مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2012-11-09

(2012-11-08 ساعت 21:24)azar1921 نوشته:  سلام به همگی

من برای ترم بهار دارم میام دالاس که برم دانشگاهBig Grin میخوام بدونم خونه رو از اینجا باید رزرو کنم که نزدیک دانشگاه باشه یا بیام دالاس چند روز تو هتل اقامت کنم بعد دنبال خونه بگردم.هرچی هم توی این سایتهای خونه یابی میگردم گیجتر میشم . خواهش میکنم اگر نظری دارید راهنماییم کنید. مرسی

اذز خانم
یه شوخی میکنم اما ناراحت نشو هاااا

تو مطمینی میخوای بری دانشگاه:دی
اخه نوشتی کجا نزدیک دانشگاه خونه بگیرم اما نگفتی کدوم دانشگاهی
در هر صورت خوش امدی و لطفا لگو کدوم دانشگاهی تا بهت بگم اوضاع از چه قراره!

RE: زندگی و کار در دالاس - azar1921 - 2012-11-09

Big GrinBig Grin ببخشید دانشگاه دالاس. توی ریچادسون. خیلی ها میگن از همین ایران باید یه جا بگیرم من فکر میکردم بیام اونجا بعد دنبال خونه باشم . چکاررررر کنم خدااااااااااا
Sad
(2012-11-09 ساعت 00:07)boshra نوشته:  

من برای ترم بهار دارم میام دالاس که برم دانشگاهBig Grin میخوام بدونم خونه رو از اینجا باید رزرو کنم که نزدیک دانشگاه باشه یا بیام دالاس چند روز تو هتل اقامت کنم بعد دنبال خونه بگردم.هرچی هم توی این سایتهای خونه یابی میگردم گیجتر میشم . خواهش میکنم اگر نظری دارید راهنماییم کنید. مرسی

اذز خانم

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 00:16)azar1921 نوشته:  Big GrinBig Grin ببخشید دانشگاه دالاس. توی ریچادسون. خیلی ها میگن از همین ایران باید یه جا بگیرم من فکر میکردم بیام اونجا بعد دنبال خونه باشم . چکاررررر کنم خدااااااااااا
Sad
(2012-11-09 ساعت 00:07)boshra نوشته:  

اذز خانم

اصلا این طور نیست
گرین کارت گرفتی یا پذیرش؟
من خودم یو تی میرم
به راحتی میشه اینجا خونه گرفت
شما بیا اینجا
اول دو روز برو هتل
قشنگ میگردیم خونه پیدا میکنی بعد میری سر خونت
تاریختو اینا رو خواستی پیام خصوصی کن.

RE: زندگی و کار در دالاس - sam11 - 2012-11-10

سلام دوستان
سلام و تشكرات مخصوص خدمت boshra خانم و همسر گراميشان بابت راهنمايي هايي كه براي همسرم داشتند خدا را شاكرم كه دوستان به اين خوبي و با محبتي داريم كه ميتوانيم از راهنماييها و كمكهايي در حد توان خودشان استفاده كنيم و خيالمان راحت شود از همگي دوستان كمال تشكر را دارم.

دوستان براي پيگيري كارهاي من همسرم بايد به كدام سازمان مراجعه كند؟آيا بايد فرم خاصي را پر كند و كجا؟بايد در فرودگاه در بدو ورود اقدام كند يا نه؟خواهشمندم هر كس اطلاعاتي دارد راهنمايي كند خانمم تقريبا 10 روز ديگر در 22 نوامبر به مقصد دالاس عازم است.متشكرم(مشكل ويزا ندادن به من تمام نشدن بررسي كامل پرونده ام ومصادف شدن با روز آخر سپتامبر)

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2012-11-10

(2012-11-10 ساعت 02:56)sam11 نوشته:  سلام دوستان
سلام و تشكرات مخصوص خدمت boshra خانم و همسر گراميشان بابت راهنمايي هايي كه براي همسرم داشتند خدا را شاكرم كه دوستان به اين خوبي و با محبتي داريم كه ميتوانيم از راهنماييها و كمكهايي در حد توان خودشان استفاده كنيم و خيالمان راحت شود از همگي دوستان كمال تشكر را دارم.

دوستان براي پيگيري كارهاي من همسرم بايد به كدام سازمان مراجعه كند؟آيا بايد فرم خاصي را پر كند و كجا؟بايد در فرودگاه در بدو ورود اقدام كند يا نه؟خواهشمندم هر كس اطلاعاتي دارد راهنمايي كند خانمم تقريبا 10 روز ديگر در 22 نوامبر به مقصد دالاس عازم است.متشكرم(مشكل ويزا ندادن به من تمام نشدن بررسي كامل پرونده ام ومصادف شدن با روز آخر سپتامبر)

اولا خواهش میکنم . من در حد توانم هر کاری بتونم برای دوستان انجام میدم.
بعد اینکه خانم شما بعد از استقرار کامل و داشتن ادرس درست و اینها میروند اداره مهاجرت در ایرویمگ و فرم ها رو پر می کنند و از این حرف ها. میمونند تو نوبت تا مثل گرین کارت و مصاحبه بهتون وقت مصاحبه بدهند.
ضمنا نگران خانمتون نباشید. ما اینجا هوای خانم های شیری مثل خودم که با جرات تنهایی ویزا گرفتند رو داریم!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - نیلوفر64 - 2012-11-11

سلام به دوستای با معرفت و گلم
راستش من و شوهرم چند ماه دیگه عازم دالاس هستیم
کسی را کلا تو امریکا نداریم خیلی حول کردیم 1 سوال داشتم میشه از همون اول 1 اپارتمان اجاره کرد؟ یا باید منتظر ssn تو 1 هتل باشیم ؟میشه هتل را از ایران رزرو کرد؟ببخشید اینا بیشتر 1 سوال شد!!!

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2012-11-11

(2012-11-11 ساعت 16:22)نیلوفر64 نوشته:  سلام به دوستای با معرفت و گلم
کسی را کلا تو آمریکا نداریم خیلی حول کردیم 1 سوال داشتم میشه از همون اول 1 اپارتمان اجاره کرد؟ یا باید منتظر ssn تو 1 هتل باشیم ؟میشه هتل را از ایران رزرو کرد؟ببخشید اینا بیشتر 1 سوال شد!!!

سلام و خوش امد
دوست عزیز مسلما برای پیدا کردن خونه خوب بهتر است که دو هفته ای را در هتل باشید. برای یافتن خانه هم میتوان با نشان دادن حساب بانکی خانه اجاره کرد و البته باید سوشیال هم داشته باشید ولی بعضی مجتمع ها هستند که بدون سوشیال هم میتوان از انها خدمات گرفت. جدیدا برای هتل باید کردیت کارت ارایه کرد که باید حتما از اینجا رزرو کنید که همیشه اینجا هتل خالی هست. نگران نباشید و سفر خوبی داشته باشید.
امر دیگری داشتید در پیام خصوصی بفرمایید.

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2012-11-12

کسی را کلا تو آمریکا نداریم خیلی حول کردیم 1 سوال داشتم میشه از همون اول 1 اپارتمان اجاره کرد؟ یا باید منتظر ssn تو 1 هتل باشیم ؟میشه هتل را از ایران رزرو کرد؟ببخشید اینا بیشتر 1 سوال شد!!!

سلام به همه دوستان
مدتی نبودم ، از دوستانی که دیر جوابشون رو دادم عذر میخوام
این مطلب که میتونید بدون رزرو کردن به هر کدوم از هتل هایی که میخواید برید بارها و بارها گفته شده
دوستان عزیز نگران هتل و یا استودیو نباشید اینجا استودیوهای خوب زیاد هست با قیمت های مناسب و همیشه هم پذیرای میهمان میباشند
در ضمن نیلوفر جان !!! تنها شما نیستید که کسی رو توی امریکا ندارید خیلی ها امثال من و خیلی از دوستان دیگه کسی رو امریکا نداشتیم ولی به شخص من که خدا خیلی کمک کرد و مطمئنا برای همه همینه
نگران هیچی نباشید دوست عزیز
موفق باشید Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - پدی - 2012-11-12

boshraعزیز واقعا بابت لطف ووقتی که برای ما میگذارید متشکریم

RE: زندگی و کار در دالاس - msi - 2012-11-14

سلام و پیشاپیش خوشامد
اصلا هل نکنید Smile
همونطوری که بشرا جان گفتن یه چند روزی میتونید homstead or studio 6 باشید
ما استودیو 6 بودیم ازما کردیت نخواسته بود برای اجاره خونه ssn نداشتیم وخونه اجاره کردیم فقط ازتون deposit میگیرن .
اصلا نگران نباشید اگه کاری داشتید درخدمتیم Smile
سفرخوبی داشته باشید Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2012-11-14

سلام بر دوستان عزیز و همه آنانی که در راه دالاس و حومه هستند

من هم یه چرخی زدم و یه سری هتل و سوییت پیدا کردم البته قضاوت با خودتون و تماس و سرچ اونها هم با خودتون.من وظیفه دونستم کاری کوچکی برای مهاجرسرای عزیز انجام داده باشم.

1- Comfort Suites 972-668-9700
2- Embassy Suites 972-712-7200
3-Westin Hotel 972-668-8000
4- Homewood Suites 214-618-0111
5- Hampton Inn 972-712-8400
6- Holiday Inn 972-668-9400
7- Holiday Inn 972-668--5959
8- Sheraton Inn 972-668-5959
9- Aloft Hotel 972-668-6011

موفق باشید و سلامت انشاله
برای ما هم دعا کنید
Big Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 10:23)maxsupermax نوشته:  سلام بر دوستان عزیز و همه آنانی که در راه دالاس و حومه هستند

من هم یه چرخی زدم و یه سری هتل و سوییت پیدا کردم البته قضاوت با خودتون و تماس و سرچ اونها هم با خودتون.من وظیفه دونستم کاری کوچکی برای مهاجرسرای عزیز انجام داده باشم.

1- Comfort Suites 972-668-9700
2- Embassy Suites 972-712-7200
3-Westin Hotel 972-668-8000
4- Homewood Suites 214-618-0111
5- Hampton Inn 972-712-8400
6- Holiday Inn 972-668-9400
7- Holiday Inn 972-668--5959
8- Sheraton Inn 972-668-5959
9- Aloft Hotel 972-668-6011

موفق باشید و سلامت انشاله
برای ما هم دعا کنید
Big Grin

مرسی دوست عزیز از راهنماییتون
طبق تجربه ای که توی این مدت حدودا" سه ساله من کسب کردم از همه بهتر همون homestead است و از لحاظ دسترسی به فروشگاه برای خرید مواد خوراکی و گاهی برای گذراندن وقت و سر زدن به فروشگاههای دیگر شعبه Dallas tollway و frankfort از همه بهتر است
به هر حال امیدوارم در بدو ورود نگرانی نداشته باشید و خیلی سخت نگیرید چون بعد از گذشت مدت کمی به نگرانی های خودتون میخندید Big Grin
موفق باشید Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - ali234 - 2012-11-15

من خیلی متشکرم از دوستان مقیم دالاس خیلی صمیمی هستید و فعالترین تاپیک فعلا تاپیک شماست که به ما دلگرمی میده. ما برای ورود کالیفرنیا میریم ولی با توجه به اینکه راجع به گرونی کالیفرینا خیلی شنیدیم تصمیم داریم اگر اوضاع کار مساعد نبود بیایم دالاس. ما هم هیچکس رو جز خدا نداریم و راهنمایی های شما هم باعث دلگرمی ماست.

یکی از دوستان خانم من هتل homestated دالاس برای 18 روز بودن رزرو از ایران نکردند و حضوری مراجعه کردند و راضی هم بودند. احتمالا ما هم یکی از شعبه های همین هتل میایم. به امید خدا .

RE: زندگی و کار در دالاس - mrr777 - 2012-11-15

دوستان عزیز دالاسی سلام.
من تصمیم دارم در صورت موفقیت در امر خطیر گرفتن ویزا بیام تگزاس، ولی بین دالاس و هیوستن مرددم.
به نظر شما کدوم بهتره؟

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2012-11-15

(2012-11-15 ساعت 15:35)mrr777 نوشته:  دوستان عزیز دالاسی سلام.
من تصمیم دارم در صورت موفقیت در امر خطیر گرفتن ویزا بیام تگزاس، ولی بین دالاس و هیوستن مرددم.
به نظر شما کدوم بهتره؟

خوش امد
کدوم بقالی میگه ماست من ترشه؟
Big Grin
بستگی داره اگر اب و هوای کیش رو دوست دارید تشریف ببرید هوستون
اگر هم شهر نو و پولدار دوست دارید تشریف ببرید دالاس.
بنده و شوهرم و دوستهامون که برای دیدن میان اینجا که میگند از اینجا بهتر وجود نداره!