کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصاویر دیدنی از مناطق مختلف آمریکا
سلام، من امروز خواستم عکس‌های این تاپیک را دوباره تماشا کنم، ولی‌ متأسفانه بعضی‌ از عکس‌ها عوض شده بود، و یک سری عکس‌های بی‌ ربط به جای عکس‌های آمریکا جاشون رو گرفته بود. خیلی‌ تعجب کردم، گفتم از دوستان مطلع بپرسم، ماجرا چیه؟ از طرفی‌ از دوستان خواهش می‌کنم اگر هم باز عکسی‌ از ایالت‌های مختلف دارند اینجا بگذارند، تا بقیه استفاده ببرند. دستتون درد نکنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: مسافرکوچولو ، OverLord ، New York ، SH1A2R3 ، mohammadm64 ، Tomas ، M.Ho
عکس‌های زیادی از نیویورک دارم.عکاس حرفه‌ای نیستم ولی‌ به عکاسی‌ علاقه دارم.حجم هر عکسی‌ که گرفتم بالاست (۲ مگا پیکسل).ولی‌ نمیدونم چه جوری اینجا آپلود کنم.چند بار سعی‌ کردم ولی‌ با خطایه حجم زیاد عکس مواجه شدم...دوستان راهنمایی کنند که چطور اینجا می‌تونم share کنم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، SH1A2R3 ، mohammadm64 ، Tomas
(2011-06-08 ساعت 04:26)alireza.DKN نوشته:  عکس‌های زیادی از نیویورک دارم.عکاس حرفه‌ای نیستم ولی‌ به عکاسی‌ علاقه دارم.حجم هر عکسی‌ که گرفتم بالاست (۲ مگا پیکسل).ولی‌ نمیدونم چه جوری اینجا آپلود کنم.چند بار سعی‌ کردم ولی‌ با خطایه حجم زیاد عکس مواجه شدم...دوستان راهنمایی کنند که چطور اینجا می‌تونم share کنم؟؟

وارد سایت http://img98.net/ بشید
خودش گزینه ی تغییر سایز عکس رو داره
(2011-06-08 ساعت 20:35)idn نوشته:  
(2011-06-08 ساعت 04:26)alireza.DKN نوشته:  عکس‌های زیادی از نیویورک دارم.عکاس حرفه‌ای نیستم ولی‌ به عکاسی‌ علاقه دارم.حجم هر عکسی‌ که گرفتم بالاست (۲ مگا پیکسل).ولی‌ نمیدونم چه جوری اینجا آپلود کنم.چند بار سعی‌ کردم ولی‌ با خطایه حجم زیاد عکس مواجه شدم...دوستان راهنمایی کنند که چطور اینجا می‌تونم share کنم؟؟

وارد سایت http://img98.net/ بشید
خودش گزینه ی تغییر سایز عکس رو داره

و یا با فتوشاپ وارد image-->size
بشید میتونید کم کنید
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، OverLord ، Tomas ، maria2000
بچه کسی عکس از مریلند نداره؟من عکس های کمی از اونجا دارمSad
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Tomas

دوست عزيز راه آسونتري هم هست :
عکس را با paint باز کن >گزينه resize را بزن > بعد بر حسب درصد Horizantal و vertical را 70 % کن ، تيک maintain acpect ratio را هم بردار.
چند بار اينکارا بکن حجمش کم ميشه.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammadm64 ، Tomas
دیروز من رفته بودم six flags magic mountain در valencia, ca این چند تا عکس هم گرفتم.. البته نمیشه از نزدیک و از زیر راید ها عکس خوبی گرفت چون ارتفاعشان زیاد است و در کادر نمیافتند... من 2 تا از این thrill ها را سوار شدم که بعد از پیاده شدن از دومی" superman " دیگه تقریبا به گریه افتاده بودم.. و دیگه جرات نکردم راید دیگری سوار شوم... خیلی ترسناکه.. من نمیدونم چطور بعضی ها جرات میکنند و همه را سوار میشوند....البته این superman هم میگفتند ششمین راید ترسناکه دنیاست.... و صدای زیادی هم داره بنظر میاد با قدرت یک موتور هواپیما کوچک براه میافته..... اولیش goliath بود که خوب بهتر بود.....گرچه نمیدونم چندبار 180 درجه چرخیدم!!!!... یک ویدئو هم از دومین رایدی که رفتم را از you tube گذاشتم....نمیدونم جای همه تون .... خالی یا نه!!!!!......
http://www.youtube.com/watch?v=3WQXxZmLMFQ

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
(2011-05-27 ساعت 21:51)Sahar-Germany نوشته:  سلام، من امروز خواستم عکس‌های این تاپیک را دوباره تماشا کنم، ولی‌ متأسفانه بعضی‌ از عکس‌ها عوض شده بود، و یک سری عکس‌های بی‌ ربط به جای عکس‌های آمریکا جاشون رو گرفته بود. خیلی‌ تعجب کردم، گفتم از دوستان مطلع بپرسم، ماجرا چیه؟ از طرفی‌ از دوستان خواهش می‌کنم اگر هم باز عکسی‌ از ایالت‌های مختلف دارند اینجا بگذارند، تا بقیه استفاده ببرند. دستتون درد نکنه!

دلیل سایت ایمیج 98 هست که کلن یک 4 ماهی میشه داره این کارا رو می کنه و هر دفعه یک عکس رندم رو به جای عکس اصلی نمایش میده

الان دیگه توی هیچ فرومی عکس توی این سایت نمی گذارند ولی دوستان توی این فروم هنوز این سایت رو تبلیغ می کنند ؟؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، emankh101 ، frozen mind ، mehdi_behzadi ، OverLord ، mohammadm64 ، Tomas
(2011-06-30 ساعت 13:17)frozen mind نوشته:  
(2011-06-09 ساعت 15:31)farzad-it نوشته:  دوست عزيز راه آسونتري هم هست :
عکس را با paint باز کن >گزينه resize را بزن > بعد بر حسب درصد Horizantal و vertical را 70 % کن ، تيک maintain acpect ratio را هم بردار.

با Paint نه، با Microsoft Picture manager
چرا نه؟
به خدا من با Paint اين کارا انجام ميدم.Sad
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2011-07-01 ساعت 09:19)farzad-it نوشته:  
(2011-06-30 ساعت 13:17)frozen mind نوشته:  
(2011-06-09 ساعت 15:31)farzad-it نوشته:  دوست عزيز راه آسونتري هم هست :

با Paint نه، با Microsoft Picture manager
چرا نه؟
به خدا من با Paint اين کارا انجام ميدم.Sad
با هردوی اینها میتوان این کار را انجام داد اما با Paint ویندوز کیفیت تصویر بشدت کاهش پیدا می کند. بهتر این است که با نرم افزار های پیشرفته تر مثل Photoshop این کار را انجام دهید که کیفیت تصویر به اندازه paint کاهش پیدا نکند.
البته بصورت آنلاین (بطور مثال در این سایت : http://www.shrinkpictures.com و این سایت : http://www.picresize.com) هم می توان این کار را انجام داد.
البته از مدیران عزیز سایت عذرخواهی می کنم بخاطر اینکه پست من با موضوع تاپیک ارتباطی نداشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Tomas ، New York
سلام دوستان من این عکس را میزارم اما همه فکر می‌کنن از اینترنت گرفتم اما این عکس را در سفر قبلیم گرفتم بقیا عکس‌ها هم توش خودم هستم اما اگه میخواستید بگید تا بفرستم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
(2011-07-03 ساعت 23:27)mom نوشته:  سلام دوستان من این عکس را میزارم اما همه فکر می‌کنن از اینترنت گرفتم اما این عکس را در سفر قبلیم گرفتم بقیا عکس‌ها هم توش خودم هستم اما اگه میخواستید بگید تا بفرستم
واقعا تصویر بسیار زیبا و دیدنی است. وقتی منظره زیبا و دیدنی باشد عکاس حرفه ای نیازی نیست. عکس خودش زیبا می شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: delir ، mom ، Tomas
واقعا كه دكمه تبريك و تشكر كافي نيست دست همه درد نكنه اگه ميشه از los angeles عكس بزاريد خيلي ممنون ميشم
باران باش و نپرس کاسه های خالی از کیست
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، Tomas
من آمریکا نرفتم .... ولی بعد از ورود به آمریکا میرم ایالت جورجیا ... شهر آتلانتا ....... این عکسها هم از آتلانتا است ....
شهر آتلانتا ... ایالت جورجیا
دیدنی ترین آکواریوم

[عکس: 1.jpg]
بریم یه بیس بال هم بزنیم
[عکس: atlanta-city-guide-13.jpg]
آتلانتا
[عکس: wallpaper.big-wqp.cs.png]

آکواریوم بزرگ شهر آتلانتا

[عکس: atlanta-aquarium.jpg]

اینجا میشه آدرس من Big GrinBig GrinBig Grin هر وقت اومدین بیایی پیش من یه سر بریم بیرون و چرخی بزنیم ....
[عکس: map_atlanta_georgia.jpg]

[عکس: Centennial%20Park%20Fountain,%20Atlanta,...ctures.jpg]

[عکس: map1_atlanta.jpg]

خیلی خوش گذشت ..
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: New York ، mohammadm64 ، mar zieh ، Tomas
همه جاي امريكا سراي منست ! ايشاا... !!Big Grin

شيگاكوي عزيز !

[عکس: Chicago_Skyline_at_Sunset.jpg]

منظره‌ای از سد و دریاچهٔ «برلین» در ایالت اوهايو

[عکس: 800px-USACE_Berlin_Dam_Mahonin.jpg]

شيكاگوي با وقار در شب !

[عکس: Chicago3_SvG.jpg]

شيكاگوي با وقار در روز !

[عکس: Chicago_Lake_Lincoln.jpg]

پارك هزاره در شيكاگو !

[عکس: chicago_millennium_park.jpg]

غروب دالاس خودم در تگزاس !

[عکس: Dallas_Texas.jpg]

فونتين - دالاس خودم !

[عکس: Dallas_-_Fountain_Place_01.jpg]

دالاس - فورث وورت از بالا در شب ( اين عكس 6 ميليون جمعيت داره !‌)

[عکس: Dallas_FortWorth_Space.jpg]

پايين شهر لس انجلس !:
( خزانه ، فلاح يا ناري آباد ؟؟ )D

[عکس: DowntownLosAngeles.jpg]

بازم هست !!Big Grin

عميقترين دره جهان : گرند كنيون در اريزونا

[عکس: grand-canyon02.jpg]

هاوايي يعني بهشت يا بهشت يعني هاوايي ؟!Sad

[عکس: Landscape-Wallpaper-16.jpg]

كوه راشمور و افراد سرشناسش !

[عکس: mount-rushmore.jpg]

ابشار ؟ ابشار ؟ ............نيا نيا چي چي نوك زبونمه ها Big Grin ... اها ابشار نيكاراگوئه !!!:
D
[عکس: niagara-falls.jpg]

يكي از بلند ترين برج هاي امريكا ( برج سيرز ) در شيكاگوي با وقار !

[عکس: Sears_Tower_ss.jpg]

مجسمه آزادي در نيويورك !

[عکس: StatueofLiberty.jpg]

مسابقه كيك پزي در دالاس خودم - تگزاس - مثل اينكه براي ما شكمو ها بهترين جا همون دالاس باشه !!

[عکس: Texas_State_Fair_Creative_Arts.jpg]

پاسخ
ببخشيد اين جا مونده بود !!Big Grin

بازم برج سيرز از اينور - شيكاگوي با وقار !

[عکس: Willis_Tower_night_2.jpg]

من هي به دالاس نگاه مي كنم هي به شيكاگو !! هي در مورد اين تحقيق مي كنم هي در مورد اون !! يه دلم دالاسه يه دلم شيكاگو !! Big Grin

ولي فكر مي كنم اگه بيام امريكا براي شروع برم دالاس و محدوده شهر هاي اروم پلانو و ايروينگ و فريسكو و اون طرف ها !! اينم عكس چند تا خونه از ديد ما رويايي و از ديد امريكايي معمولي در پلانو و اطراف :

[عکس: 1_online.jpg?rand=0.8364621738505117]

[عکس: 2_online.jpg?rand=0.6909543661371584]

[عکس: 5_online.jpg?rand=0.2280731529137101]

[عکس: 6_online.jpg?rand=0.17475977844713408]
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان