یادم رفت بگم که منطقه وست پلانو رو توی سرچم پیدا کردم به نظرتون چطوره؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - pouyasanat - 2015-12-22

سلام دوستان آیا کسی هست بتونه در گرفتن خونه اجاره و ماشین اجاره یا همخونه در دالاس کمک کنه؟ ورودم به دالاس 12فبریه(23بهمن)هست. ؟؟؟؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - belivand - 2015-12-22

سلام Smile
دوستان که در تگزاس تازه مستقر شدند کسی هست که دندانپزشک باشه؟
در حال گذراندن امتحانات برد، من یکسری سوال دارم و به راهنمایی نیاز دارم.
ممنونم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - amrikale - 2015-12-24

(2015-12-22 ساعت 16:58)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان آیا کسی هست بتونه در گرفتن خونه اجاره و ماشین اجاره یا همخونه در دالاس کمک کنه؟ ورودم به دالاس 12فبریه(23بهمن)هست. ؟؟؟؟

سلام من همین امروز صبح از دالاس برگشت . با یک دوستی که اونم تو مهاجر سرا پیدا کرده بودم رفته بودیم من متاسفانه به خاطر شرایطم تو ایران برگشتم ولی اون مونده . متاسفانه در دالاس و در کل آمریکا هیچ کس به هیچ کسی کمک نمی کنه مگر اینکه شرایط یکسان باشه و دو طرف به هم نیاز داشته باشن . این دوستی که با هم بودیم و یک هفته سویت اجاره کردیم پسر خوبیه و فوق لیسانس داره اجاره خونه هم چون گرون بود و تنهایی نمی تونه بگیره احتمالا برگرده . البته گرون برای ایشون که یک نفر بودن و الا 800-900 دلار پول زیادی نیست برای یک آپارمان خوب . شما که تصمیم داری بری به نظر من باهاش هماهنگ کن که از آلان اجاره کنه که شما رفتی تو دردسر نیوفتی . باورت نمیشه ما برای سویت هزینه یک ماه اجاره آپارتمان رو دادیم . خلاصه اینکه اینایی که میگن اره ما هستیم و میایم فرودگاه دنبالتون و ... همش کشکه ولی چون به نظر من ایشون هم تنها هستن و دنبال همخونه به نظر من می تونین با هم باشین البته من هم هر موقع رفتم میرم پیشش

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Memolk - 2015-12-25

(2015-12-19 ساعت 09:02)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 08:46)Memolk نوشته:  

سلام
ممنون از پاسختون. میشه بپرسم شما کدوم منطقه هستین. ما با توجه به شروع مدرسه دخترم از سال دیگه دنبال یه مدرسه خوب و محله خوب هستیم.

سلام دوست خوبم خواهش می کنم ما Plano هستیم Legacy Drive ...تا اونجایی که من می دونم تقریبا توی Plano تمام مدارس گرید بالایی دارن...

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-12-25

memolk عزیز این پلانو با همون منطقه ای که من گفتم یعنی وست پلانو یکیه؟ برا زندگی محل خوبیه؟
میشه چند تا منطقه خیلی خوب بهم معرفی کنید برا زندگی که من خودم سرچ کنم برا قیمت؟
مدرسه هم خیلی برامون مهمه من دو تا دانش اموز دارم
ممنون