کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-01-12 ساعت 11:44)mehdi_behzadi نوشته:  اگر کسی مصاحبه فارسی را انتخاب کنه بعد یک دفع مثل دوست عزیز mahmood_eng شخص مصاحبه کننده فقط انگلیسی صحبت کنه تکلیف شخصی مثل من که انگلیسیم اصلا خوب نیست چیه؟؟؟؟SadSadSad
من کیسم ازدواجی هست دارم و واقعا سر این زبان مصاحبه خیلی فکرم را مشغول کردهBig Grin

تبریک میگم دوست عزیز mahmood_eng که از پس مصاحبه برآمدی و برای شما آرزوی خوشبختی میکنمSmileSmileSmileShy

از اونجایی که سوالات معمولا مشخص و تکراریه، شما یه چند تا جمله حفظ کن و برو ... . همون چیزایی رو میپرسن که تو فرمها پر کردین قبلاSmile
نگران نباش. تا جایی که من یادمه هیچکدوم اینایی که رفتن مصاحبه تا حالا سر فارسی یا انگلیسی بودنش مشکلی براشون پیش نیومده
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، usa ، maaref ، najibi
mehdi_behzadi عزيز سلام
تنها راهش اينه كه بياي با هم بريم كلاس زبان چون اونجا هم لازمه براي كار و زندگي

خوش باشي
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، maaref ، najibi
بچه ها یه سوال
اونایی که رفتن ابوظبی برای مصاحبه،آیا آخرین مدرک تحصیلیشونو ازشون خواستن یا دیپلمو یا پیش دانشگاهی؟
من خود دیپلم و پیش دانشگاهیمو ترجمه نکردم ولی ریز نمراتشونو قبلا ترجمه کرده بودم. فکر میکنید ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی لازمه؟(ترجمه دانش نامه لیسانسمو هم دارم)
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: najibi
معمولا فقط بالاترين مدرك تحصيلي لازمه.

(2011-01-12 ساعت 16:25)armido نوشته:  بچه ها یه سوال
اونایی که رفتن ابوظبی برای مصاحبه،آیا آخرین مدرک تحصیلیشونو ازشون خواستن یا دیپلمو یا پیش دانشگاهی؟
من خود دیپلم و پیش دانشگاهیمو ترجمه نکردم ولی ریز نمراتشونو قبلا ترجمه کرده بودم. فکر میکنید ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی لازمه؟(ترجمه دانش نامه لیسانسمو هم دارم)

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: emankh101 ، armido ، rayan.s ، mahmood_eng ، taraneh@mini ، maaref ، Amir78 ، najibi
(2011-01-12 ساعت 11:44)mehdi_behzadi نوشته:  اگر کسی مصاحبه فارسی را انتخاب کنه بعد یک دفع مثل دوست عزیز mahmood_eng شخص مصاحبه کننده فقط انگلیسی صحبت کنه تکلیف شخصی مثل من که انگلیسیم اصلا خوب نیست چیه؟؟؟؟SadSadSad
من کیسم ازدواجی هست دارم و واقعا سر این زبان مصاحبه خیلی فکرم را مشغول کردهBig Grin

تبریک میگم دوست عزیز mahmood_eng که از پس مصاحبه برآمدی و برای شما آرزوی خوشبختی میکنمSmileSmileSmileShy
دوست عزیز کار به این سختی( ازدواج) رو انجام دادی دیگه نگران کارهای کوچک مثل مصاحبه انگلیسی نباشید.ولی واقعا نگران نباشید به خاطر زبان هیچ مشکلی پیش نمیاد خیلی خوب و با حوصله هستند.موفق باشید

[quote='armido' pid='92521' dateline='1294838660']
کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز از من هر 2 مدرک(دیپلم و لیسانس) رو خواستند.
تشکر کنندگان: armido ، rayan.s ، maaref ، najibi ، kashian
سلام
من ليسانس و پيش دانشگاهي را برده بودم و چيزي نگفت كه ديپلم هم لازمه ولي آخرين مدرك تحصيلي كفايت مي كنه
شاد و پيروز باشيد
(2011-01-12 ساعت 16:25)armido نوشته:  بچه ها یه سوال

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: maaref ، najibi
سلام
سخت نيست من هم زبانم خوب نبود تازه مريض هم بودم شب هم نخوابيده بودم مطمئنم از پسش بر ميايد هر جا هم كه متوجه نشديد تكرار مي كنه يا توضيح ميده ...اصلا سخت نگريد

کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: rayan.s ، mehdi_behzadi ، Ashkan78 ، emankh101 ، AmericanHamid ، kamran22 ، usa ، AMIN3Y ، najibi ، kashian
سلام در دبی دو جا هست که مدیکال را انجام میده یکی دکتر مرودستی که اعتبارش شش ماه هست و من خودم تلفنی پرسیدم و 950 درهم می گیره
دیگری nmc هست و 425 درهم می گیره من در مورد اعتبار مدیکال از منشی پرسیدم گفت شش ماه هست و جواب هم عصر روز بعد میدن ولی پیش دکتر که رفتم بهم گفت اعتبار یکسال هست و حرف منشی را هم گوشزد کردم گفت قبلا شش ماه بوده و الان یک ساله شده و جواب هم گفت فردا صبح ساعت 10 آماده هست و من هم صبح ساعت 11 جواب را رفتم گرفتم... تمام مواردی که نوشتم خودم به شخصه پرسیدم.
شاد و پیروز باشید
(2011-01-13 ساعت 12:18)mehran626 نوشته:  در خصوص اعتبار مدیکال در ابوظبی حرفهای متفاوتی به نقل قول از دکتر یا منشی زده شده اگر کسی اطلاع موثق و مستندی در مورد اعتبار یکساله مدارک پزشکی مرکز خاصی داره خیل ممنون میشم که اون مرکز پزشکی رو معرفی کنه با توجه به روند کارنت شدن و زمان احتمالی چند ماهه اف بی آی چک این موضوع خیلی اهمیت پیدا میکنه

کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان: mehran626 ، naeiji1974 ، mehdi_behzadi ، hamed_gh ، maaref ، clear ، AMIN3Y
سلام
اينطور كه من از ايميل متوجه شدم اين يك مركز nmc هست در ابوظبي كه 20 تا 30 دقيقه تا سفرات فاصله داره .. nmc كه من رفتم دبي بود تقاطع ابو هیل و صلاح الدین-هتل رامادا کنتیننتال- پشت سنا تلفنش هم 2689800-04 و 2683131-04 كه 04 كد دبي هست من صبح ساعت 11:30 زنگ زدم بهم گفت عصر ساعت 4:30 بيا كه من ساعت 4 رفتم و فردا صبح ساعت 10 جواب گرفتم و حدود 2 ساعتي هم كارهاي مديكال طول كشيد و مبلغ 425 درهم را طي سه فيش پرداخت كردم 125 درهم براي x-ray و 50 درهم براي آزمايش خون و در نهايت 250 درهم براي general clinic بود و بعد از فيش سوم بود كه پيش دكتر رفتم و اونجا وقتي كه مدركتون را تحويل دادين يك پرستار مرتب پيگيركارهاتون ميشه و ميگه كه چه كار را براي انجام بدين و هر جا كه لازم به پرداخت پول باشه قبلش شما را به صندوق راهنمايي مي كنه و بعد از پرداخت تست مربوطه انجام ميشه.. در ضمن Nmc دبي 3 تا عكس مي خواست يك نامه كه شماره كيس نامبر روش باشه(من نامه برنده شدن را دادم)-كارت واكسناسيون- اصل پاسپورت - كپي هم خودش از رو پاسپورت گرفت- البته توصيه مي كنم كپي پاسپورت را با خودتون ببريد.. همين ايران هم كپي بگيريرد ولي اگر يادتون هم رفت اونجا برگي 1 درهم الان فكر كنم 305 تومان شده يك كپي هزينه بر مي داره (من يادم رفته بود ايران كپي بگيريم چند تا كپي يك سوپرماركت همون نزديكي ها گرفتم) ...احتمالا هر شهر هرينه اش فرق مي كنه و ايني كه نوشته ماله ابوظبي هست.. من دقيقا هزينه ها را از روي فيش هاي پرداختي كه الان جلوي چشممم هست نوشتم
اسم دكتر هم نوشته sandhya.r.shenoy
آدرسي هم كه روي فيش نوشته p.o.Box:7832,dubi-uae
email: hospitaldxb@nmc.ae
شاد و پيروز باشيد
(2011-01-13 ساعت 14:35)mehran626 نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 12:43)mahmood_eng نوشته:  سلام در دبی دو جا هست که مدیکال را انجام میده یکی دکتر مرودستی که اعتبارش شش ماه هست و من خودم تلفنی پرسیدم و 950 درهم می گیره
دیگری nmc هست و 425 درهم می گیره
محمود عزیز
آیا منظور از MNC همین جاییکه الان به من ایمیل زده چون چند تا NMC در فهرست مراکز مجاز وجود داشت این اعتبار رو همونطور که گفتی یکساله گفته ( در ادامه ایمیل در متن ایمیل ارسالی ذکر کرد نه متن ذیل ) ولی هزینه رو کمتر اعلام کرده ( 375 درهم) آیا تایید میکنید؟
Dear Mr. mehran626,
Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.
We are pleased to inform you the following :

1. The medical examinations are usually done anytime from 9am - 12 noon, Saturday thru' Thursday and takes approx 2 hours. The reports will be given to you on the next day. The whole process will take approx two working days.

2. Kindly carry along the Embassy Intimation letter / Case no. and other papers given by them + Original Passport + copy of passport + passport size photographs + previous vaccination records, if any. Incase any vaccinations are taken in your country, the records may be carried along with you for the medicals to be done here.

3. Total cost of the examination is Dhs. 375/- per adult + vaccination costs.

We suggest that you visit our hospital at least 2 -3 days prior to the date of the interview so that the medical reports are ready well on time.

We are located at the NMC Tower Bldg, (2nd floor) on Sh. Zayed 2nd St, Electra Road, Opp. Etisalat, Abu Dhabi about 20-30 mins away from the Embassy. Please confirm.

Trust the above clarifies your doubts.

Should you require any further assistance, please feel free to contact us.

With regards,
Charmaine Kelly
NMC, P O Box. 6222 Abu Dhabi, UAE
Tel: +971-2-6332255
Direct:+971-2-6179614
Fax: +971-2-6317303
Mob: +971-55-4057547
Email: charmaine@nmc.ae
Website: www.nmc.ae

امیدوارم گذاشتن متن ایمیل به انگلیسی خلاف قوانین نباشد

کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان: Hornet ، mehdi_behzadi ، kamran22 ، naeiji1974 ، maaref ، mehran626 ، AMIN3Y ، User ، najibi ، kashian
با سلا م به همه دوستان صبور مهاجرسرایی

با کسب اجازه از بزرگترها ومدیران محترم سایت خواستم یک خواهشی بکنم .

اونم این هستش که دوستان اجازه بدن این تاپیکها متناسب با موضوع خودش پیش بره چون اغلب بچه ها میان تو این تاپیک تا از وضعیت مسافرت به دوبی و ابوظبی و از همه مهمتر حال و هوای مصاحبه آشنا بشن که با موجی از سئوالات روبرو میشن و رشته کلام از دستشون در میره لذا برای طرح سئوالات به تاپیک مربوطه(سوالات مطرح شده برندگان 2011)مراجعه بشه قکر میکنم بهتر و مفید تره و هر دو تاپیک رو مفیدتر ، جامع تر وقابل استفاده تر میکنه.مجددا جسارت منو ببخشید.
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: rayan.s ، Hornet ، maxsupermax ، admin ، clear ، AmericanHamid ، R.F ، usa ، maaref ، hamed_gh ، mehran626 ، AMIN3Y ، User ، najibi
يك خبر خوب براي همسفران ابوظبي
چيزي كه اينمدت فكر هممونو بعد از حذف شدن پلي كلينيك مشغول كرده بود مدت اعتبار مديكال nmc دبي بود كه دوست عزيزمون mahmood-eng گفته بودند منشي كلينيك گفته 6 ماهه ولي دكتر اونجا بنام sandhya.r.shenoy گفته بود تازگيا اعتبارش يكساله شده . منم جهت برطرف شدن شك خودم به كلينيك ايميل زدم.اول دكتري بنام Dr.Vinod Prabhu جواب داد كه 6 ماهه هست ولي من در جوابش شرح دادم كه دكتر sandhya.r.shenoy يكماه پيش به يكي از دوستانم گفته كه تازگيا يكساله شده . و ازش خواهش كردم كه دوباره موضوع رو چك كنه كه در جوابم ضمن عذرخواهي تائيد كرد كه اعتبار مديكالشون معمولا يكساله هست.خواستم بهتون اطلاع بدم كه خيالتون راحت باشه.فداي همتون ، خوش باشيد.
From: hospitaldxb <hospitaldxb@nmc.ae>
To: <naeiji1974@yahoo.com>
Sent: Sat, January 15, 2011 4:57:09 PM
Subject: RE: validation of your medical report
Dear Naeiji,
The medical reports are valid for 6months.Thank you.
Dr.Vinod Prabhu
Hospital Administrator of New Medical Centre Hospital LLC

From: [mailto:naeiji1974@yahoo.com]
Sent: Sunday, January 16, 2011 10:05 AM
To: hospitaldxb

Dear Dr.Vinod Prabhu
my friend came to nmc in dubai for medical last month and Dr.sandhya.r.shenoy said him validation of your medical report recently has increased to 1 year.I will appreciate if you check it and say to me because it is very important for my planning to travel to usa.
your sincerely
Naeiji

Sun, January 16, 2011 4:43:41 PM
From: hospitaldxb <hospitaldxb@nmc.ae>
To: <naeiji1974@yahoo.com>

Dear Naeiji,
My apologies for the difference in validity.
Reports are generally valid for 1 year.Thank you.
Dr.Vinod Prabhu

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: maaref ، mahmood_eng ، armido ، maryam sadafi ، clear ، Hornet ، Fred ، hamed_gh ، kamran22 ، usa ، mehran626 ، samadi2050 ، najibi ، dalton
دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارن حتما به nmc برن چون خیلی راحت . سریع و مقرون به صرفه هست .
تشکر کنندگان: armido ، maryam sadafi ، clear ، Hornet ، AMIN3Y ، maaref ، mehdi_behzadi ، AmericanHamid ، mehran626 ، samadi2050 ، najibi
(2011-01-30 ساعت 10:13)alisarshar نوشته:  ممكنه كسي كه تازه تاريخ مصاحبش در ابوظبي بوده هزينه سفارت و تستهاي پزشكي رو بنويسه تا براي اونجا برنامه ريزي كنم؟

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref
سلام
من 4 ژانویه مصاحبه داشتم سفارت 819 دلار و Nmc هم 425 درهم برای پزشکی جزئیات را در سفرنامه نوشتم می تونید برای جزئیات بیشتر به سفرنامه مراجعه کنید شاد و پیروز باشید
(2011-01-30 ساعت 12:42)alisarshar نوشته:  
(2011-01-30 ساعت 10:13)alisarshar نوشته:  ممكنه كسي كه تازه تاريخ مصاحبش در ابوظبي بوده هزينه سفارت و تستهاي پزشكي رو بنويسه تا براي اونجا برنامه ريزي كنم؟

کیس12XXX
ابوظبي
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
تشکر کنندگان: armido ، alisarshar ، maaref ، najibi
(2011-01-17 ساعت 13:44)Vahid-DV2011 نوشته:  دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارن حتما به nmc برن چون خیلی راحت . سریع و مقرون به صرفه هست .

دوست عزیز میشه آدرس این مرکز رو بزارید؟ برای وقت گرفتن باید تماس گرفت؟

تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان