کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اندکی درد دل!!!
با سلام به تمام دوستان

يادم نميره وقتي كه ارسالهاي , بچه ها را در سالهاي گذشته را ميخوندم چقدر انرژي ميگرفتيم ((( برعكس ارسالهاي 2012 ))) كه همش دلهره داشتم كه چي ميشه .بگذريم كه دوست عزيزمون صدرا سپهر اقدامات لازم را انجام دادن و لازم ميدونم كه از همين جا از تمام مديران و admin عزيز تشكر فراوان داشته باشم و بگم ( دمتون گرم )‌ و خدا قوت , شماها بدون هيچ چشمداشتي به تمام هموطنان عزيز كمك و راهنمايي ميكنيد و اميدوارم كه همه شما در زندگيتون موفق و سربلند باشيد.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
سلام به همه دوستان عزیز
اول از همه یه تشکر مفصل از مدیریت عزیز سایت
و بعد ممنون از همه کسانی که صمیمانه به دوستان کمک میکنن
من خودم به نوبه خیلی این سایت بهم کمک کرده توی همه چی از اول برای شروع و رفتن به سفارت تا ...
و هنوز و همچنان خودم رو مدیون این خانواده بزرگ و عزیز میدونم
امید دارم روز به روز شاهد پیشرفت و موفقیت های بیشتر دوستانمون باشیم
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
با عرض سلام
من میخواستم اینجا اقرار به گناه کرده و از خدا و همچنین از کاربران محترم سایت طلب بخشش نمایم.من واقعا نمی تونم تو روی بچه های گل مهاجرسرا نگاه کنم.
الان حتما میپرسید چه جنایتی کردم؟!!صبر داشته باشید میگم.
جونم براتون بگه چند روز پیش تایپیکی در همین انجمن اهداف و اطلاعیه ها توسط یکی از کاربران که مطمئنم ایشون هم قصد سویی در ایجاد این تایپیک نداشتند ارسال گردید که کلیات ارسال ایشون مبنی بر چگونگی کارکرد سایت؛دریافت حقوق توسط مدیران، نحوه مدیریت و... خاطرم هست که حالا دوباره داشتم به این موضوع فکر میکردم فهمیدم طرح این موضوعات با قوانین و مرامنامه سایت مغایرت و منافات دارد.حالا میپرسید خوب این موضوع چه دخلی به من داشت.
من زیر ارسال این کاربر محترم دکمه تبریک و تشکر فشار دادم که یه جورایی میشه استنباط کرد من حرفایه نویسنده محترم رو تایید کردم.
حالا که بعد چند روز اومدم تشکرم حذف کنم گویا کلا تایپیک حذف شده.
من با اینکه به ندرت خلف وعده میکنم ولی ایندفعه از دستم در رفت.
باز هم از بزرگترای مجلس عذرخواهی میکنم
موفق و سرافراز باشید
زندگی یعنی بخند، هر چند که غمگینی
ببخش، هر چند که مسکینی
فراموش کن، هر چند که دلگیری
این گونه بودن زیباست، هر چند که آسان نیست.
تشکر کنندگان: soniarazmi ، architect ، mml ، msar
سلام بر همه ی مدیران و دوستان عزیز
میخواستم از تمام افرادی که در این سایت اطلاعات بسیار خوب و کمک کننده ای می ذارن تشکر کنم.
چون با خوندن این مطالب بسیار مفید کاملا انرژی میگیرم و همینطور این قدر اطلاعاتم زیاد شده توی هر جایی میشینم که بحث در مورده مهاجرته کلی اظهار لفظ میکنم طوری که کسایی تو خط این کاران میگن تو این همه اطلاعات از کجا داری و حتم دارم که حتی اگه تنهایی برم از پس خودم میتونم در بیام!
و بسیار ممنون هستم از جناب ادمین عزیز به خاطر راه اندازی این سایت مفید.
حالا انشا الله اگه رفتم سعی میکنم هر موضوعی که گیرم اومد که به درد بخور بود اینجا بنویسم(فعلا بیشتر دارم استفاده میکنمSmile)
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
[font=Arial]درود بر همه مهاجرسرایی ها ...
در این مدتی اندک ، که با مهاجرسرا آشنا شدم باعث شد که بیشتر و بیشتر به اهدافم نزدیک بشم ..
آخه سایت مهاجرسرا بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکردم بهم کمک کرد .. خیلی زیاد ...
سایت مهاجرسرا در این مدت همانند یک مشاور و یک راهنما در کنار من بود و هست و در آینده نیز خواهد بود ..
در این مسیری که من در پیش گرفتم ، کسی یاری رسان من نبود ، به جز مهاجرسرا ... باور کنید ... و حتی بیشتر و بیشتر امیدوارتر میشدم و قدم هایم را محکم میکردم .....
من همه اطلاعات و شرایط و مسیرهایی که نیاز است برای مهاجرت رو از همین سایت مهاجرسرا گرفتم .
مدیریت محترم ، مدیران گرامی ، تیم فنی و همه ی کسانی که برای مهاجرسرا تلاش میکنید ، صمیمانه و با تمام وجود سپاسگزارم ، امیدوارم که همواره در تمامی لحظات زندگیتان تندرست ، سلامت ، موفق و سربلند باشید .
در پایان خیلی خیلی دوست دارم روزی بتوانم تا آنجایی که در توانم هست به سایت مهاجرسرا کمک کنم.
تقدیم به پاس زحمتهایتان :
[/font]
[عکس: rose1.jpg]
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
با سلام خدمت همه مهاجرسرايي هاي گل
من هم از مديران گرامي بابت زحمتهاشون در تايپيك هاي سايت تشكر دارم مديريتشون عاليه . موفق باشيد.
از مديريت سايت هم كه خيلي دوسش دارم بابت سايت خوبش تشكر ويژه دارم
اطلاعات خوبي داره خيلي عاليه و هر كمكي كه خواستم , مهاجرسرا منو ياري كرده . سايتتون رو خيلي دوست دارم
دوستون دارم موفق باشيد
تشکر کنندگان: soniarazmi ، ابی22 ، ebiss ، mml ، رامین راد ، hasti_banoo ، msar
(2011-06-18 ساعت 04:17)rs232 نوشته:  مدیران عزیز فنی, یکی از مشتری های شما مشکل وصل شدن به مهاجرسرا دارد و برای من نامه نوشته است که از قرار زیر است:

سلام آرش جان
من ... هستم(مسافركوچولوي مهاجرسرا) . يه مشكلي براي ورود به انجمن پيدا كردم كه نتونستم حل كنم و چون از طريق وبلاگ شما فقط به آدرس ايميل شما دسترسي داشتم مزاحمتون شدم. اگر ممكنه به مدير فني مهاجرسرا اطلاع بديد خيلي ممنون ميشم.
بعد از عوض كردن ويندوز لپ تاپم وقتي خواستم وارد سايت بشم پسوردم رو قبول نكرد. من هم تقاي پسورد جديد دادم كه به ايميلم ارسال شد اما با پسورد جديد هم باز پيغام داد كه اشتباهه. بارها اين كارو تكرار كردم اما هر بار با پسورد جديد باز هم همين پيغام رو داد. نمي دونم اشكال كار كجاست.
لطفا اگر براتون ممكنه پيغام منو به مدير برسونيد. از طريق همين ايميل منتظر راه حل هستم.
بازم عذر مي خوام كه مزاحم شما شدم.
ممنون.

آرش جان لطفا از طریق پیام خصوصی اسم این کاربر رو برای Hojjat عزیز بفرست تا مشکلش رو حل کنه.

ممنونم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: free_free ، rs232 ، محبت ، msar
سلام به مهاجرسرایی های گل . یک جمله اونم اینکه واقعا خسته نباشید به همه مدیران و کسانی که با تمام وجود زحمت می کشند برای سایت تا مکانی باشد برای راهنمایی دوستانی که قصد مهاجرت دارند . مطالبش خیلی عالیه واقعا مفیده و.... و اگر کسی قصد مهاجرت داره این سایت به قول دوستمون ابی22 به عنوان یک مشاوره که میتونه کمکش کنهCool
صمیمانه ازتون تشکر میکنم و امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید . مدیران گرامی واقعا خسته نباشید . GooD LUcK
[font=Arial]گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم نخواهد بود . ارد بزرگ[/font]
تشکر کنندگان: msar
درود دوستان خوب مهاجرسرایی ...
امروز کمی خسته بودم و ظهر یه 2 ساعتی خواب رفتم ...»»»
خواب دیدم که منو از تو مهاجرسرا اخراج کردندSad و خیلی ناراحت بودم ... یه دفعه چند تا از مدیران مهاجرسرا رو دیدم که دور هم نشسته بودند و داشتند هم فکری می کردند ( البته ظاهرشون پیدا نبود که ... خوابه دیگه ، همه جوره اتفاق می افته )Big Grin که من رفتم کنارشون و گفتم که : مگه من چه گناهی کردم که منو اخراج کردین و ... ؟؟؟؟؟
یک نفر از بین مدیران بلند شد و گفت که من Frozen Mind هستم ، شما به دلیل اینکه همیشه به صورت مداوم در مهاجرسرا هستید و ارسال های زیادی در انجمن پست می کنید ، از مهاجرسرا محروم شده اید .و حتی اخطار هم گرفته اید ، و حق هیچ گونه اعتراضی ندارید Sad. من که مات و مهبوت شده بودم اصلا باور نمی کردم .....
و از آنجا دور شد ، من که خیلی ناراحت شده بودم با خود گفتم که مگر هر کس در مهاجرسرا ارسال بفرستد ، محروم میشه ؟؟؟؟؟؟؟
من اندر اعماق ته فکر مهاجرسرا بودم و ناراحت ... با خود گفتم حتما پیش Admin اعتراض می کنم ( حالا ادمین کجاست که میخوام پیشش اعتراض کنم خدا میدونه ) Tongue... و گرنه من دیگه چه جوری بیام مهاجرسرا ؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دفعه با صدای زنگ موبایل بیدار شدم و موبایل رو بی خیال شدم و اومدم یه مشت زدم تو کله کامپیوتر و جنگی به اینترنت وصل شدم و پریدم تو مهاجرسرا و........ آخیش خیالم راحت شد و ...........!CoolCool
من باب شوخی : ایها الناس ما معتاد مهاجرسرا شدیم ، بیایید ما رو بگیرید بندازین تو زندون ....!!!!!!!! ( اعتیادیه دیگه )Big Grin
همه مهاجرسرایی ها :»»» اونایی که پرواز کردند در هر کجای این مهاجرسرا ( کره خاکی ) هستند براشون آرزوی موفقیت می کنم و اونایی هم که پر پرواز گشوده اند برای پرواز ، امیدوارم در این تغییر موفق و سرافراز باشید ...
دگر بار از همه دوستان و کاربران و مدیران و مدیریت سایت تشکر وافر دارم و برایتان آرزویی بس تندرستی و موفقیت دارم ... هر کجا هستید پیروز باشید ....
کوچک همه شما ....! ابی 22 !
( مدیران اگر صلاح دونستید میتونید پستم رو حذف کنید ) ( فقط من باب درد و دل بود )

موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: User ، msar ، lighter
من هم یه درد دل کوچیک بکنم؟؟؟
من از 3 هفته پیش که فهمیدم لاتاری بردم به صورت نان استاپ دارم این سایت رو می خونم! بیرون هم که می رم تا می رسم خونه می پرم پای لپ تاپ ببینم پست جدید چی اومده! حتی چیزایی که به من ربط نداره هم می خونم... امروز مدیرم اومد گفت هر وقت میام میبینم تو یه سایتی هستی که من نمی دونم چیه اما دیگه مثه قبل دل به کار نمی دی ها!!! دیگه بنده خدا خبر نداره چه خبره! خلاصه بد جوری معتاد شدیم اخراج شم غرامت می گیرم ازتون Wink جدای از شوخی واقعاً استفاده کردم از این سایت و از باعث و بانیاش واقعاً ممنونم...اگر عمری بود و ما هم سال بالایی شدیم قول می دم تا جایی که بتونم من هم مثله دوستتای گلی که الان به ما کمک می کنن به بقیه کمک کنم!
امیدوارم به کمک هم بتونیم جلوی تشنج های احتمالی رو بگیریم! به هر حال آدم خوب و بد همه جا هست حتی در یک فضای مجازی کوچک چه برسه به اینجا با این همه ادم های مختلف... اما ما می تونیم Smile
باز هم از همه مدیران، ادمین عزیز و همه مهربونایی که وقت میزارن برای دوستانشون تشکر می کنمممممممممم
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: User ، dreamer60 ، msar
(2010-05-13 ساعت 14:42)Nazem نوشته:  دوستان و همراهان عزیز سلام

حدود یک سال و سه ماه است که بعنوان یک کاربر عادی و حدود 10 ماه است که در ابنتدا بعنوان مدیر انجمن هندوستان و بعد از آن سایر انجمن های سایت مهاجرسرا در خدمت شما هستم و از اطلاعات شما دوستان استفاده می کنم.

در این 10 ماه و اندی که از عمر مدیریتم در این سایت می گذرد فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیدم و تجربه کسب کردم.

کاربرانی را دیدم که مخلصانه اطلاعات خود را در اختیار هموطنانشان قرار می دادند و حتی به برادران و خواهران افغان و عراقی غیر هموطن هم بدون هیچ چشم داشتی کمک می کردند.

کاربرانی را دیدم که از روی حس انساندوستی خود اعلام آمادگی نمودند تا به سایرین در خاک کشوری غریب کمک کنند و از آنها حتی پذیرایی کنند.

و متاسفانه کاربرانی را هم دیدم که قصدشان بهم ریختن این جو دوستانه و این فضای پر از عشق و محبت بود و گاه بگاه با تلاش های خود جو سایت را بهم می ریختند اما با درایت ادمین عزیز و سایر دوستانم این جو به حالت قبلی خود باز می گشت و این برنامه ها کور می شد.

چه بسا من و سایر دوستانم در مقابله و مواجهه با چنین کاربرانی توهین ها و فحش هایی را دریافت می کنیم که نه تنها شایسته شخصیت یک انسان نیست بلکه ما ایرانیان بعنوان یکی از متمدن ترین اقوام روی زمین نبایست حتی معانی این توهین ها را هم بلد باشیم چه رسد به اینکه از این الفاظ استفاده کنیم و همدیگر را با این الفاظ زشت خطاب کنیم. هیچگاه از خاطرم نمی رود هنگامی که یکی از همین دست کاربر نماها به دوستی رتبه ای داده بود که فقط در شان و شخصیت خود و خانواده اش بود و این دوست ما را رنجیده خاطر کرده بود.

دوستان و همراهان عزیز ، هدف من از این درد دل نه فقط درد دل بود بلکه این نکته را نیز در خود به همراه دارد که ما انسانها بایستی کمی پیش وجدان خود نیز انصاف داشته باشیم و همان گونه که خداوند متعال در آیه 134 سوره ی آل عمران می فرماید : << الكاظمين الغيظ و العافين عن الناس والله يحب المحسنين>> . [مومنان در هنگام عصبانيت خشم خود را فرو مي برند و ازخطاي مردم در مي گذرند وخدا نيكوكاران را دوست دارد] ، در هنگام عصبانیت خشم خود را فرو ببریم.

دوستان گرامی این نکته را بایستی خدمتتان عارض شوم که هدف مدیران سایت فقط و فقط نگه داشتن این جو دوستانه و پر از عشق و محبت است و نه من و نه هیچ کدام از دوستانم قصد قدرت نمایی! ، سواستفاده از امکاناتی که در اختیار داریم و هیچ قصد ناصوابی نداریم و فقط به حفظ و ارتقای کیفیت انجمن می اندیشیم.

از شما عزیزان هم بخاطر همکاری خوبی که با تیم مدیریت انجمن دارید صمیمانه سپاسگزاری می کنم و دست تک تک شما عزیزان را به گرمی می فشارم.

ارادتمند همه ی شما
عضو کوچک خانواده مهاجرسرا
صدرا سپهر

درود بر شما
يك نكته اي ميگم كه اميدوارم به عنوان كاربر نما شناسايي نشمBig Grin
من در خيلي از مواقع به اين نكته بر خوردم ولي نگفتم و مطمئن هستم كه خيليها به اين نكته رسيدند ولي حرفي نميزنن
-
دوست من شما كه به عنوان يك عضو ارشد در يك انجمني كه صدها كاربر با عقايد مختلف داره فعاليت ميكنيد شايسته است كه در سخنتون از اصطلاحات و روايتهاي متعلق به يك قوم و مذهب خاص استفاده نكنيد تا تاثير سخن شما بيشتر بشه
-
متشكرم از شما
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
تشکر کنندگان: seravin ، msar
دوست عزیز اگر به تاریخ ارسال پست من دقت کنید متعلق به 13 می 2010 است و برای شرایط سایت در آن زمان سنخیت داشت. بنظرم شما هم اگر به تاریخ ارسال ها دقت بیشتری داشته باشید به عنوان کاربرنما شناسایی نمی شوید.

(2011-08-18 ساعت 07:06)arvin2000 نوشته:  
(2010-05-13 ساعت 14:42)Nazem نوشته:  دوستان و همراهان عزیز سلام

حدود یک سال و سه ماه است که بعنوان یک کاربر عادی و حدود 10 ماه است که در ابنتدا بعنوان مدیر انجمن هندوستان و بعد از آن سایر انجمن های سایت مهاجرسرا در خدمت شما هستم و از اطلاعات شما دوستان استفاده می کنم.

در این 10 ماه و اندی که از عمر مدیریتم در این سایت می گذرد فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیدم و تجربه کسب کردم.

کاربرانی را دیدم که مخلصانه اطلاعات خود را در اختیار هموطنانشان قرار می دادند و حتی به برادران و خواهران افغان و عراقی غیر هموطن هم بدون هیچ چشم داشتی کمک می کردند.

کاربرانی را دیدم که از روی حس انساندوستی خود اعلام آمادگی نمودند تا به سایرین در خاک کشوری غریب کمک کنند و از آنها حتی پذیرایی کنند.

و متاسفانه کاربرانی را هم دیدم که قصدشان بهم ریختن این جو دوستانه و این فضای پر از عشق و محبت بود و گاه بگاه با تلاش های خود جو سایت را بهم می ریختند اما با درایت ادمین عزیز و سایر دوستانم این جو به حالت قبلی خود باز می گشت و این برنامه ها کور می شد.

چه بسا من و سایر دوستانم در مقابله و مواجهه با چنین کاربرانی توهین ها و فحش هایی را دریافت می کنیم که نه تنها شایسته شخصیت یک انسان نیست بلکه ما ایرانیان بعنوان یکی از متمدن ترین اقوام روی زمین نبایست حتی معانی این توهین ها را هم بلد باشیم چه رسد به اینکه از این الفاظ استفاده کنیم و همدیگر را با این الفاظ زشت خطاب کنیم. هیچگاه از خاطرم نمی رود هنگامی که یکی از همین دست کاربر نماها به دوستی رتبه ای داده بود که فقط در شان و شخصیت خود و خانواده اش بود و این دوست ما را رنجیده خاطر کرده بود.

دوستان و همراهان عزیز ، هدف من از این درد دل نه فقط درد دل بود بلکه این نکته را نیز در خود به همراه دارد که ما انسانها بایستی کمی پیش وجدان خود نیز انصاف داشته باشیم و همان گونه که خداوند متعال در آیه 134 سوره ی آل عمران می فرماید : << الكاظمين الغيظ و العافين عن الناس والله يحب المحسنين>> . [مومنان در هنگام عصبانيت خشم خود را فرو مي برند و ازخطاي مردم در مي گذرند وخدا نيكوكاران را دوست دارد] ، در هنگام عصبانیت خشم خود را فرو ببریم.

دوستان گرامی این نکته را بایستی خدمتتان عارض شوم که هدف مدیران سایت فقط و فقط نگه داشتن این جو دوستانه و پر از عشق و محبت است و نه من و نه هیچ کدام از دوستانم قصد قدرت نمایی! ، سواستفاده از امکاناتی که در اختیار داریم و هیچ قصد ناصوابی نداریم و فقط به حفظ و ارتقای کیفیت انجمن می اندیشیم.

از شما عزیزان هم بخاطر همکاری خوبی که با تیم مدیریت انجمن دارید صمیمانه سپاسگزاری می کنم و دست تک تک شما عزیزان را به گرمی می فشارم.

ارادتمند همه ی شما
عضو کوچک خانواده مهاجرسرا
صدرا سپهر

درود بر شما
يك نكته اي ميگم كه اميدوارم به عنوان كاربر نما شناسايي نشمBig Grin
من در خيلي از مواقع به اين نكته بر خوردم ولي نگفتم و مطمئن هستم كه خيليها به اين نكته رسيدند ولي حرفي نميزنن
-
دوست من شما كه به عنوان يك عضو ارشد در يك انجمني كه صدها كاربر با عقايد مختلف داره فعاليت ميكنيد شايسته است كه در سخنتون از اصطلاحات و روايتهاي متعلق به يك قوم و مذهب خاص استفاده نكنيد تا تاثير سخن شما بيشتر بشه
-
متشكرم از شما

سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: ParsTrader ، mohammad.maleki ، hvm ، sinswimer ، dreamer60 ، msar
ربط تاريخو به طرز بيان متوجه نميشم(مگه شما عقايد كاربرانو در زمانهاي مختلف ميدونيد؟)
2- يعني من الان كاربر نمام؟
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-18 ساعت 09:41)arvin2000 نوشته:  ربط تاريخو به طرز بيان متوجه نميشم(مگه شما عقايد كاربرانو در زمانهاي مختلف ميدونيد؟)
2- يعني من الان كاربر نمام؟

بهتر است که بجای نبش قبر کردن و بازگشتن به موضاعات سالهای گذشته بدنبال راههای پیشرفت سایت باشید.

سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، hvm ، sinswimer ، frozen mind ، محبت ، msar
متاسفانه هميشه مديران حق به جانب هستند
اگر من توي گذشته عضو بودم حتما اين مواردو ميگفتم
تا زماني كه شما اين گونه از كنار مسائل رد بشيد هيچ پيشرفتي حاصل نخواهد شد
تشکر کنندگان: User ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان