کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
(2010-09-03 ساعت 03:27)mehdijamshid نوشته:  سلام به همگی.
بالاخره ما هم مصاحبه مون انجام شد و رفتیم واسه راند 2 یعنی کلیرنس. اینجور که به نظر میرسه باید 20 سپتامبر با یک سری از بروبکس بریم جلوی در سفارت چادر بزنیم تا ویزامونو بگیریم.
سفرنامه رو هم در اسرع وقت تقدیم دوستان عزیز مهاجرسرا می کنیم.
اما یک سوال:
به ما هم همون فرم 9 سوالی معروف رو دادن. ک[/align]سی میدونه منظور آقایون از سوال شماره 9 چیه؟
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین. چون تا این فرم رو واسشون ایمیل نکنیم پروسه FBI Check برای ما شروع نمیشه.
با سپاس

salam
man ferkr mıkonam behtare ta 25 sep sabr konım
man dırooz sefarat budam goftand process clearance ro sorat dadand
zemnan be yekı az hamhotelı ! haye ma ham goftand ke alaan khaıly sholughe va İshun ke 3shanbe asr pasesh ro tahvıl dade mıge hanuz hata be UPS tahvıl nadadand!
albate case İshun lottory nıst valı be harhal....
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdijamshid ، aadine
(2010-09-03 ساعت 03:27)mehdijamshid نوشته:  سلام به همگی.
بالاخره ما هم مصاحبه مون انجام شد و رفتیم واسه راند 2 یعنی کلیرنس. اینجور که به نظر میرسه باید 20 سپتامبر با یک سری از بروبکس بریم جلوی در سفارت چادر بزنیم تا ویزامونو بگیریم.
سفرنامه رو هم در اسرع وقت تقدیم دوستان عزیز مهاجرسرا می کنیم.
اما یک سوال:
به ما هم همون فرم 9 سوالی معروف رو دادن. ک[/align]سی میدونه منظور آقایون از سوال شماره 9 چیه؟
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین. چون تا این فرم رو واسشون ایمیل نکنیم پروسه FBI Check برای ما شروع نمیشه.
با سپاس

سلام براتون آرزوی موفقیت میکنم
معنی سوال 9 کد بازرگانی هست. اگر شما تاجر باشید و با کشورهای دیگر تجارت کنید کارت بازرگانی دارید که یه کد داره.
من که تاجر نبودم و اینجور کدی نداشتم در نتیجه جوابش رو نوشتم
I don’t have any export license number.
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdijamshid ، aadine ، Adventurer
سلام دوستان
من تاریخ 18 سپتامبر 27 شهریور دارم میرم دوبی برای گرفتن ویزام.
اگه کسی در تاریخ یکشنبه بعدازظهر 19 سپتامبر میخواد بره ابوظبی میتونیم با هم بریم. لطفا پیام خصوصی بدهید
2010AS12XXX
سفارت:ابوظبی
بعد از دوبار تغییر- تاریخ مصاحبه:20june2010
کلیرنس:4Aug2010
تاریخ دریافت ویزا:21Sep2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 10:05)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-08-31 ساعت 01:21)sam_hash نوشته:  
(2010-08-31 ساعت 01:07)SNAGHIAN نوشته:  بچه ها من از 1 دوست که از برنده های 2009 بود در مورد مدارک مورد نیاز تو سفارت ازش پرسیدم گفت من سوع سابقه از پلیس +110 گرفتم بردم سفارت سوییس تاید کرد و موقع مصاحبه دادم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی چند تا از بچه ها تو ی سایت گفتن از ایرانیها سوع سابقه نمی خوان!!!

کسی هست که از این موضوع دقیق اطلاع داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

خیر, سو سابقه بدردتون نخواهد خورد.
درضمن وقتی از پلیس+10 میگیرید دیگه احتیاجی به تایید جایی نداره و قابل ترجمه هست

من هم داشتم بدرد نخورد
شما برنده اصلی بودید؟ مرد مجرد هستید؟؟

در فرم ها به صراحت نوشته که برای برندگان ایرانی سو سابقه لازم نیست. نیاز نیست متوصل به تجربه های شخصی بشین فرم ها رو با دقت بخونین.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
باسلام
دوستان 2010 هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم!!!!!
ایا برای فرستادن مدارک به سفارت در انکارا باید اصل مدرک تمکن مالی و i-134 را بفرستیم یا کپی ان؟؟
و سوال دیگر اینکه شما فرم اسپانسر را براتون نتورایز کرده بودن؟یا نه؟
ممنون از شما
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 22:25)kaveh1979 نوشته:  باسلام
ایا برای فرستادن مدارک به سفارت در انکارا باید اصل مدرک تمکن مالی و i-134 را بفرستیم یا کپی ان؟؟
ممنون از شما
در مورد مدارك مالي اگر منظورتان سند ملكي است كه مطمئناً نبايد اصل بفرستيد. اگر نامه بانك است كه اصل آن را بفرستيد. هرچند اگر هم درمورد هر مدركي كپي بفرستيد، در روز مصاحبه بايد اصلش را ببريد. فرم اسپانسر نياز به نيترايز natarize ندارد.
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
پاسخ
تشکر کنندگان: kaveh1979
باسلام
form I-134 باید اصل باشه و حتما توسط اسپانسر امضا بشه کپی قبول نیست اما فرمهای مالیاتی که همون فرمهای 1040 , w-2 هستند باید کپی ببرید چون اصلش رو خود اسپانسر لازم داره موفق باشید

پاسخ
(2010-09-09 ساعت 22:25)kaveh1979 نوشته:  باسلام
ممنون از شما

اصل رو بايد فرستاد (توضيح: بعضي دوستان كپي رو با پست ارسال ميكردند و اصل رو با خودشون سفارت مي بردن ولي به نظر من درست اينه كه اصل رو بفرستيم خصوصا با توجه به زمان باقيمانده تا 30 SEP)
فرمهاي جديد نياز به نوترايز ندارند
پاسخ
من الان تازه فوق لیسانس قبول شدم( بعد از ارسال فرمها) و حتی هنوز ثبت نام هم نکردم. اگه تا سال دیگه هم نوبت من بشه خوب فارغ التحصیل نمیشم. از بچه های با تجربه 2010 میخواستم بپرسم که من الان باید به اونها بگم که قبول شدم و یا فرمها رو اصلاح کنم؟ اگرچه فکر کنم جای اصلاح نداره یا اینکه سال دیگه بگم من مشغول به تحصیل هم هستم؟ مرسی.
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2010-09-10 ساعت 18:27)peyman2011 نوشته:  من الان تازه فوق لیسانس قبول شدم( بعد از ارسال فرمها) و حتی هنوز ثبت نام هم نکردم. اگه تا سال دیگه هم نوبت من بشه خوب فارغ التحصیل نمیشم. از بچه های با تجربه 2010 میخواستم بپرسم که من الان باید به اونها بگم که قبول شدم و یا فرمها رو اصلاح کنم؟ اگرچه فکر کنم جای اصلاح نداره یا اینکه سال دیگه بگم من مشغول به تحصیل هم هستم؟ مرسی.

اولا تبریک بابت قبول شدنت، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی.
بهترین راه به نظر من اینه که هیج اصلاحی انجام ندی و نهایتا هر وقت به سلامتی رفتی برای مصاحبه اونجا و همون موقع آخرین مدرک تحصیلیتو ارائه میدی و در عین حال میگی دانشجو هستم.
Good Luck
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
دوستان سلام
من سه ماهه که آمریکا هستم ( لس آنجلس ) می خواستم بدونم آیا الان بعد از سه ماه میتونم بیام ایران و برای یک سال ایران بمونم؟ آیا در این صورت موقع برگشت در فرودگاه لس آنجلس به من گیر نمیدن که چرا یک سال نبودی؟ در ضمن فرصت گرفتن پاسپورت سفید هم ندارم. لطفاً دوستانی که مطمئن هستند سریع پاسخ دهند. (اورژانسیه) ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 23:46)bluelady نوشته:  باسلام
form I-134 باید اصل باشه و حتما توسط اسپانسر امضا بشه کپی قبول نیست اما فرمهای مالیاتی که همون فرمهای 1040 , w-2 هستند باید کپی ببرید چون اصلش رو خود اسپانسر لازم داره موفق باشید

يكي از همراهان من كه برنده لاتري بود ( 2010 ) ، فرم اسپانسرش فكس بود ! اما آفيسر هيچي نگفت و قبول كرد
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .
من یه مشکل بزرگ دارم و اون اینه که : من و همسرم در لاتاری 2010 قبول شدیم اما به دلیل مشکلات زیادی که برامون پیش اومد برای مصاحبه نرفتیم ترکیه(20 اردیبهشت) و اما حالا می خوایم بریم یه بارم نامه به kcc دادیم اما هنوز جوابی نیومده . به نظر شما ما باید چیکار کنیم با توجه به وقت کمی که داریم. کمکمون کنید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-14 ساعت 11:04)amooreza نوشته:  سلام دوستان .
من یه مشکل بزرگ دارم و اون اینه که : من و همسرم در لاتاری 2010 قبول شدیم اما به دلیل مشکلات زیادی که برامون پیش اومد برای مصاحبه نرفتیم ترکیه(20 اردیبهشت) و اما حالا می خوایم بریم یه بارم نامه به kcc دادیم اما هنوز جوابی نیومده . به نظر شما ما باید چیکار کنیم با توجه به وقت کمی که داریم. کمکمون کنید. ممنون

شما بايد با آنكارا مكاتبه كنيد. بهتره تلفن بزنيد.
آيا اونموقع اعلام كرديد كه نميتونيد در مصاحبه شركت كنيد؟
ضمنا طبق اعلام سايت آنكارا هر گونه تغيير در زمان مصاحبه فقط در صورت مشكل جدي پزشكي و يا موارد اورژانسي با ارائه مدرك كافي امكان پذير هست.

منبع : سايت آنكارا

Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason

به نظرم شما سريعا با آنكارا تماس بگيريد و مشكلتون رو مطرح كنيد شايد توي اين چند روز بهتون وقت مصاحبه بدن
از بچه هاي قبلي ظاهرا كساني بودن كه توي زمان مصاحبه نرفتن و بعدا زمان جديد مصاحبه براشون تعيين شده.( فكر كنم ID: aadine . ميتونيد ازش بپرسيد)
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 

(2010-09-14 ساعت 11:16)satusa نوشته:  
(2010-09-14 ساعت 11:04)amooreza نوشته:  سلام دوستان .

شما بايد با آنكارا مكاتبه كنيد. بهتره تلفن بزنيد.
آيا اونموقع اعلام كرديد كه نميتونيد در مصاحبه شركت كنيد؟
ضمنا طبق اعلام سايت آنكارا هر گونه تغيير در زمان مصاحبه فقط در صورت مشكل جدي پزشكي و يا موارد اورژانسي با ارائه مدرك كافي امكان پذير هست.

منبع : سايت آنكارا

Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason

به نظرم شما سريعا با آنكارا تماس بگيريد و مشكلتون رو مطرح كنيد شايد توي اين چند روز بهتون وقت مصاحبه بدن
از بچه هاي قبلي ظاهرا كساني بودن كه توي زمان مصاحبه نرفتن و بعدا زمان جديد مصاحبه براشون تعيين شده.( فكر كنم ID: aadine . ميتونيد ازش بپرسيد)
مرسی از راهنمائی تون ممنون اما یه سوال دیگه من مشکلات پزشکی نداشتم و مشکلات مالی و مخالفت های خانواده و اسپانیر و ... و حالا ای براشون قابل قبوله؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان