کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
عزيزم،انشاا بزودى خبر خوبى از شما ميشنويم??
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-02-14 ساعت 13:15)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 06:05)NazilaTaba نوشته:  سلام به همگي. همسر من ١٠ فوريه مصاحبه داشت و خدا رو شكر ويزا گرفت! نه سربازي رفته بود نه كار دولتي داشت. شايد براي همين اذيتش نكردن. مصاحبه هم كلا ٢ تا سوال ازش كردن كه كجا زندگي مي 

سلام دوست عزیز
مدارک اثبات رابطه چه داشتید و کی تحویل داده بودید ؟
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت ap خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش ap خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست آاپ سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-02-15 ساعت 09:46)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت ap خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش ap خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست آاپ سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این
[/font]

نه دوست عزيز متاسفانه هيچ چيز نمي تونه اين پروسه AP را تسريع كنه. قوي باش دوست من
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 09:46)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت ap خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش ap خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست آاپ سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این[/font]

با سلام به شما دوست عزیز

روند کلیرنس متاسفانه دست سفارت زیاد نیست که چقدر طول مبکشه.
و مدارکی که داشتید رو هم متاسفانه سفارت قبول نکرده.
کلا اقایون کلیرنس میخورند معمولا.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 09:46)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت ap خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش ap خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست آاپ سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این[/font]
باتوجه به اینکه شرایط شما به خاطر زایمان کردنتون کمی خاص تر هست .پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنین و وضعیتتون رو به همراه مدارک حامله بودنتون و اینکه الان به همسرتون احتیاج دارین بهشون حتما توضیح بدید ضرر نداره. به نظزم پیگیر بودن شما خیلی میتونه کمک بکنه .
متاسفانه تو اینجور کیس ها که واقعا باید ویزای یک ضرب بدن سلیقه آفیسر خیلی خیلی مهمه. 
ناامید نشید تلاشتونو بکنید به نظرم کیس شما با پیگیریتون خیلی زود تر از ما جواب میگیره.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
سلام دوستان از کسانی که به nvc مدارک فرستادن کسی نامه تایید مدارک گرفته تا بشه زمان بررسی رو تخمین زد . و کلن الان تو این انجمن چند نفرم منتظر nvc هستیم و چند نفر اعلام وقت مصاحبه و چه داد وقت دارن و کیا نظر ap هستن. مرسی آگه پاسخ بدین. ...
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مدارک من 5ژانویه به nvc رسیده و 12ژانویه یه ایمیل از nvc گرفتم که گفته بود مدارکم رسیده و 30روز وقت خواستن تا بررسی بشه و دقیقا بعد از همون 30 روز 13فوریه یعنی دو روز پیش ایمیل دادن که مدارکم نقص داره در صورتیکه من وکیل دارم و تمام مدارکو کامل فرستادم.حالا قرارشد وکیل دوشنبه صبح پیگیری بکنه که علت چی هست.کیسم ازدواج با سیتیزن هست
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadreza88 ، قرباني ، عدلی
(2016-02-15 ساعت 11:49)hosseinslm نوشته:  
باتوجه به اینکه شرایط شما به خاطر زایمان کردنتون کمی خاص تر هست .پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنین و وضعیتتون رو به همراه مدارک حامله بودنتون و اینکه الان به همسرتون احتیاج دارین بهشون حتما توضیح بدید ضرر نداره. به نظزم پیگیر بودن شما خیلی میتونه کمک بکنه .
متاسفانه تو اینجور کیس ها که واقعا باید ویزای یک ضرب بدن سلیقه آفیسر خیلی خیلی مهمه. 
ناامید نشید تلاشتونو بکنید به نظرم کیس شما با پیگیریتون خیلی زود تر از ما جواب میگیره.
mishe begin be koja bayad email bezanam???rooze mosahebe be hamsaram goftan mifrestan vwashington vase AP?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 12:24)analh نوشته:  سلام دوستان مدارک من 5ژانویه به nvc رسیده و 12ژانویه یه ایمیل از nvc گرفتم که گفته بود مدارکم رسیده و 30روز وقت خواستن تا بررسی بشه و دقیقا بعد از همون 30 روز 13فوریه یعنی دو روز پیش ایمیل دادن که مدارکم نقص داره در صورتیکه من وکیل دارم و تمام مدارکو کامل فرستادم.حالا قرارشد وکیل دوشنبه صبح پیگیری بکنه که علت چی هست.کیسم ازدواج با سیتیزن هست

با سلام

از نظر زمان بندی اعلام موارد به شما کاملا منطقی بوده.
چه نقص مدرکی رو به شما اعلام کردند؟؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 14:42)lupyien نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 11:49)hosseinslm نوشته:  
mishe begin be koja bayad email bezanam???rooze mosahebe be hamsaram goftan mifrestan vwashington vase AP?
والا من ایمیل سفارت آنکارا رو ندارم ولی  تو تاپیک مربوط به سفارت آنکارا بپرسین   بچه ها راهنماییتون میکنن ولی تو خود سایت سفارت آنکارا قسمت تماس با ما هم برای مکاتبه هست.
لطفا نتیجشو تو تاپیک بگین.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 16:58)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 11:49)hosseinslm نوشته:  باتوجه به اینکه شرایط شما به خاطر زایمان کردنتون کمی خاص تر هست .پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنین و وضعیتتون رو به همراه مدارک حامله بودنتون و اینکه الان به همسرتون احتیاج دارین بهشون حتما توضیح بدید ضرر نداره. به نظزم پیگیر بودن شما خیلی میتونه کمک بکنه .
والا من ایمیل سفارت آنکارا رو ندارم ولی  تو تاپیک مربوط به سفارت آنکارا بپرسین   بچه ها راهنماییتون میکنن ولی تو خود سایت سفارت آنکارا قسمت تماس با ما هم برای مکاتبه هست.

با سلام

پرونده دوستمون برای کلیرنس رفته، مکاتبه با سفارت میتونه تو این مرحله موثر باشه؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-02-15 ساعت 16:58)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 11:49)hosseinslm نوشته:  باتوجه به اینکه شرایط شما به خاطر زایمان کردنتون کمی خاص تر هست .پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنین و وضعیتتون رو به همراه مدارک حامله بودنتون و اینکه الان به همسرتون احتیاج دارین بهشون حتما توضیح بدید ضرر نداره. به نظزم پیگیر بودن شما خیلی میتونه کمک بکنه .
man fardaye hamun rooz email be sefarat dadam unam emrooz javab dadan ke lotfan edame bedin websito chek konin, to website ankara ham mikhunam migan vaghti mire AP daste una nist, hala man bazam email mizanam, vali omidi hast 1 mah bashe?????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-15 ساعت 08:00)شهلا 1346 نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 13:15)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 06:05)NazilaTaba نوشته:  سلام به همگي. همسر من ١٠ فوريه مصاحبه داشت و خدا رو شكر ويزا گرفت! نه سربازي رفته بود نه كار دولتي داشت. شايد براي همين اذيتش نكردن. مصاحبه هم كلا ٢ تا سوال ازش كردن كه كجا زندگي مي 

سلام دوست عزیز
مدارک اثبات رابطه چه داشتید و کی تحویل داده بودید ؟
سلام ما عكس هاي عروسي آلبوم كوچيك عروسي كلي عكس از مسافرت ها و مهموني و با دوستا و مادر پدرمون و يك ووچر هتل داشتيم. همين   از چت و ايميل و اينا كپي نداشتيم.
پاسخ
(2016-02-13 ساعت 12:56)رضام نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 06:05)NazilaTaba نوشته:  سلام به همگي. همسر من ١٠ فوريه مصاحبه داشت و خدا رو شكر ويزا گرفت! نه سربازي رفته بود نه كار دولتي داشت. شايد براي همين اذيتش نكردن. مصاحبه هم كلا ٢ تا سوال ازش كردن كه كجا زندگي مي كني و كارت چيه. حتي نپرسيدن خانمت الان كجاست. همسرم گفت به همه كليرنس خورد به جز خودش و يك نفر ديگه. ما واقعا خوشحاليم چون كار ما از اول تا آخر بيشتر از ٢ سال و نيم طول كشيد و واقعا سخت بود بازهم بخواييم منتظر بمونيم. دعا مي كنم همه بچه هايي كه منتظر هستند به زودي كارشون درست بشه. روزاي سختيه اما بلاخره مي گذره.
به اميد روزهاي خوب براي همگي

سلام دوستان عزیز، ضمن تبریک و آرزوی خوشبختیو موفقیت سوالی داشتم ممنون میشم راهنمائی فرمائید:
1- آیا بردن مدارک مالی در روز مصاحبه به سفارت اجباری می باشد؟ شما همسرتون اصل مدارک رو با خودشون برده بودند؟
2- کیس ما در حال حاضر CR1 هست و اردیبهشت سال 1395 دو سال از ازدواجمان میگذرد. در صورتی که بعد از اون تاریخ به مصاحبه دعوت شوم آیا کیس خود به خود به IR1 تبدیل میشود یا باید فرایند دیگری را طی کنم؟ حتی امکان دارد که قبل از اون تاریخ برم مصاحبه ولی بعد از اردیبهشت کلیر شوم، در این صورت آیا کیس به IR1 تبدیل خواهد شد یا خیر؟! فک میکنم شما هم ابتدا CR1 بوده اید و سپس IR1 شده اید! درسته آیا؟!
با سپاس

سلام بله بايد ببرين. من همه چيز رو قبلا فرستاده بودم. ولي روز مصاحبه فقط فرم ساپورت مالي اسپانسر اول رو از ما خواستن. 
كيس ما هم مثل شما بود و خود به خود تبديل به IR1 شد. اصلا در روندش تاثيري نميذاره طوري كه شما متوجه نميشين و خودشون عوض مي كنند اتوماتيك. اصلا بهش فكر نكنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، رضام ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان