کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرپيچ
دوستان سلام
ميشه بگين لامپهاي امريكايي به سرپيچ لوسترهاي ايران ميخوره يا بايد سرپيچشون رو تو امريكا عوض كرد؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
سلام

استاندارد سرپيچ لامپ در آمريكا و اروپا يكي هست (ايران در مسايل مربوط به برق از استاندارد اروپايي تبعيت مي كنه). فقط بايد دقت كني ولتاژ لامپ مورد استفاده با ولتاژ برق شهري مطابقت داشته باشه.

اگه به من بگي اون لوستري كه مد نظرت هست، چه جور سرپيچي داره، مثلا E-27 (همون سرپيچ لامپ معمولي) يا E-14 (سرپيچ لامپ شمعي)، بيشتر مي تونم كمكت كنم.

(2010-05-26 ساعت 20:35)arshkarshk نوشته:  دوستان سلام
ميشه بگين لامپهاي امريكايي به سرپيچ لوسترهاي ايران ميخوره يا بايد سرپيچشون رو تو امريكا عوض كرد؟

ممنون
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، kianoush ، hasti_banoo ، mahdis ، taherifar ، msar ، alirezanz
سلام اشكان
هر دو مدلش رو لطفا بگو

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، taherifar ، msar
جدی که نمیگویید!!!!!!!!!!! یعنی میخواهید با خودتون لوستر بیاورید!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hasti_banoo ، mehran61 ، mary joon ، frozen mind ، amiry ، taherifar ، msar ، alirezanz
هر دو مدل E-14 و E-27 در آمريكا موجودند.

منظورم از اون سؤال اين بود كه مدل هاي ديگه اي هم هستند كه البته مثل اين دو مدل رايج نيستند. اگه از اون مدل ها مي خواي استفاده كني ....

(2010-05-27 ساعت 00:31)arshkarshk نوشته:  سلام اشكان
هر دو مدلش رو لطفا بگو

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: arshkarshk ، mahdis ، taherifar ، msar ، alirezanz
سلام
ممنونم اشكان عزيز
ما يك سري لوستر هم داريم كه لامپ هالوژن 220 بهشون ميخوره از نوع سوزنيش. ميدوني لامپ 110 هالوژن سوزني اونجا پيدا ميشه يا اگه نميشه چه مدلي جاش هست؟

نيكول عزيز
اين امكان رو دارم بررسي ميكنم كه اگر بصرفه يك كانتينر 20 فوت بگيرم و وسايلمون را به جز برقيهاش با كشتي بفرستم به جاي اينكه بفروشمشونCool هنوز به نتيجه نهايي نرسيدم.Wink

اگه كسي تجربه كانتينر بازي و اسباب كشي تو دريا رو داره خوشحال ميشم اينجا بنويسه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، taherifar ، msar ، alirezanz
تا جايي كه من اطلاع دارم شما بايد حداقل يه كانكس بزرگ و يا يه كانكس كوچك اجاره بگيريد چون كانكس هاي كوچيك كمترين واحد باربريه كه ميشه از اون طريق و با كشتي بار به جايي فرستاد. عاميانه تر بگم بزرگاش اون فلزي هاييه كه كاملاً عقب يه 18 چرخ رو ميپوشونه و كوچيك هاش نصف قسمت بار 18 چرخ رو پوشش ميده مطمئنم جفتش رو خودتون بارها ديديد. واسه اين كار بايد با شركت هاي كشتي راني و باربري صحبت كنيد كه تهران هم زياد هستند. من چند سال پيش يه نرم افزار براي كارهاي حسابداري يكي از اين شركت ها نوشتم. اگه خواستيد پيام خصوصي بديد تا شماره تلفن و آدرسشونو براتون بفرستم.
به نظر من بهترين كار اينه كه آدرس و شماره تلفن چند تا از اين شركت ها رو پيدا كنيد و ازشون بپرسيد يه كانكس كوچك رو چه قيمتي مثلاً از بندرعباس تا يكي از بندرهاي آمريكا ميبره. البته شما بايد در نظر بگيريد كه هزينه هاي حمل بار از تهران(اگه تهران باشيد) تا يكي از بندرهاي جنوب و همچنين از بندري كه تو آمريكا بار تخليه ميشه تا شهري كه مي خوايد زندگي كنيد كم نيست! من فكر نمي كنم يه كاميون جفت با كمتر از هفتصد هشتصد هزار تومن بار رو براتون بندر ببره. اگرم بخوايد اين كارها رو برعهده شركت باربري بزاريد به نظرم بيشتر هم ميگيرند.
ببخشيد پستم طولاني شد ولي خواستم جهت يادآوري اين چند جمله رو هم بهتون بگم. در آمريكا(برعكس اينجا) دارا بودن يه سري وسايل خانگي تلويزيون كامپيوتر مبلمان و ... حق هر شهروند آمريكاييه. بنابراين اگه من جاي شما باشم هيچوقت اين همه دردسر براي خودم ايجاد نمي كنم در حالي كه اونجا همه مناسبات زندگي عكس اون چيزيه كه از لحظه تولد تا به امروز ديدم! هيچوقت من حتي توي فيلم هم نديدم كه انسان هاي مستمند آمريكايي دغدغه وسايل و اساس خونه داشته باشند. شايد خيلي چيزها رو نداشته باشند و آرزو كنند و خيلي چيزها رو هم نداشته باشند ولي مطمئن باشيد كه او چيزها اساس منزل نيست!
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
پاسخ
ببين سر پيچش چه استادارديه. همون سرپيچ شمعيه؟ نهايتا از سرپ يه دونه لامپ ( خود لامپ يا همون Sleeve، منظورم سرپيچ لوستر نيست) عكس بگير، طوري كه نوشته هاش معلوم باشه و برام بفرست.

(2010-05-27 ساعت 09:33)arshkarshk نوشته:  سلام
ممنونم اشكان عزيز
ما يك سري لوستر هم داريم كه لامپ هالوژن 220 بهشون ميخوره از نوع سوزنيش. ميدوني لامپ 110 هالوژن سوزني اونجا پيدا ميشه يا اگه نميشه چه مدلي جاش هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، arshkarshk ، taherifar ، msar
ممنونم اشكان عزيز

نيكول عزيز
اين امكان رو دارم بررسي ميكنم كه اگر بصرفه يك كانتينر 20 فوت بگيرم و وسايلمون را به جز برقيهاش با كشتي بفرستم به جاي اينكه بفروشمشونCool هنوز به نتيجه نهايي نرسيدم.Wink

اگه كسي تجربه كانتينر بازي و اسباب كشي تو دريا رو داره خوشحال ميشم اينجا بنويسه Smile
منم قبل از این می خواستم همین کار رو کنم اما با تحقیقاتی که کردم دیدم خیلی سخته .شماره تلفن شرکتهای حمل دریایی در روزنامه همشهری هست معمولا حدود 4500000 تومان هزینه یک 20 فوت هست از تهران تا فلوریدا .
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، arshkarshk ، Lucky Luke ، taherifar ، msar ، alirezanz
عجب اسمی داره این تاپیک من هر بار یادم می ره اینجا قبلا اومدم، هی میام سر میزنم ببینم موضوع چی می تونه باشه!! اسمش یه جورایی آدم رو می کشونه بس که عجیبه!
همش فکر می کنم ادامه اش اینه سرِ پیچ منتظرتم. یا سرِپیچ منتظرم باش .یا سرپیچِ جادۀ شمال بودیم که یهو...
اصلا قابل حدس نیست که موضوع واقعا راجع به سرپیچه اونم سرپیچ لوستر! 
بابا شماها دم رفتنی چه دغدغه هایی به هم رسوندید!! دارم کم کم به خودمون امیدوار می شم که فقط درگیر آوردن یک ترانس 7 کیلیویی برای یک پلوپز 500گرمی بودیم.Big Grin

راستی اصلا تو آمریکا اکثر خونه ها لامپ سقفی ندارند که شما بخواید لوستر بیارید. اینجا آباژور کاربردش بیشتره ، در ضمن معمولا یک لامپ سقفی در قسمت غذاخوری موجوده که اون هم خودش لوستر داره. مگر اینکه بخواید خونۀ گرون و بزرگ اجاره کنید که من از اونها خبر ندارم. آقا بفروششون بره بیخودی بار نکشید تا اینجا!چه کاریه!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
(2010-05-27 ساعت 10:19)mehran61 نوشته:  تا جايي كه من اطلاع دارم شما بايد حداقل يه كانكس بزرگ و يا يه كانكس كوچك اجاره بگيريد چون كانكس هاي كوچيك كمترين واحد باربريه كه ميشه از اون طريق و با كشتي بار به جايي فرستاد. عاميانه تر بگم بزرگاش اون فلزي هاييه كه كاملاً عقب يه 18 چرخ رو ميپوشونه و كوچيك هاش نصف قسمت بار 18 چرخ رو پوشش ميده مطمئنم جفتش رو خودتون بارها ديديد. واسه اين كار بايد با شركت هاي كشتي راني و باربري صحبت كنيد كه تهران هم زياد هستند. من چند سال پيش يه نرم افزار براي كارهاي حسابداري يكي از اين شركت ها نوشتم. اگه خواستيد پيام خصوصي بديد تا شماره تلفن و آدرسشونو براتون بفرستم.

پیرو صحبت مهران جان کانتینر ها دو نوعند یا 20 فوت یا 40 فوت که هزینه ی حملشون با هم تفاوت داره. از اونجایی که خود من در زمینه حمل و نقل بین المللی کار می کنم میتونید برای کسب راهنمایی بیشتر بهم پیام خصوصی بدید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: arshkarshk ، Lucky Luke ، taherifar ، msar ، alirezanz
ممنونم اشكان عزيز

نيكول عزيز

خوب... اگر بخواهید کلیه وسایلتان را بیاورید، شاید این شرکت نیمه ایرانی بتوند کمکتون کند:

www.globexship.com
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar ، alirezanz
وای خیلی باحاله Big Grin من فکر می کردم موضوع این تاپیک مفهومیه .مثلا سرپیچ شاید منظورتون راه حلی چیزی بوده . اما الان می بینم بحث در مورد لوستره Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، arshkarshk ، honareirani ، taherifar ، msar ، alirezanz
انصافا تا حالا دیدی کسی این طور فنی راجع به سرپیچ صحبت کنه؟

(2010-05-28 ساعت 01:17)sara77 نوشته:  وای خیلی باحاله Big Grin من فکر می کردم موضوع این تاپیک مفهومیه .مثلا سرپیچ شاید منظورتون راه حلی چیزی بوده . اما الان می بینم بحث در مورد لوستره Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: arshkarshk ، farzad24 ، ASALI ، taherifar ، msar ، ریحانا ، alirezanz
با سلام.اتفاقاً این جور مسایل شاید خیلی سطحی و دم دستی به نظر بیاد ولی به نظر من مسایل مهمیه.مثلاً من شنیدم برق آمریکا 110 ولته و نمی دونم برای لپ تاپم باید تبدیل بخرم و ببرم امریکا یا نه؟
کیس:2012AS00013XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:2012-jan-31
تاریخ دریافت ویزا:2012-jan-31 یکضرب
جمع حدودی هزینه ها برای 2 نفر : 8.000.000 تومان(دریافت ویزا و بازگشت از ترکیه) + 12.000.000 تومان (بلیط رفت به آمریکا و تهیه دلار)
تعداد نفرات همراه این کیس:1 نفر
تاریخ بلیط رفت به آمریکا: 2012-may-12
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، taherifar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان