کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
(2010-03-03 ساعت 11:26)mahh نوشته:  سلام
يكي نيست به سوال من جواب بده ؟؟!!!
نكنه همه رفتن خريد عيد!!

بله قرعه کشی‌ انجام شده و نامه‌ها هم از اوایل اردیبهشت میرسن
Wink
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: sh-b ، Behinaz ، ساسان
مرسده خانم میشه بفرمایید شما از کجا این را میدونید؟ Big Grin
ممنون...
تشکر کنندگان:
طبق اطلاعاتی که دارم معمولا قرعه کشی در ماه مارچ که الان توش هستیم انجام میشه و نامه ها از ماه آپریل شروع به ارسال میشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، amir_ebrahimi99 ، jayjay ، joseph ، lordsaroman ، ساسان
سلام دوستان. ما امسال در لاتاری شرکت کردیم و به تازگی هم موفق شدیم ویزای امریکا را بگیریم. می خواستم بدونم که دقیقا از چه تاریخ تا چه تاریخی معلوم میشه که برنده شدیم یا نه. چون میخواهیم به امید خدا اردیبهشت یا خرداد برویم امریکا ،برام مهمه که بدونم دقیقا کی نتایج اعلام میشه.(شروع و پایان اعلام نتایج). ممنون از راهنماییتان.
تشکر کنندگان:
(2010-03-18 ساعت 00:03)somal نوشته:  سلام دوستان. ما امسال در لاتاری شرکت کردیم و به تازگی هم موفق شدیم ویزای امریکا را بگیریم. می خواستم بدونم که دقیقا از چه تاریخ تا چه تاریخی معلوم میشه که برنده شدیم یا نه. چون میخواهیم به امید خدا اردیبهشت یا خرداد برویم امریکا ،برام مهمه که بدونم دقیقا کی نتایج اعلام میشه.(شروع و پایان اعلام نتایج). ممنون از راهنماییتان.

از اول تیر 100% میتونید بفهمی که برنده شدی یا نه اونم از طریق اینترنت,اگر ویزا ردیفه پس نگرانه چی هستی؟

اگر بیشتر مطالعه میکردید جوابتون رو میگرفتید...

تشکر کنندگان: sh-b
دوست عزیز من در این سایت تازه واردم. درضمن ما ویزای توریستی 6 ماهه داریم. می خواستم بدونم تا زمانیکه آنجا هستیم معلوم میشه لاتاری برنده شدیم یا نه؟ به هر حال از پاسخ شما ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2010-03-18 ساعت 01:01)somal نوشته:  دوست عزیز من در این سایت تازه واردم. درضمن ما ویزای توریستی 6 ماهه داریم. می خواستم بدونم تا زمانیکه آنجا هستیم معلوم میشه لاتاری برنده شدیم یا نه؟ به هر حال از پاسخ شما ممنونم.

خوش آمدی ... بعد اینکه بستگی به کیس نامبرت داره اما با توجه به اطلاعاتم از اواخر فروردین نامه ها می رسه. و همچنین اگر کانفرمیشن نامبرتو داری اول تیر از طریق سایت می تونی چک کنی.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
(2010-03-18 ساعت 01:01)somal نوشته:  دوست عزیز من در این سایت تازه واردم. درضمن ما ویزای توریستی 6 ماهه داریم. می خواستم بدونم تا زمانیکه آنجا هستیم معلوم میشه لاتاری برنده شدیم یا نه؟ به هر حال از پاسخ شما ممنونم.

دوست عزیز شرمنده,من بیشتر برای این گفتم که از سوالهای تکراری جلوگیری بشه...

تشکر کنندگان:
سلام. من هم به همراه نامزدم تو لاتاری 2011 شرکت کردیم. و خیلی امید دارم که قبول می شیم به کمک خدا.
راستی یه سوال: من اون آدرس ایمیلی که تو فرم ثیت نام نوشتم رو حذف کردم و یک آدرس دیگه ایجاد کردم.Big Grin به نظر شما نیازی هست که به KCC اطلاع بدم؟؟
با تشکر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، amir_ebrahimi99
(2010-03-24 ساعت 11:51)hamedghv نوشته:  سلام. من هم به همراه نامزدم تو لاتاری 2011 شرکت کردیم. و خیلی امید دارم که قبول می شیم به کمک خدا.
راستی یه سوال: من اون آدرس ایمیلی که تو فرم ثیت نام نوشتم رو حذف کردم و یک آدرس دیگه ایجاد کردم.Big Grin به نظر شما نیازی هست که به KCC اطلاع بدم؟؟
با تشکر

خیر . چون برنده شدن رو به ایمیلتون اطلاع نمیدن نیازی نیست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، amir_ebrahimi99
یکی توضیح میده کیس نامبر و کارنت شدن یعنی چه ؟Big Grin
تشکر کنندگان:
(2010-03-25 ساعت 14:12)Greatone نوشته:  یکی توضیح میده کیس نامبر و کارنت شدن یعنی چه ؟Big Grin

دوست عزیز من ازتون خواهش میکنم که تاپیک 2010 رو مطالعه کنین متوجه میشین
این بحث 100 بار توضیح داده شده
ممنون
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kavoshgarnet ، laili ، amir_ebrahimi99 ، R.F ، Ali Sepehr ، behy_b
من خواب دیدم کیس نامبرم 5000 شده یعنی من حتما برنده میشم.
تشکر کنندگان: idn
من خوابم از این حرفا گذشته بود Big Grin
خواب دیدم آمریکا هستم و بهتریم دوستم لاتاری برده و داره میاد پیشم ، داشتم بال در میاوردم که ساعتم زنگ زد
هیچ وقت خواب ندیدم که تو پروسه لاتاری مونده باشم ، همیشه خواب دیدم تو آمریکا هستم و راحت انگلیسی صحبت میکنم ، وقتی از خواب بیدار میشدم هر چی سعی می کردم نمی تونستم انگلیسی صحبت کنم ، نمی دونم قضیه چیه
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، atm849 ، usa.lover
(2010-04-05 ساعت 22:45)idn نوشته:  من خوابم از این حرفا گذشته بود Big Grin
خواب دیدم آمریکا هستم و بهتریم دوستم لاتاری برده و داره میاد پیشم ، داشتم بال در میاوردم که ساعتم زنگ زد
هیچ وقت خواب ندیدم که تو پروسه لاتاری مونده باشم ، همیشه خواب دیدم تو آمریکا هستم و راحت انگلیسی صحبت میکنم ، وقتی از خواب بیدار میشدم هر چی سعی می کردم نمی تونستم انگلیسی صحبت کنم ، نمی دونم قضیه چیه

واقعا خواب دیدی یا گذاشتی سره کارShy

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان