مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2013-02-12

(2013-02-10 ساعت 21:02)ali234 نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 06:10)maxsupermax نوشته:  روی سوالتون با من نبود Winkبا بزرگ دالاس مهدیس خانم بود ولی جواب من:

من و خانم هر دو گوشی آنلاک داریم با پلن ماهانه از تی -موبیل که هر کدوممون ماهانه (افتر تکس -After Tax ) مبلغ 33 دلارمی دیم با 1500 دقیقه و فقط 30 مگا بایت اینترنت (چرا حجم کم اینترنت ؟ چون خونه اینترنت داریم فقط از 30 مگا بایت برای چک کردن ایمیل و گوگل مپ کردن و گاها" سرچ استفاده می کنیم)و هر ماه لاگ این می کنیم و پرداخت می کنیم 30 دلار+ تکسش
برای گلکسی 2 یه سوالی از ای تی ان تی هم بپرسید یا از سایتش جویا شید.

سلام دوست عزیز می شه بپرسم اینترنت منزلتون رو از کدوم کمپانی گرفتید؟ و سیستم اینترنت رایج آمریکا کدومه؟ adsl یا وایمکس یا...؟ هزینه مودم و نصبش به چه صورته؟ و ایا مودم ایران ( adsl) وایرلس ( سیستم برقش 110-220).رو با خودمون بیاریم اونجا قابل استفاده هست؟؟؟

علیک سلام عزیز
با تایم وارنر.... بالاتر از تعداد انگشتان دست شرکت ارایه دهنده هست... هر کدوم هم مشتریان خودشونو دارند. اکثرا" سرعت بالا هستند و عمدتا" با تایتل های ایران نام برده نمی شوند... هزینه نصب دارند ولی یک بار شارژتون می کنن و اگر وسیله رو خودشون بزارند ماهانه یه مبلغی کم شارژ می کنن ولی اگر خودت بخری اون حذف میشه.... تجهیزات اینجا همگی برمبنای 115 (110 ولت) است و معقول نیست تجهیزات ایران رو انتقال بدید اینجا هم همونا موجودا" ولی تجهیزات یو اس بی خاص اگر استفاده می کنید بدون منبع تغذیه همرا تون باشه بد نیست مثل اکسس پوینت و ... مثلا" یا کابلهای یو اس بی و شبکه مثلا" .... منم خودم آوردم پول ندادم براش دیگهBig Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2013-02-12

maxsupermax عزیز:
این مودم ها رو از کجا میشه گرفت؟همه جا داره؟ کجا مناسب تره؟

از ماهواره اطلاع دارید....شماره یه نصاب که همه چی رو بگیره

به نظرتون کدوم بهتره؟/ یا تجربه ای برای ان لاین دارید

RE: زندگی و کار در دالاس - ali.8888 - 2013-02-12

دوست عزیز(mitra p)
بیمه ای که شما انتخاب کردین پوشش کامل (full coverage) هست یا فقط شخص ثالثه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2013-02-12

(2013-02-12 ساعت 04:14)mitr.p نوشته:  maxsupermax عزیز:
این مودم ها رو از کجا میشه گرفت؟همه جا داره؟ کجا مناسب تره؟

از ماهواره اطلاع دارید....شماره یه نصاب که همه چی رو بگیره

به نظرتون کدوم بهتره؟/ یا تجربه ای برای ان لاین دارید

علیک سلام میتر.پ عزیز:Smile

همه جا موجوده مثلا" والمارت دارند... تخصصی تر تو " فرایز" هست انواع و اقسام.هر کسی به اندازه سایز جیبش میخره خب باس خودتون مقایسه کنید.

من ماهواره ندارم و کلا" اهل تلویزیون نیستم و اگر بگم آخری باری که تو خونه مون تلوزیون روشن شده 2 ماه پیش بوده بهم می خندید حالا چه برسه به ماهواره.من بیشتر عمرم پای اینترنتم...

بخش آخر رو نفهمیدم بابت چی بود سوالتون..."یا تجربه ای برای ان لاین دارید"

RE: زندگی و کار در دالاس - tanis - 2013-02-13

خيلي تاپيك خوبيه و خوشحالم ميبينم فعال هست اطلاعات خيلي خوبي از صحبتهاي شما عزيزان بدست آوردم. اميدوارم امسال قبول بشم و بتونم بيام دالاس - پلينو. به اميد اون روز Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2013-02-14

(2013-02-12 ساعت 09:08)ali.8888 نوشته:  دوست عزیز(mitra p)
بیمه ای که شما انتخاب کردین پوشش کامل (full coverage) هست یا فقط شخص ثالثه؟

نه .شخص ثالثه

کلاس زبان
کلاس زبان هایی که به صورت رایگان انچام میشه و یا کالج هایی که هزینه پایین دارند رو میشه معرفی کنید؟
ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - gbtm - 2013-02-15

دوستان سلام.

برای اسکان موقت،بجز استودیو ۶،کدومaccommodation رو پیشنهاد می‌کنید؟یک accomodation دیگه بود تو‌ همین مایه‌ها که اسمش یادم نمیاد.

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2013-02-15

دوستان میخوام ایینه شمعوان برا خنم بخرم
کجا پیشنهاد دارید ؟؟
مرسی

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdip - 2013-02-15

(2013-02-15 ساعت 04:14)gbtm نوشته:  دوستان سلام.

برای اسکان موقت،بجز استودیو ۶،کدومaccommodation رو پیشنهاد می‌کنید؟یک accomodation دیگه بود تو‌ همین مایه‌ها که اسمش یادم نمیاد.

--------------------------------------------------------------
پیشنهاد این هم به من شده :
Valueplace : wwww.valueplace.com
اینها را هم پیدا کردم تو نت:
http://www.sunsuites.com

http://www.intownsuites.com/

RE: زندگی و کار در دالاس - Donkey chance - 2013-02-16

سلام دوستان
من یه آپارتمان 2 خوابه دارم که هر اتاق هم یه حمام دستشویی داره.
نزدیک uptown دالاس هست که این یعنی به همه چی دسترسی نزدیک داریم
توی گوگل سرچ کنید hudnall st, dallas,tx دقیقا متوجه میشید کجاست.
برای اول ماه (مارچ) یعنی 15 روز دیگه دنبال هم خونه جدید هستم اگه کسی بود ایمیل بده یا همینجا پیام خصوصی بفرسته برام.

ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - mehdiii - 2013-02-16

سلام دوستان
اگر اتفاق خاصی نیافته تا 2 ماه دیگه مصاحبه دارم. به همین دلیل نیاز به یک آدرس دارم. از شما دوستان شخصی هست که بتونه کمک کنه ؟

ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-02-17

(2013-02-16 ساعت 20:54)mehdiii نوشته:  سلام دوستان
اگر اتفاق خاصی نیافته تا 2 ماه دیگه مصاحبه دارم. به همین دلیل نیاز به یک آدرس دارم. از شما دوستان شخصی هست که بتونه کمک کنه ؟

ممنون
با اینکه ما رو با سابقه دارها کاری نیست تازه از نوع جوانش Big Grin ولی چون شما هستید یک کاری برات میکنیم ! جدا از مزاح ادرس هیچ مشکلی نیست ما تا ماه سپتامبر در این ادرس هستیم در غیر اینصورت هم حتما دوستان دیگه هم حاضر به کمک هستن.موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - ehsansh - 2013-02-17

فورت ورث Fort Worth

[عکس: JW_070109_0278.jpg]
فورت ورث با جمعیت 741 هزار نفر و وسعت 910 کیلومتر مربع شانزدهمین شهر پرجمعیت آمریکا و پنجمین شهر پرجمعیت تگزاس می باشد. موقعیت این شهر در 45 دقیقه ای غرب دلاس می باشد. گرمترین زمان سال در این شهر ماه جولای با دمای متوسط 36 درجه سانتی گراد و سردترین زمان سال ماه جولای با دمای متوسط 13 درجه سانتی گراد می باشد. متوسط هزینه زندگی در آن 2.4% بالاتر از متوسط هزینه زندگی در ایالت تگزاس و 7% کمتر از متوسط هزینه در آمریکا می باشد. متوسط درآمد آقایان در این شهر 33800 دلار در سال و زنان 23450 دلار در سال می باشد. قیمت متوسط خرید خانه در این شهر 120000 دلار و اجاره خانه متوسط ماهیانه 800 دلار می باشد. بیشترین درصد اشتغال آقایان در این شهر مربوط به ساخت و ساز و بخش تولید و بیشترین میران اشتغال زنان در امور خدمات اجتماعی، تحصیلی و سلامتی ، فروش می باشد.

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-02-17

(2013-02-16 ساعت 20:54)mehdiii نوشته:  سلام دوستان

ممنون
2oste aziz address peida kardid ?!

RE: زندگی و کار در دالاس - پدی - 2013-02-19

بانوی محترم دالاس.سلام. میخواستم بپرسم با توجه به اینکه من نمی توانم در رشته خودم کار کنم با آوردن حدودا 500000دلار در چه زمینه ای میشود در دالاس کار کرد؟سپاس