مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - maxsupermax - 2013-03-10

(2013-03-09 ساعت 11:58)soheilbadami نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 22:55)lotery2013 نوشته:  با سلام
دوستان ما احتمال زیاد اواسط اوریل عازم دالاس هستیم، ادرس زیر از نظر سطح اجاره خونه، مخارج، دسترسی و امنیت چطور است؟
Old Denton Rd , Carrollton, TX, USA

جای مناسبی هست دوست عزیز.

سلام عزیز ...
با تایید فرمایش سهیل عزیز اعلام می کنم یه فروشگاه معروف هم تو همون محل با دستمزد ساعتی خوب داره نیرو میگیره.
با حداقل 11 دلار بعنوان فروشنده مواد غذاییBig Grin (تحویلدار خودمون)
میای میری سره کار ایشاله بعد خبر اشتغال به کارتو برام پیام خصوصی میزنی ایشالهSmile مژدگانی منو هم سوا (کل اولین حقوقتو ) شماره حساب می دم میریزی به حسابWink

RE: زندگی و کار در دالاس - lotery2013 - 2013-03-10

یه سوال دیگه
ایا کسی که خودش تو امریکا به اسم خودش خونه گرفته میتونه برای یک نفر دیگه مث ما به اسم خودش خونه بگیره و یا ضامن ما بشه برای خونه گرفتن؟ چون شنیدم به ماهایی که تازه اومدیم خونه نمیدن.......

RE: زندگی و کار در دالاس - nina22 - 2013-03-10

دوستان پرواز مستقیم از امارات یا ترکیه به دالاس هست؟
و اینکه برای ما که اولین بار هست وارد آمریکا میشیم امکانش هست که ازین طریق بریم یا باید از فرودگاه های دیگه وارد بشیم؟اگه از طریق فرودگاه دالاس نمیشه لطف کنید اسم فرودگاهی که باید بریم رو بگین(پورت محل ورود رو میخوام)ممنونم

RE: زندگی و کار در دالاس - mohajer13 - 2013-03-11

(2013-03-10 ساعت 23:55)nina22 نوشته:  دوستان پرواز مستقیم از امارات یا ترکیه به دالاس هست؟
و اینکه برای ما که اولین بار هست وارد آمریکا میشیم امکانش هست که ازین طریق بریم یا باید از فرودگاه های دیگه وارد بشیم؟اگه از طریق فرودگاه دالاس نمیشه لطف کنید اسم فرودگاهی که باید بریم رو بگین(پورت محل ورود رو میخوام)ممنونم

nina جان من از هواپیمایی امارات گرفتم. تهران دوبی دالاس.
چرا نشه از فرودگاه دالاس وارد بشیم؟!! مستقیم می تونید برید دالاس و کارهای ورودیتون هم در فرودگاه دالاس انجام بگیره.

RE: زندگی و کار در دالاس - nina22 - 2013-03-11

(2013-03-11 ساعت 00:19)mohajer13 نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 23:55)nina22 نوشته:  دوستان پرواز مستقیم از امارات یا ترکیه به دالاس هست؟

چرا نشه از فرودگاه دالاس وارد بشیم؟!! مستقیم می تونید برید دالاس و کارهای ورودیتون هم در فرودگاه دالاس انجام بگیره.
مرسي عزيزم.چه خووووب كه دوست عزيزي مثل شما مقصدش دالاس هست.اميدوارم بتونيم از تجربياتتون استفاده بكنيم Smile
ميشه لطف كنيد اسم كامل فرودگاهشو بهم بگيد اگه امكانش براتون هست البته.ممنونم
(Dallas-Ft. Worth)؟؟؟؟

RE: زندگی و کار در دالاس - mohajer13 - 2013-03-11

(2013-03-11 ساعت 00:51)nina22 نوشته:  

مرسي عزيزم.چه خووووب كه دوست عزيزي مثل شما مقصدش دالاس هست.اميدوارم بتونيم از تجربياتتون استفاده بكنيم Smile
(Dallas-Ft. Worth)؟؟؟؟

خواهش می کنم.
درسته Dallas Ft worth هست. البته دوستان زیادی در این تاپیک هستند که راهنمای خوبی برای ما تازه واردین هستند و واقعا اطلاعات خوبی در اختیار بقیه میذارن.
در مورد خرید بلیط اگر اطلاعاتی خواستی بگو. من از آژانسی که خریدم منصف بود و تخفیف هم گرفتم. شماره ام رو هم که داری

RE: زندگی و کار در دالاس - nina22 - 2013-03-11

(2013-03-11 ساعت 01:17)mohajer13 نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 00:51)nina22 نوشته:  

(Dallas-Ft. Worth)؟؟؟؟

خواهش می کنم.
درسته Dallas Ft worth هست. البته دوستان زیادی در این تاپیک هستند که راهنمای خوبی برای ما تازه واردین هستند و واقعا اطلاعات خوبی در اختیار بقیه میذارن.
در مورد خرید بلیط اگر اطلاعاتی خواستی بگو. من از آژانسی که خریدم منصف بود و تخفیف هم گرفتم. شماره ام رو هم که داری

آره عزيزم.دوستان تو اين تاپيك اطلاعات خوبي ميدن.حتما حتما مزاحمت ميشم كه شماره آژانس رو ازت بگيرم عزيزم.باز هم ممنونم دوست خوب و مهربونم Smile

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-03-11

(2013-03-10 ساعت 10:40)lotery2013 نوشته:  یه سوال دیگه
ایا کسی که خودش تو آمریکا به اسم خودش خونه گرفته میتونه برای یک نفر دیگه مث ما به اسم خودش خونه بگیره و یا ضامن ما بشه برای خونه گرفتن؟ چون شنیدم به ماهایی که تازه اومدیم خونه نمیدن.......

اینکارو بعضی دلالها انجام میدن برای کسایی که کردیت ندارن و بهش میگن سابلیس ولی حدودا 7 ماه اجاره رو از پیش به صورت نقد میگیرن از طرف چون قرار داد به اسم خودشون هست و نسبت به صاحبخونه مسئولیت مستقیم دارن اما مجتمعهایی هم هستن که بدون ضامن میتونین باهاشون توافق کنین و فکر کنم بودن دوستانی که از این طریق اجاره کردن ولی خب ممکنه جاهایی باشن که درصد اشغالشون کمه و فصل هم مهمه. ممکنه غیر فصل اجاره سختگیری کمتر باشه.
یک مطلبی هم که به پست بالایی خودم اضافه کنم اینکه غیر از محله و منطقه شما مجتمع رو هم باید در نظر بگیرین چه بسا محله های خوبی هم باشن که توش مجتمعهای نه چندان خوب باشه از نظر محیط داخلش مثلا کارگری باشن یا دولتی (هاد) که مشکل زیادی نداره اما با همه سلیقه ای سازگار نیست.

RE: زندگی و کار در دالاس - arezoo bj - 2013-03-11

دالاس نهمین شهر بزرگ امریکاست و شهر زیبایی هست اما یه کم آب و هواش خرابه. البته باز نسبت به خیلی جاهای امریکا خوب تره. کلا ایرانی توش زیاده و خیلی ها هم به خاطر اینکه ارزونتر از کالیفرنیاست بعد از گرفتن گرین کارت مقصد اولشون دالاس هست. شرکت های تجاری زیادی توی این شهر هست که متعلق به کشورهای مختلف هست. میگن که کلا 2 فصل تابستون و زمستون بیشتر نداره و بقیه فصل ها اصلا معلوم نیست که کی میاد و کی میره. هواش هم تا حدودی مرطوب هست و همه ماه های سال بارندگی داره. زمستون ها هم برف داره و تابستون ها هم خیلی گرم میشه. اطراف های شهر هم بعضا گردباد میاد, اما خب ظاهرا توی خود شهر گردباد نداره.

دوستان برای پیدا کردن خانه میتونید به سایت www.rent.com مراجعه کنید .

RE: زندگی و کار در دالاس - lotery2013 - 2013-03-12

سلام
ما برای شیکاگو بلیت گرفتیم و می خوایم روز بعدش با پرواز داخلی به دالاس تگزاس بریم، بلیت داخلی که رزرو کردیم تو قسمت هزینه بار به صورت زیر گفته شده،
1st bag: 30$ (at booking) 35$ (during online check-in
2nd bag: 30$ (at booking) 35$ (during online check-in

لطفا میشه راهنمایی کنین که دقیقا منظور چیست؟ ممنون

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-03-12

منظورش اینه که پول بار جداست ! پرواز داخلی معمولا اینجوره و هر بسته بار رو جدا پول میدین اگر دم کانتر بدین معمولا گرونتر از انلاین هست.

RE: زندگی و کار در دالاس - safarikelay - 2013-03-13

سلام
من لیسانس عمران هستم .نرم افزارهای عمران (autocad,etabs, safe ) رو بلدم ولی مدرکی دال بر بلد بودن ندارم .
اگه موفق به اخذ ویزا شدم کارم رو تعطیل میکنم و سخت شروع به یاد گیری زبان میکنم..... .
من برای ورود باید اول کار پیدا کنم و بعد ادامه تحصیل بدم (ادامه تحصیل مهمه برام) کدوم ایالت رو پیشنهاد میکنید؟
حداقل مبغلی که باید با خودم بیارم چقدر باشه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - lotery2013 - 2013-03-18

ایا میشه از امریکا برای کسی که تو ایرانه و مستر کارت داره پول واریز کرد؟ یا اینکه محدویت قانونی داره؟

RE: زندگی و کار در دالاس - Aero - 2013-03-18

(2013-03-18 ساعت 10:23)lotery2013 نوشته:  ایا میشه از آمریکا برای کسی که تو ایرانه و مستر کارت داره پول واریز کرد؟ یا اینکه محدویت قانونی داره؟

اون ایرانی که مستر داره قائدتا از ایران این حساب رو باز نکرده،
چون شما نمی دونید که طرف ایرانی هست و می تونید پول ترنسفر کنید، نباید مشکلی برای شما پیش بیاد

RE: زندگی و کار در دالاس - yalda91 - 2013-03-18

(2013-02-21 ساعت 19:30)مهدي پارس نوشته:  سلام دوستان من تا چند روز ديگه ميام پلينو ميخوام ماشين بخرم ماشينهاي certified چه برتري داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

دوست عزیز اگه تا حالا ماشین تهیه نکردید می تونید با این شماره تماس بگرید ،ماشینهای عالی با بهترین قیمت داره .ایرانی هستند .دوستام خیلی راضی بودن.6428662(972)