مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-03-01

(2013-02-27 ساعت 14:20)hamid_r555 نوشته:  با سلام به همه دوستان ميخوام از دوستاني كه در دالاس و شهرهاي اطراف اون ساكن هستم در خصوص كلاسهاي زبان سوال كنم ممنون ميشم اگه جواب بدهند.1-آيا در اين شهرها دوره هاي آموزش زبان بصورت رايگان در مدارس بزرگسالان و يا كالج برگزار ميشه يا نه؟2-آيا براي ورود به كالج و اخذ كمك مالي نياز به يكسال اقامت هست يا نه؟

2-آيا براي ورود به كالج و اخذ کمك مالي نياز به يكسال اقامت هست يا نه؟
نه دوست عزیز نیازی نیست شما به محض ورود اقدام کنید و کمک دولتی جهت کالج برای کلاسهای زبان البته به صورت فول تایم میتونید کلاس بگیرید و براتون هیچ هزینه ای نخواهد داشت فقط تا اینکه اپرو بشید مدتی طول میکشه شاید 1 ترم عقب بیافتید

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-03-01

(2013-03-01 ساعت 03:56)mahdis نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 14:20)hamid_r555 نوشته:  با سلام به همه دوستان ميخوام از دوستاني كه در دالاس و شهرهاي اطراف اون ساكن هستم در خصوص كلاسهاي زبان سوال كنم ممنون ميشم اگه جواب بدهند.1-آيا در اين شهرها دوره هاي آموزش زبان بصورت رايگان در مدارس بزرگسالان و يا كالج برگزار ميشه يا نه؟2-آيا براي ورود به كالج و اخذ كمك مالي نياز به يكسال اقامت هست يا نه؟

نه دوست عزیز نیازی نیست شما به محض ورود اقدام کنید و کمک دولتی جهت کالج برای کلاسهای زبان البته به صورت فول تایم میتونید کلاس بگیرید و براتون هیچ هزینه ای نخواهد داشت فقط تا اینکه اپرو بشید مدتی طول میکشه شاید 1 ترم عقب بیافتید

ممنون از جوبی که مهدیس خانم دادند الان که در ابران هستم میتونم برای کلاس زبان کالج ثبت نتم کنم یا نه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-03-01

(2013-03-01 ساعت 13:21)hamid_r555 نوشته:  

ممنون از جوبی که مهدیس خانم دادند الان که در ابران هستم میتونم برای کلاس زبان کالج ثبت نتم کنم یا نه؟

نه شما نیاز به سوشیال دارید برای ثبت نام

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-03-02

(2013-03-01 ساعت 22:28)mahdis نوشته:  

با سلام و تشکر من سوشال و گرین کارتم رو گرفتم با توجه باین مطلب اگر امکان اقدام آنلاین وجود دارد مرا راهنمایی کنید

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-03-02

(2013-03-02 ساعت 00:45)hamid_r555 نوشته:  

با سلام و تشکر من سوشال و گرین کارتم رو گرفتم با توجه باین مطلب اگر امکان اقدام آنلاین وجود دارد مرا راهنمایی کنید

شما باید به سایت fafsa.gov برای ثبت نام ولی میدونید کدوم کالج میخواهید برید و از شما کد کالج هم میخواد و انتخاب کالج باتوجه به منزلتون میتونید انتخاب کنید که نزدیکترین کالج به محل زندگیتون رو انتخاب کنید

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-03-03

(2013-03-02 ساعت 10:35)mahdis نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 00:45)hamid_r555 نوشته:  
(2013-03-01 ساعت 03:56)mahdis نوشته:  2-آيا براي ورود به كالج و اخذ کمك مالي نياز به يكسال اقامت هست يا نه؟
ممنون از جوبی که مهدیس خانم دادند الان که در ابران هستم میتونم برای کلاس زبان کالج ثبت نام کنم یا نه؟

شما باید به سایت fafsa.gov برای ثبت نام ولی میدونید کدوم کالج میخواهید برید و از شما کد کالج هم میخواد و انتخاب کالج باتوجه به منزلتون میتونید انتخاب کنید که نزدیکترین کالج به محل زندگیتون رو انتخاب کنید
با سپاس فراوان نظر شما در خصوص شهر آرلینگتون چیست؟ از نظر امنیت کرایه منزل و وضعیت کار. دبیرستان و کالج در این شهر در چه سطحی میباشد.وسایل نقلیه عمومی چگونه است؟

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-03-03

سلام سوالي برايم مطرح هست آيا همه منازل براي اجاره در دالاس و شهرهاي پيرامون آن از نظر وسايل آشپزخانه كامل هستند يا خير(منظور يخچال فريزر ظرفشويي لباسشويي خشك كن ميكروفر و اجاق گاز) ضمنا اگر بخواهيم منزل با لوازم كامل اجاره كنيم چند درصد به اجاره منزل بدون وسايل اضافه ميگردد؟لطفا دوستاني كه سابقه اجاره منزل و زندگي در اين مناطق رو دارن جواب بدن با تشكر

RE: زندگی و کار در دالاس - yaser60 - 2013-03-05

(2013-03-03 ساعت 10:49)hamid_r555 نوشته:  سلام سوالي برايم مطرح هست آيا همه منازل براي اجاره در دالاس و شهرهاي پيرامون آن از نظر وسايل آشپزخانه كامل هستند يا خير(منظور يخچال فريزر ظرفشويي لباسشويي خشك كن ميكروفر و اجاق گاز) ضمنا اگر بخواهيم منزل با لوازم كامل اجاره كنيم چند درصد به اجاره منزل بدون وسايل اضافه ميگردد؟لطفا دوستاني كه سابقه اجاره منزل و زندگي در اين مناطق رو دارن جواب بدن با تشكر

سلام
معمولا خانه ها دارای یخچال فریزر و ماشین ظرف شویی و ماکروفر هستند ولی لباسشویی روشون نیست.

RE: زندگی و کار در دالاس - hamid_r555 - 2013-03-05

(2013-03-05 ساعت 11:45)yaser60 نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 10:49)hamid_r555 نوشته:  سلام سوالي برايم مطرح هست آيا همه منازل براي اجاره در دالاس و شهرهاي پيرامون آن از نظر وسايل آشپزخانه كامل هستند يا خير(منظور يخچال فريزر ظرفشويي لباسشويي خشك كن ميكروفر و اجاق گاز) ضمنا اگر بخواهيم منزل با لوازم كامل اجاره كنيم چند درصد به اجاره منزل بدون وسايل اضافه ميگردد؟لطفا دوستاني كه سابقه اجاره منزل و زندگي در اين مناطق رو دارن جواب بدن با تشكر

سلام
معمولا خانه ها دارای یخچال فریزر و ماشین ظرف شویی و ماکروفر هستند ولی لباسشویی روشون نیست.

با تشکر در سایتهای مربوط به اجاره وقتی چک میکنم نوشته لباسشویی با خشک کن در واحد نصب است .شما در خصوص اجاره تجربه خاصی دارید?

RE: زندگی و کار در دالاس - mehdiii - 2013-03-07

(2013-03-06 ساعت 07:40)MAHDI2012 نوشته:  دوستان عزیزی که قصد دارید به دالاس -پلینو-تشریف بیارید در صورتی که می خواهید در هتل اقامت کنید این هتل قیمت خوبی داره .آشپزخانه کوچک و یخچال -مایکروفر داره -به والمارت و تارگت و مترو نزدیکه...این آدرسشه و شبی حدودا 38 $
http://www.sunsuites.com/property.php?id=17

RE: زندگی و کار در دالاس - mea694 - 2013-03-07

سلام مهدیس خانم
لطف میکنید بگید کدوم شعبه homestead از نظر نزدیکی به مکانهای موردنیاز بهتره?
اون شماره بچه هایی که واسه ترانسفر از فرودگاه از تاکسی ارزونتر هستن و ماشینشون ون هستش رو هم لطفا بدین
اگه کسی چیزی از ایران میخاد بگه واسش بیارم

RE: زندگی و کار در دالاس - MORINIU - 2013-03-08

(2013-03-07 ساعت 17:48)mea694 نوشته:  سلام مهدیس خانم
لطف میکنید بگید کدوم شعبه homestead از نظر نزدیکی به مکانهای موردنیاز بهتره?
اون شماره بچه هایی که واسه ترانسفر از فرودگاه از تاکسی ارزونتر هستن و ماشینشون ون هستش رو هم لطفا بدین
اگه کسی چیزی از ایران میخاد بگه واسش بیارم

RE: زندگی و کار در دالاس - lotery2013 - 2013-03-08

با سلام
دوستان ما احتمال زیاد اواسط اوریل عازم دالاس هستیم، ادرس زیر از نظر سطح اجاره خونه، مخارج، دسترسی و امنیت چطور است؟
Old Denton Rd , Carrollton, TX, USA

RE: زندگی و کار در دالاس - golesang - 2013-03-09

(2013-03-07 ساعت 11:21)mehdiii نوشته:  
(2013-03-06 ساعت 07:40)MAHDI2012 نوشته:  دوستان عزیزی که قصد دارید به دالاس -پلینو-تشریف بیارید در صورتی که می خواهید در هتل اقامت کنید این هتل قیمت خوبی داره .آشپزخانه کوچک و یخچال -مایکروفر داره -به والمارت و تارگت و مترو نزدیکه...این آدرسشه و شبی حدودا 38 $
http://www.sunsuites.com/property.php?id=17

دوست عزیز آیا این منطقه از نظر امنیت خوب هستش چون من تو گوگل زدم خیلی دور و برش فروشگاه بود و به وال مارت و ایستگاه اتوبوس هم خیلی نزدیک هستش فقط از نظر امنیت اگه کسی منطقه رو میشناسه لطفا بگه مخصوصا برای کسی که بچه داره ؟

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-03-09

(2013-03-08 ساعت 22:55)lotery2013 نوشته:  با سلام
دوستان ما احتمال زیاد اواسط اوریل عازم دالاس هستیم، ادرس زیر از نظر سطح اجاره خونه، مخارج، دسترسی و امنیت چطور است؟
Old Denton Rd , Carrollton, TX, USA

جای مناسبی هست دوست عزیز.