کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترا خدا به فکر مهاجرت نباشید!!!
سازمان ملی فروش مسکن کانادا با انتشار گزارشی ،وضعیت بازار مسکن طی سه ماهه اول امسال را اعلام کرد.

برمبنای این گزارش، بهای مسکن در کل کشور، بطور متوسط 10 درصد افزایش داشته است. اما رشد قیمت در شهرهای تورنتو و ونکوور ، حتی تا دوبرابر این میزان بوده است.

مدیر شرکت مشاورین املاک Royal LePage در این زمینه گفت:" اطلاعات مربوط به وضعیت فروش مسکن ، طی دو سال گذشته ، نشان می دهد که هر شهری ، چگونه در مقابل بحران اقتصادی اخیر، از خود عکس العمل نشان می دهد. اما نوسان قیمت در شهرهای تورنتو و ونکوور هنگام کاهش یا افزایش عرضه ، غیرمعقول می شود."

تحقیقات Royal LePage نشان می دهد، متوسط بهای خانه یک طبقه مستقل (بنگلو) در تورنتو، طی سه ماهه اول میلادی، به 459،107 دلار رسیده، که 13.3درصد افزایش را نسبت به سال قبل نشان می دهد.

همچنین بهای متوسط یک خانه مستقل استاندارد دو طبقه با 13.2درصد افزایش، به 562،150 دلار رسیده و بالاخره بهای یک واحد آپارتمانی (کاندو) نیز با 10درصد افزایش به 317،579 دلار ارتقاء یافته است.

اما در ونکوور، هر واحد بنگلو، با 21.8 درصد افزایش به 906،045 دلار ، خانه دو طبقه با 19.2درصد رشد، به 987،500 دلار و آپارتمان کاندو، با 15.7درصد رشد، به 470،000 دلار رسیده است.

این گزارش حاکیست، شهر مونترآل ، در مقایسه با دوشهر بزرگ دیگر کانادا، از وضعیت متعادل تری برخوردار بوده است و قیمت ها تغییر شدیدی را شاهد نبوده است.
متوسط بهای بنگلو در مونترآل با 7.2درصد رشد، به 249،172 دلار، دوطبقه با 7.6درصد رشد، به 355،109 دلار و آپارتمان کاندو با 7.6درصد رشد، به 222،244دلار رسید.

بنابراین بهای مسکن در تورنتو ، تقریبا دوبرابر مونترآل و بهای مسکن در ونکوور نیز ، دوبرابر تورنتو شده است !!

اضافه می شود، روند سیر صعودی بهای مسکن در کانادا ، در حالی همچنان ادامه می یابد که دولت و بانک ها ، اخیرا اقدامات و تمهیدات سختگیرانه ای را نسبت به اعطای وام مسکن و نحوه بازگشت اقساط بعمل آورده اند.

به تازگی از بخش مهاجرت سفارت کانادا در دمشق با بعضی از کارفرمایانی که سابقه کار برای متقاضی اعلام کرده اند، تماس گرفته شده و در خصوص صحت نامه ارسالی و سوابق متقاضی سوال شده است و در پی آن فکسی برای آنان ارسال شده که کارفرما باید آنرا امضا کرده و بازگرداند. از این رو توجه علاقمندان به اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال را به چند نکته جلب می کنم.

از ارائه سابقه کار غیر واقعی و نامه های بی اساس خودداری کنید. توجه داشته باشید که در صورت ارائه اطلاعات غلط راه مهاجرت را برای سالها بروی خود بسته اید

هنگام گرفتن سابقه کار از کارفرمای خود اطمینان حاصل کنید که نام و شماره تلفن کسی که نامه را امضا می کند در نامه یا حاشیه آن موجود است اگر نبود حتما یک کارت ویزیت از وی ضمیمه نامه کنید

کارفرمای خود را در جریان این احتمال که ممکن است با ایشان تماس گرفته شود قرار دهید و مطمئن شوید که اطلاعات درست مطابق آنچه در فرمهایتان اظهار شده است در اختیار دارد

توجه داشته باشید که این اتفاق برای همه متقاضیان رخ نداده است و به نظر می رسد فقط به کارفرمایانی زنگ می زنند که به هر دلیل افسر احساس کند که ممکن است اطلاعات اعلامی صحیح نباشد به نظر بسیار بعید است که در مواردی که مدارک دیگری غیر از نامه کارفرما دال بر صحت چنین سابقه ای موجود باشد با کارفرما تماس گرفته شود

پاسخ
تشکر کنندگان: HR.SHAHAB ، taherifar
سلام ، ما در هیو ستون هستیم .ما یک ماه دیگه به ایران بر میگردیم . یک مبل دو و سه نفره (مارک اشلی) و میز ناهار خوری چهار نفره با صندلی ، تخت خواب یک نفره ،دو عدد ، بسیار تمیز برای فروش داریم چند ماه پیش اونها رو خریدیم .اگه کسی قصد خرید داره لطفا پیام خصوصی بده ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر من اينجا براي نسل جوان اگه بره سر درس و دانشگاهش خوبه ولي اهل درس نباشه ايران واسش بهشته

شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، sib 24 ، compresskeytionboard
جسارت نباشه دوستان در ایران بخورو نمیر یا بخورو بخواب شده فرهنگ عامه

همین شکل یا همین فرهنگ باعث کندی رشد اقتصاد باعث عقب افتادگی

اقتصاد ایران شده ..

من جوان چندتا سوال دارم :

ایا برای من جوان تحصیل کرده دریک مملکت که نرخ بی کاریش و تورم

طلاق و توقعات بی جا و نبود امکانات آموزشی تفریحی و نبود ... اینده ی خوب

در انتظار من هست ؟؟؟

آیا منی که می خواهم از زندگیم ارامش و لذت ببرم و به دنبال یک زندگی

ایده ال هستم با این گونه شرایط در ایرانم سرزمین آرایی ام چگونه می توانم

زنگی کنم؟

مهاجرت بسی مزیت های دارد همانطور که دکوراسیون خونت را عوض

می کنی همانطور هم دکوراسیون زندگیت را عوض کن

همان راهی را برو که موفقیعتت و خوشبختیت در انتظارت هست

دن کیشوت: به کدام دچاری؟ جنونی خردمندانه یا سلامت عقلی ابلهانه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من واقعا از مهاجرت ترس دارم ،تاقبل از ویزا خیلی ذوق داشتم و البته انرژی اما الان که شرایط مهیا شده از استرس بهم ریختم و خوابم نمیبره.خیلی کارا باید قبل رفتن انجام بدم ولی انگار گیجم....کسی هست منو راهنمایی کنه..یه کم خوبیهای اونجا بگه.انرژی مثبت میخوام
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، meri2400
(2015-04-24 ساعت 02:20)taba60 نوشته:  سلام دوستان من واقعا از مهاجرت ترس دارم ،تاقبل از ویزا خیلی ذوق داشتم و البته انرژی اما الان که شرایط مهیا شده از استرس بهم ریختم و خوابم نمیبره.خیلی کارا باید قبل رفتن انجام بدم ولی انگار گیجم....کسی هست منو راهنمایی کنه..یه کم خوبیهای اونجا بگه.انرژی مثبت میخوام
کمی‌ از شرایط خودتون بگید خوب.. در ایران موقعیتتون چطوره؟ برنامه و هدفتون برای اینجا چیه؟ شهر و ایالت انتخاب کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تایپیک از زیر خاک کشیدید بیرون مال 5 سال قبل ! برید تایپیک "مهاجرت از خیال تا واقعیت" که همه بتونن استفاده کننBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان