کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - آنکارا
(2017-01-28 ساعت 23:55)Mrs.sara نوشته:  متاسفانه ما ایمیل دریافت کردیم که مصاحبه کنسل شده

برای ما ایمیل نیومده و توی usvisa کنسل کردن
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
سلام
سوال داشتم در مورد مدرك پزشكي وقتي بعد از ٦ ماه باطل ميشه اعتبارش ، وقتي زمان زمان كليرينس بيشتر از ٦ ماه طول بكشه ، بايد صبر كنيم جواب كليرنس بياد بعد براي گرفتن دوباره مدرك پزشكي پيش دكتر در انكارا بريم ؟ و ايا وقتي مدرك دوباره گرفتيم بايد وقت سفارت هم داشته باشيم و به سفارت بدهيم ؟
يا قبل جواب هم ميشه رفت معاينه پزشكي دوباره انجام داد و جواب معاينه پزشكي نگه داريم تا وقتي جواب fbi check مياد فقط به سفارت ارايه بديم ،
سفارت انكارا تركيه
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-05 ساعت 02:54)bahmantech نوشته:  سلام
سوال داشتم   در مورد   مدرك پزشكي وقتي  بعد از ٦  ماه  باطل ميشه  اعتبارش   ،    وقتي  زمان  زمان   كليرينس    بيشتر از  ٦   ماه  طول  بكشه ،  بايد   صبر   كنيم  جواب  كليرنس    بياد    بعد   براي   گرفتن   دوباره  مدرك  پزشكي    پيش  دكتر  در انكارا   بريم  ؟  و ايا  وقتي  مدرك  دوباره گرفتيم   بايد   وقت  سفارت  هم داشته  باشيم   و  به  سفارت  بدهيم  ؟  
يا  قبل   جواب   هم ميشه  رفت   معاينه  پزشكي  دوباره انجام  داد   و   جواب معاينه  پزشكي   نگه داريم  تا وقتي   جواب  fbi check   مياد   فقط  به سفارت  ارايه  بديم  ،
سفارت  انكارا تركيه
مرسي

سلام

بهتره صبر کنید کلیر که شدید اقدام کنید...اکثر دوستان همین کار رو انجام دادند..
نیازی به وقت مجدد نیست وقتی کلیر شدید مدارک مدیکال جدید و پاسپورت رو برای سفارت ارسال کنید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
(2017-02-08 ساعت 19:48)armehraboon نوشته:  
سوال داشتم   در مورد   مدرك پزشكي وقتي  بعد از ٦  ماه  باطل ميشه  اعتبارش   ،    وقتي  زمان  زمان   كليرينس    بيشتر از  ٦   ماه  طول  بكشه ،  بايد   صبر   كنيم  جواب  كليرنس    بياد    بعد   براي   گرفتن   دوباره  مدرك  پزشكي    پيش  دكتر  در انكارا   بريم  ؟  و ايا  وقتي  مدرك  دوباره گرفتيم   بايد   وقت  سفارت  هم داشته  باشيم   و  به  سفارت  بدهيم  ؟  
يا  قبل   جواب   هم ميشه  رفت   معاينه  پزشكي  دوباره انجام  داد   و   جواب معاينه  پزشكي   نگه داريم  تا وقتي   جواب  fbi check   مياد   فقط  به سفارت  ارايه  بديم  ،
سفارت  انكارا تركيه
مرسي

سلام

نیازی به وقت مجدد نیست وقتی کلیر شدید مدارک مدیکال جدید و پاسپورت رو برای سفارت ارسال کنید.

مرسی از راهنمایی شما ..
یک سوال دیگه داشتم مدارک مدیکال وقتی گرفتم از همون ترکیه با شرکتی قراداد بسته بودم هماهنگ کنم پست کنم به سفارت و بعدش برگردم ایران سفارت ویزا به شرکت پسته ترکیه میده و اون شرکت پست میکنه به ایران ؟
صرفه جویی در زمان هم میشه
یا اینکه باید برگردم ایران از آدرس ایران برای سفارت بفرستم تا سفارت ویزا را به آدرس ایران بفرسته ...
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-02-08 ساعت 23:19)bahmantech نوشته:  
سفارت  انكارا تركيه
مرسي

سلام

مرسی  از  راهنمایی شما ..
یک سوال دیگه داشتم    مدارک مدیکال  وقتی  گرفتم  از همون  ترکیه با  شرکتی قراداد بسته بودم     هماهنگ کنم  پست   کنم به  سفارت و بعدش  برگردم  ایران     سفارت    ویزا به شرکت پسته ترکیه میده  و اون شرکت  پست  میکنه  به  ایران ؟
صرفه جویی  در زمان هم میشه
یا اینکه باید  برگردم  ایران  از  آدرس  ایران   برای سفارت  بفرستم  تا   سفارت    ویزا را به آدرس ایران   بفرسته ...

راستش من ابوظبی بودم ولی تا اونجا که دوستان میگن ویزا به ادرس ترکیه ارسال میشه و شما باید از پست اونجا تحویل بگیرید.
و بدون پاسپورت چجوری میخواهید سریع برگردید؟
کلا بهتره ویزا رو چک کنید و با خیال راحت برگردید ایران.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 03:37)armehraboon نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 19:48)armehraboon نوشته:  سلام

یک سوال دیگه داشتم    مدارک مدیکال  وقتی  گرفتم  از همون  ترکیه با  شرکتی قراداد بسته بودم     هماهنگ کنم  پست   کنم به  سفارت و بعدش  برگردم  ایران     سفارت    ویزا به شرکت پسته ترکیه میده  و اون شرکت  پست  میکنه  به  ایران ؟
یا اینکه باید  برگردم  ایران  از  آدرس  ایران   برای سفارت  بفرستم  تا   سفارت    ویزا را به آدرس ایران   بفرسته ...

راستش من ابوظبی بودم ولی تا اونجا که دوستان میگن ویزا به ادرس ترکیه ارسال میشه و شما باید از پست اونجا تحویل بگیرید.
و بدون پاسپورت چجوری میخواهید سریع برگردید؟
کلا بهتره ویزا رو چک کنید و با خیال راحت برگردید ایران.

بله خیلی ممنون از راهنمایی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سفارت  انكارا تركيه
مرسي

سلام

من این سئوال رو شخصا پرسیدم و بهم گفت ما از پست ایران قبول نمیکنیم ولی میتونین بدین شخصی از پست ترکیه پست کنه . این جوابی بود که به من داد .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 11:09)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 19:48)armehraboon نوشته:  سلام

من این سئوال رو شخصا پرسیدم و بهم گفت ما از پست ایران قبول نمیکنیم ولی میتونین بدین شخصی از پست ترکیه پست کنه . این جوابی بود که به من داد .

اره خوب ایران هم باشیم با پست ایران به پستی که باهاش قرارداد بستیم پست می کنیم شرکت پست برای سفارت میفرسته و همین روند بلعکس ویزا و پاس بر میگرده به ایران
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
دوستان سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
بنده دختر عموم سیتیزن امریکاست دورگه ایرانی امریکائی هستند قصد داریم ازدواج کنیم ایشان تا حالا ایران رو ندیدن و امکان خارج شدن از امریکا را ندارن و تا حالا همدیگر رو ندیدیم میخواستم بدونم شانسی داریم که بتونم امریکا رو زیارت کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 14:46)محمد۳۳۷۱ نوشته:  دوستان سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
بنده دختر عموم سیتیزن آمریکاست دورگه ایرانی آمریکائی هستند قصد داریم ازدواج کنیم ایشان تا حالا ایران رو ندیدن و امکان خارج شدن از آمریکا را ندارن و تا حالا همدیگر رو ندیدیم میخواستم بدونم شانسی داریم که بتونم آمریکا رو زیارت کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از امریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر امریکا اومدن ازدواج نکردین ...
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 14:46)محمد۳۳۷۱ نوشته:  دوستان سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
بنده دختر عموم سیتیزن آمریکاست دورگه ایرانی آمریکائی هستند قصد داریم ازدواج کنیم ایشان تا حالا ایران رو ندیدن و امکان خارج شدن از آمریکا را ندارن و تا حالا همدیگر رو ندیدیم میخواستم بدونم شانسی داریم که بتونم آمریکا رو زیارت کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

ی مسله مهمتر اینه که فقط چندتا از ایالت ها که تعدادشون کمه ازدواج فامیلی رو قبول دارن ۹۵ درصد ایالت ها قبول ندارن ازدواج شما رو به رسمیت ننیشناسن اول ببین اون ایالتی که میخای بری شامل این قانون نباشه
پاسخ
سلام 
كسي تونسته تو اين مدت ويزاي يك ضرب بگيره از انكارا؟

(2017-02-12 ساعت 00:41)tabangigs نوشته:  

ی مسله مهمتر اینه که فقط چندتا از ایالت ها که تعدادشون کمه ازدواج فامیلی رو قبول دارن ۹۵ درصد ایالت ها قبول ندارن ازدواج شما رو به رسمیت ننیشناسن اول ببین اون ایالتی که میخای بری شامل این قانون نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست که کیسش F3 باشه و مصاحبش آنکارا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 18:30)inanna نوشته:  

سلام دوست عزیز , برای ازدواج حتما باید حضوری هم رو ببینین و ازدواجتون حضوری انجام بشه و عکس ۲ نفره و مدارک اثبات رابطه حسابی  باید بهشون ارائه بدین , ازدواج وکالتی و از راه دور رو اصلان نمی پذیرند , اگه ایران نمیتونه بیاد , کشور سوم ملاقات کنید , اگه کلا از آمریکا نمیتونن خارج بشن , خوب یک مقدار پیچیده میشه ! چون فکر کنم برای ویزای نامزدی هم اگر اقدام کنید بازعکس ۲ نفره میخوان ازتون , البته دوستان تاپیک نامزدی در این مورد دقیق تر میتونن اطلاعات بدن بهتون , مهم اینه که شما بتونین ثابت کنین رابطتون واقعی هست و فقط به خاطر آمریکا اومدن ازدواج نکردین  ...

نمیتونین تو یه کشور دیگه هم و ببینین؟ چون حداقل باید 2 سال قبل همدیگر و حداقل یکبار دیده باشید
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-02-17 ساعت 11:58)Sudeh نوشته:  دوستان کسی هست که کیسش F3 باشه و مصاحبش آنکارا؟

دوست عزیز من می تونم کمکی بهتون بکنم ؟
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh