مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - sezar - 2011-11-30

(2011-11-30 ساعت 10:20)mahdis نوشته:  سلام به همه دوستان مخصوصا دالاس نشین ها
بچه ها یه دو سه تا برنامه هست گفتم اعلام کنم یه موقع اگه دوست دارید بیاید از برنامه ها جا نمونید هر چند میدونم خیلی از دوستان از زمانی که اومدن دالاس دیگه زیاد سراغ مهاجرسرا نمیام ولی به هر حال .....
اول اینکه روز یکشنبه 3 دسامبر که میشه شب تاسوعا منزل یکی از دوستان مراسم هست اگه خانمها کسی تمایل به رفتن داشت به من اطلاع بده تا براشون توضیح بدم
و بعد در خصوص کنسرت هست گویا قراره بلک کتز ، مرتضی و آرش به دالاس بیان
اگه اطلاع بیشتری خواستید خصوصی بدید جوابتون رو میدم
موفق باشید

مهدیس خانم باسلام
خیلی وقته که مطلب نمینویسین تو رو خدا یه وقتی مهاجر سرا ترک نکنین ماها که هنوز نیومدیم به راهنماییهاتون احتیاج داریم

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-11-30

(2011-11-30 ساعت 15:06)sezar نوشته:  
بچه ها یه دو سه تا برنامه هست گفتم اعلام کنم یه موقع اگه دوست دارید بیاید از برنامه ها جا نمونید هر چند میدونم خیلی از دوستان از زمانی که اومدن دالاس دیگه زیاد سراغ مهاجرسرا نمیام ولی به هر حال .....
اول اینکه روز یکشنبه 3 دسامبر که میشه شب تاسوعا منزل یکی از دوستان مراسم هست اگه خانمها کسی تمایل به رفتن داشت به من اطلاع بده تا براشون توضیح بدم
موفق باشید

مهدیس خانم باسلام
خیلی وقته که مطلب نمینویسین تو رو خدا یه وقتی مهاجر سرا ترک نکنین ماها که هنوز نیومدیم به راهنماییهاتون احتیاج داریم

سلام دوست عزیز
نه خیالتون راحت من اگه تا اینجا موفقیتی کسب کردم و شرایطم بهتر شده مدیون مهاجرسرا هستم و مطمئن باشید تا زمانی که بتونم به بقیه دوستان هم کمک میکنم .
ولی انشالله خودتون میاید میبینید خیلی از دوستان بی وفایی و کم لطفی کردن و میکنن ، بلافاصله که به مقصد میرسند خیلی چیزها که در روزهای اول براشون پیش اومده رو فراموش میکنن
به هر حال نگران نباشید من هستم برای دوستان مهاجرسرایی
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - free_free - 2011-12-01

موفق باشید

مهدیس جان نه به این تاسوعا که گفتی نه اون کنسرت بلک کتز و برو بچزBig Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-12-01

(2011-12-01 ساعت 07:26)free_free نوشته:  
موفق باشید

مهدیس جان نه به این تاسوعا که گفتی نه اون کنسرت بلک کتز و برو بچزBig Grin

سلام
آره واقعا" خودمم خندم گرفت وقتی داشتم این متن رو میزاشتم
به هر حال برنامه هاییه که هست دیگه تقصیر من نیست Big Grin
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - pefa - 2011-12-05

(2011-11-15 ساعت 12:09)soheilbadami نوشته:  جوابها مشخصا در این تاپیک بارها مرور شده و تکرار اونها شاید با مشی سایت سازگار نباشد اما در کل اینها شهر های بهم مرتبطی هستن که هر کدام مثال 1 محله خود دارای جای خوب و بد یا ارزان و گران است و هرچه به خود دالاس نزدیک باشیم (البته نه از همه جهات ) مراکز اداری و تجاری بیشتر هستن. به هر شکل انتخاب محل بسته به محل کار - تحصیل و عوامل زیادی دارد که در مجموع میشود هدف شما که ما کاربران از ان بی اطلاع هستیم.
به توصیه مدیران محترم "کاربران عزیزلطفا قبل از اصرار بر پاسخ جستجو فرمایند"
موفق باشید.
من پست به پست این تاپیک رو خونده ام.
بفرمایید کجای این تاپیک جوابی به سوال من داده شده بود که من حق طرحش را نداشتم.
منتظر لینک هستم.
اگه لینک ندهید معلوم خواهد شد که عادت شما این است که الکی تذکر بدهید.
اطلاعاتی هم که نداده اید.
فقط توصیه و ایراد گرفتن!

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-12-06

(2011-12-05 ساعت 17:02)pefa نوشته:  
(2011-11-15 ساعت 12:09)soheilbadami نوشته:  جوابها مشخصا در این تاپیک بارها مرور شده و تکرار اونها شاید با مشی سایت سازگار نباشد اما در کل اینها شهر های بهم مرتبطی هستن که هر کدام مثال 1 محله خود دارای جای خوب و بد یا ارزان و گران است و هرچه به خود دالاس نزدیک باشیم (البته نه از همه جهات ) مراکز اداری و تجاری بیشتر هستن. به هر شکل انتخاب محل بسته به محل کار - تحصیل و عوامل زیادی دارد که در مجموع میشود هدف شما که ما کاربران از ان بی اطلاع هستیم.
به توصیه مدیران محترم "کاربران عزیزلطفا قبل از اصرار بر پاسخ جستجو فرمایند"
موفق باشید.
من پست به پست این تاپیک رو خونده ام.
بفرمایید کجای این تاپیک جوابی به سوال من داده شده بود که من حق طرحش را نداشتم.
منتظر لینک هستم.
اگه لینک ندهید معلوم خواهد شد که عادت شما این است که الکی تذکر بدهید.
اطلاعاتی هم که نداده اید.
فقط توصیه و ایراد گرفتن!

سلام به همه دوستان
دوست عزیز جوابهای شما هست توی همین تاپیک ولی به هر حال جناب بادامی که جواب شما رو دادند
اگه سوالی هست بفرمایید
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - tamanna - 2011-12-08

کسی در مورد امنیت تگزاس صحبتی کرده؟شنیدم زیاد امنیت نداره.

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-12-10

(2011-11-30 ساعت 20:59)mahdis نوشته:  
(2011-11-30 ساعت 15:06)sezar نوشته:  
موفق باشید

مهدیس خانم باسلام

سلام دوست عزیز
نه خیالتون راحت من اگه تا اینجا موفقیتی کسب کردم و شرایطم بهتر شده مدیون مهاجرسرا هستم و مطمئن باشید تا زمانی که بتونم به بقیه دوستان هم کمک میکنم .
ولی انشالله خودتون میاید میبینید خیلی از دوستان بی وفایی و کم لطفی کردن و میکنن ، بلافاصله که به مقصد میرسند خیلی چیزها که در روزهای اول براشون پیش اومده رو فراموش میکنن
به هر حال نگران نباشید من هستم برای دوستان مهاجرسرایی
موفق باشید
مرسی مهدیس جون
ما که برگشتیم ایران و هنوز نیومدیم
منظورت که با من نبود کهBig Grin
به هر حال مرسی خانومی......التماس دعاShy

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2011-12-14

با سلام خدمت دوستان
امروز بعد از مدتها و به طور اتفاقی تونستم وارد سایت مهاجر سرا بشم ! و اصولا نمیفهمم که این ایراد از چی هست از دستگاه من شاید (البته کما فی السابق باهاش همه امور دیگه رو انجام میدم) یا از سایت که البته اگر ایرادی بود حتما بقیه هم مشکل داشتن.
به هر شکل زیاد بررسی کردم و کاری از دستم بر نیومد. امیدوارم مشکل حل شده باشه (البته بعید هست) در غیر اینصورت دوستان اگر امری داشتن با ایمیل تماس بگیرند. ولی عیب بزرگ اینکه ما از مطالب سایت بی بهره ایم !
در پناه خدا

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-12-22

دوستان دالاسی:
سلام
با گرون شدن ارز در ایران تصمیم دارم که طلاهام رو اونجا بیارم و بفرشوم
در سفر قبلی 1 ماه من به دالاس چون وسیله نقلیه نداشتیم نتونستم جایی مثل طلا فروشی رو پیدا کنم تا روی طلاهای 18 عیارم قیمت بذاره
کسی از دوستان میدونه این مراکز اصلا در دالاس هست یا خیر/؟
و یا احتمالا اگه کسی از نرخ طلای 18 عیار و سکه که فکر کنم 21 باشه ، اطلاعی داره ممنون میشم بگه

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2011-12-23

(2011-12-22 ساعت 13:17)mitr.p نوشته:  دوستان دالاسی:
سلام
در سفر قبلی 1 ماه من به دالاس چون وسیله نقلیه نداشتیم نتونستم جایی مثل طلا فروشی رو پیدا کنم تا روی طلاهای 18 عیارم قیمت بذاره
و یا احتمالا اگه کسی از نرخ طلای 18 عیار و سکه که فکر کنم 21 باشه ، اطلاعی داره ممنون میشم بگه

سلام میترا جان
عزیزم اینجا عیار طلاها 14 یا 16 هست یه مرکزی هست مربوط به مکزیکی هاست اونجا کم و بیش پیدا میشه طلای 18
موفق باشی عزیزم

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2011-12-24

(2011-12-23 ساعت 21:36)mahdis نوشته:  
(2011-12-22 ساعت 13:17)mitr.p نوشته:  دوستان دالاسی:
سلام

سلام میترا جان
عزیزم اینجا عیار طلاها 14 یا 16 هست یه مرکزی هست مربوط به مکزیکی هاست اونجا کم و بیش پیدا میشه طلای 18
موفق باشی عزیزم

ممنون مهدیس جان......از اینکه همیشه حاظر به جوابی
گفتم ... من الان ایران هستم. نمیدونم ایا طلا بیارم اونجا و در اونجا به دلار تبدیل کنم؟؟
یا توی همین گرونی طلا رو دلار بگیرم
از دوستانی که این مراکز رفتند و از قیمت خحبری دارن ممنون میشم بگند که چه جوری حساب میکنند

RE: زندگی و کار در دالاس - alibaha - 2011-12-28

با سلام به همه بر و بچه های دی اف دبلیو نشینِ با معرفت ایرانی که توی این بلاد هوای همدیگه رو دارند. بابا ای والله.
از بچه ها اگر زوجی هستند (زن و شوهر) که فورت ورث زندگی می کنند بگند تا با هم بیشتر ارتباط بگیریم. بابا دلمون گرفت از بس اینجا با این اَمریکن ها سر و کله زدیم.... Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - pefa - 2012-01-03

من دو هفته است که در Plano مستقر شدم
دوستان سوالی بود در خدمتم
در اولین فرصت یک گزارش جانانه بهتون میدم
فعلا پا(وسیله نقلیه) و سقف(خونه) ندارم، گوش(گوشی) و کیف پول(حساب بانکی) گرفتم.
زبونمم به شدت کوتاهه

RE: زندگی و کار در دالاس - success - 2012-01-04

(2012-01-03 ساعت 07:50)pefa نوشته:  من دو هفته است که در Plano مستقر شدم
دوستان سوالی بود در خدمتم
در اولین فرصت یک گزارش جانانه بهتون میدم
فعلا پا(وسیله نقلیه) و سقف(خونه) ندارم، گوش(گوشی) و کیف پول(حساب بانکی) گرفتم.
زبونمم به شدت کوتاهه
سلام وخوش امدید.
ما هم در plano هستیم.اگر کاری وکمکی داشتید لطفا پیام بگذارید.
موفق باشید.