کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
باسلام خمدت دوستان عزیز
خواستم سوال کنم که نامه دوم به دستم نرسیده ولی ایمل که زده بودم که از تارخ مصاحبه ام مشخص بشه درجوابی که بمن دادن30نوامبر اعلام
کردن ولی ساعت را نگفتن من باید چکار نم؟؟؟؟؟
2011as000024##
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 14:34)farhadparviz نوشته:  باسلام خمدت دوستان عزیز
خواستم سوال کنم که نامه دوم به دستم نرسیده ولی ایمل که زده بودم که از تارخ مصاحبه ام مشخص بشه درجوابی که بمن دادن30نوامبر اعلام
2011as000024##

دوست عزیز ساعت مصاحبه برای همه 8:30 اعلام شده.
شما ساعت 8 جلوی سفارت باشی حله
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: satusa ، farhadparviz
(2010-10-18 ساعت 14:34)farhadparviz نوشته:  باسلام خمدت دوستان عزیز
2011as000024##

دوست عزيز
لطفا به تاپيك "2011 در يك نگاه" مراجعه كنيد و اطلاعاتتون رو براي free_free بفرستيد تا ديگران هم استفاده كنند.

ضمنا همانطور كه دوستمون اشاره كردند آنكارا همه مصاحبه ها رو 8:30 اعلام كرده وليكن مي توانيد به سايت آنكارا مراجعه كنيد و چنانچه تغييري داشت متوجه بشويد. چنانچه ابوظبي هستيد بايد با سفارت مكاتبه كنيد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: rayan.s ، farhadparviz
بازم یک سوائل اگر نامه دوم نرسد با ان پیرنت ان ایمیل که برایم زدن میتوانم به سفارت در انکارا مراجعه کنم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
دو ساعت پيش اين ايميل از آنكارا براي من ارسال شد:
بنده قبلا ايميلي به آنكارا نزده بودم كه منتظر جواب باشم!؟

اگر كسي از شما همچين ايميلي دريافت كرد (يا از مصاحبه رفتگان اگر كسي همچين ايميلي دريافت كرده قبلا) لطفا اعلام كند.

----------------------------------------------------
Dear Mr. -------;
Greetings from US Embassy, Ankara

This is in regards to your diversity visa application which will be processed at our office. We have received your documents and prepared your file to your interview on26-OCT-2010 08:30 AM. Following is the list of documents which you should bring to your interview:

- Passports
- Diploma (original)
- Birth Certificates (original)
- Marriage Certificate (original)
- National ID Cards (original)
- Medical reports
- $819 X 2 Immigrant visa application fees

We would like to remind you that additional documentation, information or processing may be required for your file after the interview.
We hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
This email is UNCLASSIFIED.
-------------------------------------------------------------------

اينها مثل اينكه كارآگاه بازيشون گل كرده!
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 16:18)User نوشته:  سلام دوستان عزيز

اگر كسي از شما همچين ايميلي دريافت كرد (يا از مصاحبه رفتگان اگر كسي همچين ايميلي دريافت كرده قبلا) لطفا اعلام كند.

Dear Mr. -------;

This is in regards to your diversity visa application which will be processed at our office. We have received your documents and prepared your file to your interview on26-OCT-2010 08:30 AM. Following is the list of documents which you should bring to your interview:

- Passports
- Diploma (original)
- Medical reports

We would like to remind you that additional documentation, information or processing may be required for your file after the interview.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

USER جان؛
به نظر من این ایمیل میخواد یه جورایی کمکت کنه با ارائه اطلاعات اضافی مثل وظیفت در زمان خدمت و محل کارت در امر صدور ویزا تسریع انجام بدن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، R.F
رایان جان مرسی از پیام مثبتت!
امیدوارم همینطوری باشه که میگی!
تشکر کنندگان: rayan.s ، free_free
سلام دوستان
با توجه به اينكه تاريخ مصاحبه تا اخر نوامبر در انكارا مشخص شده است آيا كسي هست كه تاريخ مصاحبه اش را در ماه دسامبر ازkccدريافت كند .من كه هرهفته يك ايمل ميزنم ولي پاسخي مبني بر تاريخ مصاحبه دريافت نكردم.فقط آخرين پاسخ اين بوده كه مدارك شما رسيده وقابل قبول ميباشد وبقيه ماجرا كه همه ميدانند.بنظر دوستان علت چيست.
2011AS4###
ارسال فرمها 31خرداد
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 18:44)hossein93 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اينكه تاريخ مصاحبه تا اخر نوامبر در انكارا مشخص شده است آيا كسي هست كه تاريخ مصاحبه اش را در ماه دسامبر ازkccدريافت كند .من كه هرهفته يك ايمل ميزنم ولي پاسخي مبني بر تاريخ مصاحبه دريافت نكردم.فقط آخرين پاسخ اين بوده كه مدارك شما رسيده وقابل قبول ميباشد وبقيه ماجرا كه همه ميدانند.بنظر دوستان علت چيست.
2011AS4###
ارسال فرمها 31خرداد

مراحل نامه نگاری اینجوریه:

1: فرستادن مدارک
2:اطمینان از رسیدن اونها
3 اطلاع از سالم بودن اطلاعات
4: زمان مصاحبه

بزودی جواب شما هم میاد
تعداد ایمیل هاتو بیشتر کن

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-10-21 ساعت 19:15)free_free نوشته:  
(2010-10-21 ساعت 18:44)hossein93 نوشته:  سلام دوستان
2011AS4###
ارسال فرمها 31خرداد

مراحل نامه نگاری اینجوریه:

1: فرستادن مدارک
2:اطمینان از رسیدن اونها
3 اطلاع از سالم بودن اطلاعات
4: زمان مصاحبه

بزودی جواب شما هم میاد
تعداد ایمیل هاتو بیشتر کن

ممنون از راهنماييتان گام به گام تا مرحله سوم پيش رفتم حالا بخاطر شما يك ايميل ديگه ميزنم باداباد خرج كه ندارهBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: free_free ، AMIN3Y
باسلام خدمدت دوستان
اگر نامه دوم بدستم نرسد چکار کنم؟؟؟
البته جواب ایمیل که بمن دادن تاریخ 30نوامبر اعلام کردن
نامه اسپانسر هم 30/7/89ازامریکا پست عادی شده وانیکه نمیدانم کی بدستم میرسد؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 12:33)farhadparviz نوشته:  باسلام خدمدت دوستان
اگر نامه دوم بدستم نرسد چکار کنم؟؟؟
البته جواب ایمیل که بمن دادن تاریخ 30نوامبر اعلام کردن
نامه اسپانسر هم 30/7/89ازامریکا پست عادی شده وانیکه نمیدانم کی بدستم میرسد؟؟؟؟؟

شما مطالب تایپیک رو مطالعه میکردید متوجه میشودید 21 روز قبل از روز مصاحبه با ارسال یک ایمیل به سفارت براتون نامه رو میل میکنند اونکه نامه به این مهمی رو پست معمولی کردند جای تعجبه چون امکان پیگیری نیست باید حدود 3 هفته 1 هفته کم یه هفته زیاد اگه آدرس کاملا" صحیح باشه بدستتون برسه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: farhadparviz
با توجه به اینکه چند تا از دوستان نامه دوم من رو خواسته بودن اونو میزارم اینجا

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، MOHSEN8766 ، maxsupermax ، kamran22
(2010-10-18 ساعت 16:18)User نوشته:  سلام دوستان عزيز

Dear Mr. -------;

- Passports
- Diploma (original)
- Medical reports

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

User جان؛ امروزم برای من دو تا از این ایمیل اومد!!! یکیش مدارکی که گفته ببرم بیشتر از اونیکیهWink ولی متن انتهایش همین بود . من یه بار دیگه سوال USER عزیز را تکرار میکنم : کسی دیگری هم این میل رو دریافت کرده؟ و آیا سال قبل از سفارت آنکارا کسی از این نوع ایمیل ها دریافت کرده بود؟ مرسی

تشکر کنندگان: Rasool ، User
من فکر میکنم شما دوستان پرونده دقیق و منظم و مرتبی داشتید به همین دلیل در خصوص کلیر زدن و یا نزدن 50 50 هستند و می خوان با ارائه اطلاعات تکمیلی در روز مصاحبه شک و شبهه شون برطرف یشه.
به فال نیک بگیرید با اعتماد به نفس کامل ظاهر بشید و هر چه سابقه و مدرک و پیشینه جهت شفاف سازی دارید به همراهتون ببرید تا در صورت نیاز ارائه کنید.

دوستانی که طی چند روز اخیر از آنکارا کلیر خوردن همچین ایمیلی گرفتن یا نه؟
تشکر کنندگان: rayan.s ، Rasool

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان