کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آتلانتا، ایالت جورجیا
دوستان اگه كسي در مورد خريد ماشين كمك بخواد ميشناسم كسي را كه بتونه بخوبي راهنماييش كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: solid_mercury ، 3rip ، sahar2016 ، barfi1
(2015-08-30 ساعت 22:23)Sam-90 نوشته:  دوستان اگه كسي در مورد خريد ماشين كمك بخواد ميشناسم كسي را كه بتونه بخوبي راهنماييش كنه.

سلام ممنون میشم اگه به من کمک کنید در زمینه خرید ماشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip
(2015-09-03 ساعت 17:29)eimantaghavi نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 22:23)Sam-90 نوشته:  دوستان اگه كسي در مورد خريد ماشين كمك بخواد ميشناسم كسي را كه بتونه بخوبي راهنماييش كنه.

سلام ممنون میشم اگه به من کمک کنید در زمینه خرید ماشین.

در خدمتم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
سلام دوستان. میخوام وسیله جمع کنم. نمیدونم آتلانتا تا چه حدی سرد میشه؟ نیاز به چکمه بلند و پالتو میشه؟ چند ماه در سال هوا سرد میشه؟ سیستم گرمایش منازل معمولا چی هست؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-17 ساعت 07:49)mojgan m نوشته:  سلام دوستان. میخوام وسیله جمع کنم. نمیدونم آتلانتا تا چه حدی سرد میشه؟ نیاز به چکمه بلند و پالتو میشه؟ چند ماه در سال هوا سرد میشه؟ سیستم گرمایش منازل معمولا چی هست؟

اره عزيز يخ ميشه،اگه داري بيار.
خوب گرم مي كنند و همچنين بخاري هم ميتونيد بخريد كه ديجيتالي خيلي راحتتره
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m
سلام دوستان من پارسال لاتاری برنده شدم با همسرم رفتیم لس آنجلس تو اون مدت گرین کارتم اومد ولی سوشالم نیامد اینبار میخوام حدود دو هفته دیگه تنها بیام آتلانتا تا خونه و کار پیدا کنم بعد همسر و فرزندم رو بیارم کسی رو سراغ ندارین که برای چند وقت همخونه ای بخوان یا یک زوج که بخوان یه اتاق رو اجاره بدن ? ممنون میشم راهنماییم کنید
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، copol
سلام دوستان ما میخواهیم اوایل دسامبر بیاییم آتلانتا به نظرتون کدام یک از شرکتها برای پرواز بهترند
پاسخ
(2015-10-04 ساعت 00:46)newmohammad نوشته:  سلام دوستان ما میخواهیم اوایل دسامبر بیاییم آتلانتا به نظرتون کدام یک از شرکتها برای پرواز بهترند

Lufthansa از همه ارزونتر و بهتر
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87 ، barfi1 ، copol
(2015-10-04 ساعت 01:23)3rip نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 00:46)newmohammad نوشته:  سلام دوستان ما میخواهیم اوایل دسامبر بیاییم آتلانتا به نظرتون کدام یک از شرکتها برای پرواز بهترند

چرا اینقدر که هیوستون برای ایرانیها آشناست آتلانتا نیست در صورتی که به نظر میرسد آتلانتا بهتره آیا موقعیت کاری در آتلانتا کمتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
(2015-10-05 ساعت 01:25)newmohammad نوشته:  

چرا اینقدر که هیوستون برای ایرانیها آشناست آتلانتا نیست در صورتی که به نظر میرسد آتلانتا بهتره آیا موقعیت کاری در آتلانتا کمتره؟
ما اتلانتا میاییم ایا میتوانم در تلگرام مزاحم بشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-23 ساعت 05:59)nimamp3 نوشته:  سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه

سلام، تخصصتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

لفتانزا کجاش ارزونه قطر و klm ارزون هست
www.soorati.com
بلیط میتونین با ریال پرداخت کنین
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-24 ساعت 23:51)ehsan_ati نوشته:  
(2015-10-23 ساعت 05:59)nimamp3 نوشته:  سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه

سلام، تخصصتون چیه؟

رشته ام متالورژی هست ولی زبانم خوب نیست دنبال کارهای معمولی مثل رستوران هستم تا زبانم خوب شه و چند تا سرتیفیکیت از اینجا بگیرم
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
پاسخ