کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام, بله معنیش اینه که پرونده uscis هست ولی نباید این پیغام رو بده.. به نظر من شما بهشون زنگ بزنید و بپرسید که چرا اینجوریه.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، piboo ، mercedeh2011
سایت USCIS همیشه مشکل داره. اصلا نگران نباشید. وقتی رسیدنامبر بهتون دادن یعنی صد درصد پروندتون اونجاست. ولی بهشون ایمیل بزنید و بگید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Acaro ، girl ، mercedeh2011
نگران نباشید بعد از اینکه پرونده من به NVC منتقل شد همین پیام نمایش داده میشه
چند روز پیش هم که چک کردم با اینکه الان ویزام رو گرفتم کماکان همون پیغام پابرجا است
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، girl ، piboo ، mercedeh2011
(2012-12-08 ساعت 17:38)Acaro نوشته:  نگران نباشید بعد از اینکه پرونده من به NVC منتقل شد همین پیام نمایش داده میشه
چند روز پیش هم که چک کردم با اینکه الان ویزام رو گرفتم کماکان همون پیغام پابرجا است
آکارو یعنی امکان داره من بعد از 14 ماه هنوز اپرو نشدم این مشکل سایت باشه آخع هیچ نامه ای هم نیومده ...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، mercedeh2011
(2012-12-08 ساعت 20:20)omnia نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 17:38)Acaro نوشته:  نگران نباشید بعد از اینکه پرونده من به NVC منتقل شد همین پیام نمایش داده میشه
آکارو یعنی امکان داره من بعد از 14 ماه هنوز اپرو نشدم این مشکل سایت باشه آخع هیچ نامه ای هم نیومده ...

نه فکر نمی کنم به این مربوط باشه ٫ این اتفاق درست چند وقت بعد از اپرووال دوم می افته احتما زیاد از USCIS دو نامه ارسال میشه یکی به Petitioner در آمریکا و باید یکی هم به Applicant در ایران ٫ که ارسال نمیشه و این متن مربوط به نامه Applicant است.
من مدت زمان اپرووال مربوط به کتگوری شما را دقیق نمیدونم یه تحقیق کنید احتمالا عادی است چون ازدواج با گرین کارتی کمی بیشتر طول می کشه
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، rrrraaaazzzz ، الهه سابق ، mercedeh2011
(2012-12-08 ساعت 08:47)negi نوشته:  سارا جان معمولا ابوظبی برای ۲-۳ ماه بعد وقت می ده. نباید زیاد طول بکشه.

نگی جان منظورت از 2- 3 ماه چیه؟ من صفحات خوندم ولی متوجه نشدم
چون ما هم ابوظبی رو انتخاب کردیم، می پرسم
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
omnia جان 14 ماه؟!!! تا الان اصلا پیگیری نکردید؟ همسر من با گرین کارت برای من اقدام کرد و وقتی پروندم اپروو شد هنوز ستیزن نشده بود یعنی مثل کیس شما بود کیس ما ولی بین 4 تا 5 ماه اپروو شد. نمیخوام بترسونمتون از اینا هیچ چیزی بعید نیست ولی حتما پیگیری کنید ببینید پروندتون کجاست.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، Acaro ، mercedeh2011
(2012-12-09 ساعت 01:06)rrrraaaazzzz نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 08:47)negi نوشته:  سارا جان معمولا ابوظبی برای ۲-۳ ماه بعد وقت می ده. نباید زیاد طول بکشه.

نگی جان منظورت از 2- 3 ماه چیه؟ من صفحات خوندم ولی متوجه نشدم
چون ما هم ابوظبی رو انتخاب کردیم، می پرسم
از زمانی که کیس شما از ان.وی.سی به سفارت فرستاده می شه، حدود یکماه بعد سفارت براتون نامه مصاحبه رو می ده و توی اون نامه، تاریخی که برای مصاحبه در نظر گرفته شده حدود ۲-۳ ماه بعد از دریافت نامه هست. یعنی اگه شما نامه سفارت رو اول ژانویه دریافت کنید، احتمالا وقت مصاحبتون برای اواخر مارچ خواهد بود.
البته همیشه استثنا و تغییر در زمانبندیهاشون وجود داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، mercedeh2011 ، rrrraaaazzzz
(2012-12-09 ساعت 01:16)girl نوشته:  omnia جان 14 ماه؟!!! تا الان اصلا پیگیری نکردید؟ همسر من با گرین کارت برای من اقدام کرد و وقتی پروندم اپروو شد هنوز ستیزن نشده بود یعنی مثل کیس شما بود کیس ما ولی بین 4 تا 5 ماه اپروو شد. نمیخوام بترسونمتون از اینا هیچ چیزی بعید نیست ولی حتما پیگیری کنید ببینید پروندتون کجاست.
بارها زنگ زدم .پرئسسینگ تایمشون آخه همیشه رو 5 ماه بود الان چند وقته به تاریخ می دن .الان مثلاً 23 روز قبل من نوشته اپروو شده .یک بار هم inquiry formپر کردم جواب دادن که مشکلی نیست باشد صبر کنید .متنشو می زارم بخونید لطفاً نظر بدین..

Thank you for your status inquiry concerning an I-130 petition. While
we
recognize your interest in a final adjudication on your
pending petition, it appears the processing time for your classification being reported on our USCIS website has not been timely
updated. We are looking to adjudicate these cases in as efficient a manner as possible under our resource constraints, and our
processing goal for your I-130 classification is to remain ahead of the visa bulletin. Please keep in mind that adjudication of your I-
130 prior to hitting the pertinent visa bulletin date, as determined by the Department of State (DOS), will have no practical impact on
the status of the beneficiary. Therefore, we recommend that you submit a further status inquiry if your petition remains pending once
the visa becomes available for your preference category
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق ، girl ، mercedeh2011
(2012-12-09 ساعت 10:29)omnia نوشته:  بارها زنگ زدم .پرئسسینگ تایمشون آخه همیشه رو 5 ماه بود الان چند وقته به تاریخ می دن .الان مثلاً 23 روز قبل من نوشته اپروو شده .یک بار هم inquiry formپر کردم جواب دادن که مشکلی نیست باشد صبر کنید .متنشو می زارم بخونید لطفاً نظر بدین..

we
pending petition, it appears the processing time for your classification being reported on our USCIS website has not been timely
updated. We are looking to adjudicate these cases in as efficient a manner as possible under our resource constraints, and our
processing goal for your I-130 classification is to remain ahead of the visa bulletin. Please keep in mind that adjudication of your I-
130 prior to hitting the pertinent visa bulletin date, as determined by the Department of State (DOS), will have no practical impact on
the status of the beneficiary. Therefore, we recommend that you submit a further status inquiry if your petition remains pending once

خلاصه کلام اینا می خوان تا زمان PD ویزا بولتن اپرووال شما را کش بدن ٫ زمانی که نزدیک PD شما بشه احتمالا قبلش باید اپرووال را گرفته باشید.
توصیه هم کردن که اگر کیس شما در زمان PD باز معلق و بلاتکلیف بود حتما پیگیر باشید.
برخلاف اکثر دوستان من از USCIS کلی دردسر کشیدم و کابوس منه امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت شما هم مشخص بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، الهه سابق ، girl ، mercedeh2011 ، shabnam.84
(2012-12-09 ساعت 12:00)Acaro نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 10:29)omnia نوشته:  بارها زنگ زدم .پرئسسینگ تایمشون آخه همیشه رو 5 ماه بود الان چند وقته به تاریخ می دن .الان مثلاً 23 روز قبل من نوشته اپروو شده .یک بار هم inquiry formپر کردم جواب دادن که مشکلی نیست باشد صبر کنید .متنشو می زارم بخونید لطفاً نظر بدین..

we

خلاصه کلام اینا می خوان تا زمان PD ویزا بولتن اپرووال شما را کش بدن ٫ زمانی که نزدیک PD شما بشه احتمالا قبلش باید اپرووال را گرفته باشید.
توصیه هم کردن که اگر کیس شما در زمان PD باز معلق و بلاتکلیف بود حتما پیگیر باشید.
برخلاف اکثر دوستان من از USCIS کلی دردسر کشیدم و کابوس منه امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت شما هم مشخص بشه.

سلام دوستان
میشه ادرس ایمیل uscis که میتونم با اون پروندمو پیگیری کنم به من بدید؟؟

(2012-12-09 ساعت 14:04)piboo نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 12:00)Acaro نوشته:  

we

سلام دوستان
میشه ادرس ایمیل uscis که میتونم با اون پروندمو پیگیری کنم به من بدید؟؟

یادم رفت دوستان
کسی میتونه در نوشتن متن به من کمک کنهSad
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
کدوم سرویس سنتر هستی؟ بگو تا ایمیلشو بهت بگم. نوشتن متن هم که بچه ها اینجا کمکت میکنن نگران نباش. من یه کم بلدم ولی بچه های دیگه حتما بهتر از من بلدن و کمکت میکنیم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، girl ، Acaro ، mercedeh2011 ، piboo
من اصلا از uscis خاطره بدی ندارم.
omnia جان پس نگران نباش فکر کردم اصلا تا حالا پیگیری نکردی

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، Acaro ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، piboo
منم همینطور.. اپروو من 3 ماه 20 روز طول کشید... دستشون درد نکنه... فقط دوستان تو برگه ی اپرووال من نوشته تا مارچ ولید هست.. ینی اگر خدایی نکرده تا اون موقع بم وقت ندن دوباره باید پروندم برگرده uscis و دوباره اپروو شه ؟
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
(2012-12-09 ساعت 21:03)arian307 نوشته:  منم همینطور.. اپروو من 3 ماه 20 روز طول کشید... دستشون درد نکنه... فقط دوستان تو برگه ی اپرووال من نوشته تا مارچ ولید هست.. ینی اگر خدایی نکرده تا اون موقع بم وقت ندن دوباره باید پروندم برگرده uscis و دوباره اپروو شه ؟
اون تاریخ اصلا مهم نیست. ولی معمولا خودشون قبل از اون تاریخ وقت مصاحبه می دند.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، arian307 ، mercedeh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان