کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-08-04 ساعت 11:41)vanima نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 01:19)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 00:52)M... نوشته:  سلام دوست عزیز...من هم کیس k1 هستم...سپتامبر 2015 مصاحبه داشتم...همه به من هم میگفتن عکس و فیلم و غیره ...ببرم..اما یکی از دوستان گفت فقط مدارک و چیزایی که خود سفارت ازتون میخواد ببرید...در صورت ازدواج قبلی طلاقنامه درغیر اینصورت مدارک هویتی فرد مصاحبه شونده رو باید با خودتون داشته باشید....چون هر مدرکی که ترجمه شده رو  که ارایه میدی باید اصلش هم باشه...مهم سوالاتی هست که آفیسر میپرسه...
روز مصاحبه من هیچ چیزی مثل عکس و ...نبردم البته نگران هم بودم که شاید ازم بخوان...اما لازم نبود و نشد...فقط سوالاتی که ازم پرسید این بود که ...برای چی میخوای بری آمریکا....چند وقته نامزدتو میشناسی...آیا سفری با هم توی یه کشور دیگه داشتیم  و کجا بوده و کی بوده....و اینکه شغل نامزدم توی آمریکا چی هست...و در آخر هم قسم خوردن...با اینکه  به گفته خود آفیسر مدارکم تکمیل بود...گفت یه سری مراحل اداری باید طی بشه....وهمچنان من منتظرم تا خبری بشه...سر جمع کل زمان مصاحبه من 10 دقیقه نشد...روز مصاحبه بودن دوستانی هم که خیلی مدارک آورده بودن و حتی یکیش هم لازم نشد...

سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

سلا. هیچ چیزی رو نمیشه از طریق موبایل ، فلش و یا سی دی به سفارت ببرید یا نشون بدید. نحوه تبدیل به pdf و پرینت گرفتن از مکالمان در تلگرام در سایت زیر اومده . مطابق اون عمل کنید:
http://www.asriran.com/fa/news/432247/%D...B%8C%D9%85
( لطفا همه ادرس را از اول تا اخرش انتخاب و کپی کنید و در ادرس بار دیگری بگذارید تا بتونید محتویات صفحه رو ببینید). توصیه می کنم که پرینتها به شکل 6 تا یا 9 تا در صفحه باشه تا تعداد صفحاتی که پرینت میگیرد کم باشه. ضمن اینکه مکالمات طی روزهای مختلف از ابتدای اشنایی تا کنون را به شکل مجزا و برای هر چند روز یک یا دو صفحه را پرینت بگیرید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-08-05 ساعت 13:54)Salami1361 نوشته:  بچه ها به نظرتون به طور ميانگين چقدر كل اين پروسه نامزدى طول مى كشه،
؟

یک خانمی که با من برای مصاحبه و البته ویزای نامزدی اومده بود بعد از 6 ماه دعوت به مصاحبه شده بود. اما بدلیل اینکه مدارکش ناقص بود قرار شد بره مدارک رو کامل کنه. به نظر می رسد اگر ap نخوره تا 6 ماه اما اگر ap بخوره بیشتر طول خواهدکشید. مدت ap قابل پیش بینی نیست اما اخیرا خیلی از اعضای گروه تقریبا بعد از 6 ماه کلیر شدن.
پاسخ
(2016-08-06 ساعت 01:25)vanima نوشته:  سلام دوستان من تو اين سايت احساس نامرئي بودن ميكنم، چون هرجي سوال ميپرسم انگار كسي من و نميبينه ، به خدا سوالمم خيلي سادست اكثريتتون اين راه و رفتين، ميشه لصفا يكي به من جواب درستي بده ممنون ميشم،،،

ميشه بگين شما به همراه فرم i129 كه اول كار به uscis فرستادين ايا چك هم فرستادين يا نه؟؟!!! براي اينكه نامزد من يك ماه پيش فرم و با چك داده اماهنوز كه هنوزه ما هيچ نامه يا ايميلي نگرفتيم ازشون كه مدارك ما رسيده يا نه فقط چك ما نقد شده ، همين، اصلا نميدونيم بايد از كجا پيگيري كنيم، شماره هاي سازمان هم روي انسرينگ ماشينه، ايميل هم براشون فرستاديم ولي جواب ندادن ، اعصابمون خورد شده به خدا
جان من يكي اگه طلاعاتي داره به ما بده لطفا

شما برای هر مرحله ای که برای ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام می کنید چه برای uscis و چه nvc اولش باید مبلغی رو پرداخت کنید تا کاری که لازمه روی پرونده شما انجام بشه. اینکه چرا توی این مدت بهتون اطلاع ندادن رو نمیدونم . بهتره که روی خودتون مسلط باشید .. این داستان دریافت ویزا از هر نوعی یک فرایند زمانبنر و همراه با داستانهای خاص خودش است.
پاسخ
(2016-08-06 ساعت 07:50)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 01:25)vanima نوشته:  سلام دوستان من تو اين سايت احساس نامرئي بودن ميكنم، چون هرجي سوال ميپرسم انگار كسي من و نميبينه ، به خدا سوالمم خيلي سادست اكثريتتون اين راه و رفتين، ميشه لصفا يكي به من جواب درستي بده ممنون ميشم،،،

ميشه بگين شما به همراه فرم i129 كه اول كار به uscis فرستادين ايا چك هم فرستادين يا نه؟؟!!! براي اينكه نامزد من يك ماه پيش فرم و با چك داده اماهنوز كه هنوزه ما هيچ نامه يا ايميلي نگرفتيم ازشون كه مدارك ما رسيده يا نه فقط چك ما نقد شده ، همين، اصلا نميدونيم بايد از كجا پيگيري كنيم، شماره هاي سازمان هم روي انسرينگ ماشينه، ايميل هم براشون فرستاديم ولي جواب ندادن ، اعصابمون خورد شده به خدا

شما برای هر مرحله ای که برای ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام می کنید چه برای uscis و چه nvc اولش باید مبلغی رو پرداخت کنید تا کاری که لازمه روی پرونده شما انجام بشه. اینکه چرا توی این مدت بهتون اطلاع ندادن رو نمیدونم . بهتره که روی خودتون مسلط باشید .. این داستان دریافت ویزا از هر نوعی یک فرایند زمانبنر و همراه با داستانهای خاص خودش است.

مرسي دوست هزيز از جوابتون، بالاخره شما من و ديدي
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-06 ساعت 07:42)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 01:19)mulan1979 نوشته:  سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

سلا. هیچ چیزی رو نمیشه از طریق موبایل ، فلش و یا سی دی به سفارت ببرید یا نشون بدید. نحوه تبدیل به pdf و پرینت گرفتن از مکالمان در تلگرام در سایت زیر اومده . مطابق اون عمل کنید:
( لطفا همه ادرس را از اول تا اخرش انتخاب و کپی کنید و در ادرس بار دیگری بگذارید تا بتونید محتویات صفحه رو ببینید). توصیه می کنم که پرینتها به شکل 6 تا یا 9 تا در صفحه باشه تا تعداد صفحاتی که پرینت میگیرد کم باشه. ضمن اینکه مکالمات طی روزهای مختلف از ابتدای اشنایی تا کنون را به شکل مجزا و برای هر چند روز یک یا دو صفحه را پرینت بگیرید. موفق باشید

ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 01:19)mulan1979 نوشته:  سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

ولی ما با تلگرام اصلا در ارتباط نبودیم . یا با واتس اپ چت و تماس داشتیم . یا با تلفن (البته کارت تلفن). ما که از اول نمیدونستیم میخوایم ازدواج کنیم و اینکه باید مدارک چمع کنیم . مثلا واتس اپ وقتی میخوای بری متن چتای یک ماه پیش یا قبل تر و ببینی یه دفعه از برنامه میپره بیرون و دسترسی به چت های چند ماه قبل نداری متاسفانه
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 12:54)vanima نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 11:41)vanima نوشته:  سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

ولی ما با تلگرام اصلا در ارتباط نبودیم . یا با واتس اپ چت و تماس داشتیم . یا با تلفن (البته کارت تلفن). ما که از اول نمیدونستیم میخوایم ازدواج کنیم و اینکه باید مدارک چمع کنیم . مثلا واتس اپ وقتی میخوای بری متن چتای یک ماه پیش یا قبل تر و ببینی یه دفعه از برنامه میپره بیرون و دسترسی به چت های چند ماه قبل نداری متاسفانه

در مورد واتس آپ چیزی نمیدونم اما حتما اگر توی گوگل سرج کنید چیزی پیدا می کنید البته به هر دو زبان فارسی و انگلیسی. کارت تلفنها را نگه دارید. ضمن اینکه توی این یک ماه قبل از اینکه از حافظه واتس آپ پاک بشه چند تاشون پرینت کنید و داشته باشید و همیطور در مورد ماههای بعد. از همین الان برای روزها و ماههایی که دسترسی دارید پرینتها رو داشته باشید. شما در ویزای نامزدی خیلی خیلی بیشتر به اثبات رابطه نیاز دارید در مقایسه با ویزای ازدواج. ضمن اینکه خودتون هم میگید اختلاف سنی شما و نامزدتون زیاده و این تا حد زیادی میتونه منجر به شک و تردید افیسر بشه. این وظیفه شماست که با داشتن مدارک قوی به افیسر اثبات کنید که رابطه واقعی هست.
پاسخ

یه سوال دیگه اینکه همه فرماشون و میفرستن به همون اداره مهاجرت که توی تگزاس هست ؟؟(البته تو سایت uscis زده بود ادرس و) چون میبینم توسایت بعضی ها انگار رفتن از شهرهای دیگه پیگیری کردن. من نفهمیدم که به چه صورته
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 13:49)vanima نوشته:  

یه سوال دیگه اینکه همه فرماشون و میفرستن به همون اداره مهاجرت که توی تگزاس هست ؟؟(البته تو سایت uscis زده بود ادرس و) چون میبینم توسایت بعضی ها انگار رفتن از شهرهای دیگه پیگیری کردن. من نفهمیدم که به چه صورته

uscis جایی است که همه مدارک رو جمع آوری و نهایتا اپرو می کنه که در چهار ایالت شعبه داره که تگزاس فقط یکی از آن 4 ایالته که البته از بقیه هم شلوغتره و زمان بیشتری طول میکشه تا به افراد جواب بده. در کل توصیه من به شما این است برای آشنا شدن بیشتر خودتون با این فرایند همه پستها بخصوص پستهای مربوط به 1 یا دو سال گذشته را مطالعه کنید. کمی خسته کننده است اما فایده اش اینه که خودتون از سردرگمی در میایید. موفق باشید
پاسخ
(2016-08-04 ساعت 11:41)vanima نوشته:  سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

سلام دوست عزيز،توى واتس اپ شما روى اسم مخاطب مورد نظر كليك كنيد و بعد گزينه ستينگ بعد روى گزينه اكسپورت چت و بعد از اون ويت مديا و مرحله بعد ايميل مكيند وقتى ايميل كرديد ميتونيد پرينت بگيريد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 23:08)Pegah123 نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 07:42)mulan1979 نوشته:  سلا. هیچ چیزی رو نمیشه از طریق موبایل ، فلش و یا سی دی به سفارت ببرید یا نشون بدید. نحوه تبدیل به pdf و پرینت گرفتن از مکالمان در تلگرام در سایت زیر اومده . مطابق اون عمل کنید:

سلام دوست عزيز،توى واتس اپ شما روى اسم مخاطب مورد نظر كليك كنيد و بعد گزينه ستينگ بعد روى گزينه اكسپورت چت و بعد از اون ويت مديا و مرحله بعد ايميل مكيند وقتى ايميل كرديد ميتونيد پرينت بگيريد.

وایی ایول . Big Grin ببخشید هیجان زده شدم. مرسی خیلی باحال بود
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز چندين اداره برايه ارسال مدارك هست يكيش تگزاس ، من خودم كاليفرنيا سنتر فرستادم و در عرض دوماه اپروو شد ، يعد از اپروو شدن( قبول شدن در اداره مهاجرت ) كيستون مي ره nvc كه مخفف national visa center ديگه بايد منتظر وقت سفارت بتشيد ى مثل من نشيد كه ٧ ماه ايميل رو نديدم !!![emoji52] يه ذره صبور باشيد ، تا ميستون اپروو بشه ، موفق باشيد

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
(2016-08-07 ساعت 19:38)roteil نوشته:  دوست عزيز چندين اداره برايه ارسال مدارك هست يكيش تگزاس ، من خودم كاليفرنيا سنتر فرستادم و در عرض دوماه اپروو شد ، يعد از اپروو شدن( قبول شدن در اداره مهاجرت ) كيستون مي ره nvc كه مخفف national visa center ديگه بايد منتظر وقت سفارت بتشيد ى مثل من نشيد كه ٧ ماه ايميل رو نديدم !!![emoji52] يه ذره صبور باشيد ، تا ميستون اپروو بشه ، موفق باشيد

مرسی بابت دلداریتون الان یه ذره خیالم راحت شد. یعنی شما وقتی فرم و فرستادین دو ماه بعد گفتن که مدارک و گرفتن؟؟ و یه سوال دیگه اینکه بعد از اینه پرونده میره nvc به شما میگن چه مدارکی بفرستین؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 20:31)vanima نوشته:  
(2016-08-07 ساعت 19:38)roteil نوشته:  دوست عزيز چندين اداره برايه ارسال مدارك هست يكيش تگزاس ، من خودم كاليفرنيا سنتر فرستادم و در عرض دوماه اپروو شد ، يعد از اپروو شدن( قبول شدن در اداره مهاجرت ) كيستون مي ره nvc كه مخفف national visa center ديگه بايد منتظر وقت سفارت بتشيد ى مثل من نشيد كه ٧ ماه ايميل رو نديدم !!![emoji52] يه ذره صبور باشيد ، تا ميستون اپروو بشه ، موفق باشيد

مرسی بابت دلداریتون الان یه ذره خیالم راحت شد. یعنی شما وقتی فرم و فرستادین دو ماه بعد گفتن که مدارک و گرفتن؟؟ و یه سوال دیگه اینکه بعد از اینه پرونده میره nvc به شما میگن چه مدارکی بفرستین؟

نه دوماه بعد اداره مهاجرت كيس ما رو قبول كرد كه مدارك نامزديمون توجيه داشته ، و بعد فرستاد به nvc !! شما وقتي مدارك اوليه رو مي دي اداره مهاجرت ، بعد مي ره nvc ، و از اونجا مي فرستن سفارت ، و تو ايميل مدارك لازم براي مصاحبه برات ايميل مي شه ، عجله نكن ، تو مسير همه چي دستگيرت مي شه ، اول بزار كيست قبول شه ، اگه كسري باشه بهت مي گن .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
بچه ها نامزد من دیروز مدارک رو به اداره مهاجرت تگزاس فرستاد.همه عکس های نامزدی . هم چنین پرینت چت هامون رو همراه مدارک تکمیلی فرستادیم.به نظر شما روز مصاحبه دیگه لازم نیست که من پرینت چتها و عکس رو مجددا با خودم ببرم...؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان