کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
"یادت باشد تو مغناطیس هستی و هر چیزی را به سوی خودت جذب می کنی. وقتی در مورد هرآنچه می خواهی شفافیت ذهنی داشته باشی,مغناطیسی میشوی که چیزها را به سوی خودت می کشانی. هرچه در این مورد بیشتر تمرکز کنی و بفهمی که قانون جذب چیزها را به سوی تو می کشاند, نیروی جذبت بیشتر خواهد شد و هر آنچه که می خواهی به سوی تو کشانده می شود. چون قدرت اعتماد و باور و آگاهی را با هم ترکیب خواهی کرد."

10 اردیبهشت_روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، اليزا ، kianoush ، OverLord ، honareirani ، lexington ، Ehaqiqi
این بحث شیرین انرژی مثبت و فیلم راز که من چند دفعه دیدمش منو واداشت که از تجربیات خودم بگم. اینو بگم که از نظر هوشی یک آدم معمولیم تست آیکیو یی که دادم ۱۴۰ شد که نمی دونم چطوره ولی فکر نکنم خیلی خوب باشه. اما تقریبا هر چی که دارم رو فقط با خواستن به دست آوردم. وقتی برای کنکور درس می خوندم و خودم رو با مخهای دو رو برم مقایسه می کردم ته دلم خالی میشد. اما از یک نفر همون موقع شنیدم که بد نیست بری و دانشگاهی رو که دوست داری ببینی من هم با خواهرم و دختر عمویم که در دانشکده هنرهای زیبای تهران درس می خوندند رفتم و دانشگاه رو حسابی بالا و پایین کردم. راستش چون اهل درس خوندن نبودم و تا بحالم کلاس هنری چیزی نرفته بودم وقتی قبول شدم اونم دانشگاه تهران همه تعجب کردند. بعدشم برای فوق لیسانسم همینطور بود رفتم و قبلش دانشگاهی رو که می خواستم حسابی بالا و پایین کردم و همونجا هم قبول شدم. اما تجربه بعدیم در مورد خونه خریدن بود. راستش یک روز از خواب بلند شدم و گفتم میخوام امسال هر طور شده خونه بخرم. حالا نه کارمند بودم و نه پولی داشتم. هفته بعدش یاد یک زمین که از پدرم به ارث رسیده بود افتادم که دوسال پیشش قیمتش فقط ۴ میلیون بود. خوب فکر میکنید چی شد زنگ زدم و از این و اون سراغ یک آشنا در اصفهان گرفتم و کاشف به عمل اومد قیمت زمین ۵۰ برابر شده! در مورد کار هم همینطوره هر وقت هوس پول در آوردن می کنم حالا هر چقدر که بخوام فرداش یکی زنگ میزنه و سفارش کار میده.
من که به این راز اعتقاد دارم و همیدطور به انرژی مثبت که اونو خدا میدونم! امیدوارم توی این پروژه ای که چند مدته شروع کردم هم موفق بشم اونوقت بیام و براتون تعریف کنم!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، honareirani ، laili ، gmah ، OverLord
چند تا هم جمله از بزرگان:
این آب است که جریان دارد نه رودخانه
اگر خداوندآرزوپی در ما پدید میآورد توان به آن رسیدن را هم به ما می دهد.
دریای آرام ملوان ماهر نمی سازد
وقتی خورشید گریه می کند گریه مکن چون اشکهایت نمی گذارند ستاره هار ار ببینی
آنچه در آتش گم کنی در خاکسترپیدا می کنی
آنان که در زندگی پیروز و کامیاب شده اند اول در فکر و روح پیروز و کامیاب بوده اند.( ادیسون)
جایی که تجربه پاهایتان را سنگین می کند امید سینه خیز شما را به پیش می راند.
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه می روند تنها کسانی که با خود چتر همراه می برند به کارشان ایمان دارند.( چخوف)
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، kianoush ، honareirani ، OverLord ، Ehaqiqi
(2010-04-30 ساعت 17:27)R.F نوشته:  "یادت باشد تو مغناطیس هستی و هر چیزی را به سوی خودت جذب می کنی. وقتی در مورد هرآنچه می خواهی شفافیت ذهنی داشته باشی,مغناطیسی میشوی که چیزها را به سوی خودت می کشانی. هرچه در این مورد بیشتر تمرکز کنی و بفهمی که قانون جذب چیزها را به سوی تو می کشاند, نیروی جذبت بیشتر خواهد شد و هر آنچه که می خواهی به سوی تو کشانده می شود. چون قدرت اعتماد و باور و آگاهی را با هم ترکیب خواهی کرد."

10 اردیبهشت_روز شمار راز
رزا راستش من و شاهین خیل شفافیت ذهنی داشتیم ولی نمیدونم چرا جذب نشد!!!!!Big Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
بچه ها من الان یادم افتاد که یک دفتر داشتم که اهداف و خواسته هایم را توش می نوشتم بعد از پنج شش سالی که دفتر رو دوباره باز کردم که اهدافم را بخونم دیدم ۹۹ در صدش بر آورده شده و من اصلا بهش فکر نکرده بودم! بد نیست شما هم یک دفتر داشته باشیدWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin82 ، honareirani ، OverLord ، shahin 93 ، wushu kung fu
(2010-04-30 ساعت 21:42)N.D نوشته:  
(2010-04-30 ساعت 17:27)R.F نوشته:  "یادت باشد تو مغناطیس هستی و هر چیزی را به سوی خودت جذب می کنی. وقتی در مورد هرآنچه می خواهی شفافیت ذهنی داشته باشی,مغناطیسی میشوی که چیزها را به سوی خودت می کشانی. هرچه در این مورد بیشتر تمرکز کنی و بفهمی که قانون جذب چیزها را به سوی تو می کشاند, نیروی جذبت بیشتر خواهد شد و هر آنچه که می خواهی به سوی تو کشانده می شود. چون قدرت اعتماد و باور و آگاهی را با هم ترکیب خواهی کرد."

10 اردیبهشت_روز شمار راز
رزا راستش من و شاهین خیل شفافیت ذهنی داشتیم ولی نمیدونم چرا جذب نشد!!!!!Big Grin

نامی جان نه دیگه!! شما شفافیتتون کم بوده! کائنات قبول نکرده!WinkBig Grin
یه ذره باید عمیق تر باشید شاید جواب داد!!!Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

پاسخ
تشکر کنندگان: N.D ، Ashkan78 ، soltan ، OverLord
انرژی مثبت تشکیل شده از پول و یه مقدار زیاد اعتماد به نفس
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، N.D ، honareirani ، OverLord
(2010-04-30 ساعت 22:23)shahin82 نوشته:  انرژی مثبت تشکیل شده از پول و یه مقدار زیاد اعتماد به نفس

بنظر من پولو داشته باشی اعتماد بنفس هر جا باشه بالا خره پیداش میشه
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord
" وقتی احساس خوشحالی درونی کنی, قانون جذب هم خودش را با حال و هوای درونی تو وفق می دهد و خوشحالی نا محدود را به تو ارزانی می دارد. قانون جذب می گوید :" هر چیزی مشابه خود را جذب می کند."
تو باید حس درونی خود را درک کنی تا بتوانی هر آنچه را که می خواهی مرئی کنی. تو نمی توانی گله کنی و فلاکت زده باشی و توقع داشته باشی که زندگی ات تغییر کند. در این حال و هوا, تو بدبختی بیشتری را به سوی خود می کسانی.
تو باید شبیه همان چیزی بشوی که می خوهی جذبش کنی."

Smile

11 اردیبهشت_روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، kianoush ، sh-b ، soltan ، emadziaei ، OverLord
(2010-04-30 ساعت 21:58)R.F نوشته:  
(2010-04-30 ساعت 21:42)N.D نوشته:  

10 اردیبهشت_روز شمار راز

نامی جان نه دیگه!! شما شفافیتتون کم بوده! کائنات قبول نکرده!WinkBig Grin
یه ذره باید عمیق تر باشید شاید جواب داد!!!Wink

من اینقدر عمیق شدم چیزی نمونده به نفت برسمTongue
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، emadziaei ، loony ، OverLord
يه داستان هست كه نتيجش مي تونه مثبت باشه...
راهبي در نزديکي معبد زندگي مي کرد . در خانه روبرويش , يک روسپي اقامت داشت ! راهب که مي ديد مردان زيادي به آن خانه رفت و آمد دارند , تصميم گرفت با او صحبت کند . زن را سرزنش کرد : تو بسيار گناهکاري . روز وشب به خدا بي احترامي مي کني. چرا دست از اين کار نمي کشي ؟ چرا کمي به زندگي بعد از مرگت فکر نمي کني…؟!

زن به شدت از گفته هاي راهب شرمنده شد و از صميم قلب به درگاه خدا دعا کرد و بخشش خواست و همچنين از خدا خواست که راه تازه اي براي امرار معاش به او نشان بدهد.اما راه ديگري براي امرار معاش پيدا نكرد
بعد از يک هفته گرسنگي , دوباره به روسپي گري پرداخت .اما هر بار که خود را به بيگانه اي تسليم مي کرد از درگاه خدا آمرزش مي خواست ...

راهب که از بي تفاوتي زن نسبت به اندرز او خشمگين شده بود فکر کرد : از حالا تا روز مرگ اين گناهکار , مي شمرم که چند مرد وارد آن خانه شده اند !!! و از آن روز کار ديگري نکرد جز اين که زندگي آن روسپي را زير نظر بگيرد , هر مردي که وارد خانه مي شد , راهب ريگي بر ريگ هاي ديگر مي گذاشت .مدتي گذشت...

راهب دوباره روسپي را صدا زد و گفت : اين کوه سنگ را مي بيني ؟ هر کدام از اين سنگها نماينده يکي از گناهان کبيره اي است که انجام داده اي , آن هم بعد از هشدار من . دوباره مي گويم : مراقب اعمالت باش ! زن به لرزه افتاد , فهميد گناهانش چقدر انباشته شده است . به خانه برگشت , اشک پشيماني ريخت و دعا کرد : پروردگارا, کي رحمت تو مرا از اين زندگي مشقت بار آزاد مي کند ؟ خداوند دعايش را پذيرفت. همان روز , فرشته ي مرگ ظاهر شد و جان او را گرفت . فرشته به دستور خدا , از خيابان عبور کرد و جان راهب را هم گرفت و با خود برد…

روح روسپي , بي درنگ به بهشت رفت . اما شياطين , روح راهب را به دوزخ بردند ! در راه , راهب ديد که بر روسپي چه گذشته و شِکوه کرد : خدايا, اين عدالت توست ؟ من که تمام زندگي ام را در فقر و اخلاص گذرانده ام , به دوزخ مي روم و آن روسپي که فقط گناه کرده , به بهشت مي رود ؟ !

يکي از فرشته ها پاسخ داد : تصميمات خداوند همواره عادلانه است. تو فکر مي کردي که عشق خدا فقط يعني فضولي در رفتار ديگران . هنگامي که تو قلبت را سرشار از گناه فضولي مي کردي , اين زن روز وشب دعا مي کرد . روح او , پس از گريستن , چنان سبک مي شد که توانستيم او را تا بهشت بالا ببريم. اما آن ريگ ها چنان روح تو را سنگين کرده بودند که نتوانستيم تو را بالا ببريم

از کتاب : " پدران . فرزندان . نوه ها "

اثر : پائولو کوئيلو
(2010-05-01 ساعت 11:50)R.F نوشته:  " وقتی احساس خوشحالی درونی کنی, قانون جذب هم خودش را با حال و هوای درونی تو وفق می دهد و خوشحالی نا محدود را به تو ارزانی می دارد. قانون جذب می گوید :" هر چیزی مشابه خود را جذب می کند."
تو باید حس درونی خود را درک کنی تا بتوانی هر آنچه را که می خواهی مرئی کنی. تو نمی توانی گله کنی و فلاکت زده باشی و توقع داشته باشی که زندگی ات تغییر کند. در این حال و هوا, تو بدبختی بیشتری را به سوی خود می کسانی.
تو باید شبیه همان چیزی بشوی که می خوهی جذبش کنی."

Smile

11 اردیبهشت_روز شمار راز
با اين تيكه موافقم Cool
.....""" تو باید شبیه همان چیزی بشوی که می خوهی جذبش کنی." """....
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، loony ، R.F ، sh-b ، OverLord ، نیاز کیان
* تو حاکم زندگی خودت و کائنات برآورده کننده ی فرمان توست. تو نباید مسحور تصاویری شوی که دلخواه تو نیستند. در قبال آن ها مسئولیت قبول کن. اگر می توانی آن ها را سبک بگیر و سپس رهایشان کن, راجع به آنچه می خواهی, فکری دوباره کن, آن ها را حس کن و شاکر باش که عملی شده اند.*

12 اردیبهشت_روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، OverLord ، kianoush ، emadziaei ، 20reza
بارون ، امشب رو پر از انرژيه مثبت كرده ، كافيه سرتو بالا بگيري به آسمون نگاه كني
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، honareirani ، Snowman ، OverLord
من که امروز زیر بارون حسابی خیس شدم!
ولی جاتون خالی! چه کِیفی داد!
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، maryamjay ، looloo ، OverLord
* تصور کن زندگی رودخانه ای پر خروش است. وقتی اقدامی می کنی تا بلکه اتفاقی بیفتد, گویی خلاف جهت رودخانه شنا می کنی. این احساسی سخت و پر چالش است. وقتی اقدامی می کنی تا چیزی را از کائنات دریافت کنی, گویی در جهت جریان رودخانه شناور هستی و عین آرامش و راحتی است.
این است احساس اقدام الهام بخش و هم جهت بودن با جریان کائنات و زندگی.*

13 اردیبهشت_روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، honareirani ، looloo ، sh-b ، soltan ، Jav3 ، OverLord ، lexington

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان