مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - moraddad - 2011-05-02

(2011-05-01 ساعت 10:49)mahdis نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 09:36)mitr.p نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 02:30)soheilbadami نوشته:  @mitr
چه کمکی میخواید شما ؟

سلام
این سایت استدیو6 در تگزاسه. در 3 صفحه. اسم استدیو 6 به همراه ادرس دقیقش و اینکه چه امکاناتی داره
روی هر کدوم که کلیک کنیم جزییاتش باز میشه
مثلا:
Studio 6 - Dallas Northwest #6035
2395 Stemmons Trail
Dallas, TX 75220
(214) 904-1400
اینترنت وایرلس داره. به رستوران و سیستم حمل و نقل..لباسشویی و فرودگاه نزدیکه
روش که کلیک میکنی مشخصات کاملتری میده که به کجا نزدیکه
مثلا همین یکی نوشته
Local/Business Attractions
3.6 mi University of Dallas
5.1 mi Baylor Medical Irving
10.5 mi Smirnoff Music Center
و ..............
من نمیدونم کدوم یک از اینا موقعیت بهتری داره و از لحاظ منطقه ای کدوم بهتره.
در پست قبلیم هم گفتم یه منطقه ای میخواهیم که حداقل دل باز تر باشه
شب که میشه نیام بیرون ببینیم شهر شده عین شهر مرده هاSad
نمیخوام دفعه اول تو ذوقم بخوره
و از اونجایی که فعلا نمیتونیم ماشین بگیریم میخواهیم رفت و امدش راحت تر باشه و به سیستم حمل و نقل نزدیک تر
دوستان گفتند دالاس و پولینو.
حالا زحمتی براتون داشتم
هر وقت وقت داشتید و بیکار بودیم به این سایت یه نگاه بندازید و یه نظری بدید که کدوم استودیو از لحاظ جغرافیایی بهتره.
-------------
فکر کنم این دفعه سوالم رو خوب گفتمWinkببخشید طولانی شدممنون .انشا الله در دالاس جبران کنمSmile

دوست عزیز
استودیو 6 شعبه های زیادی داره در دالاس و اطراف . شما به هر حال به امید خدا بیاید بدونه ماشین جایی نمیتونید به اون صورت برید چون خدمات حمل و نقل عمومی ضعیفه . ولی نگران نباشید مطمئنا تنها نمیمونید ( البته بازم دوستان ببخشند من از جانب خودم دارم میگم ) البته بازم اینو بگم دوستان دالاسی همه خوبن و همراهیتون میکنن مطمئنا" همچنین خودِ بنده
استودیو 6 که اکثر دوستان رفتن و راضی بودن توی خیابون چرچ و های وی 75 هست که هم اشپزخانه و کمی وسایل داره و در کل خوبه
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

سلام اگه بخواد تو این یک ماه ماشین کرایه کنه با گواهی نامه بین المللی میشه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-05-02

(2011-05-02 ساعت 00:25)moraddad نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 10:49)mahdis نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 09:36)mitr.p نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 02:30)soheilbadami نوشته:  @mitr
چه کمکی میخواید شما ؟

سلام
این سایت استدیو6 در تگزاسه. در 3 صفحه. اسم استدیو 6 به همراه ادرس دقیقش و اینکه چه امکاناتی داره
روی هر کدوم که کلیک کنیم جزییاتش باز میشه
مثلا:
Studio 6 - Dallas Northwest #6035
2395 Stemmons Trail
Dallas, TX 75220
(214) 904-1400
اینترنت وایرلس داره. به رستوران و سیستم حمل و نقل..لباسشویی و فرودگاه نزدیکه
روش که کلیک میکنی مشخصات کاملتری میده که به کجا نزدیکه
مثلا همین یکی نوشته
Local/Business Attractions
3.6 mi University of Dallas
5.1 mi Baylor Medical Irving
10.5 mi Smirnoff Music Center
و ..............
من نمیدونم کدوم یک از اینا موقعیت بهتری داره و از لحاظ منطقه ای کدوم بهتره.
در پست قبلیم هم گفتم یه منطقه ای میخواهیم که حداقل دل باز تر باشه
شب که میشه نیام بیرون ببینیم شهر شده عین شهر مرده هاSad
نمیخوام دفعه اول تو ذوقم بخوره
و از اونجایی که فعلا نمیتونیم ماشین بگیریم میخواهیم رفت و امدش راحت تر باشه و به سیستم حمل و نقل نزدیک تر
دوستان گفتند دالاس و پولینو.
حالا زحمتی براتون داشتم
هر وقت وقت داشتید و بیکار بودیم به این سایت یه نگاه بندازید و یه نظری بدید که کدوم استودیو از لحاظ جغرافیایی بهتره.
-------------
فکر کنم این دفعه سوالم رو خوب گفتمWinkببخشید طولانی شدممنون .انشا الله در دالاس جبران کنمSmile

دوست عزیز
استودیو 6 شعبه های زیادی داره در دالاس و اطراف . شما به هر حال به امید خدا بیاید بدونه ماشین جایی نمیتونید به اون صورت برید چون خدمات حمل و نقل عمومی ضعیفه . ولی نگران نباشید مطمئنا تنها نمیمونید ( البته بازم دوستان ببخشند من از جانب خودم دارم میگم ) البته بازم اینو بگم دوستان دالاسی همه خوبن و همراهیتون میکنن مطمئنا" همچنین خودِ بنده
استودیو 6 که اکثر دوستان رفتن و راضی بودن توی خیابون چرچ و های وی 75 هست که هم اشپزخانه و کمی وسایل داره و در کل خوبه
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

سلام اگه بخواد تو این یک ماه ماشین کرایه کنه با گواهی نامه بین المللی میشه؟

سلام به دوستان
بله مشکلی نیست
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-05-02

ممنون دوستان
تقریبا هزینه کرایه ماشین برای یک ماه چنده؟
ایا باید بیمه اش کنیم در این یک ماه؟
چ مدارکی میخواد؟؟(علاوه بر گواهینامه رانندگی)
چون شنیدم باید ادرس دقیق خونه داشته باشی و چون ما توی استدیو زندگی میکنیم عملا صاحب خونه نیستیم

RE: زندگی و کار در دالاس - mohsen mirzaei - 2011-05-02

واقعا ایول دارین، خدا خیرشو تو همین دنیا بهتون بده (علاوه بر خیر اون دنیا :دی)

ما قصد داریم تا دو ماه دیگه بیایم آمریکا و بعد از کلی تحقیق و سرچ، آستین رو انتخاب کردیم. اما این حضور و حمایت بچه های گل مهاجرسرایی دالاس نشین بدجور آدمو قلقلک میده که بیخیال اون همه سرچ بشه و دالاس رو انتخاب کنه.

کلی از خوندن این تاپیک حظ بردم، واقعا دست مریزاد به همتون

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2011-05-02

تو سفر اول برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا -دالاس .تگزاس
با سلام برهمه دوستان مخصوصا" تگزان های دالاسیWink
من برای بلیط دالاس از KLM پرسو جو کردم با وجود 28 ساعت پرواز توی استاپ دوم اونها در امریکا پیش از ورود به دالاس وارد " فرودگاه ممفیس -تنسی" می شه .حالا می خواستم بدونم که آیا ما که در اولین قدم وارد این فرودگاه می شیم آیا از اونجا که کیس لاتاری هستیم باید مدارک + عکس X ری رو به اون فرودگاه و مسئولانش بدیم یا باید ببریم به دالاس . و آیا PoE (پورت آو اینتری) کدام محسوب می شود؟ "ممفیس "یا "دالاس" و اینکه برای IN-STATE شدن ما و مکان دریافت SSN , GREEN CARD موردی پیش نمی یاد؟
ممنونم

--------------------------------------------------------------------------------

RE: زندگی و کار در دالاس - kianoush - 2011-05-02

(2011-05-02 ساعت 19:56)maxsupermax نوشته:  تو سفر اول برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا -دالاس .تگزاس
من برای بلیط دالاس از KLM پرسو جو کردم با وجود 28 ساعت پرواز توی استاپ دوم اونها در امریکا پیش از ورود به دالاس وارد " فرودگاه ممفیس -تنسی" می شه .حالا می خواستم بدونم که آیا ما که در اولین قدم وارد این فرودگاه می شیم آیا از اونجا که کیس لاتاری هستیم باید مدارک + عکس X ری رو به اون فرودگاه و مسئولانش بدیم یا باید ببریم به دالاس . و آیا PoE (پورت آو اینتری) کدام محسوب می شود؟ "ممفیس "یا "دالاس" و اینکه برای IN-STATE شدن ما و مکان دریافت SSN , GREEN CARD موردی پیش نمی یاد؟
ممنونم

--------------------------------------------------------------------------------
کارهای مهاجرتی, در اولین فرودگاه امریکایی که وارد میشید (ممفیس.تنسی), انجام میشه و در اونجا آدرس دالاس رو برای دریافت مدارک
ارائه میدید و هیچ جای نگرانی نداره

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2011-05-03

[quote='maxsupermax' pid='105763' dateline='1304349971']
تو سفر اول برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا -دالاس .تگزاس
ممنونم

[/quo
مطمئن نیسم ولی فکر کنم اگر تعویض هواپیما فقط باشه مدارک رو نخوان. در غیر اینصورت یعنی چمدانها رو هم میدن ؟

RE: زندگی و کار در دالاس - mml - 2011-05-03

من در ماه هاي july و august قصد دارم بيام و گرين كارت و ... رو بگيرم و با پاسپورت سفبد برگردم، به دلايلي كه همه آگاه هستيد، مي خواستم به دالاس بيام و با خانمم در استوديو 6 بمونم. ولي به دليل گرماي هوا در اون موقع از سال، تصميم گرفتم برم سياتل و در يكي از شعب استوديو 6 در سياتل بمونم؛ البته علاقه شديد به بازديد از كارخانه بويينگ در سياتل هم بي تأثير نبوده! Cool با توجه به اينكه هيچ جا هيچ كسي رو ندارم، آيا تصميم درستي گرفتم؟!

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2011-05-03

(2011-05-03 ساعت 15:50)mml نوشته:  من در ماه هاي july و august قصد دارم بيام و گرين كارت و ... رو بگيرم و با پاسپورت سفبد برگردم، به دلايلي كه همه آگاه هستيد، مي خواستم به دالاس بيام و با خانمم در استوديو 6 بمونم. ولي به دليل گرماي هوا در اون موقع از سال، تصميم گرفتم برم سياتل و در يكي از شعب استوديو 6 در سياتل بمونم؛ البته علاقه شديد به بازديد از كارخانه بويينگ در سياتل هم بي تأثير نبوده! Cool با توجه به اينكه هيچ جا هيچ كسي رو ندارم، آيا تصميم درستي گرفتم؟!

دوست عزیز بیا دلتو صاف کن و قرار بزاریم من و همسرم و شما همسرتون و خانم mitr.p و همسرشون با هم که قصد داریم بیایم دالاس هماهنگ شیم و استدیو 6 هم بگیریم و باهم اقدام برای مراحل بعدی کنیم ضمنا" تنها و بی کس هم نمیشیم و بنظرم این می تونه یه تصمیم درست باشه .البته به عقیده من .... باز صلاح خویش خسروان دانند ولی اگه بشه میشیم:
شش رنجر استدیو 6
Big GrinTongue

RE: زندگی و کار در دالاس - mml - 2011-05-04

(2011-05-03 ساعت 21:09)maxsupermax نوشته:  [اگه بشه میشیم:
شش رنجر استدیو 6
Big GrinTongue

من كه خودم حرفي ندارم ولي بايد از مامانم اجازه بگيرم! Big Grin
تنها دليلم براي دالاس نيومدن، گرماي دالاس در تابستونه، اگر هم زبونم لال كلير نشدم هم كه مهربان همسر بايد تنها بياد كه در اين شرايط بهترين راه حل همينه كه شما پيشنهاد دادي...

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-05-04

(2011-05-04 ساعت 12:08)mml نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 21:09)maxsupermax نوشته:  [اگه بشه میشیم:
شش رنجر استدیو 6
Big GrinTongue

من كه خودم حرفي ندارم ولي بايد از مامانم اجازه بگيرم! Big Grin
تنها دليلم براي دالاس نيومدن، گرماي دالاس در تابستونه، اگر هم زبونم لال كلير نشدم هم كه مهربان همسر بايد تنها بياد كه در اين شرايط بهترين راه حل همينه كه شما پيشنهاد دادي...

اقا مسعود پیشنهاد خوبی بود
البته کمنوط به اینکه همه گی ی تاریخ بریم
ما باید تا 15 شهریور خودمون رو برسونیم
اما تاریخش معلوم نیست
باید مرداد هرجور شده بیایم
-------------
دوست عزیز..شهرهای خودمون هم تابستون خنک نیست.نکنه تو ایران شما ییلاق قشلاق میکنید؟؟Big Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - mml - 2011-05-04

(2011-05-04 ساعت 12:26)mitr.p نوشته:  ما باید تا 15 شهریور خودمون رو برسونیم
اما تاریخش معلوم نیست
دوست عزیز..شهرهای خودمون هم تابستون خنک نیست.نکنه تو ایران شما ییلاق قشلاق میکنید؟؟Big Grin

برنامه ما اينه كه از اول تير تا آخر مرداد رو اونجا باشيم. يعني 2 ماه.
ميترا خانم، همسفر گرامي! Cool تو ايران به خاطر كار و دانشگاه و ... مجبورم، ولي توي آمريكا فعلاً كه نمي خوام براي هميشه توي اون شهر بمونم... به همين خاطر گفتم حالا كه قراره از جيب بخوريم، برم يه جايي كه حداقل گرما نخوريم!

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-05-04

دوستان دالاسی
بهترین و مناسبترین پرواز ه دلاس کدو راه؟؟
به من گفتند از نیمه ون تا نیمه سپتاممبر قیمت ها بالاست

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2011-05-05

(2011-05-04 ساعت 13:22)mml نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 12:26)mitr.p نوشته:  ما باید تا 15 شهریور خودمون رو برسونیم
اما تاریخش معلوم نیست

برنامه ما اينه كه از اول تير تا آخر مرداد رو اونجا باشيم. يعني 2 ماه.
ميترا خانم، همسفر گرامي! Cool تو ايران به خاطر كار و دانشگاه و ... مجبورم، ولي توي آمريكا فعلاً كه نمي خوام براي هميشه توي اون شهر بمونم... به همين خاطر گفتم حالا كه قراره از جيب بخوريم، برم يه جايي كه حداقل گرما نخوريم!
Big Grin
سلام عزیزان
شما بیاید و جمع صمیمی و گرم بشیم انوقت اینقدر می خندیم تا یخ کنیمBig GrinBig Grin
پروازای " لوفت هانزا " با کف قیمت 2 تومان از آواخر تیر جا می دادند.ولی
من امروز از KLM از طریق یه آژانس برای اواسط جولای برای اقامت 5 ماه بلیط گرفتم که عالی در اومد 15 تا هم بیشتر جا خالی نداره البته تا روز یکشنبه همین هفته .(صرفا" جهت اطلاع)
نفری 1628$ (معادل 000/030/17 ریال) با یک استاپ در آمستردام و مستقیم دالاس (با رعایت کلیه ضوابط و شرایط قانونی و منطبق بر شرع مقدسWink )
حالا هر کی دوست داشت با ما match کنه... بدو بدو تموم شد.... آتیش زدم به مالم.... دالاس نبوووووووود.(سید خندان(دالاس) 4 نفر...Big Grin)

RE: زندگی و کار در دالاس - sib 24 - 2011-05-05

چقدر اختلاف قیمت!!!!!!!!!!همین مسیر تهران دالاس با KLM رو من بیلیت ۲طرف از اینجا گرفتم.۱۲۵۳$.یعنی‌ رفتم از دالاس و برگشت از تهران