کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-09-13 ساعت 19:52)b2012 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 15:25)Salami1361 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 15:23)Salami1361 نوشته:  salam bachehah ma madarekemono 9 august ferstadim hanoz baramon residi nayomade,vali diroz hamasaram tu site sherkate posto negah kard didi neveshte madark 11 august dasteshon resisde ,yani tamame porosasho on line check kard ke dasteshon reside pas chera b ma resid nadadan ????

yaani baraye hamon edare mohajerateنگزاس
مطمئن هستید ادرسون درسته؟ یا قاطی نامه ها متوجه نشدین شاید. اون رسید معمولا بعد از یک هفته تا ده روز میرسه.

سلام دوست عزیز برای ما هم این اتقال افتاد. ما مدارک و یک ماه بود داده بودیم و خیری نمیشد. بعد از کلی زنگ زدن متوجه شدیم که برامون نامه ارسال کرده بودن که مدارک دستشون رسیده ولی صندوق پست مشکل داشته و پستچی نادون (ببخشید) برگشت زده بوده . خلاصه دوباره برامون فرستادن. به نظرم اگه میتونین بهشون زنگ بزنین و ادرس و باهاشون چک کنین. خیلی با حوصله چواب میدن نگران نباشین
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 23:13)Paramin نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:45)zorel13 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 06:41)shangol نوشته:  bale man az in tarigh gereftam

ممنونم راهنماییتون واقعا عالی بود دوست عزیزم

می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟

مگه وقت سفارت و خودمون باید بگیریم؟ من فکر میکردم اداره مهاجرت خودش وقت میده
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 08:11)omid man نوشته:  
(2016-09-13 ساعت 19:52)b2012 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 15:25)Salami1361 نوشته:  yaani baraye hamon edare mohajerateنگزاس
مطمئن هستید ادرسون درسته؟ یا قاطی نامه ها متوجه نشدین شاید. اون رسید معمولا بعد از یک هفته تا ده روز میرسه.

من مدارکم رو جولای فرستادم تا الان خبری نشد پیش وکیل رفتم گفتن برو سازمان مهاجرت اونجا رفتم چک کردن بعد خیلی راحت گفتن حتما پست نرسونده و گم شده دوباره اقدام کن.منم باز دوباره اقدام کردم

ای وای. توروخدا منتظر اداره پست نباشید. اصلا یه کارایی میکنه که باورتون نمیشه. برای ما هم این اتقاق اقتاد . ما هم جولای اقدام کردیم اما قبل از اینکه پروندمون اکسپایر بشه زنگ زدیم و گفتیم شما نامه به ما ندادین. گفتن ما دادیم و پست برگشت زده و اگه دیرتر زنگ میزدین باید دوباره اقدام میکردین. خلاصه دوباره برامون نامه زدن. اگه میبینین خیلی داره طول میکشه زنگ بزنید بهشون . ببخشید اینطوری میگم البته حتما خودتون بهتر میدونین که چکار کنین اما ادم دلش خیلی میسوزه بخدا. ایشالا موفق باشین همتون
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 07:42)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 11:41)vanima نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 01:19)mulan1979 نوشته:  سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

سلا. هیچ چیزی رو نمیشه از طریق موبایل ، فلش و یا سی دی به سفارت ببرید یا نشون بدید. نحوه تبدیل به pdf و پرینت گرفتن از مکالمان در تلگرام در سایت زیر اومده . مطابق اون عمل کنید:
http://www.asriran.com/fa/news/432247/%D...B%8C%D9%85
( لطفا همه ادرس را از اول تا اخرش انتخاب و کپی کنید و در ادرس بار دیگری بگذارید تا بتونید محتویات صفحه رو ببینید). توصیه می کنم که پرینتها به شکل 6 تا یا 9 تا در صفحه باشه تا تعداد صفحاتی که پرینت میگیرد کم باشه. ضمن اینکه مکالمات طی روزهای مختلف از ابتدای اشنایی تا کنون را به شکل مجزا و برای هر چند روز یک یا دو صفحه را پرینت بگیرید. موفق باشید

دوستان متن چتهای ما نزدیک به 150 صفحه میشه باید همه دو پرینت بگیریم ببریم؟؟؟؟؟ Big Grin من فکر کردم که بهتره رندوم پرینت بگیریم نظر شما چیه؟.
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 13:36)vanima نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 07:42)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 11:41)vanima نوشته:  سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟

سلا. هیچ چیزی رو نمیشه از طریق موبایل ، فلش و یا سی دی به سفارت ببرید یا نشون بدید. نحوه تبدیل به pdf و پرینت گرفتن از مکالمان در تلگرام در سایت زیر اومده . مطابق اون عمل کنید:
http://www.asriran.com/fa/news/432247/%D...B%8C%D9%85
( لطفا همه ادرس را از اول تا اخرش انتخاب و کپی کنید و در ادرس بار دیگری بگذارید تا بتونید محتویات صفحه رو ببینید). توصیه می کنم که پرینتها به شکل 6 تا یا 9 تا در صفحه باشه تا تعداد صفحاتی که پرینت میگیرد کم باشه. ضمن اینکه مکالمات طی روزهای مختلف از ابتدای اشنایی تا کنون را به شکل مجزا و برای هر چند روز یک یا دو صفحه را پرینت بگیرید. موفق باشید

دوستان متن چتهای ما نزدیک به 150 صفحه میشه باید همه دو پرینت بگیریم ببریم؟؟؟؟؟ Big Grin  من فکر کردم که بهتره رندوم پرینت بگیریم نظر شما چیه؟.

هرچی دست پر تر برین بهتره دوست عزیز random خوبه اتفاقا که گذر زمان رو نشون بده , ولی اونقدر ببرین که به چشم بیاد و کم بنظر نیاد !   Rolleyes  از اینکه زیاد ببرین پشیمون نخواهید شد ,نهایتش اینه که همه رو بهشون نمیدین !  Shy  من اندازه یک بسته کاغذ A۴ براشون پرینت برده بودم !!!   Big Grin
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
از هر ماه یکی دو صفحه ببرین که نشون بدین رابطه مستدام بوده
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 13:13)vanima نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 09:21)mojgan63 نوشته:  
(2016-09-29 ساعت 18:26)ziziii نوشته:  سلام مژگان جون خوب هستین؟ با توجه به اینکه کیس شما مثل من نامزدی بوده میخواستم ازتون یه سوال بپرسم، متاسفانه بچه های جدید خیلی اطلاعات مثل زمان شما ندارن و من بااینکه الان با سه چهار نفر کیس نامزدی اشناهستم و زمان مصاحبشونم هست اطلاع ندارن که باید مدارک خاصی رو قبل از مصاحبه به سفارت ترکیه فرستاد. میشه لطفا راهنماییم کنین که چه مدارکی رو باید فرستاد سفارت؟ و اینکه اصل مدارک رو باید فرستاد یا کپی هم میشه؟ تو خصوصی مطرح نکردم که دوستان همه بتونن از راهنماییتون استفاده کنن. ممنونم

دوست عزیز من سفارت ارمنستان مصاحبه داشتم.اما تا اونجایی که میدونم اصل مدارک مالیاتی ,اسپانسر,مدارک هویتی مثل شناسنامه با ترجمه به سفارت ترکیه پست کنی.هم چنین مدارک اثبات رابطه مثل چت یا ایمیل که پرینت باید بگیری.سفارت ایمیل یا نامه میده و میگه چه مدارکی میخواد.نگران نباش

سلام دوست عزیر که سفارت ارمنستان مصاحبه داشتین میشه خواهش کنم بگین چه سوالاتی ازتون پرسیدن؟ و اینکه نامزدتون هم همراهتون بود؟
سؤالات بيشتر درزمينه اشنايي با نامزد با جزيئات بود. چطور و چه وقت آشنا شديم ، شغل و تحصيلاتش چيه! كلا سؤالا همين،در مورد نحوه اشنايي و كمي هم در مورد تحصيلات و شغل شما. نامزد من همواهم نبود. بهتره كه نامزد در زمان مصاحبه امريكا باشه اونجور كه من خوندم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 13:28)vanima نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 23:13)Paramin نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:45)zorel13 نوشته:  ممنونم راهنماییتون واقعا عالی بود دوست عزیزم

می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟

منم همین فکر را میکردم اما با راهنمایی یکی از بچه های مهاجرسرا وقت گرفتم و رزرو وقت را پرینت گرفتم بردم.بدون هیچ مشکلی.اگه بخوای منتظر باشی خودشون وقت بدن خیلی زمان میبره
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-10-12 ساعت 07:50)shangol نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 13:28)vanima نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 23:13)Paramin نوشته:  می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟

منم همین فکر را میکردم اما با راهنمایی یکی از بچه های مهاجرسرا وقت گرفتم و رزرو وقت را پرینت گرفتم بردم.بدون هیچ مشکلی.اگه بخوای منتظر باشی خودشون وقت بدن خیلی زمان میبره

ميشه بگين از چه طريقي وقت گرفتين و چقدر زمان برد ؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 23:10)vanima نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 07:50)shangol نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 13:28)vanima نوشته:  مگه وقت سفارت و خودمون باید بگیریم؟ من فکر میکردم اداره مهاجرت خودش وقت میده

ميشه بگين از چه طريقي وقت گرفتين و چقدر زمان برد ؟

از این سایت ‎ais.usvisa-info.com اولین وقت خالی که بود و مطابق شرایطم بود گرفتم. ببینید چه موقع وقت داره و شما میتونید
k1
پاسخ
تشکر کنندگان:
@nafasnejati@ سوالتون رو اینجا مطرح کنید فک کنم بیشتر دیده میشه و این فروم فعال تره
CR1 --> IR1
تاریخ ارسال مدارک: Sep 2014
سرویس سنتر: نبراسکا
تاریخ اپروو: Feb 2015
کیس نامبر: Apr 2015
کیس کامپلیت: Jan 2016
نامه مصاحبه: اوایل May 2016
مصاحبه آنکارا: اواخر Jun 2016
ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: nafasnejati
سلام بچه ها من خیلی واسه دوستان پیام خصوصی دادم خیلیم پست تو قسمت های مختلف نامزدی گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده، من ۱ ماه پیش اخرین چیزی که دریافت کردم از ان وی سی این بود که یک کیس نامبر دادن و گفتن مدارکتون رو فرستادیم ابوظبی، بعدشم گفتن کیس شما اماده است و منتظر وقت سفارت باشید، از اونجایی که ۱ ماه شده و خبری نیست من دیروز فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردم، ولی هنوز پولی پرداخت نکردم، حالا سوالم اینه: ایا من باید به نامزدم بگم که پول رو پرداخت کنه یا باید منتظر باشم تا سفارت بهم وقت بده و این که سفارت به من ایمیل میزنه یا به نامزدم؟ اگه قرار باشه خودم وفت بگیرم از کجا باید بدونم سفارت چه فرم هایی رو می خواد که براش ببرم؟ ویزام نامزدیه، و این که کسی شماره ای چیزی از ابوظبی داره که من بتونم این سوالا رو ازشون بپرسم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 11:35)nafasnejati نوشته:  سلام بچه ها من خیلی واسه دوستان پیام خصوصی دادم خیلیم پست تو قسمت های مختلف نامزدی گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده، من ۱ ماه پیش اخرین چیزی که دریافت کردم از ان وی سی این بود که یک کیس نامبر دادن و گفتن مدارکتون رو فرستادیم ابوظبی، بعدشم گفتن کیس شما اماده است و منتظر وقت سفارت باشید، از اونجایی که ۱ ماه شده و خبری نیست من دیروز فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردم، ولی هنوز پولی پرداخت نکردم، حالا سوالم اینه: ایا من باید به نامزدم بگم که پول رو پرداخت کنه یا باید منتظر باشم تا سفارت بهم وقت بده و این که سفارت به من ایمیل میزنه یا به نامزدم؟ اگه قرار باشه خودم وفت بگیرم از کجا باید بدونم سفارت چه فرم هایی رو می خواد که براش ببرم؟ ویزام نامزدیه، و این که کسی شماره ای چیزی از ابوظبی داره که من بتونم این سوالا رو ازشون بپرسم؟

دوست. عزيز شرايط منم مثل شما بود با اين تفاوت كه من ايروان مصاحبه داشتم. به من گفته بودن بايد منتظر باشم سفارات به من وقت بده اما من فرم پر كردم و رفتم تو سايت بعد پرداخت وقت مصاحبه گرفتم. تا اونجايي كه ميدونم دبي تا پارسال خودش وقت مصاحبه ميده اما الان شنيدم شما ميتوني وقت بگيريد كه نميدونم چقد صحت داره. اگر شما انلاين وقت سفارت بگيريد سفارت إيميل ميده كه چه مداركي بايد روز مصاحبه ببريد و يا اگر هم نامه دعوت به مصاحبه بده باز ميگن چه مداركي ميخوان. نامه دعوت مصاحبه هم براي نامزدتون فرستاده ميشه و نامه اي هم به ايران نمياد
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظرم شما قسمت مصاحبه ابوظبي بخونيد و سوالتون اونجا مطرح كنيد شايد دوستان راهنمايي كنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 03:09)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:35)nafasnejati نوشته:  سلام بچه ها من خیلی واسه دوستان پیام خصوصی دادم خیلیم پست تو قسمت های مختلف نامزدی گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده، من ۱ ماه پیش اخرین چیزی که دریافت کردم از ان وی سی این بود که یک کیس نامبر دادن و گفتن مدارکتون رو فرستادیم ابوظبی، بعدشم گفتن کیس شما اماده است و منتظر وقت سفارت باشید، از اونجایی که ۱ ماه شده و خبری نیست من دیروز فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردم، ولی هنوز پولی پرداخت نکردم، حالا سوالم اینه: ایا من باید به نامزدم بگم که پول رو پرداخت کنه یا باید منتظر باشم تا سفارت بهم وقت بده و این که سفارت به من ایمیل میزنه یا به نامزدم؟ اگه قرار باشه خودم وفت بگیرم از کجا باید بدونم سفارت چه فرم هایی رو می خواد که براش ببرم؟ ویزام نامزدیه، و این که کسی شماره ای چیزی از ابوظبی داره که من بتونم این سوالا رو ازشون بپرسم؟

دوست. عزيز شرايط منم مثل شما بود با اين تفاوت كه من بروان مصاحبه داشتم. بِع من گفته بودن بايد منتظر باشم سفارات به من وقت بده اما من فرم پر كردم و رفتم تو سايت بعد پرداخت وقت مصاحبه گرفتم. تا اونجايي كه ميدونم دبي تا پارسال خودش وقت مصاحبه ميده اما الان شنيدم شما ميتوني وقت بگيريد كه نميدونم چقد صحت داره. اگر شما انلاين وقت سفارت بگيريد سفارت إيميل ميده كه چه مداركي بايد روز مصاحبه ببريد و يا اگر هم نامه دعوت به مصاحبه بده باز ميگن چه مداركي ميخوان. نامه دعوت مصاحبه هم براي نامزدتون فرستاده ميشه و نامه اي هم به ايران نمياد

عزیزم کاملا درست توضیح دادید.منم دقیقا پارسال همین موقع بود که از ابوظبی خودم وقت گرفتم،واسم ایمیل اومد که چه مدارکی را ببرم ،بعد از گرفتن وقت هیچ نامه ایی برامون نیامد فقط ایمیل اومد که وقت شما در فلان روز اوکی شد
k1
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان