کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال 2011 شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
??? 1000
5.17%
17 5.17%
1000 ?? 2000
4.26%
14 4.26%
2000 ?? 5000
7.29%
24 7.29%
5000 ?? 10000
7.29%
24 7.29%
10000 ?? 20000
16.41%
54 16.41%
20000 ?? 30000
20.06%
66 20.06%
30000 ?? 40000
23.40%
77 23.40%
40000 ?? 50000
16.11%
53 16.11%
مجموع 329 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2011
(2010-07-14 ساعت 19:48)free_free نوشته:  دوستان با کیس نامبرهای نجومی اصلا خودتون رو ناراحت نکنید.
تعداد برنده ها هر سال ثابته، حالا این وسط یه سری عدد هستش که ترتیب های اونها هر سال عوض میشه

تا حالا سابقه نداشته که از آسیا حتی یه نفر کارنت نشه
(نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای اینو انداخته تو مهاجر سرا که کیس نامبرهای بالا کارنت نمیشن به پیر به پیغمبر اینا بی پایه و اساس هستش....[عکس: www_MyEmoticons_com__fishing.gif])

سلام به بر و بچه هاي ايروني درگير KCC
ميدونيد، شايد همه كارنت بشند ولي به اونهايي كه case numberهاي بالايي دارند و در ماه august يا september كارنت ميشوند بايد حق داد كه نگران سد clearenceباشند و شانس رفتن به سرزمين آرزوهاشون رو كم رنگ ببينند.
خودم كه شخصا هم نگرانم هم اميدوار
تشکر کنندگان: pond56 ، AMIN3Y
(2010-07-18 ساعت 18:51)ahmadzareii نوشته:  
(2010-07-14 ساعت 19:48)free_free نوشته:  دوستان با کیس نامبرهای نجومی اصلا خودتون رو ناراحت نکنید.
تعداد برنده ها هر سال ثابته، حالا این وسط یه سری عدد هستش که ترتیب های اونها هر سال عوض میشه

تا حالا سابقه نداشته که از آسیا حتی یه نفر کارنت نشه
(نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای اینو انداخته تو مهاجر سرا که کیس نامبرهای بالا کارنت نمیشن به پیر به پیغمبر اینا بی پایه و اساس هستش....[عکس: www_MyEmoticons_com__fishing.gif])

سلام به بر و بچه هاي ايروني درگير KCC
ميدونيد، شايد همه كارنت بشند ولي به اونهايي كه case numberهاي بالايي دارند و در ماه august يا september كارنت ميشوند بايد حق داد كه نگران سد clearenceباشند و شانس رفتن به سرزمين آرزوهاشون رو كم رنگ ببينند.
خودم كه شخصا هم نگرانم هم اميدوار

دوست عزيز تجربيات بچه هاي سالهاي قبل نشون داده كه كليرنس حتي براي ماههاي آخر هم مشكل ساز نيست و خيلي ها در لحظه آخر و دقيقه 90 گرفتن. البته خوب هميشه استثنا هست و ممكنه موارد نادري وجود داشته باشه. بنابراين خيلي نگران اين موضوع نباشيد البته بهتون حق ميدم كه انتظار كشيدنش سخته مخصوصا در ماههاي آخر ولي نگران نباشيد.
تشکر کنندگان: Sooshians ، Donkey chance ، farnaz82 ، AMIN3Y
پست منتقل شده از تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان 2011

(2010-07-19 ساعت 16:42)mahsima نوشته:  سلام
فقط خواستم به قبول شدگان تبریک بگم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من نامه ام را تازه دریافت کرده ام
و شماره ام زیر 200 است

من تا کی وقت دارم ارسال کنم فورم ها ی سری یک را؟
شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
تشکر کنندگان: alirezagh ، Donkey chance ، Sooshians
تبریک میگم.
عجب کیس باحالی داری
سعی کن خیلی سریع بفرستی، چون پر کردنش آسونه
ماها سختش میکنیم
اگه نمیتونی با بچه ها مشورت کن.منم میتونم کمکت کنم
فقط زود این کار رو بکن!
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: empyrium ، Sooshians
empyrium عزيز
با تبريك آيا شما چك اينترنتي هم كرديد و قبول شده بودي يا نه و چرا انقدر دير آومده تاريخش چه زماني؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-10 ساعت 14:02)javad1998 نوشته:  empyrium عزيز
با تبريك آيا شما چك اينترنتي هم كرديد و قبول شده بودي يا نه و چرا انقدر دير آومده تاريخش چه زماني؟

سلام دوست عزیز

من دقیقا از عید بدون اینکه از سایت مهاجر سرا خبر داشته باشم و یا اینکه دوستان نامه ها را از اردیبهشت ماه بعد دریافت کردن - هر روز به سایت سر می زدم
و نوشته بود که 1 جولای یعنی 10 تیر ماه چک کنید
و دقیقا صبح پنجشنبه 10 تیر ماه چک کرد ام و پیغام dear selecte را داشته ام از سایت و نامه هم 11 مرداد 89 آمد یک ما و یک روز بعد رسید

حالا هم درگیر پر کردن فورم ها و زندگانی هستم....

تازه سایت رو پیدا کردم و این جور که دوستان و لیدر های سایت می گن بر اساس کیس نامبر افراد می رن واسه مصاحبه

یعنی من با کیس صد و خورده ای جز اواین ها هستم؟

من نه کار دولتی دارم نه سربازی رفتم(معافیت دارم و پاس هم دارم)
یناف بی آی چک می خورم؟

دوستی به من گفته که برنامه نویس ها و مهندسان مایکرو سافت 2 بار اف بی آی چک می خورن به خاطر بحت سایبر بازی که دولت شریف ما به راه انداخته

ایا درست است ؟
شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
تشکر کنندگان: alirezagh ، AMIN3Y
(2010-08-10 ساعت 17:52)empyrium نوشته:  
(2010-08-10 ساعت 14:02)javad1998 نوشته:  empyrium عزيز

سلام دوست عزیز

من دقیقا از عید بدون اینکه از سایت مهاجر سرا خبر داشته باشم و یا اینکه دوستان نامه ها را از اردیبهشت ماه بعد دریافت کردن - هر روز به سایت سر می زدم
و نوشته بود که 1 جولای یعنی 10 تیر ماه چک کنید
و دقیقا صبح پنجشنبه 10 تیر ماه چک کرد ام و پیغام dear selecte را داشته ام از سایت و نامه هم 11 مرداد 89 آمد یک ما و یک روز بعد رسید

حالا هم درگیر پر کردن فورم ها و زندگانی هستم....

تازه سایت رو پیدا کردم و این جور که دوستان و لیدر های سایت می گن بر اساس کیس نامبر افراد می رن واسه مصاحبه

یعنی من با کیس صد و خورده ای جز اواین ها هستم؟

من نه کار دولتی دارم نه سربازی رفتم(معافیت دارم و پاس هم دارم)
یناف بی آی چک می خورم؟

دوستی به من گفته که برنامه نویس ها و مهندسان مایکرو سافت 2 بار اف بی آی چک می خورن به خاطر بحت سایبر بازی که دولت شریف ما به راه انداخته

ایا درست است ؟
سلام دوست عزیز
شما فعلا تمرکز خودتونو بزارین برای تکمیل فرمهای 122 و230 و با حداکثر دقت و سرعت اونا رو پست کنین
در مورد کارنت شدن هم چون هنوز اعلام نشده کسی نمیتونه نظر بده ولی احتمالا جزء اولین نفرات هستین
در مورد کلیرنس هم نگران نباشین اکثر ایرانی ها اف بی ای چک می خورن ولی اگه صادقانه رفتار کنین مشکلی پیش نمیاد
ضمنا هم تبریک میگم هم آرزوی موفقیت دارم براتون
تشکر کنندگان: empyrium ، final destination ، AMIN3Y
(2010-08-10 ساعت 10:48)empyrium نوشته:  سلام دوستان
و شماره ام زیر 200 است

تبريك بخاطر شماره كيس باحالت.چون شماره كيس پايين داري بيشتر از اينكه عجله كني ا فرمها رو زود بفرستي سعي كن با دقت و بدون اشتباه پر كني چون اصلاح اشتباهات بعضا خيلي وقت گيره.
من چن تا hintمي گم تا استفاده كني:
1-تطبيق كامل اسم و فاميل و تاريخ تولد با پاسپورت
2-ترتيب محل هايي كه از 16 سالگي به بعد زندگي كردي به ترتيب از محل فعلي به قبلي ها(از آخر به اول)
2-N/A در ايتم هايي كه پر نمي كني.
3-امضاي فرمها يادت نره
4-شماره كيس رو بالاي تمام فرمها گوشه سمت راست بنويس
5-عكساتو پشت نويسي كن با شماره كيس
6-باركد رو يادت نره بفرستي
7-از همه مدارك ارسالي يه كپي نگهدار
موفق باشي
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: empyrium ، OMID_R ، AMIN3Y
(2010-08-11 ساعت 10:01)final destination نوشته:  
(2010-08-10 ساعت 10:48)empyrium نوشته:  سلام دوستان
و شماره ام زیر 200 است

تبريك بخاطر شماره كيس باحالت.چون شماره كيس پايين داري بيشتر از اينكه عجله كني ا فرمها رو زود بفرستي سعي كن با دقت و بدون اشتباه پر كني چون اصلاح اشتباهات بعضا خيلي وقت گيره.
من چن تا hintمي گم تا استفاده كني:
1-تطبيق كامل اسم و فاميل و تاريخ تولد با پاسپورت
2-ترتيب محل هايي كه از 16 سالگي به بعد زندگي كردي به ترتيب از محل فعلي به قبلي ها(از آخر به اول)
2-N/A در ايتم هايي كه پر نمي كني.
3-امضاي فرمها يادت نره
4-شماره كيس رو بالاي تمام فرمها گوشه سمت راست بنويس
5-عكساتو پشت نويسي كن با شماره كيس
6-باركد رو يادت نره بفرستي
7-از همه مدارك ارسالي يه كپي نگهدار
موفق باشي

فقط مواظب باش قسم نامه (dsp-230 II) رو امضا نکنی
موقع مصاحبه امضاء میکنی
تشکر کنندگان: final destination ، empyrium
سلام

می خواستم بدونم این شماره ها که ما برای آمارگیری باید اعلام کنیم، کدوم قسمت کیس نامبر هست؟ 4 رقم سمت راست؟
ممنون می شم سریعتر بهم جواب بدین.
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 17:38)mirna نوشته:  سلام

می خواستم بدونم این شماره ها که ما برای آمارگیری باید اعلام کنیم، کدوم قسمت کیس نامبر هست؟ 4 رقم سمت راست؟
ممنون می شم سریعتر بهم جواب بدین.

4 یا 5 رقم بعد از صفرهای AS است.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
مدیران محترم سایت ؛ از اونجا که یکی از مزایای این سایت آمار گیری و آنالیز نتایج آن می باشد خواهشمندم با راهکاری از همه اعضا بخواهید در آمارگیری ها صادقانه و مسئولانه شرکت کنند. الان افراد زیر 10000 طبق اعلام پذیرفته شدگان 43 نفره ولی در قسمت خلاصه پیشرفت کار کمتر از 15 نفر شرکت کردن یا کاربری با نام soroshii کیس نامبرش رو بین 5000 تا 10000 اعلام میکنه از طرف دیگه اعلام میکنه هنوز((13 AUG))نامه ایی بدستش نرسیده!!!
با سپاس.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، final destination ، Sooshians ، AMIN3Y
(2010-08-13 ساعت 20:13)rayan.s نوشته:  مدیران محترم سایت ؛ از اونجا که یکی از مزایای این سایت آمار گیری و آنالیز نتایج آن می باشد خواهشمندم با راهکاری از همه اعضا بخواهید در آمارگیری ها صادقانه و مسئولانه شرکت کنند. الان افراد زیر 10000 طبق اعلام پذیرفته شدگان 43 نفره ولی در قسمت خلاصه پیشرفت کار کمتر از 15 نفر شرکت کردن یا کاربری با نام soroshii کیس نامبرش رو بین 5000 تا 10000 اعلام میکنه از طرف دیگه اعلام میکنه هنوز((13 AUG))نامه ایی بدستش نرسیده!!!
با سپاس.

متشکرم دوست عزیز

موضوع در حال پیگیریه و به زودی ویرایش میشه.
تشکر کنندگان: OMID_R ، Sooshians ، rayan.s
(2010-08-13 ساعت 20:13)rayan.s نوشته:  مدیران محترم سایت ؛ از اونجا که یکی از مزایای این سایت آمار گیری و آنالیز نتایج آن می باشد خواهشمندم با راهکاری از همه اعضا بخواهید در آمارگیری ها صادقانه و مسئولانه شرکت کنند. الان افراد زیر 10000 طبق اعلام پذیرفته شدگان 43 نفره ولی در قسمت خلاصه پیشرفت کار کمتر از 15 نفر شرکت کردن یا کاربری با نام soroshii کیس نامبرش رو بین 5000 تا 10000 اعلام میکنه از طرف دیگه اعلام میکنه هنوز((13 AUG))نامه ایی بدستش نرسیده!!!
با سپاس.

كاملا حق با توئه رايان.متاسفانه خيلي ها بنا به دلايلي كه براي خودشون مهمه با اطلاعات غلط وارد اين سايت مي شن و از نظرات بقيه استفاده مي كنن بدون اينكه كمكي بكنن يا حداقل اگه كمكي هم نمي كنن كارو خراب نكنن.امان از دست آدمهاي زيادي محافظه كار!
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: Sooshians ، rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان