کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم اسپانسر
سلام
با توجه به اینکه کمتر از یک ماه دیگه نوبت مصاحبه دارم و هنوز نامه دوم بدستم نرسیده : از دوستانی که در گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ برنده شدن و نامه اسپانسر رو دارن میتونن لطف کنند برام بفرستند تا بتونم اقدام کنم.
از لطف شما سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
سلام
من براتون نامه دوم و فرم I-134 و Instruction I-134 را attach کردم.

فایل‌های پیوست
.pdf   I-134%20new.pdf (اندازه 113.23 KB / تعداد دانلود: 155)
.pdf   i-134instr[1].pdf (اندازه 52.88 KB / تعداد دانلود: 242)
.doc   PACKET.DIVERSITY VISA INSTRUCTION.doc (اندازه 150 KB / تعداد دانلود: 124)
تشکر کنندگان: mustapha_jahedy
ronak عزیز
سلام ازت خیلی خیلی ممنونم.امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشی.
تشکر کنندگان:
با سلام.
اسپانسرهای خویش فرما (استخدام جایی نیستند,کار فرما ندارند) علاوه بر فرم عمومی اسپانسر بایستی فرم 1040 را هم پر کنند اما این فرم دو نوع است :یکی فرم ساده بدون نامی است و دیگری تحت عنوان EZ .
سوال من این است کدامیک(یا هر دو) بایستی پر شود؟ از راهنمایی همه دوستان ممنونم.
تشکر کنندگان:
مگه فرم های اسپانسر رو با نامه دوم می فرسته کی سی سی؟ روناک جان شما این ها رو با نامه دوم گرفتی؟
تشکر کنندگان:
Toungue 
سلام به دوستان

من اوایل تیرماه آنکارا مصاحبه دارم. اسپانسر عزیزم! کلیه مدارک رو برام فرستاده، حتی فرم ها نوترایز نشده بودن که گفت برای اطمینان خاطر اینکار رو هم میکنیم و دوباره می فرستیم. اما مساله اینجاست که بند آخر فرم کذایی i-134 اونجا که نوشته دقیقا زمان و نوع حمایت رو مشخص کنید، نوشته: "I intend to assist my friend to travel to usa" و یا یه همچین جمله ای. (خاطرم نیست دقیق)!!!!! Rolleyes
حالا چرا اینطور نوشته نمی دونم والله ؟!!!!
حالا به نظر شما این مساله چقدر میتونه در کیس من تاثیر بذاره؟

شماره کیس: AS25XXX
دریافت پاکت اول: Mar 2008
ارسال مدارک: Apr 2008
دریافت پاکت دوم: -
مصاحبه: Jun 2009
كليرنس: -
دريافت ويزا: -

این تاپیک در تاپیکهای قبلی ادغام شد. لطفا از ایجاد تاپیکهای تکراری اکیدا خودداری کنید
مدیر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان