کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام به همه دوستان و با تشکر از اطلاعات مفیدی که به اشتراک گذاشتین.من به تازگی عضو سایت شدم و ماشالا دوستان خیلی باتجربه هستن و من بعضی از اصطلاحات رو متوجه نمیشم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.
من فروردین 94 عقد کردم.همسرم سیتیزن آمریکا هستن.کیس ما به NVC ارسال شده و ایمیل هم دریافت کردم که 8ژانویه مدارک رسیده و 30 روز زمان خواستن تا بررسی کنن و وقت مصاحبه بدن.سفارت انکارا رو انتخاب کردم.حالا واقعا ظرف 30 روز وقت مصاحبه میدن؟
ازینجا به بعد چه اتفاقی میوفته و وقت مصاحبه رو معمولا برای چند روز بعد میدم.
ماجرای FBI check شامل حال منم میشه؟
یکی از دوستان در مورد بولتن ویزا گفته بود.اگه ممکنه درین مورد اطلاعات بدین چون نمیدونم چی هست.
در ضمن همسر من پسرداییمه،این میتونه مشکلی بوجود بیاره؟
مرسی واسه همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام واحترام به تمامی دوستان ؛
بنده کیس ازدواج بودم که 3 سال از عقدمون میگذره ، مدارکمونو ارسال کردم به USCIS بعد از گذشت 3 ماه یه نامه با محتوای زیر از NVC برامون ارسال شد . میخواستم از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بنده را راهنمایی کنن .
step1 : choose an agent
step 2 :pay fee
step 3 : submit visa application form
step 4 :collect financial document
step 5 :collect supporting documents
step 6 : submit documents to the NVC

خواستم بدونم که این مراحل تو سایت باید انجام بشه ، واریز پول به چه نحوه ای و مبلغش چقدره ؟در مورد Document Cover Sheet نیز توضیح میخواستم که دوستان از تجربه خود ما را هم بی نصیب نذارن . تشکر میکنم
Category: IR1
2015/SEP/23 ارسال مدارک به USCIS
2015/SEP/25 دریافت مدارک USCIS
2015/OCT/22 تایید مدارک اولیه
2015/JAN/24 ارسال مدارک به NVC
2015/JAN/29 تکمیل فرم DS-261
2015/MAR/23 پرداخت وتایید 120 دلار
2015/MAR/25  پرداخت و تایید 325 دلار
2016/APR/01 تکمیل فرم DS-260
SEP/05/2016 ارسال مدارک به NVC
OCT/23/2016 اعلام نقص مدارک از NVC
....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-26 ساعت 05:13)analh نوشته:  سلام به همه دوستان و با تشکر از اطلاعات مفیدی که به اشتراک گذاشتین.من به تازگی عضو سایت شدم و ماشالا دوستان خیلی باتجربه هستن و من بعضی از اصطلاحات رو متوجه نمیشم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.
من فروردین 94 عقد کردم.همسرم سیتیزن آمریکا هستن.کیس ما به NVC ارسال شده و ایمیل هم دریافت کردم که 8ژانویه مدارک رسیده و 30 روز زمان خواستن تا بررسی کنن و وقت مصاحبه بدن.سفارت انکارا رو انتخاب کردم.حالا واقعا ظرف 30 روز وقت مصاحبه میدن؟
یکی از دوستان در مورد بولتن ویزا گفته بود.اگه ممکنه درین مورد اطلاعات بدین چون نمیدونم چی هست.

سلام دوست عزیز ,امیدوارم همه کارهاتون به خوبی و خوشی انجام بشه .  شما چون همسرتون سیتیزن هست دیگه با ویزا بولتن کاری ندارید , ویزا بولتن برای کیس های خانوادگی و همسران گرینکارتی و دوستان لاتاری مهمه ,برای ما ها تاثیری نداره... ببین آنکارا سفارت شلوغیه و واقعا مشخص نیست کی وقت مصاحبه بدند , باید صبور باشید , ما ۸ ماهه پروندمون تکمیله و منتظر مصاحبه هستیم , چند نفر دیگه از دوستان هم اینجا هستند که از بالای ۶ ماه منتظرند وهنوز وقت نگرفتند ! اگر امضا هامون رو ببینید دستتون میاد یه مقدار زمان بندی ها .
 در مورد FBI چک هم , روز مصاحبتون مشخص میشه که شامل حالتون میشه یا نه ! بستگی به تشخیص officer داره و یه جورایی قابل پیشبینی نیست . تاجایی که من متوجه شدم , اکثر آقایونی که سربازی رفتند , یا کلا داشتن شغل حساس و یا تحصیلات در رشته خاصی که ممکنه حساسیت ایجاد کنه و اینجور مسائل احتمال FBIچک رو زیاد میکنه ولی واقعا هیچ جور نمیشه مطمئن بود , فقط روز مصاحبه مشخص میشه پس بهتره فعلا  نگران اون نباشید تا زمانش ! در مورد نکته آخرتون حقیقتا نمیدونم ,شاید دوستان دیگه بهتر بتونن نظر بدند ولی بعید میدونم بخواد مشکل ساز باشه براتون . براتون آرزوی صبر و آرامش دارم  .
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
با تشکر از اطلاعات مفیدی که به اشتراک گذاشتین.من به تازگی عضو سایت شدم و ماشالا دوستان خیلی باتجربه هستن و من بعضی از اصطلاحات رو متوجه نمیشم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.' pid='690383' dateline='1453769011']
[/quote]

سلام دوست عزیز ,امیدوارم همه کارهاتون به خوبی و خوشی انجام بشه .  شما چون همسرتون سیتیزن هست دیگه با ویزا بولتن کاری ندارید , ویزا بولتن برای کیس های خانوادگی و همسران گرینکارتی و دوستان لاتاری مهمه ,برای ما ها تاثیری نداره... ببین آنکارا سفارت شلوغیه و واقعا مشخص نیست کی وقت مصاحبه بدند , باید صبور باشید , ما ۸ ماهه پروندمون تکمیله و منتظر مصاحبه هستیم , چند نفر دیگه از دوستان هم اینجا هستند که از بالای ۶ ماه منتظرند وهنوز وقت نگرفتند ! اگر امضا هامون رو ببینید دستتون میاد یه مقدار زمان بندی ها .
 در مورد FBI چک هم , روز مصاحبتون مشخص میشه که شامل حالتون میشه یا نه ! بستگی به تشخیص officer داره و یه جورایی قابل پیشبینی نیست . تاجایی که من متوجه شدم , اکثر آقایونی که سربازی رفتند , یا کلا داشتن شغل حساس و یا تحصیلات در رشته خاصی که ممکنه حساسیت ایجاد کنه و اینجور مسائل احتمال FBIچک رو زیاد میکنه ولی واقعا هیچ جور نمیشه مطمئن بود , فقط روز مصاحبه مشخص میشه پس بهتره فعلا  نگران اون نباشید تا زمانش ! در مورد نکته آخرتون حقیقتا نمیدونم ,شاید دوستان دیگه بهتر بتونن نظر بدند ولی بعید میدونم بخواد مشکل ساز باشه براتون . براتون آرزوی صبر و آرامش دارم  .
[/quote]

ممنونم دوست عزیز.دوستان اگر کسی در مورد ازدواج فامیلی اطلاعاتی داره لطفا در اختیارم بزاره.همسر من پسرداییمه و در شیکاگو زندگی میکنه.
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-26 ساعت 21:51)analh نوشته:  با تشکر از اطلاعات مفیدی که به اشتراک گذاشتین.من به تازگی عضو سایت شدم و ماشالا دوستان خیلی باتجربه هستن و من بعضی از اصطلاحات رو متوجه نمیشم.اگه ممکنه راهنماییم کنید.' pid='690383' dateline='1453769011']

سلام دوست عزیز ,امیدوارم همه کارهاتون به خوبی و خوشی انجام بشه ............... 
[/quote]

ممنونم دوست عزیز.دوستان اگر کسی در مورد ازدواج فامیلی اطلاعاتی داره لطفا در اختیارم بزاره.همسر من پسرداییمه و در شیکاگو زندگی میکنه.
[/quote]

خواهش میکنم Smile راستی این رو یادم رفت بهتون بگم ,در مورد ۳۰ روز  که ذکر شده , درواقع  ۳۰  روز بعد از دریافت مدارک بهتون خبر میدن که پروندتون تکمیل شده یا نه و اگر خدا نکرده نقص مدرک داشتید بهتون اطلاع میدن که مدارک لازم رو بفرستید , بعد از این که ایمیل تکمیل پرونده رو براتون فرستادن ,بهتون میگن که دیگه منتظر وقت مصاحبه باشید .
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان گرامي ..
يه سوال لطفا راهنمايي كنيد ..
كيس ما اپروو شده ماه دسامبر ماه ژانويه چك كرديم ميگه كيستون رفته امور خارجه .. زنگ زديم ان وي سي ميگن كيستون رفته امور خارجه يا همون دپارتمنت استيت برا تحقيقات ..
سوالم اينجاست كه آيا اين روال طبيعيه يا اينكه مثلا من ايران زندگي نميكنم و اقامت كشور سوم رو دارم شامل حالم شده ؟! 
يا اينكه يه داستانه ديگست پشت اين ماجرا ..؟ 
پيشا پيش از راهنمايياتون تشكر ميكنم .*
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-26 ساعت 15:39)mohsen rostami نوشته:  با سلام واحترام به تمامی دوستان ؛
بنده کیس ازدواج بودم که 3 سال از عقدمون میگذره ، مدارکمونو ارسال کردم به USCIS بعد از گذشت 3 ماه یه نامه با محتوای زیر از NVC برامون ارسال شد . میخواستم از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بنده را راهنمایی کنن .
step1 : choose an agent
step 2 :pay fee
step 3 : submit visa application form
step 4 :collect financial document
step 5 :collect supporting documents
step 6 : submit documents to the NVC

خواستم بدونم که این مراحل تو سایت باید انجام بشه ، واریز پول به چه نحوه ای و مبلغش چقدره ؟در مورد Document Cover Sheet نیز توضیح میخواستم که دوستان از تجربه خود ما را هم بی نصیب نذارن . تشکر میکنم

دوست عزيز
تو نامه اى كه براتون اومده case number و invoice number هم بهتون داده، از طريق اين دو عدد در سايت ceac.state.gov وارد پروفايل كيستون ميشيد
در اونجا اين ٦مرحله رو بايد پيش ببريد
مرحله اول پر كردن فرم ds261 هست و بعدش پرداختها
دوتا پرداخت هست كه اولى١٢٠ دلار و دومى ٣٢٥ دلاره
ما آنلاين پرداخت كرديم و از روشاى ديگه اطلاع ندارم. ممكنه پرداختها همزمان باز شه يا دومى با يك فاصله زمانى باز شه
بعد از پرداخت اول مداركتون رو آماده ارسال كنيد كه كاورشيت اينجا به كار مياد و بايد روى همه مدارك قرار بگيره
و بعد هم فرم ds260 رو بايد پر كنيد

همه اين حرفها به تفصيل تو سايت nvc توضيح داده شده

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، armehraboon
(2016-01-24 ساعت 08:51)armehraboon نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 07:36)valencia نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 09:15)armehraboon نوشته:  با سلام به شما

آیا کپی برابر اصل هم ضمیمه ترجمه های شما بود؟
نه کپی برابر اصل نبوده و من اطلاعی در این مورد کپی برابر اصل ندارم. اگه لطف کنین و توضیح بدین ممنون میشم

سلام مجدد

در مورد ارسال ترجمه ها به ان وی سی بنا به توصیه دوستان قدیمی ، من و تعداد دیگه ای از دوستان از دارالترجمه درخواست کردیم که ضمیمه فارسی ترجمه ها رو مهر کپی برابر اصل بزنه.
سابقا ( حدود یک سال و نیم پیش) بعضی از دوستان که این کار رو نکرده بودند ان وی سی ازشون درخواست اصل مدارک رو میکرد). ممکنه همین ایراد ره به ترجمه شما گرفته باشند.
البته بهتره شما اول با ان وی سی سعی کنید تماس بگیرید ، و اگه شد مظلع بشید مشکل اصلی چی هست. ولی اگه خدایی نکرده مجبور شدید دوباره ترجمه رو ارسال کنید این مورد رو هم حتما لحاظ کنید.

موفق و شاد باشید
این مهر کپی برابر اصل رو یادتون میاد که انگلیسی بود یا فارسی ؟ چون من با هر جا تماس گرفتم گفتن این مهر به فارسیه و اصلا کاربردش برای داخل کشوره و برای خارج از کشور همون ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و دادگستری بهترین چیزه و خیلی تعجب میکردن وقتی مبگفتم که آمریکایی مهر کپی برابر اصل میخوان
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-27 ساعت 08:42)valencia نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 08:51)armehraboon نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 07:36)valencia نوشته:  نه کپی برابر اصل نبوده و من اطلاعی در این مورد کپی برابر اصل ندارم. اگه لطف کنین و توضیح بدین ممنون میشم

سلام مجدد

در مورد ارسال ترجمه ها به ان وی سی بنا به توصیه دوستان قدیمی ، من و تعداد دیگه ای از دوستان از دارالترجمه درخواست کردیم که ضمیمه فارسی ترجمه ها رو مهر کپی برابر اصل بزنه.
سابقا ( حدود یک سال و نیم پیش) بعضی از دوستان که این کار رو نکرده بودند ان وی سی ازشون درخواست اصل مدارک رو میکرد). ممکنه همین ایراد ره به ترجمه شما گرفته باشند.
البته بهتره شما اول با ان وی سی سعی کنید تماس بگیرید ، و اگه شد مظلع بشید مشکل اصلی چی هست. ولی اگه خدایی نکرده مجبور شدید دوباره ترجمه رو ارسال کنید این مورد رو هم حتما لحاظ کنید.

موفق و شاد باشید
این مهر کپی برابر اصل رو یادتون میاد که انگلیسی بود یا فارسی ؟ چون من با هر جا تماس گرفتم گفتن این مهر به فارسیه و اصلا کاربردش برای داخل کشوره و برای خارج از کشور همون ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و دادگستری بهترین چیزه و خیلی تعجب میکردن وقتی مبگفتم که آمریکایی مهر کپی برابر اصل میخوان
با سلام

انگلیسی هست و خود دارالترجمه میزنه. با اون مهر فارسی که دادگستری میزنه فرق داره.
به دارالترجمه بگید خودشون انجام میدند، نگران نباشید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: valencia
با سلام و احترام ؛
من برای پرداخت مبلغ120 دلار به nvc دچار مشکل شدم در صفحه سایت گزینه ای بنام پرداخت آنلاین باز نمیکنه و فقط مشخصات چک رو نشون میده که میگه اسم و مشخصات چک را وارد کنید ، از دوستان عزیز میخواستم کمک بگیرم که 1- گزینه ی دیگه پرداخت نداره ؟ یا فقط باید از طریق چک پرداخت بشه ؟
2-در ضمن تو قسمت اسم و مشخصات دیگه فردی در صفحه پرداخت باید نام همسرم که سیتی زن زده بشه یا نام خودم که بعنوان درخواست کننده هستم ؟
3-و اینکه مبلغ 120 دلار به اسم همسرم که سیتی زنه ، تو صفحه پرداخت بعنوان AOS Fee 1 باز میشه درسته یا باید اسم من باشه ؟
ممنون از راهنماییتون
Category: IR1
2015/SEP/23 ارسال مدارک به USCIS
2015/SEP/25 دریافت مدارک USCIS
2015/OCT/22 تایید مدارک اولیه
2015/JAN/24 ارسال مدارک به NVC
2015/JAN/29 تکمیل فرم DS-261
2015/MAR/23 پرداخت وتایید 120 دلار
2015/MAR/25  پرداخت و تایید 325 دلار
2016/APR/01 تکمیل فرم DS-260
SEP/05/2016 ارسال مدارک به NVC
OCT/23/2016 اعلام نقص مدارک از NVC
....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من دو هفته پیش آنکارا مصاحبه داشتم. به اون ایمیلی که چند روز قبل مصاحبه بهتون میزنن که چه مدارکی همراهتون باشه روز مصاحبه خیلی توجه کنین.
منم کلی مدرک اضافه برده بودم ولی دقیقا باجه تحویل مدارک همونایی رو ازم خواست که تو ایمیل بهم گفته بودم.
البته منم چون راه به این دوری رو رفتم طبیعتا مدارک اضافه بردم و جانب احتیاط رو رعایت کردم.
حواستون باشه اگه وکیل دارین به ایمیل اون میفرستند. من سه شنبه مصاحبه داشتم چهارشنبه صبح هفته قبلش برام این ایمیل از سفارت اومد.
گفتم بهتون این تجربه خودم روبگم اونایی که مصاحبه دارن شاید بهشون کمک کنه.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Sam-90 ، mani_badb0y ، NazilaTaba ، hesgan
(2016-01-27 ساعت 13:09)hosseinslm نوشته:  دوستان عزیز من دو هفته پیش آنکارا  مصاحبه داشتم. به اون ایمیلی که چند روز قبل مصاحبه بهتون میزنن که چه مدارکی همراهتون باشه روز مصاحبه خیلی توجه کنین.
منم کلی مدرک اضافه برده بودم ولی دقیقا باجه تحویل مدارک  همونایی رو ازم خواست که تو ایمیل بهم گفته بودم.
البته منم چون راه به این دوری رو رفتم طبیعتا مدارک اضافه بردم و  جانب احتیاط رو رعایت کردم.
حواستون باشه اگه وکیل دارین به ایمیل اون میفرستند.  من سه شنبه مصاحبه داشتم چهارشنبه صبح هفته قبلش برام این ایمیل از سفارت اومد.
گفتم بهتون  این تجربه خودم روبگم اونایی که مصاحبه دارن شاید بهشون کمک کنه.

سلام دوست عزیز لطفا کتگوری و نتیجه مصاحبتون بگید ؟؟؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-27 ساعت 13:54)mani_badb0y نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 13:09)hosseinslm نوشته:  دوستان عزیز من دو هفته پیش آنکارا  مصاحبه داشتم. به اون ایمیلی که چند روز قبل مصاحبه بهتون میزنن که چه مدارکی همراهتون باشه روز مصاحبه خیلی توجه کنین.
منم کلی مدرک اضافه برده بودم ولی دقیقا باجه تحویل مدارک  همونایی رو ازم خواست که تو ایمیل بهم گفته بودم.
البته منم چون راه به این دوری رو رفتم طبیعتا مدارک اضافه بردم و  جانب احتیاط رو رعایت کردم.
حواستون باشه اگه وکیل دارین به ایمیل اون میفرستند.  من سه شنبه مصاحبه داشتم چهارشنبه صبح هفته قبلش برام این ایمیل از سفارت اومد.
گفتم بهتون  این تجربه خودم روبگم اونایی که مصاحبه دارن شاید بهشون کمک کنه.

سلام دوست عزیز لطفا کتگوری و نتیجه مصاحبتون بگید ؟؟؟

سلام . کیس من K1 , نتیجه مصاحبه Administrative Processing
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
سلام دوستان یک سوال داشتم در رابطه با گذرنامه از مدت اعتبار گذرنامه من تقریبا ۹ ماه مونده و از انجاییکه حالا حالا ها کارمون پیش انکارا گیره خواستم بدونم اگه گذرنامه رو عوض کنم بعدش باید چیکار کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-28 ساعت 03:09)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم در رابطه با گذرنامه از مدت اعتبار گذرنامه من تقریبا ۹ ماه مونده و از انجاییکه حالا حالا ها کارمون پیش انکارا گیره خواستم بدونم اگه گذرنامه رو عوض کنم بعدش باید چیکار کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ نه. ولي براي اطمينان يه كپي ازش داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان