مهاجرسرا
کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ (/thread-94.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - Masoud - 2008-02-28

بعد از گرفتن ویزا نوبت به انتخاب محل ورود و زندگی در آمریکا می رسد. در انتخاب محل اقامت چه عواملی برای شما مهم است؟ قصد دارید در کدام منطقه اقامت کنید؟ اطلاعات شما از منطقه مورد نظر چقدر است؟ در صورت تمایل در نظرسنجی بالای صفحه هم شرکت کنید.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - samad - 2008-02-29

متشکرم که این نظر سنجی رو گذاشتید. از دوستان خواهش میکنم دلیل انتخاب خودشون رو هم بنویسند.
من چون چند تا آشنا تو جنوب کالیفرنیا دارم فعلاً اونجا انتخاب میکنم. اما بسته به کار و بعضی چیزای دیگه ممکنه که بعد از مدتی محل زندگی خودمو عوض کنم.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - Masoud - 2008-03-03

صمد جان من حومه واشنگتن را انتخاب کردم چون چند سال است که در این منطقه کار می کنم. اگر قرار باشد کالیفرنیا را انتخاب کنم شمال کالیفرنیا و سان فرانسیسکو را به لس آنجلس و حومه ترجیح می دهم.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - omran - 2008-03-18

اول از مسعود تشكر ميكنيم كه عجب چيزى ساخته بعد بگم كه تعجب كردم از نتيجه. پنج نفر ساحل شرقى رو انتخاب كردند يكى L.A. رو خب من اينجا توى شهر كوچيك خودمون 4 نفر رو ديدم كه چند ماه بعد از امدن رفتند L.A. و 3 نفر هم تا چند ماه ديگه ميرن
اينجا جاى جالبى براى جماعت نيست همچين تفريحات سالم و البته ناسالم نداره به قدر كافى
نميخام روى نظر كسى تاثير بزارم گفتم كه به هر دليلى اين انتخاب رو داريد اين جنبه رو هم در نظر داشته باشيد

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - arash10 - 2008-05-07

اگر دوستان در خصوص مناطق مختلف امریکا و نحو زندگی در این مناطق اطلاتی دارند خوبه در این جا بنویسند تا افرادی مثل من که هیچ اطلاعاتی ندارند و از برندگان 2009هستند استفاده کنند پیشا پیش از لطفی که در حق دوستانتان می کنید سپاسگزارم

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - mr-america - 2008-05-27

سلام

از نظر من چند ماه اول کالیفرنیا مخصوصا جنوبش مناسب نیست ولی بعد از اینکه تا حدودی به امریکا عادت کردید جنوب

کالیفرنیا گزینه مناسب تری هست هم امکانات بیشتر هم آب و هوای بهتر هم زیبایی و در آمد بیشتر و البته اسم گنده تر .

(من خودم اول به شهر کوچیک el segundo رفتم در جنوب فرودگاه لکس ال ای ولی 7 ماه بعد به redondo beach نقل مکان کردم

و به امید خدا در آینده به beverly hills )

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - Bita - 2008-06-15

ما تصمیم داریم بریم پنسیلوانیا.....و دلیلش فقط کار هست .....
البته برای شروع از یک ایالت کوچیک تر و ارزان تر شروع کردن فکر کنم بهتره.....
نیویورک و لس آنجلس و میامی و.....خیلی گرون هستن.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - ChairMan - 2008-06-25

من كاليفرنيا:لس آنجلس رو انتخاب ميكنم زيرا آب و هوا خيلي خوب داره_كار زياد هست_شده مال ايراني ها و اسمش هم گنده است

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - eshagh - 2008-07-08

man US nistam vali ye Amrikayee behem goft ke: go to the east or west not at the middle of US! Big Grin. manam saale bad ke nobatam beshe bayad ye jaei ro entekhab konam! bebinim ke chi mishe

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - Masoud - 2008-07-20

بستگی داره کجای دی سی یا مریلند بخواهید زندگی کنید. رقم درشت هزینه هاتون مسکن هست که واقعا بستگی به جا داره.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - Neda - 2008-09-14

من چون چند تا از دوستان در ویرجینیا هستند، میرم اونجا.
البته شنیدم که اونجا از نظر کار وضع خوبی داره.
به DC هم خوب نزدیکه دیگه.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - lili - 2008-09-21

سلام
ما اول میریم لاس وگاس چون یکی از یستگان اونجاست و شاید فرصت خوبی باشه که یکی دوماهی بدون پرداخت هزینه مسکن وضع کار و محیط اونجا رو بررسی کنیم و محل زندگی مون رو با مطالعه بیشتر انتخاب کنیم. من از کسانی که اونجا بودند شنیدم که همه جای آمریکا امکانات نسبتا مساوی داره و غیر از آب و هوا و فرهنگ جاری در منطقه که سلیقه ای است؛تقریبا میشه همه جا کار پیدا کرد. گزینه احتمالی ما برای زندگی سانفرانسیسکو است که تقریبا کارهای پذیریش دانشگاه موفقیت آمیز بوده.
موفق باشید

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - soroush - 2008-10-02

سلام من چون چندتا از دوستام تو LA . ویرجینیا و میشیگان هستند هر کدومشونم میگه شهر خودشون بهتره ولی حالا من سر انتخاب موندم از کسای که تو این زمینه اطلاع دارن می خوام اگه میشه منو راهنمای کنند

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - jafari001 - 2008-10-04

سلام به همگي
به نظر شما بنده كه كسي را( جز خدا) در آمريكا ندارم چگونه ميتوانم مشكل اقامتمان را در آمريكا تا زمان دريافت گرين كارت حل كنم. لازم بذكر است كه همسر و فرزند دوساله ام همراه من هستند. و فعلا تصميم دارم پس از دريافت گرين كارت به ايران برگردم.
همچنین مبلغ 10000دلار برای بلیط و هزینه دوماه اقامت و زندگی در نظر گرفتم. نظر و پیشنهاد دوستان را پذیرا هستم.

RE: کدام منطقه آمریکا را برای زندگی انتخاب می کنید؟ - mre - 2008-10-10

hiiiiiiii
من اسپانسرم در ایالت لیوزیانا زندگی می کنه .طبیعتا در بدو ورود به آمریکا می رم اونجا.اما بعدش ممکنه که برم جای دیگه.
از دوستان کسی است که درباره ایالت لیوزیانا امریکا اطلاعات خاصی داشته باشد؟