کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2010-07-09 ساعت 09:54)hasti_banoo نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 09:48)Ashkan78 نوشته:  بچه ها مي گيد امشب آخرين Visa Bulletin مياد يا مي ره براي دوشنبه؟

خدا كنه امشب بياد، بزنن Current، خاطر همه جمع بشه بريم پي كارمون.

شاید این جمعه بیاید ... شاید ..

نمیتونه نیاد . میکشمیش بیرون

شاد باش این یه دستوره(با اجازه از مبتکر این شعار)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ساسان ، بنيتا
طبق نظر منجمین عزیز وصاحب نظر: حلول ماه میمون "August" تا چند ساعت دیگر انجام میگرد. فردا صبح وسیله ایاب و ذهاب برای نماز شکر گذاری به مقصد مجسمه آزادی با پیش نمازی آقای او باماست انجام خواهد گرفت. پیشاپیش این ماه خسته و مبارک و میمون را برای همه "all current"ی ها تبریک میگویم.
جناب خورخه جمعه 9 جولای سال دو هزارو ده
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Sooshians ، WIKIMAN ، R.F ، free_free ، ساسان ، بنيتا ، sanaz2010
با سلام خدمت فرزاد جان مهم نیست ولش کن من 2 روزه بیمارستان بودم بخاطر بد بودن حالم سر همون موضوع مهم نیست ادامه ندین اصلا این موضوع که من لاتاری قبول شدم دروغ است ببخشید که دروغ بود فرزاد ممنون ولشون کن
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان:
(2010-07-09 ساعت 18:10)majid_229997 نوشته:  با سلام خدمت فرزاد جان مهم نیست ولش کن من 2 روزه بیمارستان بودم بخاطر بد بودن حالم سر همون موضوع مهم نیست ادامه ندین اصلا این موضوع که من لاتاری قبول شدم دروغ است ببخشید که دروغ بود فرزاد ممنون ولشون کن

1. از شما و دیگر دوستان که در این مورد دارین صحبت میکنید خواهش میکنم در تاپیک سفرنامه ادامش بدید نه اینجا که اعلام بولتن هست .
2. جناب مجید (مرتضی) یا بیاید یه حرف رو کامل بزنید یا اصلا از اول نزنید! چند روز گذشته و شما اعلام کردید که کیستون باطل شده.اما حقیقت رو در مورد ابطال اعلام نکرید و دلیلی آوردید که معلوم شد دروغ بوده.
3. در مورد این پست آخرتون هم, من واقعا متوجه این نوع برخورد شما نمیشم. می خواهید ایجاد نگرانی کنید تو بچه هایی که نرفتن و ...؟ باز هم مثل سابق با مغلطه و مظلوم نمایی دارید حاشیه میرید. جناب مجید, مرتضی یا هر کسی که هستید اگه تا الان همه چی درست بوده پس لطفا دلیل واقعی رو عنوان کنید و اینقدر هم بحث رو ادامه ندید.

ممنون
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، sam_hash ، free_free ، io7o ، laili ، kianoush ، m.amjadi ، ساسان ، اليزا ، farshidkhalafi ، balot ، Eskandari ، N.D ، Ali Sepehr ، mina_s
من نمیدونم چرا باید این مسئله باعث بشه که دوستان دچار استرس بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس یه نفر بر فرض درست بودن حرفهاش به خاطر اشتباه و یا نداشتن مدرکی رد شده خب این خیلی طبیعیه که اگه شما مدارکتون کامل نباشه ردتون میکنند این دیگه استرس نداره.
مثلا کسی که دیپلم نداره کیسش باطل میشه به همین راحتی...حالا دوستانی که مدارکشون کامله و مشکلی ندارند بیخود دچار استرس میشن.
آقای مجید شما هم دیگه این بحث رو ادامه ندید چون واقعا اگه حسن نیت داشتید و هدفتون کمک بود به جای اینهمه حاشیه میگفتید که چه اتفاقی افتاده .......در صورت ادامه ی این بحث پستهای مربوط پاک میشن و به خاطر درست کردن شایعه و درد و دل در تاپیک نامربوط طبق بند 11 و 13 قوانین مهاجرسرا آی دی شما بسته خواهد شد.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
(2010-07-08 ساعت 15:11)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-07-07 ساعت 19:19)farzad24 نوشته:  من نمی دونم شما چرا اینقدر دوست دارید بحث رو به حاشیه و دعوا بکشید .

در ضمن من تو پست قبلی نوشتم الان هم تکرار می کنم . اون اشتباهی که ایشون می گفتند مرتکب شدن و باعث شده که کیسشون رد بشه ، یک مورد کاملاً منطقی و امکان پذیری هستش . حالا من کاری ندارم که شما به همدیگه چه دعوایی دارین و کی راست میگه و کی دروغ.

حتی ممکنه از همین بچه های 2010 که در روزهای آینده مصاحبه دارند نیز این خطا رو مرتکب شده اند و ممکنه این کار باعث رد شدن کیس اونها هم بشه . چقدر خوبه که با توضیح دادن این موضوع ، کمکی بشه برای بقیه بچه ها.

من هیچ نظری در مورد هیچ کس ندارم ولی برام جای تعجبه که چرا همش می خوایین یک جوی رو بر ضد همدیگه ایجاد کنین . خواهش می کنم این بحث ها رو کنار بگذارین و به اصل موضوع فکر کنین .

من راجع به این بحث حرفی نمی زنم اما یک سوال ازتون دارم فرزاد خان :

شما که می فرمایید با مجید یا مرتضی یا هر کس دیگه ای همزمان ترکیه بودید چطوره که کیس شما 17000 هست و کیس ایشون 22000 ؟؟؟

آقا صدرا من نمی دونم این چه جسارتیه که تو به خرج می دی و همچنین سوالاتی رو از من می پرسی و به هر کسی که دلت می خواد تهمت دروغ گویی میزنی. اگه جلوی اسمتو نگاه کنی ، نوشته ناظم ، نه نظم به هم زن . من یه توضیحی در مورد این قضیه دوستمون نوشتم برو حتماً مطالعه کن .

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2457&page=66
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: ساسان ، ساشا
بچه ها Visa Bulletin ماه August دير كرده. احتمالا خبراي خوبي در راهه كه اين همه طولش دادن. نه؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: m.amjadi ، ساسان ، R.F ، payman R ، laili ، free_free ، WIKIMAN ، To USA ، sanaz2010 ، Sooshians ، بنيتا
(2010-07-10 ساعت 11:19)Ashkan78 نوشته:  بچه ها Visa Bulletin ماه August دير كرده. احتمالا خبراي خوبي در راهه كه اين همه طولش دادن. نه؟

آره ممکنه برای آفریقا بخوان کارنت کنن،برای همین کشش میدن.
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2010-07-10 ساعت 11:19)Ashkan78 نوشته:  بچه ها Visa Bulletin ماه August دير كرده. احتمالا خبراي خوبي در راهه كه اين همه طولش دادن. نه؟

دقیقا ماه پیش همین موقع اعلام کردند.
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: Ashkan78
امروز و فردا هم که شنبه و یک شنبه است منتظرش نباشید رفت تا دوشنبه.................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، balot
آخه انتظار واسه چی؟معلومه که همه کارنت میشن.من فقط منتظر اعلام تاریخ مصاحبه ام.از الان میدونم همه کارنت هستن.به اون لحظه ای دارم فکر میکنم که پاسپورتمو با ویزای امریکا بهم میدن و اون ویزای خوشگلو میبوسم و میگم هورااااااااااااا Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان: sam_hash ، Ashkan78 ، m.amjadi ، Sooshians ، بنيتا
فرشيد جان

يه مدتي اينجا يك درگيري از نوع كل كل پيش اومده بود. حالا به درست يا غلط بودنش كاري ندارم، اما اصلا جاش اينجا نبود و موضوعيت نداشت.

بد شانسي من هم اين بود كه طرفين متخاصم هر دو از دوستان من بودند و يكي شون مدير بود. حذف كردن پست يه مدير ارشد تر از خودم درست نبود، حذف كردن يه طرفه پست هاي اون كسي هم كه مدير نبود، از انصاف دور بود.

تصميم گرفتم اينجا بين پست هاي كل كل پارازيت بندازم تا شايد موضوع كش پيدا نكنه!!!! [عکس: 46.gif]

(2010-07-10 ساعت 16:17)farshidkhalafi نوشته:  آخه انتظار واسه چی؟معلومه که همه کارنت میشن.من فقط منتظر اعلام تاریخ مصاحبه ام.از الان میدونم همه کارنت هستن.به اون لحظه ای دارم فکر میکنم که پاسپورتمو با ویزای امریکا بهم میدن و اون ویزای خوشگلو میبوسم و میگم هورااااااااااااا Smile
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: farshidkhalafi ، sam_hash ، بنيتا
(2010-07-10 ساعت 19:32)Ashkan78 نوشته:  فرشيد جان

يه مدتي اينجا يك درگيري از نوع كل كل پيش اومده بود. حالا به درست يا غلط بودنش كاري ندارم، اما اصلا جاش اينجا نبود و موضوعيت نداشت.

بد شانسي من هم اين بود كه طرفين متخاصم هر دو از دوستان من بودند و يكي شون مدير بود. حذف كردن پست يه مدير ارشد تر از خودم درست نبود، حذف كردن يه طرفه پست هاي اون كسي هم كه مدير نبود، از انصاف دور بود.

تصميم گرفتم اينجا بين پست هاي كل كل پارازيت بندازم تا شايد موضوع كش پيدا نكنه!!!! [عکس: 46.gif]

(2010-07-10 ساعت 16:17)farshidkhalafi نوشته:  آخه انتظار واسه چی؟معلومه که همه کارنت میشن.من فقط منتظر اعلام تاریخ مصاحبه ام.از الان میدونم همه کارنت هستن.به اون لحظه ای دارم فکر میکنم که پاسپورتمو با ویزای امریکا بهم میدن و اون ویزای خوشگلو میبوسم و میگم هورااااااااااااا Smile

اشکان جان کار خوبی کردی
به نظرم ما که برنده لاتاری هستیم باید اونقدر خوشحال باشیم که بیخیال این کل کلها شیم.باید به زندگی جدید و این هدیه قشنگ فکر کنیم.باید بپذیریم که قراره به یک کشور آزاد بریم که کل کل و این جور چیزا معنایی نداره و باید نظرات همه رو پذیرفت.به هر حال ممنون از شما و انشاالله که زودتر همه چیز به خوشی ختم میشه Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، reignoffear18 ، اليزا ، بنيتا ، laili
سلام دوستان. می خواستم بدونم از بین کسانی که برای مصاحبه رفتند، کسی بوده که تو مصاحبه مدارک تحصیلی نفر دوم رو هم بخوان؟
تشکر کنندگان:
بچه ها من برای باره 10000000000000 می گم همه شما ویزا می گیرین فقط باید این شرایط را داشته باشید
1: حداقل دیپلم
2: ترجمه تمام مدارک ( کارت ملی+شناسنامه+کارت سربازی)
3: پاکت که از دکتر ارگان می گیرید که نباید باز بشه
4: پاسپورت
5: درست بودن تمام مشخصات اگر درست نبود قبل از مصاحبه مکاتبه با kcc کنید و پرینت را با خودتون زمان مصاحبه ببرید
6: نبودن تروریست و سیاسی
7: اسپانسر یا مالی
تمام اگر همینا داشته باشید 1000000000000000000000000000000000000% ویزا می گیرید

من از لاتاری رد شدم بخاطر نداشتن یکی از این ها بود اما همه راحت ویزا می گرفتن خیلی راحت تو هتل ما همه ویزا گرفتن حتی تو سفارت که ما بودین همه را می فرستاد UPS
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان: fairwall ، m.memari ، بنيتا

کاربران در حال بازدید این موضوع: