کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تاریخ تولد
سلام
در اطلاعات داده شده به NVC تاریخ تولد من 1973/03/20 اعلام شده در حالیکه در پاسپورت1973/03/21میباشد.این میتواند برایم مشکل ساز شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh
اشتباه در تاریخ می تونه مشکل ساز باشه. نمی دونم شما کپی پاسپورت و شناسنامه خودتون رو به NVC دادید یا هنوز وقتش نشده؟ ملاک اونی هست که تو پاس نوشته شده که باید با تاریخ شمسی تولدتون مطابقت داشته باشه ( پاس و شناسنامه رو تطبیق می دن) . فکر می کنم بهتره هر چه زودتر به NVC خبر بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، farshadsh
یعنی 1 روز میتونه مشکل ساز بشه؟؟
پاسخ
(2010-06-18 ساعت 00:12)sasan ranjbar نوشته:  یعنی 1 روز میتونه مشکل ساز بشه؟؟

یک روز هم بالاخره اشتباه در تاریخ تولد به حساب می آید
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
سلام دوستان
قبلا در جائی این رو گفته بودم همسر بنده که برنده اصلی هستن تاریخ تولدشون ۱ سال اختلاف داشت و با یه mail به سفارت درست شد
نگران نباشید
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
(2010-06-17 ساعت 23:09)sasan ranjbar نوشته:  سلام
در اطلاعات داده شده به NVC تاریخ تولد من 1973/03/20 اعلام شده در حالیکه در پاسپورت1973/03/21میباشد.این میتواند برایم مشکل ساز شود؟

شما باید حتما به NVC میل بزنید و اطلاع بدید اونها بررسی میکنند و براتون میل میفرستند ایمیل خودتون و جواب اونها رو با خودتون روز مصاحبه ببرید و به افیسر نشون بدید.....در اینصورت مشکلی نخواهید داشت.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، farshadsh
سلام
مشکل تاریخ تولد رو با تعویض گذرنامه ویک نامه تونستم حل کنم.ممنون از همه دوستان که راهنماییم کردن.به نظرتون بعد از ارسال ضمانت مالی چقدر طول میکشه تا وقت مصاحبه بدن؟ایا من میتونم مکان مصاحبه رو از انکارا به ابوظبی تغییر بدم؟
پاسخ
(2010-06-27 ساعت 14:18)sasan ranjbar نوشته:  سلام
مشکل تاریخ تولد رو با تعویض گذرنامه ویک نامه تونستم حل کنم.ممنون از همه دوستان که راهنماییم کردن.به نظرتون بعد از ارسال ضمانت مالی چقدر طول میکشه تا وقت مصاحبه بدن؟ایا من میتونم مکان مصاحبه رو از انکارا به ابوظبی تغییر بدم؟

خدا رو شکر که مشکلتون حل شده، گرچه من جایی ندیدم مشکلتون رو مطرح کرده باشید! شاید بد نباشه تجربه تون رو بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.

شما علاوه بر ارسال مدارک مالی، مدارک شناسایی خودتون رو هم ارسال کردید ( شناسنامه، پاسپورت و .. - )؟البته ترجمه هاش منظورمه. اگر اینطوره و به دست اداره مهاجرت رسیده حالا باید بدونیم شما در کدوم گروه قرار دارید؟ یعنی چه کسی برای شما اپلای کرده و اینکه مجرد هستید یا متاهل؟

این اطلاعات رو بفرمایید مطمئن تر میشه راهنماییتون کنم

اگر مایل به تغییر محل هستید، هر چه سریعتر به NVC ایمیل بفرستید چون زمان مصاحبه به نظر نزدیک میاد ( البته بسته به پاسخ سوالاتی که پرسیدم ازتون).

من الان تمام کارهام تموم شده و منتظر تعیین وقت مصاحبه هستم. حدود 5 ماه پیش محل مصاحبه رو به آنکارا تغییر دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، farshadsh
فكر مي كنم تا زماني كه همه كارهاتون در NVC ‌تكميل نشده مي تونيد محل مصاحبه رو تغيير بدين. چون NVC وقتي مدارك رو براي سفارت ارسال مي كنه كه همه كنترل ها انجام شده باشه و كسري مدارك ندارين.

(2010-06-27 ساعت 14:18)sasan ranjbar نوشته:  سلام
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان