کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات مطرح شده در زمينه نحوه چك كردن نتايج از روي سايت
سلام دوست عزیز
خیلی احساساتی شدم چون شما اولین مورد 2011 بودید که دیدم قبول شدید براتون آرزوم موفقیت می کنم و متشکر از اظهار نظرت
شماره کیس :سری اول 2012AS00004XXX سری دوم اسمم در نیومد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 12May2011
تاریخ ضایع شدن و ابطال نتایج 13MAy2011
جمع تقریبی هزینه ها: 96 هزارتومان هزینه عکس و دی اچ ال
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کیس نامبر را وارد میکنم ولی این را به من میده

Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number which is 16 characters long (example: 20111O0DZWY3DOV9).

هرچی میزنم اینو میده من چیکار کنم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
HAS NOT BEEN SELECTED
از آهسته رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 14:44)vahid tavassol نوشته:  من کیس نامبر را وارد میکنم ولی این را به من میده

Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number which is 16 characters long (example: 20111O0DZWY3DOV9).

دوست عزیز احتمالا موقع کپی یک فاصله خالی هم paste شده بطور دستی وارد کن مطمئن تر هست

ان شالله که قبول شده باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 15:07)Payam1 نوشته:  [quote='vahid tavassol' pid='60182' dateline='1277979284']
من کیس نامبر را وارد میکنم ولی این را به من میده

دوست عزیز کیس نامبرو وارد نکن CON NUMBER رو وارد کن
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz
دوستای گلم باور کنید نمیخوام بهتون امید بدم ولی 100% مطمئنم این سایت هنوز مشکل داره.ما که این همه صبر کردیم این چند روزم روش...Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz ، honareirani
سلام دوستان .منم از روی سایت چک کردم و قبولیمو تایید کرد .البته نامه به رستم رسیده بود فرمهام هم پست کردم ولی برای اطمینان چک کردم .به همه دوستان برنده تبریک میگم و دوستانی هم که قبول نشدند امیدوارم جزو برنده های سال آینده باشند و این باعث نا امیدی و دلسرد شدنشون نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz ، User ، Xman ، zara man
بچه ها از کی میتونیم واسه 2012 ثبت نام کنیم؟

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 15:46)Behinaz نوشته:  بچه ها از کی میتونیم واسه 2012 ثبت نام کنیم؟

دقیقشو نمیدونم ولی از مهر ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz
(2010-07-01 ساعت 15:46)Behinaz نوشته:  بچه ها از کی میتونیم واسه 2012 ثبت نام کنیم؟

10-11 مهر
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man
نامه برام اومده بود فرمهای 122 .و ... را پست کردم ولی تو سایت چیزه دیگری هست میگه 16 عدد ما 14 عدد داریم 2011AS0001#### ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 16:02)vahid tavassol نوشته:  نامه برام اومده بود فرمهای 122 .و ... را پست کردم ولی تو سایت چیزه دیگری هست میگه 16 عدد ما 14 عدد داریم 2011AS0001#### ؟؟

اینی که شما وارد میکنی کیس نامبر هستش.
کانفیرمیشن نامبرت رو وارد کن. مثال: 20111382LBGBTRY6
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، zara man
ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 16:15)vahid tavassol نوشته:  ندارم

پس شانس آوردی که نامه رسیده به دستت!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man ، laili ، mr.amir
نمیخوام نصیحتتون بکنم (بگم که دنیا به آخر نرسیده سال دیگه هم هست...!!) ولی واقعیت همینه که دارید می بینید .

توصیه من به دوستانی که نمی تونن تو ایران طاقت بیارن اینه که برن کانادا یا استرالیا و بیخود خودشونو اینجا به امید لاتاری الاف نکنن.

ما ها هم که برنده شدیم یه جورایی رو هوا هستیمSad

ضمن اینکه لیست شغل های جدید کانادا هم اعلام شده میتونید از اینجا برش دارید.
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man ، hazamid ، Hashem ، loony ، Payam1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان