مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - MAHDI2012 - 2013-02-19

سلام بر دوستان عزیز در پلانو....در صورتیکه آپارتمان 2 خوابه یا تکخوابه بزرگ سراغ داشتید ممنون می شم کمک کنید. اطلاع بدید....در ضمن از دوستانی که در زمینه ترانسفر فرودگاه هستند هم اگه پیغام بدید ممنون میشم .برای اواخر فوریه

RE: زندگی و کار در دالاس - mehdiii - 2013-02-19

(2013-02-19 ساعت 19:25)پدی نوشته:  بانوی محترم دالاس.سلام. میخواستم بپرسم با توجه به اینکه من نمی توانم در رشته خودم کار کنم با آوردن حدودا 500000دلار در چه زمینه ای میشود در دالاس کار کرد؟سپاس

دکتر جان شما با این مبلغ اصلا نیازی نیست کار کنید Big Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - پدی - 2013-02-20

آفا مهدی داشتیم

RE: زندگی و کار در دالاس - tabim4 - 2013-02-21

(2013-02-19 ساعت 22:06)mehdiii نوشته:  
(2013-02-19 ساعت 19:25)پدی نوشته:  بانوی محترم دالاس.سلام. میخواستم بپرسم با توجه به اینکه من نمی توانم در رشته خودم کار کنم با آوردن حدودا 500000دلار در چه زمینه ای میشود در دالاس کار کرد؟سپاس

دکتر جان شما با این مبلغ اصلا نیازی نیست کار کنید Big Grin
جناب Mr.Padi حتم دارم یک صفر اضافه نوشتید ولی اگر درست نوشته باشید من جای شما باشم با 500.000 دلار تو ایران دلالی و واسطه گری می کنم و ره صد ساله را مثل خیلی ها یک شبه طی می کنم امری که تو آمریکا محاله و احتمالش یک درصد هم نیست.اونجا باید آدم از صبح تا شب جون بکنه تا به نان و نوایی برسه اگر هم برسه باید با کهولت سن و دندونهای مصنوعی حسرت جوانی را بخوره Tongue

RE: زندگی و کار در دالاس - مهدي پارس - 2013-02-21

سلام دوستان من تا چند روز ديگه ميام پلينو ميخوام ماشين بخرم ماشينهاي certified چه برتري داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

RE: زندگی و کار در دالاس - روژینا - 2013-02-23

ش
سلام به دوستان من یکهفته هست که امدم دالاس دراستندددولوکس درپارک وی هستم متاسفانه شرایط بیماری همسرم اینجکاورنمیکنندمیگن بایدهزینشوبدی همسنجوری موندم هنوزسوشیال نیامده خیلی عصبی هستیم دراین یکهفته ۱۷۰۰دلارخرج شده ممنون میشم ازدوستان راهنمایی کنن نمید نم چسکارکنم

شماره من۲۱۴۲۵۶۶۸۷۸ممنون میشم اطلاعاتی بودتماس بگیرید

RE: زندگی و کار در دالاس - ParsTrader - 2013-02-23

(2013-02-23 ساعت 21:00)روژینا نوشته:  ش
سلام به دوستان من یکهفته هست که امدم دالاس دراستندددولوکس درپارک وی هستم متاسفانه شرایط بیماری همسرم اینجکاورنمیکنندمیگن بایدهزینشوبدی همسنجوری موندم هنوزسوشیال نیامده خیلی عصبی هستیم دراین یکهفته ۱۷۰۰دلارخرج شده ممنون میشم ازدوستان راهنمایی کنن نمید نم چسکارکنم

شماره من۲۱۴۲۵۶۶۸۷۸ممنون میشم اطلاعاتی بودتماس بگیرید
سلام
از اتفاق پیش امده بسیار متاسفم .
یکی از دوستان نحوه گرفتن رایگان دارو های خاص را در تاپیک زیر توضیح داده است .
امیدوارم با مطالعه ان بتوانید مشکل را حل کنید.
http://mohajersara.com/thread-5979.html
با ارزوی سلامتی وبهبودی برای همسر شما

RE: زندگی و کار در دالاس - روژینا - 2013-02-25

سلام به همه ی دوستانی که من وهمسرم رو موردلطف قراردادندسباس گذارم

RE: زندگی و کار در دالاس - Mr.Akbari - 2013-02-26

سلام و سپاس از مطالبتون
تا چند ماه دیگه عازم آمریکا هستم و22سال دارم ممنون میشم اگه در مورد تیم های ورزشی در دالاس راهنماییم کنید .راستش من ورزشکار هستم و توی رشته های کشتی-فوتبال-و موتورسواری مهارتهایی دارم.ایا میتونم روی این چیزا حساب کنم.

RE: زندگی و کار در دالاس - mea694 - 2013-02-26

بچه ها ما برای 14 آپریل پرواز داریم واسه دالاس.از بچه هایی که دوست دارن به یه خونواده تازه وارد کمک کنن خواهشمندم اعلام کنن.ازتون ممنون میشم چون ما کسی را توی دالاس نداریم

RE: زندگی و کار در دالاس - mehdiii - 2013-02-26

(2013-02-26 ساعت 21:17)mea694 نوشته:  بچه ها ما برای 14 آپریل پرواز داریم واسه دالاس.از بچه هایی که دوست دارن به یه خونواده تازه وارد کمک کنن خواهشمندم اعلام کنن.ازتون ممنون میشم چون ما کسی را توی دالاس نداریم

در اینگونه موارد بانوی دالاس مهدیس خانم پرچم دار هستند Smile
خدارو شکر که چنین عزیزانی اونجا هستند.

RE: زندگی و کار در دالاس - mea694 - 2013-02-26

من که خجالت میکشم به مهدیس خانم بگم.آخه همه از ایشون کمک میخان.فکرشو بکن!بنده خدا کار و زندگیش میشه کمک به تازه واردا بعدش هم هزار تا حرف پشت سرش میزنن!بهر حال از دوستان چه مهدیس خانم یا بقیه اگه واسشون زحمتی نبود و دردسری ایجاد نمیشه واسشون تقاضای یاری رسانی داریم

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-02-26

(2013-02-26 ساعت 21:37)mea694 نوشته:  من که خجالت میکشم به مهدیس خانم بگم.آخه همه از ایشون کمک میخان.فکرشو بکن!بنده خدا کار و زندگیش میشه کمک به تازه واردا بعدش هم هزار تا حرف پشت سرش میزنن!بهر حال از دوستان چه مهدیس خانم یا بقیه اگه واسشون زحمتی نبود و دردسری ایجاد نمیشه واسشون تقاضای یاری رسانی داریم

دوست عزیز در خصوص حرفایی که پشت سرم هست هیچی نمیدونم و لزومی هم نداره بدونم و مهم هم نیستن Big Grin
ولی اگه فکر میکنید از من کمکی ساخته است بگید کمکتون کنم

موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-02-27

با سلام به همه دوستان ميخوام از دوستاني كه در دالاس و شهرهاي اطراف اون ساكن هستم در خصوص كلاسهاي زبان سوال كنم ممنون ميشم اگه جواب بدهند.1-آيا در اين شهرها دوره هاي آموزش زبان بصورت رايگان در مدارس بزرگسالان و يا كالج برگزار ميشه يا نه؟2-آيا براي ورود به كالج و اخذ كمك مالي نياز به يكسال اقامت هست يا نه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - elima1980 - 2013-02-28

(2013-02-02 ساعت 01:01)پدی نوشته:  لطفا یکی درست ودرمون اجاره ها را در دالاس به ما بگه.یا شرایط خرید خانه با وام

http://www.craigslist.org/about/sites
ازاین سایت هرایالت یا شهربخوای قیمت اجاره هرروز خونه ها نشون میده حتی کسانی که روومت میخوان