### قابل توجه شرکت کنندگان لاتاری 2017 که در اعلام نتایج اولیه انتخاب نشده بودند ###
طبق اطلاعیه رسمی، افراد بیشتری از سراسر جهان برای دوره 2017 انتخاب شده اند.
برای اطلاع از انتخاب شدن، مجدداً به لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/‎ مراجعه کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

در مورد قيمت مهاجرت به اروپا
کسی میتون بگه زندگی در لندن ماهیانه بطور متوسط خرج دارد؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: danny_1990 ، cba@@ ، msar
سلام مانی عزیز
با توجه به زندگی دانشجویی بعضی از دوستان من در لندن حداقل شما نیاز به ماهیانه ‎1500‎ پوند دارید
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
از دوستان ميخوام كه من رو در مورد قيمت مهاجرت به اروپا راهنمايي كنن.Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: آیدین-10 ، msar
چه کشوری؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
در مورد هر كشوري كه در موردش اطلاعات دارين.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
در مورد مهاجرت به كشور هاي ديگه اگه دوستان اطلاعاتي دارند بگن تا استفاده كنيم.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: siamak gh ، msar
سلام
بگید چقدر مایه میخواهید بزارید تا بگم کجا بهتره هر جا که ارزون و سریع باشه خوب نیست
سارا خانم چون داره میره چک مدام تبلیغ میکنه ‎Wink

اما باید دید که چقدر توانایی مالی و تحصیل و صبر دارید تا بشه گفت کجا بهتره

این که شما گفتید خیلی کلی هست بیش از 20 راه برای رفتن هست اما هر کدام مشکلات و مسائل خودشو داره
بای
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، zara man ، danny_1990 ، msar
مايه كه چي بگم . در حد ‎15000‎ يورو .
اگه اطلاعاتي هم در مورد تحصيل و هزينه تحصيلات داريد. ممنون ميشم ‎Wink
ميخواستم بدونم چه رشته اي بيشترين پذيرش رو تو دانشگاه هاي خارج از كشور (اروپا يا آمريكا) داره و هزينه هاش چجورين؟
من رشتم كامپيوتره. لطفا نظرتون رو در مورد اين رشته هم بگيد.
ممنون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
فکر کنم بتونی برای سوئد یا نرورژ پزیرش بگیری توجه به رایگان بودن تحصیل در این دو کشور فقط هزینه خورد و خوراک و خابگاه رو داری که اون هم سالی 10 هزار تا رو باید روش حساب کنی

من خودم پیش ندارم ولا تا حالا رفته بودم
یا چونان سرخی سیب یا که این خنجر سرخ تو این دو روز عمر بنده چند تا خدا باید بشیم

به یاد زنده یاد حسین پناهی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، danny_1990 ، msar
ای بابا .. حالا اگر یکی نخواد خودش رو گرفتار زن و زندگی بکنه باید کی رو ببینه ‎..!‎ ادم که از چاله نمی ره خودش رو بندازه تو چاه که !
بنظرم کسایی که رفتن و اقامت گرفتن بهتره راهی رو که دنبال کردن توضیح بدن وبلکه با شرایط بقیه هم همخونی داشت !
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: zara man ، msar
(2009-12-12 ساعت 21:53)MovieCT نوشته:  
ای بابا .. حالا اگر یکی نخواد خودش رو گرفتار زن و زندگی بکنه باید کی رو ببینه ‎..!‎ ادم که از چاله نمی ره خودش رو بندازه تو چاه که !
بنظرم کسایی که رفتن و اقامت گرفتن بهتره راهی رو که دنبال کردن توضیح بدن وبلکه با شرایط بقیه هم همخونی داشت !

آره راست ميگه.
اگه نخوايم خودمون رو گرفتار كنيم چي؟
چند راه براي گرفتن ويزا وجود داره و هزينش هم چقدره؟
براي انگلستان بخصوص.
لطفا راهنمايي كنيد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2010-01-23 ساعت 23:20)OverLord نوشته:  
براي انگلستان بخصوص.
لطفا راهنمايي كنيد.

برای مهاجرت به اروپا در حال حاضراز طریق پذیرش تحصیلی - سرمایه گذاری - دعوت یه شرکت اروپائی به کار میشه اقدام کرد.
سوالتون درباره هزینه ها خیلی کلی ست اما از هر طریقی که میخواین بیاین بهتره که هزینه های حداقل 6 ماه زندگی خودتون رو داشته باشین!!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، سرزمين روياها ، msar
(2010-01-24 ساعت 15:55)@Š!M ‎pid='34614 نوشته:  
(2010-01-23 ساعت 23:20)OverLord ‎pid='34555 نوشته:  
براي انگلستان بخصوص.
لطفا راهنمايي كنيد.

برای مهاجرت به اروپا در حال حاضراز طریق پذیرش تحصیلی - سرمایه گذاری - دعوت یه شرکت اروپائی به کار میشه اقدام کرد.
سوالتون درباره هزینه ها خیلی کلی ست اما از هر طریقی که میخواین بیاین بهتره که هزینه های حداقل 6 ماه زندگی خودتون رو داشته باشین!!

از راه دعوت يه شركت اگه بخوام بيام بايد چيكار كنم؟
فكر كنم خود شما هم از همين راه رفتين؟درسته؟
من ميتونم حدود ‎20000$‎ با خودم بيارم.
فقط خودم تنها ميخوام بيام.
رشتم هم مهندسي نرم افزار هست.
ميشه راهنمايي كنيد؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2010-01-25 ساعت 23:21)OverLord نوشته:  
از راه دعوت يه شركت اگه بخوام بيام بايد چيكار كنم؟
فكر كنم خود شما هم از همين راه رفتين؟درسته؟
من ميتونم حدود ‎20000$‎ با خودم بيارم.
فقط خودم تنها ميخوام بيام.
رشتم هم مهندسي نرم افزار هست.
ميشه راهنمايي كنيد؟

باید شرکتهای معتبر که نیاز به کارمند دارن و در حال استخدام نیروی جدی هستن رو پیدا کنین!! از اونجائی که استخدام کارمندان اسیائی معمولا برای شرکتهای اروپائی ارزونتره برای همین خیلی از اونها ترجیح میدن که از افراد غیراروپائی استفاده کنن البته درباره شرکتهای چند ملیتی بزرگ دارم صحبت میکن که در همه جای دنیا شعبه و کارمند دارن.از طریق اینرنت و یا پرس و جو از اقوامی که در اروپا هستن میتونین از وضعیت این شرکتها مطلع شین.

بسته به اینکه کدوم کشور اروپائی میاین هزینه های زندگی متفاوته بطور مثال انگلیس حداقل شما برای زندگی یه نفر ماهیانه نیازمند 2 میلیون تومان هستین تا زمانیکه جا بیفتین.

بله من خودم از طریق دعوت به همکاری یه شرکت اپراتوری مهاجرت کردم و اگرچه بعدا در اروپا با یه تبعه اروپائی ازدواج کردم اما اقامتم رو از طریق کار گرفتم هرچند راه ساده تری هم برای خانوما هست ازدواج و زود بچه دار شدن و بلافاصه اقامت.به همین راحتی! اما من ترجیح دادم که 5 سال صبر کنم ‎Wink
احتمالا از نوادگان ملانصرالدین هستم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، mavarfan ، danny_1990 ، parisaa ، mahannn4779 ، barvos ، سمبل ، msar
(2010-01-26 ساعت 21:03)@Š!M ‎pid='34805 نوشته:  
باید شرکتهای معتبر که نیاز به کارمند دارن و در حال استخدام نیروی جدی هستن رو پیدا کنین!! از اونجائی که استخدام کارمندان اسیائی معمولا برای شرکتهای اروپائی ارزونتره برای همین خیلی از اونها ترجیح میدن که از افراد غیراروپائی استفاده کنن البته درباره شرکتهای چند ملیتی بزرگ دارم صحبت میکن که در همه جای دنیا شعبه و کارمند دارن.از طریق اینرنت و یا پرس و جو از اقوامی که در اروپا هستن میتونین از وضعیت این شرکتها مطلع شین.

بسته به اینکه کدوم کشور اروپائی میاین هزینه های زندگی متفاوته بطور مثال انگلیس حداقل شما برای زندگی یه نفر ماهیانه نیازمند 2 میلیون تومان هستین تا زمانیکه جا بیفتین.

بله من خودم از طریق دعوت به همکاری یه شرکت اپراتوری مهاجرت کردم و اگرچه بعدا در اروپا با یه تبعه اروپائی ازدواج کردم اما اقامتم رو از طریق کار گرفتم هرچند راه ساده تری هم برای خانوما هست ازدواج و زود بچه دار شدن و بلافاصه اقامت.به همین راحتی! اما من ترجیح دادم که 5 سال صبر کنم ‎Wink
احتمالا از نوادگان ملانصرالدین هستم

من تو اروپا هيچكسو ندارم.
براي درخواست استخدام بايد چيكار كنم؟
اصلا كار براي رشته من اونجا چجوره؟ درآمدش؟ بازار كارش؟
تو لندن هم ميخواستم بپرسم كه اجاره خونه چقدره؟ آيا شركت بهمون خونه ميده يا نه؟
هزينه هاي تمام شده براي شما چقدر شد تا رفتين اونجا؟
ببخشيد كه اينقدر سوال كردم.Wink
پاسخ یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان