کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
من از همتون کوچیکترم.................2 سپتامبر یک سالم میشه.......(تاریخ ورود به آمریکا) SmileSmileSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mehran61 ، hvm ، kianoush ، ADONIS ، Monica ، sh-b ، Ali Sepehr ، honareirani ، loony ، Elf
واقعاً این یکی دو روز و همراه شدنش با برنده شدن علی عزیز حال و هوای مهاجرسرا و همه رو عوض کرد الان دیگه همه می دونند و مطمئن شدند ارسال نامه ها به داخل ایران شروع شده در نتیجه هیجان و امید تو قلب همه ماها موج میزنه. رویای آمریکا شب و روز رو از خیلی ها گرفته مخصوصاً اون هایی که سال هاست برای لاتاری شرکت می کنند و امیدهاشون کمرنگ شده شاید در واقع خیلی مستحق تر از بقیه باشند ولی واقعیت اینه که چرخ روزگار خیی بی رحم تر از این حرفاست چراکه همه میدونند شاید از داخل جمع خودمون ماهایی که الان داریم واسه رسیدن نامه حسرت می خوریم ممکنه یه روز برنده بشیم ولی به دلایل شخصی و ... مهاجرت نکنیم که خیلی نمونه ها داشتیم. اما واقعاً راست گفتند که انسان به امید زندست. قبولی در لاتاری در شرایط الان ما که حدودی از هر 100 نفر فقط 1 نفر برنده میشه شاید تو حساب و کتاب های ریاضیاتی جایی برای امیدواری نذاره اما برنده شدن و در نتیجه تغییر خیلی از مناسبات زندگی چنان ما رو سرمست می کنه که خیلی وقت ها از درک واقعیت ها عاجز میشیم. امید باید وجود داشته باشه ولی حساب کردن روی لاتاری به نظرم اشتباه ترین کاریه که میشه انجام داد در حالی که توی درد دل های خیلی از دوستان من دیدم که چقدر منتظر هستند شاید اون هام واقعیت رو می دونند ولی نمی خوان قبولش کنند به هر حال امیدوارم لقمه چرب و نرمی مثل لاتاری که هرساله برای 99 درصد ما سرابی بیشتر نیست باعث به هم خوردن روال زندگیمون نشه و فقط به عنوان یک شانس مثل برنده شدن در بانک و بقیه قرعه کشی های دیگه در ذهن ما تلقی بشه. مخلص همتون هستم. مهران
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: kianoush ، ADONIS ، nhzgroup ، honareirani ، loony
(2010-05-21 ساعت 00:45)sh-b نوشته:  ای خدا چنان میگی یک ربع تجربه ادم میترسه علی هیچ وقت روانپزشک نشیا وگرنه با اینهمه امیدواریی که میدی قطعا مریضتو میکشیBig Grin
یعنی بگم ندارم. من نگفتن پبر شدم گفتم با تجربه امBig Grin
در اوج جوانی سرشار از تجربهWink
(2010-05-21 ساعت 01:41)hvm نوشته:  اصلا پاسخ هردو سوال شما منم
سنم از همه بیشتره (48 سال)
کوچیک همه شما هم هستمBig GrinBig Grin

اولا شما بزرگ ما هستی. دوما شما یک 2 سال صبر کنی میتونی بگی نیم قرن تجربه داری (اااااااااااااا چقدر تجربه)

(2010-05-21 ساعت 01:51)laili نوشته:  من از همتون کوچیکترم.................2 سپتامبر یک سالم میشه.......(تاریخ ورود به آمریکا) SmileSmileSmile
لیلی هستن یک مشافر
به نظر من یک تاپیک بذاریم هرکی می خواد بره آمریکا بگه می خواد اونجا چیکار کنه. همه بیان بگن بعد دربارش بحث کنیم. اینطوری این 40 روز هم سریعتر میگذره Smile
تشکر کنندگان: hvm ، ADONIS ، sh-b ، honareirani ، ParsTrader
atmجان . عزیزم. تو خواب نداری؟ ماشا الله تو همه جا توی همه تاپیکها بنوعی هستی. همیدوارم هر چه زودتر برنده بشی!
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-21 ساعت 08:53)گریت کش نوشته:  atmجان . عزیزم. تو خواب نداری؟ ماشا الله تو همه جا توی همه تاپیکها بنوعی هستی. همیدوارم هر چه زودتر برنده بشی!

به خاطر همینه تجربم زیاده دیگه. شما نصف عمرتون را خوابید ولی من نهWink
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani
واي ميخوام موهامو بكنم Big Grinميدونيد چرا؟؟
من تو تاپيك "بحث در مورد نامه قبولي" گفتم كه يكي از فاميل هاي دور ما كه اسمش تو لاتاري 2011 دراومده ونامش هم تو امريكا دريافت شده و اين فاميل ما هم شيرازيه البته من خودم اصفهانيم حالا بگذريم...

اين بابا ديروز به من زنگ زده و ميگه نميدونم چيكار كنم زياد مايل نيستم كه برم SadSad
اخه من برم اونجا چيكارSad من نميتونم از خونوادم دور باشم اخه ميخوام ازدواج كنم و خلاصه از اين حرفا

اقا منو ميگي ميخواستم هر چي از دهنم در مياد بهش بگم يادمه توي يه تاپيك ديگه يه جايي با صدرا و بقيه بچه ها بحث سر اين بود كه اگه كسي واقعا نميخواد بره الكي نره ثبت نام كنه كه يه وقت اسمش در بياد و حق يكي ديگه كه واقعا تصميم به مهاجرت گرفته ضايع ميشه

همانطور كه ما نمونه هاشو تو مهاجر سرا داشتيم كه قبول شدن و بنا به دلائلي نرفتن

اقا, خانوم, عموجان ...برادر من ......انسان....اگه ميترسي.... اگه نميتوني دور از خانوادت باشي.....اگه اينجا موقعيت كاري و ماليت خوبه و مطمئن نيستي كه ميخواي بري يا نه ......پس بيخودي شركت نكن و حق يه بنده خداي ديگه رو كه مستحقه رو از بين نبر

من نميدونم ما ايرانيا كي ميخوايم اين چيزارو ياد بگيريم
اخه اگه طناب مفت هم بهت دادن كه نبايد خودتو باهاش خفه كنيBig Grin

منو ميبخشيد اما ديگه نتونستم جلوي خودمو بگيرم
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: laili ، nhzgroup ، hvm ، sh-b ، R.F ، mehran61 ، loony ، shabgard25 ، cky ، usa.lover ، lexington ، Parandeye Mohajer ، mercedeh
کاش اگه نامه های از سوئد میاد،میشد از جایی چک کرد که به اسممون نامه ای در راهه یا نه...
بله جوابشو میدونم...صبر...حوصله...صبوری...شکیبایی...
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان:
طبق پيش بيني من البته با يک روز اختلاف شاهد دريافت نامه ها از 19 مي در ايران بوديم
تا حالا چند نفر از دوستان نامه هاشون رو دريافت کردن
من امسال 119 نفر رو ثبت نام کردم ولي متاسفانه هيچکدام شانس نداشتندSad
حتما دستم براشون خوب نبوده ديگهRolleyes
انشالله سال ديگه
به تمام دوستاني هم که نامشون رو دريافت کردن تبريک ميگم
تشکر کنندگان:
کم کم شاهد رسیدن نامه ها توی تهران و سراسر شهرهای ایران هستیم.بیاین برای قبول شدن خودمون و بچه های سایت دعا کنیم.به امید خبرهای خوش .....
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: shabgard25 ، mohajerusa2011
مگه میشه؟119 نفر؟از کجا مطمئنید...شاید هم نامه تو راهه.
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان:
(2010-05-21 ساعت 18:55)amir307 نوشته:  طبق پيش بيني من البته با يک روز اختلاف شاهد دريافت نامه ها از 19 مي در ايران بوديم
تا حالا چند نفر از دوستان نامه هاشون رو دريافت کردن
من امسال 119 نفر رو ثبت نام کردم ولي متاسفانه هيچکدام شانس نداشتندSad
حتما دستم براشون خوب نبوده ديگهRolleyes
انشالله سال ديگه
به تمام دوستاني هم که نامشون رو دريافت کردن تبريک ميگم

هنوز خیلی زوده دوست من ... صبر داشته باش.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: mehran61
هنوز زوده............دو ماه دیگه فرصت هست...اگه یه نگاهی به تاپیک خلاصه ی وضعیت برندگان سالهای قبل بندازید اکثرشون تیر و مرداد نامه گرفتند .
تشکر کنندگان: lexington ، mehran61 ، honareirani ، kianoush ، mercedeh ، soltan
نا امیدی بدترین درده.عادت نکنید که مدام از بد شانسیها حرف بزنید.
هنوز وقت هست واسه رسیدن به ارزوها
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: lexington ، mohajerusa2011 ، mehran61 ، honareirani ، Monica ، shabgard25
دوستان سلام

منم مثل علی عزیز منطقه پستی 14 هستم و امیدوارم نامم زودتر بیاد چون خیلی دلم روشن است

امیدوارم همه بچه های سایت قیول بشن مخصوصا مدیران زحمت کش سایت

برای قبولی منم دعا کنید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: laili ، honareirani
مدیرهای سایت اکثرشون جزو برنده ها هستند ....فقط صدرا و hvm , saeedhei موندند .....برای قبولی این سه عزیز اجماعا صلوات.....Smile
تشکر کنندگان: sh-b ، Monica ، honareirani ، lexington ، Ali Sepehr ، سارا کوچولو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان