کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
امروز سایت سفارت ترکیه آپ دیت کرده این شماره های جدیده:
2010AS3175
ANK2005813004
ANK2005618057
ANK2009638004
ANK2008711017
2010AS1641
ANK2008824011
ANK2005812019
ANK2009715030
ANK2009638007
ANK2004697027
ANK2007351023
ANK2008270003
ANK2008692010
ANK2009729027
2010EU132
کسی از دوستان هست که شمارش بین اینا باشه؟
تاریخ مصاحبه: 2 دسامبر 2009
--------------------------------
تاریخ کلیرنس: 13 ژانویه 2010
-------------------------------
ورود به آمریکا 14 فوریه 2010

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan
خوب از روزی که این تاپیک رو گذاشتم 1ماه و 11 روز گذشته. اون روز باورم نمیشد که بالاخره بعد از 5سال، انتظار بزودی به پایان میرسه. سایت ترکیه امروز آپدیت کرد و 24 شماره جدید اعلام شد که مال من هم یکی از اوناست. البته محض آگاهی دوستان عرض کنم من در رزومه خودم سابقه کار در 3 مرکز دولتی از جمله شرکت نفت رو دارم. خوب حالا اینکه آیا کار کردن در مراکز دولتی کلیرنس رو به تاخیر میندازه یا نه، قضاوتش با شما.

پاسخ
تشکر کنندگان: Bahar JJ ، maryamjay ، sara77 ، Ziba ، آنا ، ana
خوب از روزی که این تاپیک رو گذاشتم 1ماه و 11 روز گذشته. اون روز باورم نمیشد که بالاخره بعد از 5سال، انتظار بزودی به پایان میرسه. سایت ترکیه 13ژانویه آپدیت کرد و 24 شماره جدید اعلام شد که مال من هم یکی از اوناست. البته محض آگاهی دوستان عرض کنم من در رزومه خودم سابقه کار در 3 مرکز دولتی از جمله شرکت نفت رو دارم. خوب حالا اینکه آیا کار کردن در مراکز دولتی کلیرنس رو به تاخیر میندازه یا نه، قضاوتش با شما.

پاسخ
تشکر کنندگان: Ziba ، admin ، seravin ، mavarfan
بسیار خوشحال شدم براتون
سفر بسیار خوبی رو براتون آرزو میکنم . از کمک هاتون هم ممنوووووووووووووووووون
برای ما هم دعا کنید برادر ....
Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: amrnsb ، mavarfan
(2010-01-14 ساعت 00:47)amrnsb نوشته:  خوب از روزی که این تاپیک رو گذاشتم 1ماه و 11 روز گذشته. اون روز باورم نمیشد که بالاخره بعد از 5سال، انتظار بزودی به پایان میرسه. سایت ترکیه امروز آپدیت کرد و 24 شماره جدید اعلام شد که مال من هم یکی از اوناست. البته محض آگاهی دوستان عرض کنم من در رزومه خودم سابقه کار در 3 مرکز دولتی از جمله شرکت نفت رو دارم. خوب حالا اینکه آیا کار کردن در مراکز دولتی کلیرنس رو به تاخیر میندازه یا نه، قضاوتش با شما.

نامزد من هم که روز 11 ژانویه یعنی درست یک هفته پیش مصاحبه داشت.جالبه چون با اینکه تا حلا شغلی نداشته بهش Admin Processing خورد و اصلا هم نگفتن که کی ممکنه جواب بدن و حالا ما هم به جمع «منتظریـن وب سایت چک کن» پیوستیم! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
Toungue 
داره یواش یواش این سفرها جالب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!نگران نباشید amir905 این شتری که در خانه همه ما میخوابه.دیر زود داره اما سوخت و سوز ............بهتره ادم فکر نکنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!Big GrinTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
amir905 نامزد شما مصاحبشون ابوظبي بود يا آنكارا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-19 ساعت 15:44)آنا نوشته:  amir905 نامزد شما مصاحبشون ابوظبي بود يا آنكارا ؟

ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
بابا انقدر موج منفی ندهید.این موضوع به سفرهایی هم که داشتید بستگی داره.به خدا به همه همه چک نمی خوره یکیش خود من و همون روز یه خانم دپگر هم بود که ویزا گرفتBig Grin

(2010-01-18 ساعت 21:56)susan نوشته:  داره یواش یواش این سفرها جالب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!نگران نباشید amir905 این شتری که در خانه همه ما میخوابه.دیر زود داره اما سوخت و سوز ............بهتره ادم فکر نکنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!Big GrinTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-21 ساعت 00:41)ana نوشته:  بابا انقدر موج منفی ندهید.این موضوع به سفرهایی هم که داشتید بستگی داره.به خدا به همه همه چک نمی خوره یکیش خود من و همون روز یه خانم دپگر هم بود که ویزا گرفتBig Grin

(2010-01-18 ساعت 21:56)susan نوشته:  داره یواش یواش این سفرها جالب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!نگران نباشید amir905 این شتری که در خانه همه ما میخوابه.دیر زود داره اما سوخت و سوز ............بهتره ادم فکر نکنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!Big GrinTongue

خوب شما خیلی شانس آوردین چون با اینکه نامزد من تا بحال از کشور خارج نشده بود باز هم بهش چک خورد. میشه بگین کجا مصاحبه داشتین و آیا همسر یا نامزدتون همراهتون بودن یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب دوستان همانطورکه قبلا گفتم من چهارشنبه شب 13 ژانویه کلیر شدم بلافاصله واسه یکشنبه هفته بعدش یعنی 17 ژانویه برای آنکارا بلیط گرفتم. مث بار اول بدون تور اومدم رسیدم فرودگاه توی فرودگاه خواستم اولش با اتوبوسهای خط 442 HAVAS برم KAZILAY ،ولی دیدم مجید تور لیدر دفتر ایران ایر اونجاست و داره چنتا از ایرانیهارو میبره منم که دفعه قبل از هتل باهاش تا فرودگاه اومده بودم و احساس کرده بودم آدم خوبیه حس ناسیونالیستیم گل کرد و پبش خودم گفتم "من که دارم این مسیرو میرم لااقل بزار یه هم وطنم کارو کاسبیش رونق داشته باشه حالا 10 لیره بالا پایین به جایی بر نمی خوره" (اتوبوسای هاواش تا KIZILAY حدود 5 لیره میگیرن 5 لیره هم باید به تاکسی بدی از KIZILAY ببرت تا هتل کلا میشه 10 لیره)، اینطوری بود که سوار مینی بوس ایرانیها شدم جاتون خالی بود 20 لیره کرایه دادم درعوض 50 لیره خندیدم. من بودم با 2 آقای دیگه و یه دختر پسر ایرونی که توی هواپیما جدا نشسته بودنا ولی وقتی رسیدیم ترکیه دست تو گل و گردن هم از سرو کول هم بالا میرفتن,طفلکی ها فکر میکنم تو همین 2.5 ساعت پرواز غم غربت خیلی بهشون فشار آورده بود(; یه خانوم ایرونی با مادرش و همسر آمریکایی و یه پسر شیطون 8-9 ساله و یه دختر کوچولوی خوشمزه 1.5 ساله هم بعد از 1 ساعت معطل کردن مینی بوس بهمراه 15 عدد چمدون که تا سقف چیده شد بود بطوریکه هرآن ممکن بود با یه ترمز ما زیر آواری از چمدون دفن بشیم و به این ترتیب همدردی خودمونو با مردم هائیتی اعلام کنیم، با کلی غرولند که چرا ترانسفر هتلشون نیومده دنبالشون سوار مینی بوس شدند و اتوبوس خنده گازشو گرفتو راهی مرکز شهر آنکارا شد... ادامه دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: mary joon ، laili ، susan ، homeless ، hasti_banoo ، kianoush ، Hossein81 ، Jav3
سلام براي من از آنکارا ايميل فرستادن وآدرس يه سايتي را دادن مي خواستم ببينم که من بايد فرمها راپرکنم بفرستم سفارت يا روز مصاحبه با خودم ببرم ؟ فرم ساپورت مالی رو باید بانک مهر بزنه یا اینکه شرکتی که نامزدم توش کار میکنه ؟ فرمهای مالیاتی رو از کجا باید بگیریم آخه توی این سایت چیزی در مورد فرمهای مالیاتی نگفته ؟ باید مالیات چند سال رابفرستیم ؟ اگه فقط مالیات سال 2009را بفرستیم کافیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-21 ساعت 19:57)amir905 نوشته:  
(2010-01-21 ساعت 00:41)ana نوشته:  بابا انقدر موج منفی ندهید.این موضوع به سفرهایی هم که داشتید بستگی داره.به خدا به همه همه چک نمی خوره یکیش خود من و همون روز یه خانم دپگر هم بود که ویزا گرفتBig Grin

ببخشيد كه دير جواب ميدم.من انكارا مصاحبه داشتم و بله همسرم من را همراهي كرد
خوب شما خیلی شانس آوردین چون با اینکه نامزد من تا بحال از کشور خارج نشده بود باز هم بهش چک خورد. میشه بگین کجا مصاحبه داشتین و آیا همسر یا نامزدتون همراهتون بودن یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-03 ساعت 18:11)amrnsb نوشته:  [/size]
من 2 دسامبر مصاحبه داشتم افسر مصاحبه کننده به من گفت کلیرنس شما بطور متوسط 1 ماه طول می کشه.می خوام ببینم کس دیگه ای تو این فاروم هست که بهش مدت تقریبی کلیرنسش رو گفته باشند یا من اشتباه شنیدم.

نه اشتباه نشنیدید به همه ما زمان دادند ولی 1 ماهتون که تموم شده؟؟؟؟ هنوز جواب نیومدهههههه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایا ممکن هست چون زمان مصاحبه چند ماه بعد باشه به کیس چک نخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان