کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تلفن ثابت و گزینه ای عالی به نام مجیک جک
(2011-10-24 ساعت 06:36)Shayan1994 نوشته:  سلام،
صحبت از تلفن هست، گفتم منم تجربمو بگم.
ما که اومدیم دالاس، یه دستگاه گرفتیم به نام اوما OOMA
نسبت به مجیک جک، مشکل بزرگش اینه که گرونه ! Big Grin ما از Best Buy خریدیمش 199.99$ .
ولی یکی از خوبیاش اینه که نیازی نیست به کامپیوتر وصل شه. یعنی با کابل Ethernet مستقیم وصل میشه به مودم شما و یه خروجی داره برای دستگاه تلفن.
شما میتونید 2 تا شماره تلفن باهاش بگیرید. Voice Mailbox و Call Waiting هم داره.
یه بدی دیگه هم که داره اینه که شما باید ماهی 3$ بابت Tax And Fees پرداخت کنید.

به نظر من مجیک جک بیشتر شبیه Google Voice میمونه، ولی کلاً Ooma بیشتر شبیه به تلفن ثابتی که تو ایران داشتیم هست !!!! Big Grin

سایتشم اینه اگر خواستید اطلاعات دیگه ای بگیرید : www.ooma.com

مجیک جک ورژن جدیدش بدون کامپیوتر هم کار میکنه نوع پلاس رو میگم. نت تاک هم همینطور.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Shayan1994 ، SH1A2R3 ، afshinghwink ، سمانه777 ، taherifar
بهترين راه براي دوستاني كه تو آمريكا هستن و البته ميتونم بگم يك شيوه رايگان كه بخوان با خانوادشون تو ايران صحبت كنند اينكه از gmail voic استفاده كنند و تنها هزينه كه داره براي ايرانيان هست كه بايد يه پي ني ان با آي پي كشور شيطان بزرگ تهيه كنند كه مبلغش حدود 3000 تومن ماهي هست و هر چقدر ميخوان ميتونن با آمريكا و كانادا صحبت كنند
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، hoda2012 ، vroom ، SH1A2R3 ، afshinghwink ، taherifar
یه سوال می کنم ببخشید شاید بی ربط باشه!ولی خواهشا اگر کسی می دونه راهنماییم کنه چون خیلی مهمه!من شنیدم تو آمریکا یه سری منابع اینترنتی هست که می تونی با دادن شماره تلفن طرف هویتش را پیدا کنی!چه جوری می تونم از ایران کسی رو که اونجاست رو اینجوری trace کنم!موضوع ت.ر.و.ر.ی.س.ت.ی نیست ها عشقولانه ست!Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، afshinghwink ، milad_aae ، taherifar
(2012-05-28 ساعت 13:19)dinaz masta نوشته:  یه سوال می کنم ببخشید شاید بی ربط باشه!ولی خواهشا اگر کسی می دونه راهنماییم کنه چون خیلی مهمه!من شنیدم تو آمریکا یه سری منابع اینترنتی هست که می تونی با دادن شماره تلفن طرف هویتش را پیدا کنی!چه جوری می تونم از ایران کسی رو که اونجاست رو اینجوری trace کنم!موضوع ت.ر.و.ر.ی.س.ت.ی نیست ها عشقولانه ست!Tongue

سایتهایی هست که پول بدی با اسم طرف سو پیشینه شو در میاره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، dinaz masta ، SH1A2R3 ، storagemeter ، afshinghwink ، taherifar
(2012-05-28 ساعت 17:59)yami نوشته:  
(2012-05-28 ساعت 13:19)dinaz masta نوشته:  یه سوال می کنم ببخشید شاید بی ربط باشه!ولی خواهشا اگر کسی می دونه راهنماییم کنه چون خیلی مهمه!من شنیدم تو آمریکا یه سری منابع اینترنتی هست که می تونی با دادن شماره تلفن طرف هویتش را پیدا کنی!چه جوری می تونم از ایران کسی رو که اونجاست رو اینجوری trace کنم!موضوع ت.ر.و.ر.ی.س.ت.ی نیست ها عشقولانه ست!Tongue

سایتهایی هست که پول بدی با اسم طرف سو پیشینه شو در میاره.

کسی اینجا هست که لطف کنه اگه من شماره رو بدم زنگ بزنه ببینه این یارو کیه؟چون من از ایران زنگ بزنم می بینه دیگه... آمریکایی الاصل هست کسی رو از ایران نداره!
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، taherifar
سلام دوستان.کسی اطلاع داره که چطور می‌شه از طریق اینترنت در آمریکا به تلفن ثابت یا موبایل به ایران زنگ بزنیم بدون اینکه پولی‌ بدیم یا اینکه خیلی‌ هزینش کم باشه،یکی‌ از اشناهامون در دانمارک از طریق اینترنت به ایران زنگ میزد بدون اینکه پولی‌ بده.حالا کسی راجع به آمریکا اطلاع داره؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، afshinghwink ، taherifar
(2012-05-29 ساعت 06:29)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.کسی اطلاع داره که چطور می‌شه از طریق اینترنت در آمریکا به تلفن ثابت یا موبایل به ایران زنگ بزنیم بدون اینکه پولی‌ بدیم یا اینکه خیلی‌ هزینش کم باشه،یکی‌ از اشناهامون در دانمارک از طریق اینترنت به ایران زنگ میزد بدون اینکه پولی‌ بده.حالا کسی راجع به آمریکا اطلاع داره؟

این مسئله تقریبا غیر ممکنه. در دو حالت فقط میشه این اتفاق بیوفته. اول اینکه تلفن مقصد کانادا یا آمریکا باشه که بر خلاف دیگر کشورها نصف هزینه مکالمه مال تماس گیرنده هست و نصف مال تماس شده!! در این حالت مثلا میشه تصور کرد که اپراتور بنا به هر دلیلی به همون نصفه ای که برای تماس شده شارژ میکنه قانع شده! همین دلیل ارزانی تماس با آمریکا یا کانادا از خارج این کشورهاست چون نصف هزینه رو طرف داخل کانادا یا آمریکا میده.
احتمال دیگه اینه که شما به اون شماره ای که زنگ میزنین شماره تلفن معمولی نیست و شماره DID هست. یعنی تماس روی اینترنته ولی به یک شماره تلفن پورت شده که اونم ایران الحمدولا نداریم.
شما اسم اون سرویسی که فامیلتون استفاده میکنه بپرسین.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، golesang ، storagemeter ، afshinghwink ، taherifar
دوستان :
ی سوال برام پیش اومده:
اگه بحث تلفن زدن به خود امریکا و غیره باشه ، این همه تلفن همراه با پلن های مختلف از نلامحدود و اینتنت و غیره گرفته تا و و و
اگه برای تل کردن به ایران باشه بچه ها مین که هم با تل همراه میشه و هم از اینترنت
پس چرا تلفن ثابت که هزینه بردار هم هست رو انتخاب باید بکنیم؟؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، afshinghwink ، taherifar
دوستان شرکت یاهو یه سرویس تماس ( با دادن شماره تلفن شخص ) داره کسی باهاش کار کرده که ببینه جواب میده یا نه ؟

(( اگر کسی نیاز به داشتن شماره تلفن ثابت نداره و اینترنت هم داره در اونصورت نصب برنامه skype و مکالمه تصویری با کیفیت بالا(حتی با سرعت adsl ایران) به نظر من بهترین گزینست که رایگانم هست)) همچنین اگر پدر یا مادرتون در خانه نمیتونن با کامپیوتر کار کنن و برنامه skype رو نصب و اجرا کنن شما میتونید با برنامه TeamViewer وارد کامپیوتر خانه خود درایران شوید و از راه دور کارها را انجام دهید... اگر کسی در این مورد کمکی میخواد من در خدمتم.
پاسخ
salam ,mishe begid az che sherkati internet gereftid
man taze amadam va vaghean sardar gom shodam
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2012-07-28 ساعت 22:22)mehdi55 نوشته:  salam ,mishe begid az che sherkati internet gereftid
man taze amadam va vaghean sardar gom shodam

هر شرکتی همه جا خدمات نمیده اما حتما اینترنت کابلی بگیر بجای ای دی اس اس. comcast خیلی خوبه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، online27H ، MPU ، taherifar
(2011-10-24 ساعت 14:20)yami نوشته:  
(2011-10-24 ساعت 06:36)Shayan1994 نوشته:  سلام،
صحبت از تلفن هست، گفتم منم تجربمو بگم.
ما که اومدیم دالاس، یه دستگاه گرفتیم به نام اوما OOMA
نسبت به مجیک جک، مشکل بزرگش اینه که گرونه ! Big Grin ما از Best Buy خریدیمش 199.99$ .
ولی یکی از خوبیاش اینه که نیازی نیست به کامپیوتر وصل شه. یعنی با کابل Ethernet مستقیم وصل میشه به مودم شما و یه خروجی داره برای دستگاه تلفن.
شما میتونید 2 تا شماره تلفن باهاش بگیرید. Voice Mailbox و Call Waiting هم داره.
یه بدی دیگه هم که داره اینه که شما باید ماهی 3$ بابت Tax And Fees پرداخت کنید.

به نظر من مجیک جک بیشتر شبیه Google Voice میمونه، ولی کلاً Ooma بیشتر شبیه به تلفن ثابتی که تو ایران داشتیم هست !!!! Big Grin

سایتشم اینه اگر خواستید اطلاعات دیگه ای بگیرید : www.ooma.com

مجیک جک ورژن جدیدش بدون کامپیوتر هم کار میکنه نوع پلاس رو میگم. نت تاک هم همینطور.
کماکان از دوستان کسی نمیدونه که مجیک جک ایران کار میکنه الان یا نه؟

از ورژن جدید خبر ندارم ولی اون ورژنی که خانواده ام تو ایران دارن که هنوز کار میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: kopol ، taherifar
میدونستید که مجیک جک روی اسمارت فون هم با برنامه مخصوص گوشی نصب میشه؟
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
(2010-02-28 ساعت 02:43)tehranipoor نوشته:  
(2010-02-27 ساعت 12:14)nicole.gemini نوشته:  ما یک پلن از تایم وارنر گرفتیم که شامل اینترنت پرسرعت و حدود 180 کانال تلویزیون است که اغلبش هم دیجیتال است، ماهی 70 دلار. ولی تلفن ثابت نداره.

اگه تلفن ثابت با سرویس لانگ دیستنس نامحدود بخواید معمولاً پنجاه شصت دلاری به اون مبلغی که گفتید اضافه میشه. ما در حال حاضر اینترنتمون ماهی بیست دلاره، تلفنمون ماهی یک و نیم دلار و برای تلویزیون هم اصلاً سرویسی نگرفتیم، از آنتن معمولی استفاده می کنیم. البته تعداد کانال هایی که با انتن معمولی رو تلویزیونی میتونید بگیرید و رایگان هستن در جاهای مختلف فرق می کنه. اینجا بیست تا کاناله که نصفی از اونها دکان مسیحیون محترم هستن. تو اون نصف دیگه هم کانال فاکس فور، ان بی سی دی اف دبلیو که اخبار محلی اینجا رو هم پوشش می دن هست و یک کانال ورزشی، یه کارتون و چند تا کانال اسپانیولی. مثلاً ان بی سی المپیک ونکوور رو به صورت کامل پوشش می ده و برنامه های دیگه مثل مسابقه ها مثلاٌ Deal or No Deal یا چیترز یا کارتون فمیلی گای و امریکن دد و بعضی وقت ها هم فیلم سینمایی دارن. برای ما با این دو تا بچه کافین. در واقع به غیر از اون تلفن ای تی اند تی که تا برای این دو ماهی که ازش استفاده کردیم برای اینکه به بانک و بیمه و این جور جاها زنگ بزنیم 150 تایی پیاده شدیم و کنسل کردنش هم فکر می کنم 70 تایی بره تو پاچمون؛ میشه گفت از این به بعد تلفن ثابت، اینترنت، و تلویزیون ما جمعاً ماهی بیست و یک دلار و نیم هزینه داره که خیلی مناسبه. بعید می تونم پایین تر از این پیدا کنید و اینو برای کسانی میگم که تازه میان و توی پلن های جورواجور این شرکت ها سرگیجه می گیرن که چی کار کنن.
من هنوز نه اینترنت گرفتم نه کانال تی وی نه سیم کارت. من بیشتر به اینترنت نیاز دارم که بتونم با ایران در تماس انلاین باسم. یه کم هم به تمبایل اینجا برا تناس هاس خیلی کم نیاز دارم و تعدادی کانال تلویزیون که بچه ها ببینن. به نظرتون چه خدماتی رو بگیرم با توجه به اینکه چون تازه واردم نمی تونم پلن بخرم؟

(2010-02-28 ساعت 08:43)lexington نوشته:  خب حالا که حرف از مجیک جک شد من بیام وسط و از قانون کپی رایت استفاده کنم و شما دوستان عزیز را سرکیسه که فکر میکنید کسی توی مهاجرسرا این مطلب رو نگفته و ....

با سلام
پس از شوخی و قبل از اینکه من هم تجربه و اطلاعات مختصرم را به عرض شما برسانم عرض کنم که بنده در اولین نوشته هایم با عنوان«تلویزیون، اینترنت و تلفن در آمریکا» به این مورد اشاره ای گذرا داشتم و راستش خودم هم دارم اطلاعاتم را تکمیل میکنم

من هم به توسط یکی از دانشجویان عربستانی ام با این موضوع آشنا شدم و اتفاقاً من هم بعد از آن تلفن خانه را کنسل کرده ام. ولی نمیدانم که چرا فقط روی لب تابم کار میکنه و روی کامپیوتر خانگی ام، نصب نمیشه. البته در برشور توضیحاتش ذکر شده که شاید به یو اس پی شارژی نیاز است(دقیقا ً مثل یو اس پی سرخود کامپیوترها که سیمهای اتصال را به آن نصب میکنند و در بعضی مواقع حکم یک سه راهی را دارد که شما میتوانید با استفاده از آن تعداد بیشتری یو اس پی به کامپیوترتان وصیل کنید)

با این حال باز جواب نداد. مجیک جک در 90 % مکالمات خوب کار میکند ولی بعضا ً صدا را با تاخیر و یا قطع و وصل ارسال میکن. مهمتر اینه که شما میتوانید با آن در تمام سطح آمریکا و کانادا در همه وقت مجانی تماس بگیرید و به نوعی شما دارای یک شماره ی اختصاصی هستید و دیگران نیز میتوانند با شما تماس بگیرند

در بیشتر مواقعی که از ایران تماس میگیرند، متاسفانه خوب جواب نمیدهد . ولی یک خبر خوب و البته طبق ادعای همان دانشجوی عرب، من یک مجیک جک در آمریکا راه اندازی کرده ام و همین هفته ی پیش به ایران ارسال کرده ام . و اگر انشاالله خانواده ام بتوانند آنرا راه اندازی کنند، به این شکل شما نیز میتوانیید برای خانواده تان ارسال کنید و آنها هرگاه خواستند با آن بطور مستقیم تماس بگیرند(فقط فراموش نشود که باید بعنوان مجیک جکی که در آمریکاست ثبت و آدرس دهی شده باشد)

پیروز باشید....ارادتمند حمید میزوری
این مجیک جک رو مبایل کار می کنه؟
پاسخ
با سلام
مي خواستم بپرسم اين شماره تلفني كهimmigrangel داده با استفاده از مجيك جكه ؟؟ اگه بشه يك خط تلفن واسه خانوادمون تهيه كنيم و ازون طريق باهاشون در تماس باشيم خيلي عاليه ...Smile
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان