کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار و اشتغال در آمریکا
یک کمپانی فلورینگ در دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار آقا مسلط به زبان انگلیسی، آشنا به کار فلورینگ در زمینه فروش و استیمیت، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ...) و همچنین یک نیروی مسلط به نرم‌افزار، آی تی و طراحی سایت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 2899-660-202 تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 00:54)Lashir نوشته:  دوستان میخوام بدونم کارهایی مثل مدیتیشن و یا فالگیری در آمریکا غیر قانونی محسوب میشه؟اگر کسی بخواد فعالیت کنه چه راهنمایی میتونین بکنین .ممنون میشم

نه دوست عزیز ,  مدیتیشن master یا ریکی master هستین خودتون ؟ اینجا کارهای شفا و reading مثل تاروت رو خیلی ها  online هم انجام میدن , ریکی رو هم همینطور ,به مراکز یوگا و مدیتیشن و  spa ها تو ایالتتون هم میتونین مراجعه کنین اگه حضوری بخواهین کار کنین .مهم اینه که چهقدر کارتون درست باشه Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Lashir
سلام دوستان
برای امتحان FE/EIT مهندسین کسی هست که به تازگی این امتحان رو داده باشه و بتونه یکم تطاتعاتی در مورد اینکه برای خوندنش از کجا باید شروع کرد ، چه منابعی داره و کتابهای مناسب کدومه داشته باشه؟ موسسه خوبی رو میشناسید ؟ حدوداد چقدر باید زمان بداریم؟
ممنون
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 12:07)mona80 نوشته:  فعلا 10.5$ در ساعت هست. در ابتدای سال 2017 ظاهرا قراره که 50 سنت دیگه افزایش پیدا کنه. البته من دوستان ایرانی رو دیدم که اکثرا با نشون دادن قابلیت خودشون در عرض 1-2 ماه تونستن به پستهای بالاتر و مدیریتی یا فنی یا آموزشی ارتقا پیدا کنن. در بسیاری از سازمانها دیدم که افراد رو یک دفعه ای در یک پست بالا استخدام نمیکنن، بلکه اول اونا رو در پست مینیمم وارد سازمان میکنن و بعد از زمان یکی دو ماه در پست مناسبتری قرار میدن.

اگر دوست داشتید کمی درباره شغل مورد نظر و موقعیت فعلیتون برای من توضیح بدین تا بتونم اطلاعات بیشتری در اختیارتون بذارم. اگر خواستید، میتونید پیام خصوصی هم بدین.

(2016-11-28 ساعت 23:59)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-11-27 ساعت 04:54)mona80 نوشته:  دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.

حقوق مینیمم اونجا ساعتی چقدره برای این شغل؟
سلام. خسته نباشید. میخاستم بپرسم وضعیت برنامه نویسی تو کشور های اروپایی و امریکا چطوره؟ از دوستان ایرانی کسی اونجا شرکت نداره؟.و .... ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من فوق ليسانس مهندسي معدن دارم و الان دالاس زندگي ميكنم لطفا اگر كسي از دوستان در ارتباط با پيدا كردن كار تو اين زمينه تو هر ايالتي اطلاعاتي داره در اختيارم بذاره خيلي ممنون ميشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure Square), آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان لطفا رزومه خود را به آدرس capitalcarpetdc@gmail.com ارسال نمایند.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure ‎Square),‎ آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان میتوانند رزومه خود را به آدرس ‎capitalcarpetdc@gmail.com‎ ارسال نمایند یا با شماره 1998-437-(202) تماس بگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، pishtaz611
سلام...عذر میخوام میخواستم بپرسم وضعیت کار دوربین های مدار بسته و اطفاء حریق در آمریکا به خصوص لس آنجلس چطور هست؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز
من میلاد هستم از آبادان- یک سوال داشتم
تحصیلات دانشگاهی من مهندسی الکترونیک از دانشگاه ازاد هست. تخصص اصلی من تعمیرات سیستم های الکترونیکی جدید ماشین آلات سنگین و صنعتی مانند جرثقیل های تناژ بالاو خط تولید و ماشین آلات راه سازی میباشد. در چه ایالتی شغل مناسب تخصص من پیدا میشه؟؟؟ برای تاسیس یک شرکت فنی مهندسی خدماتی در آمریکا به چه صورت است؟؟؟ ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان ایرانی کسی تاحالا برای کار توی آمریکا، بکگراند چک از ایران کردن ؟ اگر این پروسه رو انجام بدن به نظرتون ممکنه مشکلی برای رفت و آمد به ایران پیش میاد ؟ یا وقتی سفر کنم به ایران بخوان پرس و جو کنند؟ یا حساس بشن رو من ؟

کسی تا حالا این شرایط رو داشته یا در موردش میدونه. هر نظری دارید لطفا بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 12:07)mona80 نوشته:  فعلا 10.5$ در ساعت هست. در ابتدای سال 2017 ظاهرا قراره که 50 سنت دیگه افزایش پیدا کنه. البته من دوستان ایرانی رو دیدم که اکثرا با نشون دادن قابلیت خودشون در عرض 1-2 ماه تونستن به پستهای بالاتر و مدیریتی یا فنی یا آموزشی ارتقا پیدا کنن. در بسیاری از سازمانها دیدم که افراد رو یک دفعه ای در یک پست بالا استخدام نمیکنن، بلکه اول اونا رو در پست مینیمم وارد سازمان میکنن و بعد از زمان یکی دو ماه در پست مناسبتری قرار میدن.

اگر دوست داشتید کمی درباره شغل مورد نظر و موقعیت فعلیتون برای من توضیح بدین تا بتونم اطلاعات بیشتری در اختیارتون بذارم. اگر خواستید، میتونید پیام خصوصی هم بدین.

(2016-11-28 ساعت 23:59)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-11-27 ساعت 04:54)mona80 نوشته:  دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.

حقوق مینیمم اونجا ساعتی چقدره برای این شغل؟
سلام : هنوز اين فرصت كاري موجود هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-23 ساعت 16:28)milad.abadani نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من میلاد هستم از آبادان- یک سوال داشتم
تحصیلات دانشگاهی من مهندسی الکترونیک از دانشگاه ازاد هست. تخصص اصلی من تعمیرات سیستم های الکترونیکی جدید ماشین آلات سنگین و صنعتی مانند جرثقیل های تناژ بالاو خط تولید و ماشین آلات راه سازی  میباشد. در چه ایالتی شغل مناسب تخصص من پیدا میشه؟؟؟ برای تاسیس یک شرکت فنی مهندسی خدماتی در آمریکا به چه صورت است؟؟؟ ممنون میشم من را راهنمایی کنید.

به گمونم ایالت های صنعتی و نفتی و بطور کل کلان شهرهایی که حجم رشد بالا و رونق اقتصادی خوبی دارند. با کمی جستجوی ساده حتما اطلاعات مفیدی پیدا خواهید کرد.
آدرس زیر مربوط به وزارت کار آمریکاست که دقیقترین و به روزترین اطلاعات رو میتونین یه جا راجع به هر رشته یا شهر و خلاصه به شکل های مختلف ببینید. کافیه بدونید دقیقا چه رشته یا تخصصی مدنظرتون هست، سپس از لیست پیدا کنید و آمار مربوط به بهترین شهرها و ایالات از لحاظ درآمد یا درضد اشتغال و درصد رشد و ... ببینید.

https://www.bls.gov/oes/current/oes_stru.htm

در مورد شرکت هم من اطلاع زیادی ندارم اما شما میتونید شاید با 100 دلار هم یه شرکت ثبت کنید و کار بسیار راحتی هست، اما شاید بهتر این باشه که با یه وکیل مجرب مشورت کنید. به پولش می ارزه. اما مهمتر از شرکت زدن، برنامه شما برای تامین منابع مالی و رقابت در بازار هست، شاید اگر مدتی جایی کار کنید اول ایده بهتری بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
گروه تلگرام ایرانیان مقیم آمریکا
گروه بمنظور ارتباط و رفع مشكلات ايرانيان در امريكا تشكيل شده است. این گروه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.
https://t.me/joinchat/BJpWQz_zJgFSzIeIFxSXqA
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان بنده مهندس برقم با 10 سال سابقه بر روی سکوهای حفاری نفت و گاز خلیج فارس. یه ماه دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. برای ویور نیاز به جاب آفر دارم کسی میتونه کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان