کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
یه سوال دوستان
واسه instate شدن ظاهرا باید یک سال مقیم یک ایالت بود.سوال اینجاست که اگر من یک سال در ایالت مریلند باشم و سال بعد برم ایالت واشینگتن ساکن شم تکلیفم چی میشه؟اقامت اول باطل میشه و پس از یک سال اقامت ایالت جدید برای من صادر میشه؟
ممنون
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 10:56)peyman2011 نوشته:  من كيس نامبرم بالاست، اگه واسه 2012 ثبت نام كنم ايرادي تو روند كاري پرونده لاتاري امسالم كه فكر كنم زمان مصاحبم تابستان سال ديگه باشه پيش نمياد؟

سلام. من برنده 2010 بودم و چون شمارم بالا بود برای 2011 هم ثبت نام کردم... هیچ مشکلی برام پیش نیومد و الان هم ویزام توی پاسپورتم...البته قبل از ثبت نام با KCC مکاتبه کرده بودم و اونها گفته بودن که مشکلی نداره.
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، R.F ، Linspire ، rayan.s ، maxsupermax ، بنيتا
(2010-09-30 ساعت 10:56)peyman2011 نوشته:  من كيس نامبرم بالاست، اگه واسه 2012 ثبت نام كنم ايرادي تو روند كاري پرونده لاتاري امسالم كه فكر كنم زمان مصاحبم تابستان سال ديگه باشه پيش نمياد؟

مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز اما نگران کیس نامبر بالا نباش.همه کارنت میشن.ما هم مثل شما استرس داشتیم اما به خوشی همه ویزا گرفتیم.الکی حرص میخوردیم Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: Hashem
(2010-09-30 ساعت 08:31)زهره نوشته:  دوستان عزیز؛ سفارت آنکارا شنبه ها تعطیله؟ مرسی

سفارت شنبه و یکشنبه تعطیله.علاوه بر اون در تعطیلات رسمی ترکیه هم تعطیله که تعطیلات رسمی رو میتونید از اینجا ببینید:
http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 00:51)بنيتا نوشته:  سلام به همگي
ببخشيد يكم سوالم مسخرست.اما بايد بپرسم.من اون عكسي كه روي ويزامه رو دوست ندارم.و دلم نميخواد همونو به گرين كارتمم الصاق كنن.ايا موقع بدو ورود در فرودگاه كه بايد مداركمو براي گرين كارت تحويل بدم,ميتونم عكس جديد بدم و خواهش كنم عكسمو عوض كنن يا راهي وجود نداره؟

اصل عکسی که رو ویزا هست رو به شما پس میدن و شما میتونید یک عکس جدید ارائه بدید.منم همین کارو میخوام کنم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: بنيتا
دوستان عزیزی که آمریکا هستند ممکنه لطف کنید و اطلاعاتتون رو درباره بهترین شرکتهای بیمه و انواع بیمه و میزان هزینه های ماهانه در تاپیک مربوطه یعنی
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...5#pid81225
قرار بدید؟ممنون میشم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

آيا افراد يا شركتهاي ايراني هستند كه در ازاي در يافت پول خدمات اوليه براي ما تازه واردين به امريكا را انجام بدهند

خدمات ترانسفر فرودگاهي هتل يا پيدا كردن خونه و غيره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 00:56)پرستو نوشته:  سلام

آيا افراد يا شركتهاي ايراني هستند كه در ازاي در يافت پول خدمات اوليه براي ما تازه واردين به امريكا را انجام بدهند

خدمات ترانسفر فرودگاهي هتل يا پيدا كردن خونه و غيره

منکه تا حالا نشنیدم ولی اگه هم باشه ممکنه پول زیادی بگیرن.معمولا کسانی که میرن آشنا دارن یا دوستانی هستند که راهنماییشون میکنند.به نظر من که این سایت و بچه های با معرفتش بهترین راهنماها هستند Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
سلام به همهٔ دوستان،

من برای ورود به آمریکا آدرس مشخصی‌ ندارم، می‌تونم آدرس یه صندوق پستي رو بدم؟ اگه جواب مثبته آیا این صندوق میتونه به اسم دوستم باشه؟ یا حتما باید به یک نحوی به اسم خودم از اداره پست آمریکا صندوق اجاره کنم؟

با احترام
اميد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها خوبين؟ يك سوال ؟ من متاسفانه ايميلم توسط يك فرد ايراني مقيم خارج از ايران هك شده( خودش اينجوري ميگه). با ايميل خودم به خودم نامه ميزنه ميگه مينا جون هنوز نرفتي آمريكا؟؟؟؟؟؟ در عرض 2 ساعت چندين بار پاسووردم رو عوض كردم ولي باز با پاسوورد جديدم وارد ايميلم ميشه و ميگه از من به شما نصيحت !!! چرا اسكن ويزاتو تو ايميلت داري؟! اطلاعات مهمت رو تو كامپيوتري كه به اينترنت وصل ميشه نذار!!!!
حالا به نظرتون هكر ميتونه كاري كنه؟ همه چيزمو داره، شماره كيس ، اسم و فاميل، اسكن صفحه اول پاسپورت و اسكن ويزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز،

هرچند که کارش خوب نیست ولی حرفش درسته، اطلاعات مهمتون را در ایمیل نگذارید، من فکر میکنم کامپیوتر شما ر ا هک کرده نه ایمیلتون، بدین کامپیوترتون را چک کنند و حتما برنامه anti-spy هم نصب کنید. دوستان آشنا به کامپیوتر شاید بهتر بتونند راهنمایی کنند. 
به هر حال اطلاعات شخصی شما در امریکا خیلی حساس هستند. مخصوصا SSN, اسم کامل، تاریخ تولد و نام مادر. خیلی مواظب باشید و تا مطمئن نشدید از کامپیوترتون استفاده نکنید، ممکن است غیر از ایمیل به اطلاعات موجود در هارد هم دسترسی داشته باشه.

(2010-10-18 ساعت 14:36)mina_s نوشته:  سلام بچه ها خوبين؟ يك سوال ؟ من متاسفانه ايميلم توسط يك فرد ايراني مقيم خارج از ايران هك شده( خودش اينجوري ميگه). با ايميل خودم به خودم نامه ميزنه ميگه مينا جون هنوز نرفتي آمريكا؟؟؟؟؟؟ در عرض 2 ساعت چندين بار پاسووردم رو عوض كردم ولي باز با پاسوورد جديدم وارد ايميلم ميشه و ميگه از من به شما نصيحت !!! چرا اسكن ويزاتو تو ايميلت داري؟! اطلاعات مهمت رو تو كامپيوتري كه به اينترنت وصل ميشه نذار!!!!
حالا به نظرتون هكر ميتونه كاري كنه؟ همه چيزمو داره، شماره كيس ، اسم و فاميل، اسكن صفحه اول پاسپورت و اسكن ويزا

شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s ، اليزا
سلام
احتمال زياد كامپيوتر شما را هك كرده يك آنتي ويروس خوب كه به روز مي شود را نصب كنيد و براي اطمينان بيشتر اگر مي توانيد ويندوز را عوض نماييد
سئوال هاي امنيتي ايميل را عوض كنيد و چك كنيد كه ايملي كه به عنوان ايميل دوم در ايميلتان معرفي شده ايميل خودتان باشد احتمال داره ايميل خودشان را وارد كرده باشند و از اين طريق پسورد شما را عوض مي كنند
شاد و پيروز باشيد
(2010-10-18 ساعت 14:36)mina_s نوشته:  سلام بچه ها خوبين؟ يك سوال ؟ من متاسفانه ايميلم توسط يك فرد ايراني مقيم خارج از ايران هك شده( خودش اينجوري ميگه). با ايميل خودم به خودم نامه ميزنه ميگه مينا جون هنوز نرفتي آمريكا؟؟؟؟؟؟ در عرض 2 ساعت چندين بار پاسووردم رو عوض كردم ولي باز با پاسوورد جديدم وارد ايميلم ميشه و ميگه از من به شما نصيحت !!! چرا اسكن ويزاتو تو ايميلت داري؟! اطلاعات مهمت رو تو كامپيوتري كه به اينترنت وصل ميشه نذار!!!!

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، Hamid55 ، mina_s ، success ، Artim ، بنيتا
سلام دوستان عزیز

ممنون می شویم اگر به تاپیک "برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکردند" مراجعه کرده و ما را در ارائه یک پیشنهاد منطقی به وکیل ( جهت دریافت کیس نامبر از کی سی سی ) راهنمایی نمایید.

با تشکر
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 15:57)mahmood_eng نوشته:  سلام
احتمال زياد كامپيوتر شما را هك كرده يك آنتي ويروس خوب كه به روز مي شود را نصب كنيد و براي اطمينان بيشتر اگر مي توانيد ويندوز را عوض نماييد
سئوال هاي امنيتي ايميل را عوض كنيد و چك كنيد كه ايملي كه به عنوان ايميل دوم در ايميلتان معرفي شده ايميل خودتان باشد احتمال داره ايميل خودشان را وارد كرده باشند و از اين طريق پسورد شما را عوض مي كنند
شاد و پيروز باشيد

مینا جان اگر با تغییر پرسش های امنیتی ایمیلتون و کارهایی از این قبیل باز هم ایمیلتان هک شد بدانید که احتمالا شما با باز کردن یک نامه ناشناس باعث شدید که فرد هکر توسط اون ایمیل یک برنامه key logger ( یا برنامه های مشابه )روی ویندوز شما نصب کرده و این برنامه قادر هست تمام کارهایی را که شما روی ویندوز و اینترنت انجام می دهید از قبیل تنظیم پسورد را به ایمیل شخص هکر ارسال کند .
اول شما با یک سیستم دیگه پسوردتان را تغییر دهید و به هیچ عنوان از طریق سیستم خودتان وارد اینترنت نشده و هیچ چیزی را که نشان از پسورد و اطلاعات شخصی باشد را با سیستم خودتان وارد نکنید بعد چک کنید ببینید هنوز هم شما را هک می کند .....
علی ای الحال عوض کردن ویندوز و نصب آنتی ویروس های قوی در اولویت قرار دارد و دقت در باز نکردن ایمیل های ناشناس.
موفق باشید
راهنمایی خواستید در حد توانم در خدمتتان هستم.
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid55 ، بنيتا ، mina_s ، fgh747 ، محبت
بسمه تعالی
این همه معادل برای علی ای الحال داریم. استفاده از این عبارات اون هم به این شکل بی ربط به نظر میرسه.
و من الله التوفیق
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان