کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال:مراسم تشییع جنازه و عروسی تو آمریکا چطوریه؟
سلام به همه دوستان یه سوال تخصصی: تو آمریکا تشییع جنازه و همچنین عروسی چطوری برگزار میشه البته این موضوع برام مثل روز روشنه که هرجوری هم که باشه، مثل ایران نیست که روز تشییع جنازه نهار و شام آبگوشت بدن و بعدش هم یه چیزیایی توش پیدا میکنی که دیگه دلت نمیاد بهش لب بزنی..Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-11-23 ساعت 18:34)stiw نوشته:  سلام به همه دوستان یه سوال تخصصی: تو آمریکا تشییع جنازه و همچنین عروسی چطوری برگزار میشه البته این موضوع برام مثل روز روشنه که هرجوری هم که باشه، مثل ایران نیست که روز تشییع جنازه نهار و شام آبگوشت بدن و بعدش هم یه چیزیایی توش پیدا میکنی که دیگه دلت نمیاد بهش لب بزنی..Big Grin

واي نه توروخدا به غير از اين سوالي نبود دوستمSmile
يه دور از جونه همتونم ميكفتين خوبBig GrinBig Grin
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: fairwall
یک نکته ای که جالبه در مورد مراسم عروسی اینه که پدر عروس خرج عروسی رو میده و البته دقیقاً نمی دونم تعهد داماد چیه البته غیر از تقسیم اموال بعد از طلاق!!!
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، akkoban
فک و فامیل ما که آگوشت نمیدهند
اتفاقا پذیرایی مفصل هم میکنند و همه فامیل همدیگر رو میبینند و از شما چه پنهون که خیلی هم خوش میگذره
اختلاف در رنگ لباس هست و زنگ آوا
فکر میکنم اونجا هم همینطور باشه
پس این آرش عزیز کجاست که یه توضیح جامع و مانع دلنشین بده

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani
والا من تا حالا گذارم به عروسی و عزا نیفتاده ولی اگر خبری کسب کنم حتما گزارش میدم.
در ضمن یکی به من بگه که گذار درسته یا گزار! چون من یکجا مینویسم گزارم نیفتاده و یک جا مینویسم گذارم نیفتاده. خودم فکر کنم گذار در این مورد صحیح باشه. آقای حمید میزوری و اچ وی ام عزیز و دیگر استادان لطفا مرا یاری کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، honareirani ، Bald Eagle
آرش جون گذار درسته
گذر هم هم خانواده اون هست
البته شما حتی اگه گضار هم بنویسی ما با جان دل میخونیم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، Monica ، sh-b ، honareirani ، nimar123 ، moon_rose
آرش جان این گذار که می فرمایی از گذر می آد و به معنای عبور هست پس گذار درسته
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Bald Eagle
سلام
همانطور که صدرا فرمودن بستگی به معنی و مصدر کلمه دارد

اگر به معنی "گذاردن" باشد که با « ذ » نوشته میشود مثل قیمت گذاری و ...
ولی اگر به معنی انجام دادن باشد ، مثل نمازگزار با « ز» نوشته میشود. امــّّا در این مورد چون مقصود «گذر» از چیزی ، چه ذهنی و چه جسمی است ، همانطور که صدرا فرمودند با « ذ» صحیح است.

خب ، ورقه ها را بگیرید بالا که وقت کلاس تموم شد. تقلب هم نکنید.
پیروز باشید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، Ali Sepehr ، Monica ، WIKIMAN ، honareirani ، hvm ، sousangerd ، nimar123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان