مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-03-04

(2011-03-03 ساعت 15:40)frozen mind نوشته:  
(2011-03-03 ساعت 06:45)mahdis نوشته:  ... در آخر حرفی که ماهها روی دل من و همسرم مانده ... ایرانی بازی رو بذارید کنارو اول پولشو بگیرین ...
موفق باشید

دوستان عزيز، شما هم فردين بازي رو ميذاشتين كنار و زودتر حرف دلتون رو مي زدين! Smile
من هم با شما كاملا موافقم كه بايد از همون اول با فرهنگ اونجا رفتار كنيم. اينطوري ارائه خدمات انساندوستانه به هموطنان مي تونه استمرار پيدا كنه.

دوست عزیز ممنونم از نظرتون
ولی امیدوارم همچین مواردی برای شما پیش نیاد و اگه هم پیش اومد این صحبتها برای شما تجربه ای باشد
به هر حال هر کسی تا یه سری موارد رو تجربه نکنه .....
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - User - 2011-03-04

دوستان عزیز
ار شما خواهش می کنم بحث را به صورت خصوصی ادامه دهید.
انجمن با این بحث ها جلوه خوبی پیدا نمی کند.
من ارسال های مرتبط با این بحث را عدم تایید می کنم.

RE: زندگی و کار در دالاس - admin - 2011-03-05

بیایید یک سری از قوانین انجمن را با هم مرور کنیم:

بند 4 و 13 از قوانین:
۴- کاربران سایت می‌بایست به هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.

۱۳- تبدیل محیط علمی انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.

بند 3 مرامنامه:

۳- لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده می‌گردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل برطرف کردن سوالات و دغدغه های شماست.

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-03-05

دوستان همگی سلام
دوستان عزیز داخل دالاس ، جهت اطلاع از برنامه های نوروزی به مجله شهروند مراجعه کنید کلیه برنامه ها ( چهارشنبه سوری ، جشن شب عید که کنسرت گروه سندی هست و همچنین 13 بدر ) همه رو نوشته . در ضمن گویا خانم نوش آفرین و کیا هم برای عید دالاس برنامه دارن
امیدوارم همه تون رو ببینم
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2011-03-05

برای برنامه های نوروزی سایت مجله پرستو هم خوب اسj
www.parastoo.us

RE: زندگی و کار در دالاس - sib 24 - 2011-03-05

نو‌ش افرین و کیا در پلینو کنسرت دارن

RE: زندگی و کار در دالاس - farzad101 - 2011-03-12

سلام
بچه ها مثل اينكه اين كنسرت نوش آفرين و كيا عقب افتاده .
حالا ما يه دفعه خواستيم يه كنسرتي بريم !!

RE: زندگی و کار در دالاس - آیلی - 2011-03-14

سلام

من هم احتمالا از آگوست برای ۶ ماه میام دالاس، اینترنشیپ گرفتم UTD، امیدوارم بعدش بتونم برای دکترا قبول بشم. ممنون از اطلاعاتتون.

RE: زندگی و کار در دالاس - sib 24 - 2011-03-14

(2011-03-12 ساعت 18:10)farzad101 نوشته:  سلام
بچه ها مثل اينكه اين كنسرت نوش آفرين و كيا عقب افتاده .
حالا ما يه دفعه خواستيم يه كنسرتي بريم !!

سلام دوست عزیز.اینطور که من شنیدم به جز عید،تاریخ‌های دیگه‌ام خواننده‌ها در دالاس کنسرت میگذارن.کنسرت نوشا فرین رو از دستم بدی خیلی‌ اتفاق خاصی نمیفته صبر کن بقیه خواننده‌ها هم میان.

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2011-03-15

Tuesday, March 15

Iran Society's Chahar Shanbeh Soori
جشن چهارشنبه سوري انجمن ايران

701 Angel Parkway
Allen, TX 75002

Information: (972) 838-5690
Admission : Free

--------------------------------------------------------------------------------

Tuesday, March 15

Pars Organization's Chahar Shanbeh Soori
جشن چهارشنبه سوري سازمان جشنهاي پارس

Time: 6-9 PM
2801 E. Spring Creek Prkwy
Plano, TX. 75074
Information: (972) 492-0604
Admission: Adults $5.00 children:$2.00

نقل از سایت پرستو

RE: زندگی و کار در دالاس - sib 24 - 2011-03-16

سلام دوستان من قرارداد ۶ماه بیمه ماشین بسته بودم و ماهی‌ ۶۱$ میدادم این ماه قرار دادم تموم می‌شه کسی از دوستان دالاس بیمه ارزونتر از ۶۱$ میده؟؟لطف قیمت و اسمش رو بگه

RE: زندگی و کار در دالاس - aadine - 2011-03-16

(2011-03-16 ساعت 09:21)sib 24 نوشته:  سلام دوستان من قرارداد ۶ماه بیمه ماشین بسته بودم و ماهی‌ ۶۱$ میدادم این ماه قرار دادم تموم می‌شه کسی از دوستان دالاس بیمه ارزونتر از ۶۱$ میده؟؟لطف قیمت و اسمش رو بگه

Fred Loyal
ماهی 50 دلار

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-03-17

(2011-03-16 ساعت 09:21)sib 24 نوشته:  سلام دوستان من قرارداد ۶ماه بیمه ماشین بسته بودم و ماهی‌ ۶۱$ میدادم این ماه قرار دادم تموم می‌شه کسی از دوستان دالاس بیمه ارزونتر از ۶۱$ میده؟؟لطف قیمت و اسمش رو بگه

سیب عزیز سلام
بیمه ماشین ما ماهی 30 دلار هستش
اگه خواستی با این بیمه ادامه بدی با من در تماس باش
موفق باشی

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-03-17

سلام به همه دوستان
من یه خواهش دارم
اگه از دوستان کسی خواست بره ایران میشه یه زحمت کوچولو بهشون بدم
ممنونم میشم ازتون
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-03-19

سال نومي شود.زمين نفسي دوباره مي كشد.برگ ها به رنگ در مي آيند و گل ها لبخند مي زند و پرنده هاي خسته بر مي گردند و دراين رويش سبز دوباره...من...تو...ما...كجا ايستاده اييم.سهم ما چيست؟..نقش ما چيست؟...پيوند ما در دوباره شدن با كيست؟...زمين سلامت مي كنيم و ابرها درودتان باد و ...سال نو مبارك ...چون هميشه اميدوار وسال نومبارك...