کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
sniffer نوشته:
sh-b نوشته: snifferعزیز فکر می کنم شما داری اشتباه میگی
sepehrجان اگر که 2 هفته هست که نامه اولت رو ارسال کردی به kccروز دوشنبه ایمیل بزن به kccتا بهت بگن رسیده دستشون و کامل هستن فرمهات
حتما این کارو بکن
نمونه ی ایمیل ارسالی رو برات تو قسمت سوالات مطرح شده ی برندگان 2010 گذاشتم
موفق باشی

اگر من این حرف را زدم دلیلش این بود که خودم به KCC ایمیل زدم و گفت چند هفته دیگر ایمیل بزنید الان زود است

دوستم منم طبق گفته ی خودتونه که میگم اشتباه دارین میگین

شما به سپهر گفتین

نه عزیزم وقتی نامه فرستادی نیاز نیست که امیل بزنی از همانجایی که فرستادی ( DHL,TT) از همانجا رسید دریافت کن
صبر کن نامه دوم بیاد

موفق باشی
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: morteza_2010
سلام دوستان

آیا کسی تا حالا روز دقیق مصاحبش معلوم شده؟ لطفاً اطلاع رسانی کنید.

مرسی
شماره کیس: 2010AS5000
نامه اول: May-2009
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 2009
ارسال مدارک: October 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: August 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: October 2009
تاریخ مصاحبه: 27th October
تاریخ دریافت کلیرنس: 20th November
MONICA جون
حالا شما 2 هفته صبر کن حتما نامه دوم براتون میاد تا اون موقع هم دیگه حتما KCC به ایمیلتون جواب درست میده
در ضمن تا اکتبر هنوز خیلی زمان مونده شما هم که میدونید باید چه مدارکی رو آماده کنید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Monica ، morteza_2010
بچه ها ببخشید من دیشب تو قسمت بولتن ویزا و شمارهای کارنت شده یکی از کاربرها نوشته بود که به اون سایتی که کی سی سی گفته میل بزنین و هرماه برامون بولتن هارو به ایمیلمون میفرستن
اون کاربر نوشته بود براش ایمیل اوده و نوشتش رو هم گذاشته بود که بهش گفتن برای اسیا تا شماره ی8300 کارنت شده
امروز رفتم نگاه کردم دیدم پیامش رو برداشته
شما چیزی میدونین راجب صحت این مطلب؟
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، morteza_2010
من دیشب جواب KCC رو گذاشته بودم اما امروز برش داشتم چون به نظر جوابی که داده شده درست نیست. چون بعضی از دوستان این پست رو دیدن هم ایمیل خودم و هم جواب رو میزارم ،
ایمیل من: (در تاریخ 16 اگوست زده شده)
Case number: 2010AS00002xxx
Dear Sir/Madam,

Referring to information given in recent visa bulletin my case number will be current in OCTOBER 2009 . I was wondering if you'd mind sending me the copy of my second letter via e-mail. I would like to be informed about the date of my interview in the USA local embassy in ANKARA.

Your kind cooperation would be highly appreciated,

Yours Truly,

جواب KCC: ( دیروز جواب دادن)
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 8,300 for your region for the month of October. If your case number is current, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

نمیدونم کسی که جواب داده چی فکر کرده. باید صبر کرد تا نامه ها بیاد. ببینین دقیق آنکارا قید شده و این که شماره من برای آسیا است چون اولش as داره. بعدم من نگفتم آسیا تا 8300 کارنت شده! هممون تو سایت دیدیم که اسیا تا 7000 کارنت شده.
تشکر کنندگان: sh-b ، ALIREZA205 ، Monica ، morteza_2010
سلام به همگي ببخشيد من مبتدي هستم

من متوجه نشدم اينكه تا 7000 كارنت شدند يعني چي؟

يعني اينكه كسانيكه شماره كيس نامبر تا 7000 دارند در ماه اكتبر مصاحبه خواهند داشت؟
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
دقیقا همینطوره که میگید
سلام خدمت دوستان
من یه راهنمایی میخوام
نامه من دیروز 20 aug به دستم رسیده.ماه گذشته ارسال شده اما نمیدونم چرا دیر رسیده.میخوام بدونم دیر نشده؟وقت دارم ارسال کنم؟
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

سلام
فرمها رو سریع پر کنید و با dhl بفرستید تا سپتامبر بیشتر فرصت ندارید
كساني كه نامه جديدا دريافت كردن حدود شماره Case شون رو نمي خوان بگن؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
کدوم پستتون پاک شده؟
اگر پستی توسط مدیران سایت پاک میشه حتما لازم بوده که پاک بشه...ما که مریض نیستیم الکی پست پاک کنیم بیکار هم نیستیمBig Grin
ما که پاک نکردیم
یکی از ایمیلهایی که امروز گرفتم باعث شد برم و شماره های امسال رو نگاه کنم و رقم حیرت آور هفت هزار رو برای آسیا دیدم. واقعا به تمام برندگان دوهزار و ده تبریک میگم. مدت خیلی زیادی میشه که به مهاجر سرا سرنزدم و الان که اومدم و فعالیتش رو میبینم چقدر خوشحالم.
خواستم به دوستانی که سر مسائل جزئی با هم جر رو بحث میکنند یادآوری کنم قدر این جمع رو بدونید. کمتر از سه سال قبل ما هیچ محلی برای تبادل نظرات و هیچ منبعی برای پرسیدن سوالاتمون نداشتیم و همه مون مجبور شدیم کورمال کورمال جلو بریم اما هر کدوم که رفتیم برگشتیم و کسانی رو که پشت سرمون میومدند رو کمک کردیم. حوصله به خرج دادیم، از سوالات بدیهی عصبانی نشدیم و همت کردیم. بعدها کسانی که ما کمکشون کردیم خودشون شدند یاری رسان بعدی ها و بعدی ها... چقدر خوشحالم که این روند هنوز هم ادامه داره. مخصوصا توی این فوروم بسیار بسیار مفید...
باز به همه بچه های برنده 2010 تبریک میگم و از همه به خاطر کمبود وقتم برای کمک و راهنمایی عذر میخوام. حتی فرصت آپ دیت کردن و حتی جواب به کامنتهای وبلاگ خودمم ندارم! البته تا جایی که برام ممکن بوده ایمیلها رو جواب داده ام. اگر هم ایمیلی از قلم افتاده باز عذرخواهی میکنم. امسال گرچه مشغول تر از سال قبل هستم اما سعی خواهم کرد هر طور شده سهم خودم رو در این روند باز هم بپردازم.
هارمونی رمز زیبایی و راز زندگیست
www.nimfasl.com
تشکر کنندگان: elham ، ChairMan ، Borqa3 ، sh-b ، matrix ، javan134 ، morteza_2010
سلام خالصانه به همه مديران و كاربران اين بخش.
آقاي يا خانم Nimfast كاملا درست مي گويند. عرض ارادت به آقايان / خانم ها Nimfast ، elham و بقيه مديران كه همه زحمت مي كشند و تجربياتشان را خالصانه به ما انتقال مي دهند. و همه آنهايي كه مثل من كاربر هستند و به همه ما نكات جالبي را اشاره مي كنند. من بشخصه از زحمات همه متشكرم. خداوند به شما اجر بدهد.
ارادتمند همگي دوستان
تشکر کنندگان: elham ، sh-b
به به .
سعید خان کجا بودی ؟ پیداتون نیست؟
سعید عزیز کاملا درست میگن. واقعا قدر این تالار را بدانید . ماها تا موقعی که چیزی رو نداریم حسرتش رو میخوریم ولی وقتی اونو داریم اصلا بی تفاوتیم و قدرشو نمیدونیم.
امیدوارم جمع صمیمیت بیشتری پیدا کنه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان