کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ناقص پر کردن فرم
سلام من به علت مشکل سربازی که دارم ( معافیت تحصیلی دارم تا اخر امسال) یه قسمت هایی رو از فرم پر نکردم
قسمت سربازی و اینکه کجا برا مصاحبه میخوام برم
به نظرتون چی میشه؟Sad
تشکر کنندگان:
اگر سربازی نرفتید تا الان که باید میگفتید که نرفته اید. در مورد محل مصاحبه هم همون انکارا رو میتونستید بگید که هنوز هم دیر نشده. به نظر من یک ای میل به kcc بزنید با case number و تاریخ تولدتون که من این دو قسمت رو پر نکرده ام و میخواهم که اعلام کنم که مثلا در فرم فلان آیتم فلان این مورد ذکر شود (البته به انگلیسی Smile )
تشکر کنندگان:
سلام alikhod عزيز.
عجيبه! شما ميدوني كه تا انتهاي سال بعد (ماكزيمم) بيشتر فرصت نداري كه بري آمريكا؟! (با محاسبه 6 ماه اعتبار ويزاي آمريكا)
چون تا انتهاي سپتامبر 2009 (10 مهر 88) تمام قرار هاي مصاحبه گذاشته ميشه و نهايتاً تا انتهاي همين تاريخ مصاحبه ها انجام و ويزاها صادر ميشه.
شما با اين حساب كه ميگي خدمت نرفتي، فقط مي بايست معافيت دائم (كارت پايان خدمت) بگيري تا بتوني پاسپورت بگيري. چون نميتوني 20 ماه معطل بشي و سال 89 پاسپورت بگيري. درسته؟
شما معافيت دائم ميتوني بگيري؟ اگه نه به هر كي ميتوني رو بزن و هرچي ميتوني خرج كن تا پاستو بگيري وگرنه حتماً به مشكل ميخوري.
از همين امروز دنبالش باش. اين حرفمو جدي بگير. ارزششو داره. بدون پاس كه نميتوني بري. شماره پاستو روز مصاحبه ميخوان.
موفق باشي. واسه ات دعا ميكنم.
ايشالا زودتر پاستو بگيري. Smile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
ممنون از جواباتن
من دانشجوی ارشدم و به این نتیجه رسیدم که درسمو تموم نکنم و با ویزای دانشجویی اقدام کنم[/i]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان