کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی دقیقا میدونه نامه های برندگان را از چه تاریخی تا چه تاریخی ارسال میکنن؟ دیگری اینکه آیا تاریخ ارسال هر نامه با شماره کیس هر نفر رابطه داره یا نه؟
با تشکر از توجه دوستان عزیزو با آرزوی موفقیت تمامی دوستان در لاتاریTongue
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان:
سلام
معمولاً اعلام میکنن که نامه ها از اوایل ماه می تا اواخر جولای ارسال میشه اما عملاً پروسه زودتر شروع میشه.مثلاً از اواسط ماه مارچ.
سالهای گذشته هرچه نامه دیرتر بدست شخص می رسید کیس نامبر بالاتری داشت اما امسال همه چیز ناممکن داره اتفاق میفته!
به هر حال امیدوارم نامه بچه های منتظر این پورتال هم بزودی بیاد.Wink
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، farnoosh
باز هم سلام
بچه ها یکی دیگه از دوستان به نام خانم فرانک هم نامه شونو دریافت کردن.گویا تاریخ دریافتشون هم 3 اردیبهشت بوده.به ایشون تبریک میگم و امیدوارم اطلاعات بیشتری در اختیار دیگران قرار بدن.
تشکر کنندگان:
من جز افراد خوش شانس هستم که در لاتاری 2009 برنده شدم و درست یک روز بعد از سالگرد ازدواجمان این خبر به ما رسید. و این را به فال نیک می گیریم و امید داریم که بتوانیم از هفت خان رستم عبور کنیم .به امید آن روز
تشکر کنندگان:
من فرانک هستم فعلاً مراحل اول یعنی پاکت اول را داریم پر می کنیم. در مورد اسپانسر مشکل داریم که امید وارم کیس مناسبی پیدا شود. اگر شما هم اسپانسری دارید ممنون می شوم معرفی کنید. با تشکر
تشکر کنندگان:
congratulations Miss Faranak
Have alot of fun in U.S
سلام
برات آرزوی موفقیت میکنم
راستی سال چندم که شرکت میکنی و تاریخ دریافت نامه و اینکه از کجا ارسال و شده و کی به دستت رسیده هم برای دوستان بگو خوشحالمون می کنی
و شماره کیست رو فراموش نکنی
برای اسپانسر فکر کنم همه همین مشکل رو دارن
امیدوارم دوستانی بشاند که بتونن به شما کمک کنند
موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من اولين باره شركت مي كنم از شانسم همين دفعه اول هم برنده شدم. زياد تو اين باغ نبودم ديدم دوستم داره پر مي كنه من هم شانسي پر كردم زده برنده شدم.
ميگن كيس نامبرمم هم خيلي خوبه دو هزاره خرده اي!
راستشو بگم اصلا نه دنباله بردن بودم نه اصلا فكرشو مي كردم.
اميدوارم همه موفق باشيد.
تشکر کنندگان:
فرانک و افشین عزیز بهتون شاد باش میگم و امیدوارم در بخشهای بعد از این هم پیروز باشید . هر خبری که میشنوم کلی خوشحال میشم . بابا این برنده ها یه دستی هم روی سر ما بکشن شاید این تلسم لعنتی بکشنه ! فرنوش خبری نشد برای شما هم .؟ این روزگار هرچی بهش بیشتر نیاز داری بیشتر ناز میکنه . مثل این بچه های دو ساله میمونه . اهمیتی هم نمیده که با این کاراش سرنوشت مارو داغون میکنه Smile اوه اوه خفن اعتراض کردم ها .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
افشين عزيز دوباره بهت تبريك مي گم .
خانم فرانك ، عرض تبريك دارم به خاطر قبولي شما در DV 2009 .
يه خبر جالب هم اين كه كاربراي آنلاين انجمن به مرز 90 نفر رسيدن . اين يه ركورد فوق العاده براي همه است .
به admin و همه بچه هايي كه دارن زحمت مي كشن تبريك مي گم .
بچه ها زياد فكرتون رو درگير نكنيد ، وقتي درگير مي شي ديگه زندگي كردن خيلي سخت مي شه . راحت باشيد .
شد كه شد . اگر هم نشد خب چاره چيه ! بايد بسازيم ديگه . ولي اگه بي خيال شي و نشه چيزي از دست نميديد اما اگه خيلي فكر كنيد و قبول نشيد هم انرژي رفته هم هيچي عايد نشده . پس بي خيال باشيد .
درسته هر چي رو فكر كنيد جذب مي كنيد . اما الان ديگه واسه جذب كردن يه كم ديره ، چون همه نامه ها صادر شده ، ديگه نمي شه كه وسط راه اسم نامه ها عوض شه !!!! پس همون بي خيال شيد حداقل سودش يه اعصاب راحته .
اميد هم داشته باشيد اما با حواس جمع . چون اميد ، انتظار مي آره . و اگه منتظر چيزي باشيد و نرسه اونوقته كه ديگه ناراحتي همراش بياد .
تشکر کنندگان: فرنوش
سلام
بچه ها چه خبر؟ bardia7 استرس نداشته باش .فردا رو چه دیدی؟
تا یک ماه آینده هزار و یک اتفاق ممکنه بیفته. ناامید نباش.
یه کم از freedom_land یاد بگیر ، صبور اما امیدوار.
راستی بچه ها ما که فعلاً آمریکا نرفتیم اما من میخوام برم سفر، هرکسی دوست داره بیاد اینجا:
http://safaryahamsafar.persianblog.ir/
خوشحال میشم. زوذ بیاین که سفر رو شروع کنیم.
به امید خبر قبولی تک تک بچه ها و آخر آخر اگر کسی نبود قبولی منBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام .
دوستان يادمه تو مشخصات عكس ديجيتالي نوشته بود كه رزولوشن 240*320 بايد باشه .
عكسي هم كه اسكن مي كني بايد 300*300 باشه .
ولي تو قسمت photo validator عكس هايي كه نشون داده بود همه 300*300 بود .
دو تا سوال برام مطرح شد
يكي اينكه عكس ديجيتالي كه جديدا مي ندازي مي شه 300*300 باشه . چون نوشته بود عكس ديجيتالي 240*320 و عكس اسكن 300*300 ؟؟؟
سوال دوم اينكه عكس رو از دوربين بايد به اين رزولوشن در بياري يا مي شه با فتوشاپ هم اين كارو كرد ؟
مي بخشيد ! مي دونم جاي اين سوال اينجا نيست ولي پست هاي ديگه خيلي وقته آپ نمي شن ، گفتم اگه اونجا بنويسم امكان داره حالا حالا ها جواب داده نشه .
اينا رو واسه اين مي پرسم چون كه من يه عكس ديجيتالي انداختم و خيلي بزرگ بود . اون رو با فتوشاپ 300*300 كردم ، اما طبق بخشنامه عكس ديجيتالي بايد 240*320 باشه و عكس اسكن شده 300*300 ؟
ممنون اگه راهنماييم كنيد .
شايد اين سوال جواب داده شده اما من چيزي نتونستم تو سايت پيدا كنم .
راستي نامه هاتون نيومد ؟؟؟
بابا يكي تون بيايد بگيد كه نامتون اومده . . .
تشکر کنندگان:
دوست عزیز freedom_land
سلام
من پارسال رفتم عکاسی عکس با کیفیت خوب (خودم و خانوادم) گرفتم. 5 در 5 چاپ کردم بعد در تنظیمات اسکن اون رو با سایز مورد نظر اسکن و سیو کردم. البته فکر میکنم اگر سایز رو تنظیم کنیم خود رزولوشن هم خود به خود تنظیم میشه. سایت لاتاری هم از اون ها ایراد نگرفت.
برای ما هم دعا کنید
تشکر کنندگان:
Smile 
سلام من اولين نامه رو اول ارديبهشت دريافت كردم.
البته من كه نه! يكي از آشناها توي خارج از كشور. زنگ زد گفت برنده شدي :-)
منم كلي ذوق كردم! دومين بارمه كه شركت ميكنم. خدا رو شكر. اميدوارم كه
همه دوستان موفق بشيم ويزا بگيريم.. من كلي سوال دارم. كسي هست كه جواب بده؟ من هيچ جا راهنماي فرمهاي 230 , 122 رو پيدا نكردم.

شماره كيس : AS00002XXX
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
هر اسم جدیدی که به برندگان اضافه میشه کلی ما رو خوشحال می کنه. تبریک می گم.
اگر سوالی براتون پیش اومد اول در تالار 2008 دنبالش بگردید اگر پیداش نکردید به عنوال یک موضوع جدید در تالار 2009 اونو مطرح کنید. حتماً به سوالاتتون پاسخ داده میشه.
به نظر من فرم های نامه اول چیز مبهمی نداره، با دقت اونا رو بخونید، ازشون کپی بگیرید و اول کپی ها رو پر کنید. وقتی که که از صحت فرم ها کاملاً مطمئن شدید اونا رو تو فرم اصلی پر کنید. از فرم های اصلی تون هم یه کپی برای روز مبادا نگه دارید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
agson عزیز به شما هم تبریک عرض میکنم و امیدوارم که همه کارهاتون درست بشه و بدون مشکل راهی بشین . خوشا به حالتون الان چه حس خوبی میتونید داشته باشید . اونایی که قبول شدن ريال نوبت شماست واسه ما دعا کنید ها ما کلی واسه شما و خودمون دعا کردیم حالا که قبول شدین واسه ما هم دعا کنید دیگه چند روز بیشتر نمونده . شاد و پیروز باشید بچه ها .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان