مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - rouhollah - 2012-12-20

سلام به همه ي دوستان مهاجرسرا
من عضو جديد اين انجمن هستم و بتازگي از مصاحبه برگشتم.البته كليرنس خوردم.
روز مصاحبه از من يه آدرس توي امريكا خواستن كه گرين كارتو ارسال كنن به اون آدرس.
ولي من آدرسي نداشتم بدم.چون كسي رو اونجا ندارم.
ميخواستم ببينم كسي ميتونه يه آدرس توي آمريكا به من بده تا بدم به سفارت.
فقط براي ارسال گرين كارتم به اون آدرس
ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2012-12-20

(2012-12-20 ساعت 02:07)rouhollah نوشته:  سلام به همه ي دوستان مهاجرسرا
ممنون

دوست عزیز آدرس پیدا کردید؟

RE: زندگی و کار در دالاس - azar1921 - 2012-12-23

با سلام به همگی
من دارم میام دالاس اما هیچ هتلی رزرو نکردم باید برم utd نزدیکترین محل برای اقامت به اون کجاست؟ راستی یه مطلب : به من گفتن که دالاس شهر مدرنی نیست و آب و هواش اصلن شباهتی به تهران نداره در صورتی که تا الان به من می گفتن مثل تهرانه ! الان استرس دارم و اینکه و حتی نمی دونم چه وسایلی با خودم بیارم.
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

RE: زندگی و کار در دالاس - msi - 2012-12-24

(2012-12-23 ساعت 15:06)azar1921 نوشته:  با سلام به همگی
من دارم میام دالاس اما هیچ هتلی رزرو نکردم باید برم utd نزدیکترین محل برای اقامت به اون کجاست؟ راستی یه مطلب : به من گفتن که دالاس شهر مدرنی نیست و آب و هواش اصلن شباهتی به تهران نداره در صورتی که تا الان به من می گفتن مثل تهرانه ! الان استرس دارم و اینکه و حتی نمی دونم چه وسایلی با خودم بیارم.
سلام دوست عزیز
پیشاپیش خوشامدید Smile
دانشگاه تو منطقه ریچاردسون هست سوییت homestead نزدیک به دانشگاه هست تقریبا. آب و هوای اینجا خیلی در طول روز وهغته تغییر میکنه
هم لباس گرم با خودت بیارو هم تابستونی ، چون ممکنه دریه روز به هردوشون احتیاج پیدا کنی ! استرس این چیزا رو نداشته باش و از سفرت لذت ببر. هر کمکی هم باشه در حد توان خوشحال میشیم برات انجام یدیم Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - Asy - 2012-12-24

با سلام به دوستان
دوستاني كه از طريق ويزاي E2 اقدام كردن و يا اطلاعاتي دارند لطفا ما را راهنماي بكنند .
چون من هم مي خواهم از اين طريق اقدام بكنم .

RE: زندگی و کار در دالاس - h4di - 2012-12-24

سلام

آیا در دالاس میشه با گواهی نامه بین المللی رانندگی کرد؟

ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2012-12-27

(2012-12-24 ساعت 19:29)h4di نوشته:  سلام

آیا در دالاس میشه با گواهی نامه بین المللی رانندگی کرد؟

ممنون

بله دوست عزیز بزای مدت 3 ماه

RE: زندگی و کار در دالاس - azar1921 - 2012-12-27

RE: زندگی و کار در دالاس

RE: زندگی و کار در دالاس - soheila_chem - 2012-12-28

دوستان عزیزم سلام.
بارها و بارها زحمت کشیدین و مطلب گذاشتین در این مورد که تگزاس و خصوصا دالاس منبع شرکت های نفتی است و دوستان مهندسی شیمی و نفت شانس بالاتری دارند نسبت به بقیه ایالت ها. سوال من اینه که آیا رشته شیمی (و نه مهندسی شیمی) هم در این صنایع شانس شغلی داره و یا خیر. واقعیت اینه که شیمیست خیلی هم غیر مرتبط نیست با این صنایع ولی از اونجا که در مملکت خودمون از صنایع نفت و گاز فقط از ما بهترون سر در می آوردن، بنابراین نمیشه که شانس شغلی یک لیسانس یا فوق لیسانس شیمی رو در موارد مذکور بررسی کرد. اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

RE: زندگی و کار در دالاس - sert3e - 2012-12-28

شگفتا
http://www.homesteadhotels.com
قسمت سمت چپررو کامل کن و لیستی از تمام استدیو ها با قیمتهای متفاوت رو مبینی. شنیدم واسه 1 ماه 1 هفته رو تخفیف میدن.بپرس ازشون.
سریعا از هتل بزن برد بیرون اگه بچه مایه نیستی.

RE: زندگی و کار در دالاس - success - 2012-12-29

(2012-12-27 ساعت 17:36)azar1921 نوشته:  با سلام
من 2 روزه که اومدم توی هتل اما نمیدونم واسه گیر اوردن یه چیزی شبیه استودیو چکار کنم تا الان 250 دلار هزینه کردم و اگر اینجوری پیش بره 3 برابر خونه باید پول بدم اگر راهنمایی داریم ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر آذر

سلام. به دالاس خوش آمدید. شما می توانید برای پیدا کردن استودیو ابتدا در google map محلی را که دوست دارین در اون منطقه باشین انتخاب کنید و سپس راست کلیک کنید و Search nearby را بزنید و در کادر باز شده تایپ کنید Studio 6 یا homestead یا هر جایی را که دنبایش هستید.

موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - m9780 - 2012-12-30

(2012-12-20 ساعت 12:28)mahdis نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 02:07)rouhollah نوشته:  سلام به همه ي دوستان مهاجرسرا
ممنون

دوست عزیز آدرس پیدا کردید؟

آدم لذت میبره وقتی میبینه دغدغه اش غیر از خودش برای دیگران هم مهم خواهد بود Smile
ممنون از مهدیس عزیز، از روزی که من تو مهاجرسرا عضو شدم و همینطور تاپیک دالاس رو دیدم شاهد کمک های زیادی از سوی مهدیس خانم بودم Smile خدا خیرش بده

RE: زندگی و کار در دالاس - به گل - 2012-12-31

سلام دوست من ما حدود 22 روز است که در دالاس هستیم و اولین برف اینجارو هم دیدم به نظر من هوای بارانی خیلی خوبی داره مثل صبح های شمال است بعد از بارون ولی درعین حال سوزهای بدی هم بعضی روزها می یاد که مغز استخوان رو می سوزنه هوای متغیری داره الان شما لباس گرم با خودت بیار البته روی هم رفته خیلی بدم نیست به نظر من قابل تحمل است

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-01-01

(2012-12-31 ساعت 21:16)به گل نوشته:  

سلام دوست من ما حدود 22 روز است که در دالاس هستیم و اولین برف اینجارو هم دیدم به نظر من هوای بارانی خیلی خوبی داره مثل صبح های شمال است بعد از بارون ولی درعین حال سوزهای بدی هم بعضی روزها می یاد که مغز استخوان رو می سوزنه هوای متغیری داره الان شما لباس گرم با خودت بیار البته روی هم رفته خیلی بدم نیست به نظر من قابل تحمل است

دوست عزیز تقریبا هوای اینجا ما هر وقت مقایسه کردیم مثل تهران بوده

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2013-01-01

دردو بر دوستان
اكه خدا بخواد ماه ديگه عازم دالاسيم
براس اينترنت و كابل تلويزيون و ماهواره سوال داشتم :
تلفن ثابت:
به نظرم هزينه اضافيه........همون تلفن هاي همراه جواب ميده

شبكه تلويزيون:
شبكه هاي محلي كه مجاني باشند چيزي هست؟؟فقط در حدي كه يه صدايي ازش در بياد؟؟

ماهواره :
نسب ماهواره اونجا چه جوري؟ مثل ايران فقط بايد پول اوليه ديش و رسيور رو بديم؟؟ براي شبكه هاي من و تو ...جم....pmc........شبكه هاي ايران.............اين جور شبكه ها رو ميگم

اينترنت:
يكي از دوستان ميگفت ارزونترينش ADSL نرو،؛ کامکست هست كه توي فلورزيدا ماهي 30 دلار هست . توي دالاس چي؟ارزونترين و مناسب ترين كدومه؟

ممون