کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: هند مالزی فیلیپین
هند
18.60%
8 18.60%
مالزی
62.79%
27 62.79%
فیلیپین
18.60%
8 18.60%
مجموع 43 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هند ، مالزی و فیلیپین؟
سلام دوستان من نظرات همتون رو خوندم . در مورد هند و فیلیپین ایده ای ندارم چون اونجا ها نبودم ولی من الان مالزی هستم برای درس خوندن هم بهتون پیشنهاد میدم که بیاین مالزی یه جورایی به فرهنگ ما نزدیک ترن البته اینجا هم به تمیزی ایران خودمون نیست ولی جابه جا داره . ولی هزینه های زندگی اش خوبه و قابل کنترل هم هست میتونید با هزینه پایین خوب زندگی کنین. اینجا خوبی که داره اینه که همه چیز رو با قیمت خیلی پایین پایین تا قیمت بالای بالا میتونید تهیه کنید . ولی همون طور که دوستمون گفت هزینه تحصیل تو مقطع لیسانس اینجا گرون تر از فوق لیسانس و فوق لیسانس گرون تر از دکترا هست . برای رشته های کامپیوتر و ای تی هم بهتون پیشنهاد میدم بیاید مالزی و برای رشته های پزشکی و دندون پزشکی برین فیلیپین و هند اونجا ها این رشته ها ارزون ترن ولی رشته های فنی مهندسی و مدیریت رو بیاین مالزی .
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz82 ، msar
(2010-11-22 ساعت 18:53)mohammad.maleki نوشته:  هند هم شد جا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه والا...واقعا یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیم بود...من هم دهلی نو بودم...هم فرید آباد رفتم...هم بمبئی...هم بنگلور...تمام هند افتضاح و داغون است دوستان...به شخصه تجربیات بدی داشتم و دارم...

[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، msar
(2010-11-22 ساعت 18:53)mohammad.maleki نوشته:  هند هم شد جا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر گرامی حفظ احترام همه ی نقاط دنیا حتی اگر بدی های بی شماری هم داشته باشد بر همه ی ما واجب است و طبق قوانین سایت هم توهین به ملیت ها و قومیت ها ممنوع است. لطفا از بی احترامی جدا بپرهیزید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، maryam_goli ، farnaz82 ، aliusa ، msar
(2010-11-22 ساعت 23:53)Nazem نوشته:  

کاربر گرامی حفظ احترام همه ی نقاط دنیا حتی اگر بدی های بی شماری هم داشته باشد بر همه ی ما واجب است و طبق قوانین سایت هم توهین به ملیت ها و قومیت ها ممنوع است. لطفا از بی احترامی جدا بپرهیزید.

شرمنده ناظم جان کلی گفتم چرا وقتی این همه جا هست چرا باید هندو انتخاب کرد
ولی در کل قصد توهین به کسی رو نداشتم
پوزش فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، msar
MIT که یکی از بهترین و معروف ترین داشنگاه های آمریکا است ، در هند هم شعبه دارد.... ولی واقعا 1000 رحمت به اکابر و مکتب !!

استادان و سطح آموزش استادان هندی واقعا اسف باز و خجالت آور است....
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
به نظر من گرفت یه مدرک تو خود امریکا بهتر از گرفتن مدرک از یه دانشگاه امریکایست تو یه کشور ....
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، msar
(2010-11-22 ساعت 06:13)xbox نوشته:  آقا من در هند و در شهر پونا هستم.... اینجا فاجعه است!

به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم که به هند بیاید....

من 3 سال در این خراب شده هستم... فقط امیدوارم این 2/3 ماه زنده بمونم! همین.

كلا مخ همه رو زدي از اومدن به هند
همه جا بدي ميگي ازش
البته تو اونجايي حتما حق داري
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

"یه جورایی به فرهنگ ما نزدیکترن"! میشه بگین کجاشون به فرهنگمون نزدیک تره؟ ما که لنگ نمیپوشیم با دمپایی بریم گردش
غذامون هم که یه قاقاله مرغ سرخ شده تو روغن فلفل نیست
جسارتا قصد توهین ندارم ولی خدایی تشابه فرهنگی نداریم
[/quote]

دوست عزیز متاسفم که بهتون بگم دیگه ما فرهنگی نداریم که بخواهیم بهش ببالیم،بارها شده حسرت خوردم و گفتم کاشکی تو مملکت ما هم مردم به اندازه یک نوک سوزن مثل اینها رفتار میکردند ،۴ سال است که اینجام و جز خوبی ازشون هیچ چیزی ندیدم اما تا دلت بخواهد از ایرانی جماعت دیدم و کشیدم
فرهنگ تو غذا خوردن و لنگ پوشیدن نیست،تو رفتار و شخصیت انسان است ،صرفآ جهت اطلاعتون عرض میکنم که این لنگی که میفرمائد را جهت احترام به فرهنگشون و صرفآ روز های جمعه برای نماز میپوشند
حداقل فرهنگشون را حفظ میکنند ما چیکار داریم میکنیم برای حفظ فرهنگمون؟Sad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: aliusa ، shahyad ، msar
سلام دوستان
من هند درس خوندم دوتا شهر پونا و دهلی رو هم دیدم و زندگی کردم باقی جاهارو ندیدم. در مورد رشته کامپیوتر هم باید بگم هند تو دنیا حرفش برو داره! هرچند مالزی هم در 7-8 سال اخیر با سرعت زیادی داره جایگاه های علمی رو در رشته های مختلف بدست میاره. زمانی که من بین هند یا مالزی مردد بودم به دلیل شرایط مالی هند رو ترجیح دادم. درسته هند کثیف هست و البته دهلی که من هستم از همه جا کپثیف تره ولی پونا تمیزه و واسه ایرانی ها قابل تحمل تره. اینجا که باشی نمیتونی ایرانی زندگی کنی باید یه جورایی هندی زندگی کنی. من به شخص میگم هیچ جا وطن نمیشه! برای من هم درس خوندن اینجا سخت بود که کثیف بودن محیط یکی از کوچیک ترینش بود که میشه باهاش کنار اومد ولی برام تجربه جالبی بود و اصلا پشیمون نیستم که اینجا درس خوندم ولی از بابت مسائل اقتصادی خیالم خیلی راحت بود و از این بابت دقدقه ای نداشتم و این خودش کلی از استرس های زندگی در خارج از وطن روو کم میکنه. من دوستانی رو تو پونا میشناسم که اصلا دلشون نمیخواد برگردن ایران حتی واسه تعطیلات! از این بابت میگم که مطمئن شدم بهشون خوش میگذره. خیلی هارو میشناسم که درسشون تمام شده ولی با کورس های کوتاه مدت برای چندمین بار ویزاشون رو اکستند میکنند تا بیشتر بمونن تا جایی که دولت هند تصمیم گرفته یه فکری به حال ایرانی های ساکن پونا بکنه و به یه شکلی مجبورشون کنه از کشور خارج بشن. البته خود درس خوندن سخته! اگه قرار باشه واقعا درس بخونی فرقی نمیکنه که چقدر محیط تمیز هست یا کثیف! به هر حال بهت سخت میگذره!
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، khabaloo ، peyman.eskandary ، abas_kashan ، msar
(2010-08-14 ساعت 17:27)nimaormani نوشته:  سلام

من میخواهم برای لیسانس کامپیوتر اقدام کنم
بین انتخاب های هند ، مالزی و فیلیپین تردید دارم
یک سری تحقیقات کردم و مطالبی هم در همین سایت خوندم
به این نتایج رسیدم

مثلا از لحاظ سطح علمی دانشگاه به این صورت هستند
هند
مالزی
فیلیپین

از لحاظ ارزانی هزینه
هند
فیلیپین
مالزی برای لیسانس یکم گرونه

سطح کلاس و تمیزی
مالزی
فیلیپین
هند که افتضاحه

آب و هوا و نزدیکی به ایران و رفت آمد آسان
هند
مالزی
فیلیپین

هند را فقط به خاطر کثیفش اصلا دلم نمیاد برم
اگر شهر خوبی هند داره لطفا بگید

کلا نظرتون در مورد هر کدم از کشور ها بگید تا انتخاب درستی داشته باشم
نمی خواهم بعد از اینکه رقتم اونجا پشیمون بشم
برو مالزی بهتره
هند اگری میری همه امکانات برای خودت فراهم کن تا سختی نکشی خیلی ها اینجا برای رفت امد شهری از موتور استفاده می کنن ولی من توصیه میکنم ماشین خریداری کنی اگر میخواهی تحصیل کنی تو یه دانشگاه اس با کلاس تحصیل کنی یه جای اس پیدا کن برای محل زندگی یه اپارتمان تو محل خوب هند پیدا کن فقط اینو بگم تو هند مخصوصا شهر پونا مخصوصا محله کروگان پارک به ایرانی ها کمتر خانه اجاره میدند اما اگر بگردی یه جای خوب حتما پیدا خواهی کرد
پاسخ
به نظر من هند شهر بنگلورش هم از نظر دانشگاهی هم تمیزی بهتره
به نظر من با توجه به رشتت هند رو انتخاب کن مدرکش با ارزش تره
مالزی و فیلیپین صفا سیتی هست و فقط پول میدی مدرک میگیری این به خودت بستگی داره اگه واقعا علاقه داری پیشرفت کنی برو هند
پاسخ
Exclamation 
با سلام به همه دوستان
يك عرضي داشتم
چرا همه اعضاي مهاجرت سرا از هند مينالند من قبول دارم كه هند كثيفه ولي يكي از فاميل هاي ما در هند درس ميخواند از نظر سطح علمي در رتبه بالايي هستن ولي عادتهاي بدي دارن در ضمن قيمت دانشگاه هايش هم از مالزي و بقيه كشور هاي همجوار ارزونتره
ولي از همه مهمتر دولت هند كه به زور شما را دعوت نكرده كه برويد درس بخوانيد يا اين كه به زور شما را منتقل كنند همه شما يك روز خودتان براي تحصيل اقدام كرده ايد و هر كس خودش تصميم ميگيرد وبه نظر من اصلا به نژاد انسان هاي ديگر بي احترامي كردن كار درستي نيست و همه كشور هاي دنيا حتي ايران هم از بسياري از لحاظ داراي مشكل است
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz82 ، aliusa ، msar
سلام
دوستان برای تحصیل در رشته دندانپزشکی کدوم یکی از این سه کشور رو پیشنهاد میدید؟ البته فیلیپین که گویا دیگه معتبر نیست.
چقدر از هند بد میگن بعضی ها شنیده ام دانشگاه هاش بد نیستن و از فیلیپین خیلی بهترن نظر شما چیه
پاسخ
دوستان برای پزشکی توی مالزی و هند چه شرایطی هست ؟ آیا امکان کار کردن برای دانشجو وجود داره ؟
پاسخ
به نظر من برای تحصیل در دندان پزشکی در هند بهتره تا مالزی از نظر هزینه هم مناسب تره
در هند و یا هرکشوری که ویزا تحصیلی میگیرید اجازه کار کردن ندارید ولی میتوانید به صورت مخفی و بدون مجوز کار کنید که البته اصلا پیشنهاد نمیکنم چون در صورت فهمیدن کار کردن شما باید کشورشان را ترک کنید که این بدترین خبر زندگیتون میشه
پس کار نکنید
باز اگه سوالی بود در خدمتم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان